icon

Mimořádná SOUTĚŽ : BLESKOVKA na 2hod o nejkrásnějsí úsměv dnešního dopoledne. Pošlete mi úsměv?

avatar
misa_fisherprice
Moderátor
9. lis 2017

Venku je šedivo, pošmourno, listopad se přihlásil o vládu a nám se nechce nic dělat.....

TAK TO TEDY NEEEEEEEE👏😎
Vyhlašuji soutěž : tzv. BLESKOVKA a bude trvat jen 2hod, od 11h do 13h dnešního dne, čtvrtek 9.11.2017

Zadání soutěže: vyfoťte mi nejkrásnější úsměv dnešniho dopoledne a pošlete nám ho do soutěže.
Cena: 2 nejkrásnější úsměvy odměníme BeatBO MINI kamarádem (ten menší 16,5 cm)
Vyhlášení výsledků : dnes do půlnoci, tj. 9.11. 2017

SMĚJTE SE a foťte!!!!
Pošlete mi úsměv, který za to stojí😍
😅🙂😅🙂

P.S. to je to mé překvapení, mimo všech plánovaných aktivit, mimo velkých soutěží, můžou se smát všichni...miminka, batolata, předškoláci, pejsci, kočičky.....babičky!
JEN 2hod od 11h - 13h. TAK SE SMĚJTE.
Míša

Shrnutí diskuse
Automatické shrnutí diskuse vygenerované umělou inteligencí · 12. čer 2026 · 167 příspěvků

Stručné shrnutí

  • BLESKOVKA byla dvouhodinová fotografická soutěž pořádaná značkou Fisher-Price dne 9.11.2017, která vyzývala účastníky k zaslání fotografie „nejkrásnějšího úsměvu“ mezi 11:00 a 13:00.
  • Jako ceny byly věnovány dva kusy Mini BeatBo (menší verze, uvedená velikost 16,5 cm) a vítězové byli vyhlášeni ještě téhož dne do půlnoci.
  • Fisher-Price v rámci vlákna zveřejnil prodejní odkazy na modely Kutálející se míček BeatBo, Mini BeatBo a BeatBo u prodejců Bambule a Alza.


Q: Kdo soutěž pořádal a kdy proběhla?
A: Pořadatelem byla značka Fisher-Price (prostřednictvím profilu pořadatele na fóru) a soutěž proběhla 9.11.2017 od 11:00 do 13:00.

Q: Jaké byly hlavní ceny soutěže?
A: Hlavní ceny byly dva Mini BeatBo (menší verze, 16,5 cm).

Q: Jak byli vyhlášeni vítězové a jak měli nárokovat výhru?
A: Vítězové byli vyhlášeni tentýž den do půlnoci a byli požádáni o zaslání kontaktních údajů do soukromé zprávy včetně telefonu; výhry byly avizovány k zaslání poštou.

Q: Kde lze koupit hračky BeatBo a Mini BeatBo zmíněné ve vlákně?
A: Ve vlákně byly uvedeny odkazy na e‑shopy Bambule a Alza, např. https://www.bambule.cz/fisher-price-kutalejici-... a https://www.alza.cz/hracky/fisher-price-mini-be....

Q: Musí být soutěžní fotografie pořízena konkrétně „dnešního dopoledne“?
A: Zadání soutěže uvádělo „nejkrásnější úsměv dnešního dopoledne“, avšak v diskuzi někteří účastníci poslali starší fotografie, takže v praxi se v rámci vlákna objevily obě varianty.

Q: Jak probíhalo hodnocení „nejkrásnějšího úsměvu“?
A: V soutěži byly označeny „2 nejkrásnější úsměvy“, ale ve vlákně nejsou uvedena detailní nebo objektivní hodnotící kritéria; výběr byl subjektivní a provedl pořadatel.

Závěry z diskuze

Shoda

  • Soutěž měla za cíl pobavit a prozářit sychravý listopadový den sdílením úsměvů dětí a mazlíčků.
  • Značka Fisher-Price nabídla jako ceny hračky řady BeatBo a vítězové byli vyzváni k zaslání kontaktních údajů pro zaslání výhry.


Sporné názory

  • Zadání uvádělo „dnešní dopoledne“, někteří účastníci poslali jen aktuální snímky, zatímco jiní zasílali starší fotografie a byla mezi účastníky nejednoznačnost, zda jsou starší snímky povoleny.
  • Výběr „nejkrásnějšího úsměvu“ byl vnímán jako subjektivní proces pořadatele, což někteří považovali za akceptovatelné a jiní za méně transparentní.


