SOUTĚŽ: páteční soutěž s BeatBo a o Beatbo je připravena. Jdete soutěžit?

misa_fisherprice
Moderátor
10. lis 2017

Dobré ráno, děti a rodičové,

je tu pátek a s ním naše soutěž o velkého BEATBO kamaráda. Ale prosím, ještě než-li se rozhodnete soutěžit, tak se usmějte a řekněte si, že je to vše jen hra a soutěž. Jde nám především o to, abyste měli príma den s vašimi dětmi, byli jste všichni pohromadě a smáli se🙂. Pokud souhlasíte - pojďte hrát o BeatBo kamaráda.💃

Zadání soutěže - vytvořte s vašimi dětmi ZAHRADU SMÍCHU FISHER PRICE. Můžete jí nakreslit, vymodelovat, nalepit, vystříhat, načmárat, vydlabat, vytesat... Opět nechávám na vaší fantazii. Nápověda - zahrada smíchu může být se zvířátky, ovocem, hračkami... Vaše výtvory vyfoťte a pošlete nám je.
Doba trvání soutěže - 10.11. 2017 do půlnoci
Vyhlášení výsledků - 11.11. 2017 během dne
Výhry soutěže - 10 velkých BEATBO kamarádů (33cm výška😅) :👦

Všem soutěžícím hodně inspirace a hlavně SMÍCHU. Bavte se, užívejte si a nezapomeňte: ,, Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!"😇

Míša&BeatBo kamarádi😀

kvavik
10. lis 2017

Při tvorbě veselé podzimní zahrádky jsme se s mou dcerkou pěkně nasmály...a máma se s radostí vrátila do dětských let 😂

kacakkv
10. lis 2017

Už jsme tenhle týden malovali, skládali, lepili, stříhali - je třeba smýt tu pachuť pracovního týdne - takže vana volá! Hrajou si, neperou se, místo řevu zvonivý smích, pak umýt, vytáhnout špunt a rychle do župánků, zoubky, pyžamka a spinkat. A když se vrátíš do koupelny mělo by se mi chtít brečet, ale chce se mi smát - ano, je to tichý vnitřní smích s cuknutím v koutku - a hlavou mi bleskne - jsou moji, miluju je!

simasla
10. lis 2017

Tak tady je i náš výtvor - zahrada smíchu v podání našeho skoro tříleťáka Mirečka. Prý tam rozhodně nesmí chybět sluníčko, srdíčko a úsměv maminky 😍 Je to můj úžasňák šikovný o jeho kreativitě nemám pochyb, šla jsem pak kojit Malvínku jeho nejmladší sestřičku a delší chvíle ticha znamenala, že objevil razítka. Orazítkované máme doma teď skoro vše, jen Míru jsme už vykoupali 😀 , ale vypadal taky pěkně, a to jste neviděli zbytek jeho těla :D, zvládl se orazítkovat i pod oblečením.

chocomorocco
10. lis 2017

Tady je spousta nádherných výtvorů. Dětičky se dnes pořádně vyřádily 🙂 Přejeme všem hodně štěstí při výběru vítězů.
My skoro celý den lítali po Moravě. K doktorovi do Olomouce, k babičce do Valašského Meziříčí a pak hurá domů do Brna. Tak už nám nezbylo moc času na výrobu. Ale ještě před spaním jsme si stihli pohrát a udělat i my alespoň malou zahradu. A zapojily se obě děti. Terezka se s bráškou podělila i o svou milovanou berušku 🙂

tomikkubik
10. lis 2017

Tak náš výtvor. Třeba alespoň pobaví..

snany
10. lis 2017

Naše zahrádka úsměvů, s úsměvem jde i hrabání listí snadno

snany
10. lis 2017

A když ho shrabeme, do kupy vlezeme.

mcever4
10. lis 2017

zadani bylo jasné .. dcera vytvořila toto: 👏

zelvicka101
10. lis 2017

Přidáváme i my naší zahrádku smíchu 😍😁

janickaavitecek
10. lis 2017

Krasne vytvory🙂my dnes stihlyvytvorit neskutecne moc usmevu a radosti,mala se desne vyradila,presne byla ve svem divokem zivlu,nas osklive pocasi nedostane🙂uz aby byl snih🙂zasilam nesoutezni fota z dzungle😘

papunkova
10. lis 2017

Také přidávám zahradu smíchu. Dnes jsme dorazili k babičce. Sešlo se tu celkem 6 dětí, vnoučátek. Vytvořili nádhernou zahradu o kterou se starali pomocí svých oblíbených traktorů. Žasli jsme nad tím, jakou mají fantazii. Závidím jim 🙂 Nasmáli jsme se moc, hlavně když 3 letá neteř začala vysvětlovat mému 10 měsíčnímu synovi, že ten "jeho komín" není žádný komín, ale jako zázračná rostlina, která jim vyrostla v zahradě. Na rostlinu se nesmí v žádném případě, ale fakt v žádném případě sahat...důležitě poznamenala, že se na ní může pouze dívat, jako v botanické zahradě 🙂

pekosek
10. lis 2017

Nejprve jsem si rikala, ze se asi dnes nezapojime. Prislo mi zadani spise pro vetsi deti a ne pro 14 mesicni dite. Ale nakonec mi to nedalo a nechtela jsem porusit nasi tradici, soutezime cely tyden, tak i v patek.
Nase zahradka je velice skromna-je tam jeden strom, kdy kmen je udelan z dlane ruky syna a okolo je nejoblibenejsi zelenina a ovoce syna.
Kubicek je velky smisek, jeho vybuchy smichu me dostavaji- viz rozmazana fotka.

