SOUTĚŽ: středeční soutěž...to bude zábava🙂. Přidáte se?

misa_fisherprice
Moderátor
8. lis 2017

Dobré ráno🙂,

dneska bych chtěla být muškou a podívat se k vám domů, jak si budete užívat tuhle soutěž s FISHER PRICE.
Noooo, žádné dlouhé povídání a jdeme na zadání soutěže😅.

Zadání soutěže - vytvořte s dětmi papírovou čepici (libovolné velikosti, tvaru...) a čepici pomalujte, polepte, počmárejte.....fantazii se meze nekladou. Nezapomeňte, že jste s námi u FISHER PRICE a tak na papírové čepici musí být motiv Fisher Price👍. Vaše výtvory nám vyfoťte a pošlete.
Výhry - na 10 nejpovedenějších výtvorů čeká FP KUTÁLEJÍCÍ SE MÍČEK BEATBO😂
Trvání soutěže - středa 8.11. 2017 do půlnoci
Vyhlášení výsledků - čtvrtek 9.11. během dne

😀 náš kreativní kamarád BeatBo se strašně těší a jeho kamarád BeatBo míček tady metá kozelce.......To je tedy partička😂.

👏👏❤👍
Ať se daří, buďte kreativní a užijte si to s dětmi.

ronikaaaa
8. lis 2017

Rychlý nápad hned po ránu. Dobre ráno a krásný den všem 😉

misa_fisherprice
autorModerátor
8. lis 2017

@ronikaaaa jupíííí, první parádní čepice je tady👏👏. Zdravíme malého a moc mu to sekne. Krásný den! A děkujemeeeeeeeee, Míša

andinka97
8. lis 2017

Aby panence nebyla ziminka ❤

mari90
8. lis 2017

My s dcerkou tvorily takto 🙂

simusa91
8. lis 2017

Zdravíme Vás, tak tady je Lukaskova cepicka, no jo je to minimalista 😉

newmom17
8. lis 2017

Dobrý den, my jsme s malou vytvořily čepici právě s BeatBo míčkem, přikládáme fotodokumentaci i popis tvorby a následné konzumace čepice 😀
Protože jsem ještě malá,
máma za mě tvořila,
zatímco jsem si já hrála,
čepici mi složila.
Máma čepku poskládala,
vybarvila, fotila,
na hlavu mi ji pak dala,
já ji tam však nechtěla.
Čepice já ráda nemám,
ani tu papírovou,
radši jsem ji tedy snědla
a máma složí novou. 🙂

peti333
8. lis 2017

Dcerce je teprve 14 měsíců, ale pomahala mamince dělat čepici pro svou psi sestricku. Poprvé se seznámila se zvyraznovacem a já mám do oběda co čistit 😂.

drex951
8. lis 2017

🙂

qintus
8. lis 2017

No Míšo, ty jsi mi dneska dala 😀
Ráno říkám dcerce jaká je soutěž a ona že chce šitovku (kšiltovku)...mé zděšení a přemlouvání na maliřskou čepici bylo k ničemu... takže tadááá náš výtvor ala ,, raper,, , porazítkovaný bramborovými razítky, který má tykadla jako beatbo 🙂....a bráchovi aby to nebylo líto jsme nasadili tu moji vymodlenou malířskou 😅
PS:vidím že vánoční úklid proběhne po dnech s FP 😂

andrejka_the_mum
8. lis 2017

Děkujeme Vám Míšo za parádní nápad k tvoření do deštivého a pro nás i usmrkaného dne. Eliška je ještě malinká, ale pomáhala mi ohlodávat a vybrala si hračky na svou první čepici... No a vlastně i stromeček;) Přeji všem taktéž hodně zábavy ;)

minizirafa
8. lis 2017

Hned z rána jsme se do toho pustili,
legraci jsme si užili.
Stříhali jsme lepili,
velký klobouk jsme tvořili.
Barvičkami jsme malovali,
se špínou jsme bojovali.
Nakonec jsme stuhu přidali,
a pořádně se zasmáli.
Teď posíláme ho do soutěže na ukázku,
a my vyrážíme ven na procházku. ;)

petronellarikov
8. lis 2017

Eminka si moc rada kresli a lepi 🙂

dzogobela
8. lis 2017

Kdyz to jsou vsechno ukoly spis pro vetsi deti 😀 ☹ no nic, tak jsem tvorila zase ja 😀 Stepanka aspon casti kobouku pocmarala (viz prvni fotka). Modelem je plysak, Stepanka byla s kloboukem nevyfotitelna.

