SOUTĚŽ: páteční soutěž s BeatBo a o Beatbo je připravena. Jdete soutěžit?

misa_fisherprice
Moderátor
10. lis 2017

Dobré ráno, děti a rodičové,

je tu pátek a s ním naše soutěž o velkého BEATBO kamaráda. Ale prosím, ještě než-li se rozhodnete soutěžit, tak se usmějte a řekněte si, že je to vše jen hra a soutěž. Jde nám především o to, abyste měli príma den s vašimi dětmi, byli jste všichni pohromadě a smáli se🙂. Pokud souhlasíte - pojďte hrát o BeatBo kamaráda.💃

Zadání soutěže - vytvořte s vašimi dětmi ZAHRADU SMÍCHU FISHER PRICE. Můžete jí nakreslit, vymodelovat, nalepit, vystříhat, načmárat, vydlabat, vytesat... Opět nechávám na vaší fantazii. Nápověda - zahrada smíchu může být se zvířátky, ovocem, hračkami... Vaše výtvory vyfoťte a pošlete nám je.
Doba trvání soutěže - 10.11. 2017 do půlnoci
Vyhlášení výsledků - 11.11. 2017 během dne
Výhry soutěže - 10 velkých BEATBO kamarádů (33cm výška😅) :👦

Všem soutěžícím hodně inspirace a hlavně SMÍCHU. Bavte se, užívejte si a nezapomeňte: ,, Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!"😇

Míša&BeatBo kamarádi😀

iulia
11. lis 2017

@misa_fisherprice

Dobré dopoledne, děkujeme🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

Dobré dopoledne,

sluníčko svítí, huráááááá, možná obědváte, možná jdete ven a já posílám výsledky soutěže o velkého BEATBO kamaráda.
Pro nás jste výherci všichni, jste báječní, ale cen (fyzicky) jen 10 máme tak tedy:
@xyz123xyz
@k_pusinka
@luciska82
@hannicka32
@klaarusa
@rottentocore
@lucka2092
@qintus
@mykolaapsi
@koncita

Prosíme všechny výherce, aby mi do soukromé pošty poslali kontaktní údaje a nezapomeňte TELEFON. Výhry obdržíte od FISHER PRICE poštou.
Všem výhercům gratulace a ostatním také, vždyť jsme všichni vyhráli, protože jsme se smáli a radovali!! Pozdrav dětem .......a něco se chystá na odpoledne...pštpštpst.
Míša🙂🐭

olga_
11. lis 2017

@misa_fisherprice Gratulujeme výhercům! 👏

qintus
11. lis 2017

@misa_fisherprice juhuuuuuuu děkujeme! Náš strom úsměvů a smíchu se teď směje od ucha k uchu a my s ním 😀 😀😀

beruszka82
11. lis 2017

Vítězům moooc gratulujeme 😉

beruszka82
11. lis 2017

@misa_fisherprice my se nevzdáváme s Fisher Price do neděle zůstáváme...

koncita
11. lis 2017

Opravdu jsme vyhrály??? Moje první výhra na Koníkovi, a to jsem registrovaná snad sto let a do soutěží se zapojuji celkem často. A taková krásná výhra, která hrozně moc potěší obě naše děti. Josefínka z toho nemá rozum (ta bude řádit až s Beatbo naživo), ale Toníček bude skákat až do stropu a to ho zrovna trápí zánět spojivek...
TAKŽE DĚKUJEME MOC MOC MOC ❤❤❤ Mám z toho opravdu velikou radost 🙂

hani1234
11. lis 2017

Jee, moc všem gratuluji !! Ať hračka dělá radost 🙂

uglyduckling
11. lis 2017

Sice mě mrzí, že se účastníme každé soutěže jak v minulém, tak tomto týdnu s Fisher Price, ale asi nejsme hold dost dobří :/ Každopádně vítězům moc a moc gratulujeme!!! ;)

makynaeliska
11. lis 2017

Zas nic 😂nevadiiii treba zas jindy!Gratulujem vitezum

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

@beruszka82 jééé, tak to mě těší a i v prosinci se ješ😅tě potkáme...

kacakkv
11. lis 2017

@uglyduckling Ani nevíš, jak Tě chápu - účastnila jsem se s dětmi všech soutěží v minulém kole, i teď - je to snad víc jak 100 výher - nedosáhli jsme ani na jednu - to snad asi není ani statisticky možné🙂 Ale holt SLÁVA vítězům a čest poraženým - hračky FP nám zkrátka nejsou souzeny.