nikinelinaty
10. lis 2017

Zasílám naší zahradu snů z pohledu dětí:
1, venkovní - radost venku kolem zato opravdu stojí. Stačí, když já nebo děti najdeme zvíře na zahradě, stačí že roste mamince kousek drobnosti a zahradě a je sláva a řvaní až do nebes.
Takže toto je náš život spjaty s tématem zahrada snů.
PS těžká dřina pro rodiče, děti kolem spíš škodí nebo dovádí, což je krásné, ale čistit je potom stojí zato 🙂.
Toto je opravdu z naší zahrádky letos pestoval pouze manžel. Malý pak je ta nová etapa zahrady snů. A ta potvora byla od sousedů a to málem spadl barák jak se toho obě dvě bály. Takže jak se objeví zvíře lítá se a je poplach. A to je opravdu komické )) Nelča je ukřičená, takže ta spustí sirenu. Volalo se všude možně co s tím máme dělat 🙂)

2,domácí zahrada snů:
A doma je pro ně zahrada snů hraní si v pokojíčku s legem a figurkami poníků panenek a šmoulů. U toho breptají spolu a to pak nevím zda jde na záchod panenka nebo jedna z dcer.Takové zajímavé řeči kolem, co se člověk nedozví 🙂)
A kolem pokukuje náš syn Tobiášek, který má stále oči vytřeštěné, usměv zachytit nelze asi ví co je to fotoaparát 🙂a kdoví co si o holkám myslí, co pořád koumají a pořvávají na něj.

A závěr holky poprvé malého zklouzly s moji pomocí.To už myslím, nevěděl ani co se s ním děje 🙂) A náš syn je náš nový život snů a už se těším na jaro, až se začne znovu farmařit.

A uplný závěr holky dodaly - ,,My jsme tak unavené"můžeme jít spát?
Takže toto je pro ně usínaček.

PS koláž fotek zkouším poprvé, protože to se nedalo dát na 1 stranu 🙂)

iulia
10. lis 2017

My jsem šťastní, když jsme spolu a nejlépe, když si hrajeme (i když jsme teď nemocní a moc nám do smíchu není). A to je naše zahrada smíchu, kde můžeme mamince a tatínkovi uvařit dobré kafíčko🙂

izzylka
11. lis 2017

Teda to jsem trochu prosvihla..ale i tak ,pro pobaveni vam poslu fotku,jak se Maty bavi 😂

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

Krásné ráno, všem❤,
byla jsem na procházce s naší Giny (pejsek) a teď se tady díváme na ty nádherné příspěvky. JSTE STRAŠNĚ tvořivá skupina 😅👏. Je to parádní a máme vždycky všichni velikou radost. Hračky od FISHER PRICE jsou báječné, to je jasné, ale vaše tvoření nás těší strašně moc. Tak tedy, dejte nám čas a vyhlásíme výsledky. Krásné dopoledne, Míša🐭

bobo2015
11. lis 2017

@misa_fisherprice I tobe krasne rano 🙂

marcetta_k
11. lis 2017

@misa_fisherprice tvořiva skupina jsme,ale základ je kreativní zadání úkolů 😉

makynaeliska
11. lis 2017

Me hrozne bavi ty napady a temata na tvoreni,to je fakt sranda 😂

nikinelinaty
11. lis 2017

Holky se venku tak vyřadily,že nastrojily strom vánočníma ozdobama pak jsem nato zapomněla ;))
A v noci z baterkou jsme šli hledat na ten strom tx ozdoby, že bude silné pršet a vítr

Tak sousedí ob barak asi nechápali ;))
Nás tu nikdo nezná takže to budou možná drby zda matka bude normální ;)))
Domtoho řvaní všude ale relativně pomohli a vyvetraly se.

Myslím, že tento týden je úplně nazhavil na Ježíška
A Jan potrebuji křídla se dostat do kuchyně před zahradu smíchu v jejich pokoji
Oni padly vyčerpánim a den byl.pry úžasný.
Tchýně dostala fotkx.maleho takže u nás byl.spokojeny každý.

PS stále spí to je nenormální ;))

ludovika6
11. lis 2017

@misa_fisherprice Byl to opravdu fajn nápad, naše smečka si hraje se zahradou ještě i dnes ráno 😉. Hezký a veselý den všem 👍 !

chocomorocco
11. lis 2017

Moc děkujeme za tento týden. Moc jsme se spolu pobavili a to díky tvým úžasným nápadům 🙂

luca16
11. lis 2017

Byl to super týden! Budeme se s holkama těšit na další dny s Fisher-Price!

cermij
11. lis 2017

Pridavam se k holkam vyse...opravdu krasny tyden v tomhle pochmurnym tydnu. Povedlo se a snad zase nekdy 😍

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

@luca16
@cermij
jestě máme víkend, tak se na nás dívejte😉

cermij
11. lis 2017

@misa_fisherprice jasneee 🤗

olga_
11. lis 2017

@misa_fisherprice Já taky ráno vyrazila na zahradu provětrat hlavu. Poprvé po třech letech jsem o víkendu sama doma (teda s dvojčátky v bříšku ❤❤). Tříleťák vyrazil s tatínkem k babičce a dědovi na moštování. Jo a říkal, že večer se prý bude smát 😀.

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

@iulia pozdrav dětem a rychlé uzdravení! Hezký den, Míša

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

@janickaavitecek dobré ráno, tak tam se to smíchy muselo otřásat, to je moc dobře! Pozdrav k vám, Míša

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

@cerlada kuku, taky zdravíme a posíláme hodně smíchu🙂😅. Krásný den, Míša