• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zkušenosti s doktorkou Hanou Višňovou a IVF Cube Praha

15. října 2014 
@vbera FSH 5,4 a LH 5,8, ja jeste nevim, jak to bude probihat, ale pani doktorka rikala, ze zkusime nejdriv svoje. Vubec mi darovane nenutila, ja jsem o tom zacala sama, protoze sem si uz o hodnotach neco procitala a vedela jsem, ze je to hodne spatny vysledek:( Take vlastne ani nevim, jaka stimulace bude, protoze se zminila nejdrive o te minimalce, ale kdyz pak videla dozravajici folikul tak pujdu jeste na premereni a domluvime se asi az tam, co dal. Verim, ze mi poradi dobre:slight_smile: Jinak ja absolutne sama neovuluju, tohle je asi jeste nejaka reakce na clostil, ktery jsem mela v minulem cyklu - byl jeden fol. Vajecniky vstaly z mrtvych:slight_smile: Je zvlastni, ze ten ultrazvuk neodpovidal tak spatnemu vysledku, jeste jsem tam neco mela, moji 2 byvali doktori mi nikdy nedelali hormonalni testy a takhle z ultrazvuku rikali, ze mam peknou zasobu a celou tu dobu mi tvrdili, ze jsem zdrava:( Asi ten ultrazvuk neni rozhodujici. A tobe je kolik, jestli se muzu zeptat? Jak dlouho to resis? Ja to mam v sobe uz tak nejak vyresene, ze pokud se nezadari, zkusime ta darovana, pritel je pro, on tohle moc nehroti:slight_smile: Ale naprosto chapu, kdyz na to ma nekdo jiny nazor, proste ma kazdy tu svoji idealni predstavu, jak by to melo byt:slight_smile: A mely bysme udelat maximum...
7. únor 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka Ahojky tak jak to dopadlo..my byli vcera na ET a nechali jsme zavest jednu blastocystu a jednu hatchujici blastocystu..porad jsme rikali jen jedno,ale jak jsme videli ty krasne hodnoty embryi tak jsme sli do dvou :grinning:
25. únor 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani u nás neúspěch nevyšlo to.... Tak se dnes vracím na první směnu do práce po PN. Až se tělo trochu oklepe půjdeme na KET. Jen mě včera v CUBE trochu zklamal ten přístup na recepci. JEn mě poslali ukončit neschopenku a více se se mnou nikdo nebavil... JEstli chci třeba objednat na nějakou konzultaci s doktorem nebo nco... absolutně nic. Tak jsem z toho trochu rozčarovaná. Písnu mejla rovnou Mudr. Budkovi a domluvím se s ním.
Držím pěsti pěkně opatruj miminka :slight_smile:
25. únor 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka to me moc mrzi :frowning2: ... vcera tam byl nejaky chaos..byli jsme objednany na 12.00 na ET a vzali nas az po hodine..nejak to vazlo..kolikaty jste meli pokus? ..a embryjka jste meli kvalitni nebo vis kde mate zadrhl? ..jinak moc dekuju :slight_smile:
25. únor 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no byl to 4. transfer během roku a půl (6/2012,9/2012,9/2013,1/2014) Je to naše 3.IVF. Máme 5 miminek v mrazáku zamrazeno po 24. hodinách tak uvidíme kolik je jich podaří rozmrazit a vykultivovat. Teď z 6. byly dokultivovány na 5. den 2 embya. Embrya mají kvalitu dobrou, já mám problémy se sliznicí ale na to beru estrofema a sliznice v pohodě na těch 0,8 vyroste. nevím co se pokazilo. ALe je to asi hodně u mě v hlavě. Strašně se bojím dalšího neúspěchu a tím to možná sama hatím.
Teď jsem byla objednat dovču tak si dáme dovolenou někdy v květnu červnu a pak zkusíme KETík.
No my tam dorazili někdy v 9:30 a byl to trochu chaos to máš pravdu.
25. únor 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chaos tam byl i v pátek. Přišlo mi, že tam je hodně lidí, a že to nestíhají. Jinak já jsem měla jít v pátek na KET (taky jsme tam čekali přes hodinu) a pak se KET vůbec nekonal. Takže až to vydejchám, tak další pokus.
25. únor 2014 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mne nevysla inseminace, dneska sem to dostala, tak chci v dubnu na IVF. Nevite jak dlouho trva schvaleni pojistovnou?
25. únor 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviks v Cube řeší tu pojišťovnu až nějak zpětně jak jsem pochopila. Já jsem ještě žáné schválení neměla a normálně jsem si vyzvedávala léky na stimulaci....

@vbera to mě mrzí :frowning2: jj mě to pondělí vcelku dost nelile překvapilo, natož tebe ten pátek to musí být hodně náročný....
26. únor 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vbera tak to je mi moc lito :frowning2: ... a duvod proc se nekonal?
@eviks pojistovna je do 14 dnu vyresena a schvaleni je platne tri mesice..
