Začínáme s IVF

adusku
5. zář 2016

Ahojte děvčata,
najde se tu nékterá, která podstupuje, či podstupovala IvF v CARu u Apolináře?

Jsme po všech vyšetřeních, čekáme na menstruaci a snad už po všem tom čekání začnem. Ale vlastně si nejsem úplně jistá co mě teď vše čeká? 🙂

A jak jste to měly, když na nějaký termín vyšel víkend?

Děkuju za pomoc 🙂

lenikka
19. zář 2016

Ahoj holky, právě podstupujeme IVF, mám zrovna po transferu, tak uvidíme. Tak okukuji, kdo je na tom podobně, trochu mě to povzbuzuje 🙂 . Zbyl mi Gonal, celé balení, podrobnosti do SZ.

adusku
autor
19. zář 2016

@lenikka
Tak to moc držím palečky 🙂
Povzbuzeni neni nikdy dost 🙂

adusku
autor
19. zář 2016

@lenikka
Tak to moc držím palečky 🙂
Povzbuzeni neni nikdy dost 🙂

petapal
22. zář 2016

@lenikka tak ať to dopadne dobře

petapal
22. zář 2016

Ji al já mám injekce už doma v lednici a čekám na MS jen koncem měsíce nějak

adusku
autor
27. zář 2016

Ahoj děvčata, tak dnes návštěva v CARu a začátek dlouhého protokolu 🙂
Ale málem se nekonalo, mudra má podezření na cystu.

Jak jste na tom vy? 🙂

petapal
29. zář 2016

Tak dnes MS As od zítra začínám hormon.injekce už se těším až mi dají ty moje mimiska

jasmine2258
29. zář 2016

@petapal už ji (MS) taky čekám každým dnem a hurá na injekce. Jsem Ti v patách. 😀 Držím palce, ať se vše povede!!! 😉

petapal
29. zář 2016

Tak šup šup vyjde to je to poslední 3ivf

jasmine2258
29. zář 2016

@petapal no to je jasný, že to vyjde! 😉

adusku
autor
29. zář 2016

Držím palečky 🙂

kamilka90
2. říj 2016

Zdravím, v polovině listopadu nás s manželem čeká také IVF teď čekám MS, začnu brát Marvelon a při další MS stimulace… je to hrozné to čekání… celých dlouhých 7 týdnů přeji Vám všem pozitivní náladu a ať Vám to dopadne tak, jak chcete je tu někdo, kdo taky teprve začíná HA?

jasmine2258
3. říj 2016

Tak je to tady, dneska začínám se stimulací...svojí první. Už to vidím, jak mě večer manžel nahání po pokoji s injekcí v ruce 😄 Bude to boj! Držte mi prosim palce! ☺️

adusku
autor
3. říj 2016

@kamilka90
Taky začínáme úplně poprvé a pocity jsou velmi divoké 😃
Dostala jsem injekci Zoladexu a nálady se mnou třískaj až hrůza :D
Čekání je strašný :(

adusku
autor
3. říj 2016

@jasmine2258
Dočkala jsi se, jupííí 🙂
Držíme a přejeme 🙂
Blbý podtext otázky, ale kam tě bude manža píchat? 😃😂

jasmine2258
3. říj 2016

@adusku dekuji! ☺️ Bude mě píchat do břicha...nachystám špíček a jdem na to! 😂

adusku
autor
3. říj 2016

@jasmine2258
Tak to by tě tak mooc náhánět nemusel 🙂
Mě v úterý píchli Zoladex do břicha a dalo se. Já se děsím, že dostaneme injekce do zadku a to pak bude boj :D

jani1982
3. říj 2016

Holky, tak i já jsem se dočkala a zítra jedeme na konzultaci do Car.... Teď mi končí ms po šestinedělí, ráda bych při další ms začla stimulovat, ale mám hrozný strach, že mi řeknou, že až tu další :( To bych asi už nevydržela :(
Píchání do břicha je uplně v pohodě, hrozně jsem se toho bála, první injekce mi trvala půl hodiny, než jsem se odhodlala a fakt jsem se bála zbytečně. Joooo do zadku, to já nenávidim, to radši dvacetkrát do břicha, než jednou do zadku :D

adusku
autor
3. říj 2016

@jani1982
Držím palečky, aby nic neodkládali 🙂 Říká se, že je tam pak „ pohnojeno“ a není na co čekat 🙂
Kolegyně taky na nic čekat nemusela a začali hned po šestinedělí.

