Mimořádná SOUTĚŽ : BLESKOVKA na 2hod o nejkrásnějsí úsměv dnešního dopoledne. Pošlete mi úsměv?
Venku je šedivo, pošmourno, listopad se přihlásil o vládu a nám se nechce nic dělat.....
TAK TO TEDY NEEEEEEEE👏😎
Vyhlašuji soutěž : tzv. BLESKOVKA a bude trvat jen 2hod, od 11h do 13h dnešního dne, čtvrtek 9.11.2017
Zadání soutěže: vyfoťte mi nejkrásnější úsměv dnešniho dopoledne a pošlete nám ho do soutěže.
Cena: 2 nejkrásnější úsměvy odměníme BeatBO MINI kamarádem (ten menší 16,5 cm)
Vyhlášení výsledků : dnes do půlnoci, tj. 9.11. 2017
SMĚJTE SE a foťte!!!!
Pošlete mi úsměv, který za to stojí😍
😅🙂😅🙂
P.S. to je to mé překvapení, mimo všech plánovaných aktivit, mimo velkých soutěží, můžou se smát všichni...miminka, batolata, předškoláci, pejsci, kočičky.....babičky!
JEN 2hod od 11h - 13h. TAK SE SMĚJTE.
Míša
Stručné shrnutí
- BLESKOVKA byla dvouhodinová fotografická soutěž pořádaná značkou Fisher-Price dne 9.11.2017, která vyzývala účastníky k zaslání fotografie „nejkrásnějšího úsměvu“ mezi 11:00 a 13:00.
- Jako ceny byly věnovány dva kusy Mini BeatBo (menší verze, uvedená velikost 16,5 cm) a vítězové byli vyhlášeni ještě téhož dne do půlnoci.
- Fisher-Price v rámci vlákna zveřejnil prodejní odkazy na modely Kutálející se míček BeatBo, Mini BeatBo a BeatBo u prodejců Bambule a Alza.
Q: Kdo soutěž pořádal a kdy proběhla?
A: Pořadatelem byla značka Fisher-Price (prostřednictvím profilu pořadatele na fóru) a soutěž proběhla 9.11.2017 od 11:00 do 13:00.
Q: Jaké byly hlavní ceny soutěže?
A: Hlavní ceny byly dva Mini BeatBo (menší verze, 16,5 cm).
Q: Jak byli vyhlášeni vítězové a jak měli nárokovat výhru?
A: Vítězové byli vyhlášeni tentýž den do půlnoci a byli požádáni o zaslání kontaktních údajů do soukromé zprávy včetně telefonu; výhry byly avizovány k zaslání poštou.
Q: Kde lze koupit hračky BeatBo a Mini BeatBo zmíněné ve vlákně?
A: Ve vlákně byly uvedeny odkazy na e‑shopy Bambule a Alza, např. https://www.bambule.cz/fisher-price-kutalejici-... a https://www.alza.cz/hracky/fisher-price-mini-be....
Q: Musí být soutěžní fotografie pořízena konkrétně „dnešního dopoledne“?
A: Zadání soutěže uvádělo „nejkrásnější úsměv dnešního dopoledne“, avšak v diskuzi někteří účastníci poslali starší fotografie, takže v praxi se v rámci vlákna objevily obě varianty.
Q: Jak probíhalo hodnocení „nejkrásnějšího úsměvu“?
A: V soutěži byly označeny „2 nejkrásnější úsměvy“, ale ve vlákně nejsou uvedena detailní nebo objektivní hodnotící kritéria; výběr byl subjektivní a provedl pořadatel.
Závěry z diskuze
Shoda
- Soutěž měla za cíl pobavit a prozářit sychravý listopadový den sdílením úsměvů dětí a mazlíčků.
- Značka Fisher-Price nabídla jako ceny hračky řady BeatBo a vítězové byli vyzváni k zaslání kontaktních údajů pro zaslání výhry.
Sporné názory
- Zadání uvádělo „dnešní dopoledne“, někteří účastníci poslali jen aktuální snímky, zatímco jiní zasílali starší fotografie a byla mezi účastníky nejednoznačnost, zda jsou starší snímky povoleny.
- Výběr „nejkrásnějšího úsměvu“ byl vnímán jako subjektivní proces pořadatele, což někteří považovali za akceptovatelné a jiní za méně transparentní.
Otevřené otázky
- Byla v soutěži jednoznačně vymezená pravidla pro to, zda lze použít starší fotografie, nebo byla tato pravidla pouze implicitní?
- Jaká přesná hodnotící kritéria pořadatel použil při výběru dvou vítězných úsměvů?
Zmíněné značky a firmy
Fisher-Price, Bambule, Alza
Zmíněné produkty a metody
Kutálející se míček BeatBo, Mini BeatBo (16,5 cm), BeatBo, BLESKOVKA (2hodinová soutěž), zaslání kontaktních údajů do soukromé zprávy
Místa a osoby
žádné
@misa_fisherprice kočce Simbě posíláme úsměv od našich dámiček Sisi a Majdy...jen se teda nechtěly fotit spolu
@qintus děkujeme, také krásné kočičky🙂, úsměv nikdy nezmizí, že? Míša🐭
Miso vy si to umite jeste vic stizit 🤗 tolik krasny usmevu...nooo to bude orisek 🤔😊
Nejkrasnejsi usmev maji moje deti, kdyz se na sebe usmivaji..je krasne videt, jak se maji radi. Ondrasek Alenku zboznuje, rehta se na cele kolo, kdyz na nej Alca dela skopiciny.
Jej, psala jsem to snad deset minut a jeste utirala slzy, protoze Alci sklouzla nozka a uderila se nosikem o sedacku..
Ale jeste jsme to stihli, ufff..
Tak mám zase smůlu ☹ jedno dítě ve školce, druhé ještě spinká (ale to jsem asi radši, že spí...stejně bychom zase nic nevyhráli 😀)
@cermij to jsem si zase vymyslela, co???? Ale takových úsměvů, není to nádhera?❤




























Úsměv je ta nejkrásnější odměna celého dne <3