Žádná volná tekutina po prasknutí folikulů?

berunka1212
27. kvě 2016

Ahoj holky, s manželem se snažíme o miminko a protože mám ještě i jiné zdravotní problémy, musím si píchat fraxiparin a byl mi tento cyklus napsán i clostilbegyt. Na ultrazvuju jsem měla 3 folikuly (2,4 / 2,2 / 2,3) doktor mi po ultrazvuku píchnul utrogestan ve 13:00 a další den jsem byla v 10:00 na kontrole, zda folikuly praskly, ale stále tam byli. Takže jsem šla ještě i další den a to už tam nebyl ani jeden bylo to ve 14:30. Doktor ale nenašel volnou tekutinu, říkal, že ovulace byla tudíž nejspíš včera....Nevíte, jak dlouho by měla být volná tekutina vidět? Bojím se, že to opět nevyjde ☹

g_m
27. kvě 2016

@berunka1212 Teď asi úplně nechápu, co řešíš. Pokud tam jeden den folikuly byly a druhý ne, tak prostě jeden (nebo více) praskly a došlo k ovulaci. Nepíšeš, kdy jste s manželem měli sex a na tekutině zas až tak nezáleží, to bude i individuální záležitost.

no_title
27. kvě 2016

@berunka1212 Nebylo to, co ti píchnul spíše Pregnyl (píchá se do břicha). Utroš se dává až po ovulaci. A jinak folikuly prasknou většinou na druhý den. Já jsem to měla v tom jednom cyklu s Clostíkem podobně. V pondělí ve 12:00 UTZ kontrola a měla jsem 2 folíky - 17 mm a 22 mm. Tak mi dali Pregnyl a praskly mi v noci z úterka na středu (byla to solidní bolest, která mě probudila).

berunka1212
autor
27. kvě 2016

Aha, jj byl to pregnyl. No bricho me bolelo dopoledne, jakoby na menstruaci. Sex jsme meli pro jistotu zatim kazdy den 😀. No jde mi hlavne o to, ze tam nebyla ta volna tekutina. Cetla jsem ze napomaha spermiím dostat se na spravne misto. Doktor ji nevidel na ultrazvuku ani minulou ovulaci a dve carky se nekonaly. Takze jsem se chtela zeptat, jestli ma nekdo taky takovou zkusenost. Nevim jestli na ni zalezi hodne, nebo ne :-/