Jako jestli budou do zadku, tak si beru neschopenku a budu chodit za manžou do práce na píchačku :D

jani1982
3. říj 2016

@adusku Děkuju moc 🙂 Fakt? Tak to jsi mě trošku uklidnila.... Přeci jenom jsem pořád na neschopence - mám moc hodného doktora - takže se nechci vracet do práce, stejně mi tam místo už nikdo nedrží, tak by to bylo hrozně fajn, kdybych takhle navázala. Stejně si říkám, že po tom co se mi stalo by mě nechali asi hnedky zase doma, tak co.

:D neboooj, do zadku nebudou 🙂

adusku
autor
3. říj 2016

@jani1982
Fakt 🙂 jim se první IvF zadařilo, ale nedopadlo dobře.... počkali na konec šestinedělí a začali znovu a lup ho, Matesovi bude rok 🙂

Upřímně, vím že se říká, že těhotenství není nemoc, ale já se nestydím za to, jít na neschopenku hned od začátku. Snažíme se takovou dobu, stojí to nemálo nervů, peněz a času a nehodlám riskovat to, že se budu v práci stresovat (dělám na infolince jednoho mobilního operátora) a něco se podělá.
Navíc už jen vyvolání toho přechodu mi tak mává s náladama, že se rozbrečim na povel :D

Neboj, všechno to pěkně bude navazovat a vyjde to🙂

jani1982
3. říj 2016

@adusku Tak to jsme měly tedy s tvou kámoškou uplně stejně.... Taky nám to nedopadlo, ale už v šestém měsíci... Tak bych opravdu ráda, co nejdříve.
S tou prací mám stejný názor, já byla z kraje v práci, ale dvakrát jsem zakrvácela a hnedky vlastně v necelém druhém měsíci mě nechali doma, doposud. Proto to vůbec neřeším, nemáme k tomu lehkou cestu, tak nač se někde stresovat v práci. Každá práce má něco a já si nechci pak vyčítat, že jsem se honila za penězma a nedopadlo to zase dobře.

adusku
autor
3. říj 2016

@jani1982
Přesně tak, neustálé stresy, tlak z vedení, šílený směny.... radši se uskromním, než si pak vyčítat.
Hlavně u nás i propustky k doktorovi se koukaj jak kdyby jsi byla z Marsu 😃

A jak se cítíš?

kamilka90
3. říj 2016

@adusku Zoladex máš místo HA?

kamilka90
3. říj 2016

@adusku Jinak já taky půjdu hned na PN, dělám na onkologii, tak to mám i daný ze zákona... snad na mě nebudou naštvaný před Vánoci :/ od 9.11. do 18.11. mám dovču a pak bych už nemusela přijít 🙂

adusku
autor
3. říj 2016

@kamilka90
Ten blbinec mám na vyvolání přechodu, abychom mohli začít stimulovat.
HA ti dali na co?

Ať jsou, mimi je důležitější 🙂

kamilka90
3. říj 2016

Mě dali Marvelon, nejspíš na endometriózu a pak stimulace.. poslední kontrola byla v caru nějak rychlá :/ tak přesně nevím...
Já to vím, záleží nám jen na miminku 🙂 bylo by fajn kdyby nám to hned vyšlo.. to by byly Vánoce co? 🙂 Nejdřív jsme byly s manželem z té ceny rozhozeni a zoufalí...nakonec půjdeme i do PK.. ale ICSI nechceme, manžel je ok a já mám jen jeden a to neprůchodný vejcovod.. jo ještě mám jeden dotaz, chápu dobře, že KET se nepočítá jako jeden z pokusů na pojišťovnu? pouze celý IVF cyklus? 🙂 díky za odpovědi 🙂

adusku
autor
3. říj 2016

@kamilka90
To jo, krásnej dáreček by to byl a taky bude 🙂
Ta cena je maso, to je fakt :(
Ale stojí za to 🙂

Ket se nepočítá 🙂

kamilka90
3. říj 2016

@adusku No prostě si pod stromeček nekoupíme nové mobily, ale miminko :D vůbec to neutíká..MS teprve za 10 dní, pak kdo ví jak dlouho HA a pak teprve začátek stimulace... 🙂

adusku
autor
3. říj 2016

My byli v CARu poprvé 26.4. a od té doby furt jen na něco čekáme :(
Teď když už by se to vše spustilo, tak mudra našla údajnou cystu a chtěla vše zase odložit. Pak ale asi viděla ty psí oči a spustila to 😃
Jsem zvědavá co mi poví 11týho na kontrolním utz. To už bych si měla odvážet hormony 🙂

Já i ježuchovi psala o miminko, tak doufám, že jsem byla dostatečně hodná 😃