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

@makynaeliska prababička housenky mě moc bavila, tak příště a zdravím moc dceru, je to hezká slečna❤. Míša

nikinelinaty
11. lis 2017

Gratuluji všem není soutěž nějaká kdo vypěstuje větší meloun na zahradě 🙂)
My prostě bez šance to je pro ostudu

janickaavitecek
11. lis 2017

Gratulace vitezum🙂

makynaeliska
11. lis 2017

@misa_fisherprice my si z toho nic nedelame,nahodou je od firmy moc hezke kolik toho rozdala!A dekujem,tesime se jeste na vikend 🙂

uglyduckling
11. lis 2017

@kacakkv Taky si říkám, ale je to hold tak :/ Nejvíc mě mrzí, že mu vždycky ukážu hračku na noťasu, pustím mu k ní video, vysvětlím, že si budem hrát na to a to nebo s tím a tím, že možná dostane hračku a ono nic :( Pak jdeme do obchodu, on tam tu hračku vidí a je celý nešťastný, že nic nedostal :/ Mrzí mě to prostě za něj... :( A úplně nejhorší na tom je to, že tuhle značku fakt zbožňuje a to prosím pěkně tak, že jsme mu na narozeniny nechali upéct dort s figurkami FP, protože jsou pro něj prostě tyhle hračky top :(

k_pusinka
11. lis 2017

@misa_fisherprice
Děkujeme 👍🎉 a ostatním gratulace 🙂 jinak sem se účastnila tento týden druhé soutěže a predtim jeste nikdy, takze o to vetsi radost, ze nase zahrada smíchu s FP byla mezi 🔝10 👍😄😊

rottentocore
11. lis 2017

Děkujeme s malou hrozně moc. Dnes mám narozeniny...tak to je ten nejlepší dárek... vyhrát pro ni něco. Úplně mě to dojalo. 😅 děkujeme.

matty.
11. lis 2017

Gratuluji

makynaeliska
11. lis 2017

@uglyduckling
@kacakkv holky ale tak tem detem taky vysvetlete ze ne vzdy vyhrajou 😉ja to rikam elisce vzdycky,a ackoliv jsme nic nevyhraly,rekne to nevadi treba priste.....Nepiste tu ,ze nejste dost dobre,jste!

beruszka82
11. lis 2017

@misa_fisherprice Vůbec jsem netušila že tady probíhají takové super dny,věděla jsem od švagrové o dnech s duplo,na koníka moc nechodím,tedy nechodila teď se mi to stane asi s dětmi mániíí...😀

olga_
11. lis 2017

@rottentocore Vše nej! Speciálně vám výhru moc moc přeju 😉.

makynaeliska
11. lis 2017

@koncita
@rottentocore a vam dvema specialne gratuluju!

koncita
11. lis 2017

@makynaeliska děkuju, jsi moc hodná 🙂 😘 Je to druhá výhra v mém životě 😀

uglyduckling
11. lis 2017

@makynaeliska Díky za tip, ale ještě nemá tři roky a ono se to fakt vysvětluje dost blbě :/ Je jasné, že nedostane vždycky všechno, to on ví, ale když už mu říkám po x-té, pojď zkusíme to a to, třeba dostaneš hračku, tak mám pocit, jako bych mu slibovala něco, co pak nesplním. Obzvlášť když pak vidí tu hračku "na živo" v obchodě a tak nějak se mu to v té kebulce všechno propojí a já mu musím nějak vysvětlit, že ji prostě nedostane.... Prostě mě to mrzí za něj a bohužel při tolika soutěžích, tolika výhrách a marných pokusech, si to jinak, než že nejsme hold dost dobří, vysvětlit neumím :/

koncita
11. lis 2017

A všem ostatním výhercům také moc a moc gratuluji, úplně jsem na to v prvním příspěvku zapomněla! ❤

kacakkv
11. lis 2017

@makynaeliska Neřikam dětem nic - prostě si hrajeme a neřikam ani, že nejsme dost dobré - já to za děti netvořim ani na to nemám čas. Zklamaná jsem a priori já. 🙂

pmikesova
11. lis 2017

Všem vítězům moc gratulujeme a přejeme krásnou sobotu.😎

igiana
11. lis 2017

👏 🙂 gratuluji a verím ze se drobci budou tešiť!