@musilka ty jo tak to uz jste si taky pekne uzili..na tohle neni co napsat jen snad drzte se a pokud mate jeste sily bojujte!!!! :unamused: ..je to sakra nespravedlive :frowning2:
27. únor 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ledňáček nezvládl rozmražení :frowning2: .
27. únor 2014 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLkkmLEUiD9w_R1PSGJZk3E3s4phU7P0/viewform
3. bře 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uvazuji o cube, ale moc uspechu z posledni doby tu nevidim..:( podstoupil nekdo ivf v ramci studie?
12. bře 2014 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, koukám,že už tu ta diskuze utichla...Mohu se zeptat, zda si můžou v CUBE vyžádat dokumentaci z jiného caru? Já totiž žádné papíry nemám a asi se mi pro ně do bývalého CARU moc nechce. Ještě jsem se chtěla zeptat, zda k první konzultaci potřebujete doporučení od gynekologa? A ty ceny, co tu uvádíte, ten balíček za 35tis. to je již s hrazením pojišťovny? Jdu na svůj 2 IVF pokus a zvažuju změnit CAR...vůbec nevím, pro co se rozhodnout.
26. kvě 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek Ahoj, co se tyce dokumentace z min caru tak to nevim, ale pro konzultaci doporuceni od gynekologa nepotrebujete, ja treba prisla jen tak. Balicek by mel byt cca 15 tis pausal a pak doplatek za leky kolem 8000. To je pro pokus s pojistovnou. Popr. se muzes zkusit prihlasit do studie a to je pak cele zdarma.
26. kvě 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks a jak jsi tam spokojená? :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek ja jsem spokojena,pani doktorka je fajn.chystam se na 1 pokus ivf v cervenci.zstim mam iui,ale to nepomohlo.co mas za problem?
26. kvě 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrk ahoj ja ted podstoupila studii v Cube a cekame na vysledek pristi tyden..mame zavedeny dve embryjka blastocysty a poprve jsme jedno mrazili..takze opet posun u nas..jeste se nam nikdy nanucek nepovedl..ja na Cube nedam dopustit at pristupem nebo tim,ze se porad posouvame dal..pevne verime,ze uz jsme na dobre ceste k uspechu :slight_smile:
28. kvě 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek jak jsem psala ja jsem naprosto spokojena celkove v Cube..prechazela jsem tam z jineho caru tak jsem jen donesla co potrebovali,ale zalezi jak se domluvite..urcite doporucuji se objednat k dr.Visnove a s tou opravdu vse probrat..je ochotna a vstricna a vse skvele vysvetli..jinak cenove na pojistovnu je to jak pise eviks@ bez poj. je to tech 35.000,-
28. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani a co je u vas za problem?
28. kvě 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrk ja mam nepruchodne vejcovody jinak jsme oba naprosto v poradku ...tak snad se to ted udrzi konecne :unamused: a co vy?
28. kvě 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani drzim pesti!! U nnasje vse ok jen mam pco. ;)
28. kvě 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám endometriozu a nedorůstá mi děložní sliznice :( ...jsem ráda, že jste tam spokojené a určitě se obejdnám...mám to do Prahy dál,ale risknu to. Mohu se zeptat, kdy asi tak objednávají na první konzultaci? Chtěla bych jí v srpnu, mám si volat radši už ted? :slight_smile:
29. kvě 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek Ahojky, trvalo to cca 2 tydny, ale sla sem na doporuceni pres jednu sestricku. Asi kdyz zavolas ted, dostanes termin stoprocentne. A odkud budes dojizdet?
30. kvě 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks od Pardubic, což jde,ale první CAR jsem měla rovnou v Pardubicích a to byla pohodička...nic méně chci vyzkoušet CUBE :slight_smile:
2. čer 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek To jde, ja jsem z HK a do Prahy je to hodka a pul, no z Pardubek to mate jeste lepsi. A uz jsi se objednala? Ja byla vcera na kontrole a cekaji me jeste 3 iui a pak ivf.
3. čer 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hhani jak to s tebou vypadá ? Moc držím pěsti :slight_smile:
Já jedu do CUBE ve čtvrtek na UZ a pak asi kolem 16-17.6. KET. Ted´ještě dedukuju zda mám dát embryoglue nebo ne.
3. čer 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks ještě né :(, planuji teď dovolenou k moři, tak asi až pak :slight_smile: Mně asi parvděpodobně IUI ani nedoporučí...mám strach,že mě nejdříve poženou na laparoskopii...uvidíme no ...
4. čer 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka pokud na to dojde, tak embryoglue určitě dám....jestli ho vyzkoušíš, dej pak vědět :slight_smile:
4. čer 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunousek můžu se peptat v čem je podle tebe embryo glue dobré ? Já jsem pořád na vážkách, bojím se abych tim něco nepohnojila....
4. čer 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka Ahoj :slight_smile: ..tak zatim jsme na tom dobre testy krasne sili a dnes 10dpet mame hcg 328...v patek jedu do Cube na krev tak uvidime jak poroste ....a embryoglue dej nicemu to neublizi a muze pomoci..my si to i priplatili i k te studii.. :wink: ..a jak jsi na tom ted ty?
4. čer 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek