Zažily jste inseminaci?

berushe14
18. únor 2018

Dobr den dámy. 😀 rada bych se vás zeptala, vás které jste podstoupily inseminaci, kdy jste testovali a jak jste se cítili po ovitrille a utrogestanu. A kdo má z Inseminace miminko. Dekuji

valeri10
18. únor 2018

Ahoj já si pichala pregnyl a bylo mi po něm špatně. Miminko máme z druhé inseminace. Byla přímo v ovulaci (ovulaci cítím podle bolesti,ale hlavně zimnice a v červnu ve vedru mít zimnici neni běžné) a v totální psychicke pohodě. Po utrogestanu mi bylo špatně jen trochu. Míň než po pregnylu. Testovala jsem tři dny před ms,protože jsem citila,že je něco jinak. Od termínu ms mi bylo špatně do cca pátého měsíce.

berushe14
autor
18. únor 2018

@valeri10 po ovitrille mi bylo druhy den hrozné. Točila se mi hlava a bylo mi na zvracení: už je to lepší. Je to moje třetí Inseminace ale první co muže vyjit. Moc mě boli břicho a dneska jsem zavedla urtros musím ležet je mi zle.

marii90
18. únor 2018

@berushe14 Ja mela Pregnyl a po tom jejich vypadku i Ovitrelle. Zadne zvlastni projevy jsem nemela. Jeste jsem do toho zobala estrofem + heparinove injekce,protoze jsem mela nizkou sliznici a jeste nejake injkece. Byli jsme na trech inseminacich a pokazde neuspech. Dalsi bylo na rade odebrani vajicek pro KET a to me tedy naladovali opravdu vsim moznym k tomu pregnylu, estrofemu, utrogestanu a heparinu a to mi bylo krusno... spis po psychicke strance... v praci si pamatovat kdy co pichnout, kdy co zapit, odbihat z porad, bejt vzhuru nez si to clovek mohl pichnout... par dni pred odberem jsem mela pocit, ze prasknu ani hybat jsem se poradne nemohla. Pak to odeznelo postupne. Z 25 odebranych vajicek mame zamrazenych 9 embryi. Dr. mi rekl, ze s takovou sliznici nemuzu otehonet ( pri maximalni stimulaci, kdy mi teda taky bylo soufl, byla jsem naladova a v depresi) mi vyhnali sliznici na 4mm a jako podminku pro KET meli minimalne 7mm,aby byla nejaka sance na uspech. Nicmene jsem si to vyhadala, aby to zkusili i s min mm. Jenze den pred KET me schvatila angina, pak jsme meli jet k mori, tak jsem si rekla, ze uz jsem dost unavena a ze to necham na zari a dam si chvilicku voraz. Nakonec s mymi ubohymi 2mm pri ovulaci pri nestimulovani se nam to povedlo a jsem 34.tt 😍

berushe14
autor
18. únor 2018

@marii90 to je moc krásné. Já uvidím. Do ms musím vydrzet. Ale jsem teď po operaci kde mi vzali vejcovod. Opravili mi druhy a doktorka rikala ze teď je velká šance ze to vyjde. Pak zkusíme ještě jednu a hurá splasit xtisic na ivf. Ale snad to vyjde teď. Modlím se

marii90
18. únor 2018

@berushe14 urcite jo ❤ urcite se nevzdavat nadeje a myslet pozitivne. Vse ma svuj cas, tak to nelamejte pres koleno ☺ fakt je to narocny.... fyzicky se to da zvladnout vvpohode myslim, ale psychicky to je vetsi zahul. Do toho se kazdy pta, jestli UZ se povedlo... Urcite bych se nebala si dat klidne mesic voraz, kdybyste toho meli uz nad hlavu 😊 Neboj, taky se dockate sviste ❤

berushe14
autor
18. únor 2018

@marii90 děkuji moc snad ano❤️

lavender21
18. únor 2018

Nám vyšla prvá inseminácia, malá má 7 mesiacov 🙂 pichala som pregnyl, mala som bolesti v podbrušku inak nič. Bola som si istá že to nevyšlo, testovala som 16 dní po inseminácii, mala som ducha na teste. Na ďalší deň mi to potvrdili z krvi a hneď mi začali nevoľnosti 😀 držím palce 😉

berushe14
autor
18. únor 2018

@lavender21 děkuji za nadeji. I když si po tolika měsících si dvě čárky představit neumim 😀 ale moc bych si je přála. Zatím mám pocit ze mi praskne břicho bolesti ale to muže být to injekci a progesteronu

lavender21
18. únor 2018

@berushe14 tiež som neverila že ich tam niekedy nájdem, no boli tam 😉 držím palce aby si sa aj ty dočkala...

kackacerm
19. únor 2018

Ahoj, po všem čím jsem si prošla bych na IUI moc neupínala, je tam vážně tak 10 max 15% šance, že se to povede a to ještě partner musí mít výborné výsledky. Můj přítel je sice měl, u mě s PCO po pregnylu taky v pořádku, ale ani na pátý pokus se to nepovedlo, ani po laparce, kde mi propíchali vaječníky. Je to také hodně o psychicke, která u mě šla s každým neúspěchem níž a níž. Pak jsme se ale pustili do umělého, což jsem si začátek také dost vytrpěla, spousta komplikací, ale na druhý KET už se nám to povedlo a po dvou a půl letech čekáme naše vymodlené mimčo.😊 Tak že přeji pevné nervy a nevzdávat se! 😉

medulinek
19. únor 2018

Mela jsem iui 6x,4x bylo "uspesne", bohuzel jsem 3x potratila a az to posledni bylo to bonusovy. Ovitrelle ani pregnyl mi nic nedelal. Po utrosi jsem byvala dost unavena.

igrek
5. bře 2018

Ahoj, mě teď bude čekat třetí kolo pokusu s IUI. první IUI nám vyšla, jenže v 6 tt došlo k samovolnému potratu, druhé nevyšlo tak uvidíme, jak dopadne to třetí. Užívám clostilbegyt, na vyvolání ovulace nechává doktor píchnout pregnyl (u druhého IUI + ještě injekce Eigenormu) a pak po IUI 10 dní užívám utrogestan. Ale neztrácíme naději. Jednou to vyšlo, tak to funguje, jen to správně načasovat. Držím palce

berushe14
autor
5. bře 2018

Já už jsem po třetím pokusu a nic z toho. Už tomu moc nevěřím. Ale doktorka ještě nechce jít přímo do umělého oplodnění. Ale spis prestavam věřit ze děti budu mit

igrek
5. bře 2018

Taky mě to vždy zasáhne, že se ne a ne zadařit, ale nesmíme ztrácet naději. Jak dlouho se snažíte jestli se můžu zeptat?

berushe14
autor
5. bře 2018

@igrek no rok a půl ale plodná jsem čtvrtý mesic

kamino
5. bře 2018

Z prvniho pokusu byl.Bobes, bohuzel pak druhe se nepovedlo ani pi 8xIUI, 4x IVF, 10xKET.. uz jsme to vzdali. Ani u jednoho se nenasla diagnoza..

igrek
5. bře 2018

@berushe14 tak to ještě neni vsem dnům konec, mi už pomalu 2,5 roku intenzivního snažení, různých vyšetření a prozatím jeden samovolný po prvním IUI

berushe14
autor
5. bře 2018

@igrek to všechno ještě přijde po všech lapaliich. Jen věřit.