Otevřené otázky

  • Byla v soutěži jednoznačně vymezená pravidla pro to, zda lze použít starší fotografie, nebo byla tato pravidla pouze implicitní?
  • Jaká přesná hodnotící kritéria pořadatel použil při výběru dvou vítězných úsměvů?


Zmíněné značky a firmy

Fisher-Price, Bambule, Alza

Zmíněné produkty a metody

Kutálející se míček BeatBo, Mini BeatBo (16,5 cm), BeatBo, BLESKOVKA (2hodinová soutěž), zaslání kontaktních údajů do soukromé zprávy

Místa a osoby

žádné

Strana
z6
avatar
andrejka_the_mum
9. lis 2017

Úsměv je ta nejkrásnější odměna celého dne <3

avatar
eliskan
9. lis 2017

Pardon. Nechapu proc se mi fotky nahravaji opacne 🙈😂

avatar
elinka90
9. lis 2017

Ta zakernost a radost v ocich, kdyz Linda mohla vzbudit tatinka 😂

avatar
qintus
9. lis 2017

@misa_fisherprice kočce Simbě posíláme úsměv od našich dámiček Sisi a Majdy...jen se teda nechtěly fotit spolu

avatar
lauty
9. lis 2017

Usmev nasi Viktorky

avatar
misa_fisherprice
autorModerátor
9. lis 2017

@qintus děkujeme, také krásné kočičky🙂, úsměv nikdy nezmizí, že? Míša🐭

avatar
monika51
9. lis 2017

Právě že když je venku pošmourno, tak tady je nejlíp.... 😀

avatar
ivaze
9. lis 2017
avatar
evik_svistik
9. lis 2017

Kryštůfek (2,5 roku) dohlíží na sestřičku Amálku (2 týdny) 🙂

avatar
joannah13
9. lis 2017

Tady se usmíváme všichni. Není divu, když se nám doma narodilo takové štěstíčko. Je to hned ráno, první setkání bratříčků. Ten blažený úsměv nám zůstal po celý den, vlastně po několik dní, protože to bylo krásné 🙂

avatar
olidor
9. lis 2017

Někdy to dá práci rozveselit našeho Matouška 😀

avatar
qintus
9. lis 2017

@misa_fisherprice u nás je díky dvěma dětem a dvěma kočkám častý důvod k úsměvu

avatar
nicky_2
9. lis 2017

u nás se úsměvy šetří 😉 tak aspoň pokus o úsměv

avatar
kameka
9. lis 2017

U nás se usmíváme v každé situaci 😀 i když vysavač slouží převážně na věčně přítomné nudle 😀 😀

avatar
mapoh
9. lis 2017

Blbneme 🙂

avatar
tehulenka
9. lis 2017

Pro mě jednoznačně ten nejkrásnější <3

avatar
jaaanaluk
9. lis 2017
avatar
martinkkaa86
9. lis 2017

Mareček vaří 🙂

avatar
cermij
9. lis 2017

Miso vy si to umite jeste vic stizit 🤗 tolik krasny usmevu...nooo to bude orisek 🤔😊

avatar
klaraalucka
9. lis 2017

Syr...aneb kdyz ukoristim ovladac a muzu si tam dat co chci ja 🙂

avatar
pavlina_2
9. lis 2017

Po obědě je potřeba koupel, alespoň u nás...😀

avatar
blikina
9. lis 2017

Usmev mych dvou kulisku.😍

avatar
xaxanka
9. lis 2017

Ve vaně je nejlíp. ...
Kuba

avatar
irisv
9. lis 2017

Tak Bětule posílá úsměv PŘED a PO

avatar
dzejsy
9. lis 2017

Ráďa s tatínkem <3 sice foceno dnes ráno ale i tak :D

avatar
iulia
9. lis 2017

A jsem vyspinkaní do růžová🙂

avatar
78marcela
9. lis 2017

Nejkrasnejsi usmev maji moje deti, kdyz se na sebe usmivaji..je krasne videt, jak se maji radi. Ondrasek Alenku zboznuje, rehta se na cele kolo, kdyz na nej Alca dela skopiciny.

Jej, psala jsem to snad deset minut a jeste utirala slzy, protoze Alci sklouzla nozka a uderila se nosikem o sedacku..
Ale jeste jsme to stihli, ufff..

avatar
koncita
9. lis 2017

Tak mám zase smůlu ☹ jedno dítě ve školce, druhé ještě spinká (ale to jsem asi radši, že spí...stejně bychom zase nic nevyhráli 😀)

avatar
vladenkaz
9. lis 2017
avatar
misa_fisherprice
autorModerátor
9. lis 2017

@cermij to jsem si zase vymyslela, co???? Ale takových úsměvů, není to nádhera?❤

Strana
z6