joannah13
8. lis 2017

Teda ale vyfotit je oba v nehybném stavu , to je umění. Starší vybíral barvicky, a bracha musel mít prý taky stejnou 🙂

klaarusa
8. lis 2017

Zasílám mé dvě princeznicky. Pri malovani jsme si užili kopec srandy, u focení snad ještě víc...😀 Čepičky dělají parádu i kamarádům. 😊

arwpal
8. lis 2017

Mile damy, panove,deticky,
Vitam vas na dnesni modni prehlidce cepic Fisher price. Muzete videt plno nadhernych skvostu,a jiste jeste pribydou.
Dovolte mi predstavit cepici od firmy A+R.

Jak muzete na fotkach videt,cepice je vyrobena z kvalitniho papiru ve tvaru primo pro rebely.
Predni stranu zdobi barevny a vzdy vesely Beat Bo,ktery vam zvedne naladu.

Ale pozor! Horni stranu osidluje lev,ktery si hraje pouze s hodnymi detmi!

Na prave strane pak muzete obdivovat Pejska,ktery vas nauci pocitat,zpivat,casti tel a dalsi...

Na leve strane se skvi hraci krouzky,krasne barevne,pro dlouhe zimni vecery.

Zezadu vidite take logo firmy,takze se nemusite bat,ze by to byl podvodny kousek.

Dovoluji si take upozornit na ksilt,ktery vas ochrani pred sluncem,a jsou na name vyobrazena dvojcata,ktera cepici vyrobila i s vlastnorucnim podpisem.

Doufam,ze vas cepice zaujala a prejeme vam krasnou prehlidku.
Vasi A+R

misa_fisherprice
autorModerátor
8. lis 2017

Jako vždycky, jste naprosto SUPER!!!!! Musím říct, že tolika nápadů a srandy si užívám opravdu na 100%. Jste báječná skupina rodičů a dětí! Jdu pro vás vymyslet zase nějaké příspěvky. Tvořte a tvořte. Dětem pozdravy a hezké dopoledne. Míša

pandice
8. lis 2017

Juuu, takový úkol, tvoříme od rána, dalo nám to zabrat, ale oba jsme si to užili.
Přikládám fotodokumentaci:
1) vybíráme čím budeme tvořit
2)BeatBo je kulatý, tak jsme vzali míček a kreslili cestičky, jak by asi BeatBo v krabici skotačil
3)Mohl nám vláček FP a udělal modré koleje
4)na čepici se pomalu rýsuje podobizna BeatBo
5)skoro hotovo, oboustranná páska pomohla, aby byl výtvor podle představ maminky, ale pst
6) malíř usnul, tak jsem najala modela přímo z týmu Fisher Price, pozval si i pár přátel, to byla párty

Tatínkovi bylo líto, že nemůže tvořit s námi, tak poslal z práce básničku, je vidět, že BeatBo inspiruje i jeho:

BeatBo je míček kulatý,
prtě už mu šlape na paty.
Po bytě ho nahání,
BeatBo se však nebrání.
Celý den si spolu hrají,
smějí se a dovádějí.
Po večeři čas jít spát,
zítra si zas budou hrát.
V postýlce je místa dost,
vejde se i žlutý host.
Ráno s prvním sluníčkem,
čas vyrazit za míčkem.
A tak to chodí celé dny,
BeatBo je fakt bezvadný.

petkasadelkou
8. lis 2017
irenoslava
8. lis 2017
evusk
8. lis 2017

U nás nosí čepice s motivem FP všichni, je to in. Tvoření čepice jsme si hezky užili. Byla to legrace a moje dvouletá dcera je z čepice (své i pro kamaráda Miu) nadšená.

sabine_
8. lis 2017

Tak tady jedna od nás. S dcerou tvoříme často a rády. I když jsem tvořila převážně já (dcera jen vymalovávala uši a mašle) tak u tvoření vydržela celou dobu a poctivě se starala o to, aby Pejskova sestřička neustále zpívala 🙂

kkaatte
8. lis 2017

Tak dneska to byla zábava 😀. Stůl pokreslený i zapatlaný od lepidla. Naštěstí tatínek není doma a existují vlhčené ubrousky 😝.
A teď k našemu dílu. Ukazovala jsem malé druhy, jaké bysme mohly vytvořit. Ještě že jsem ji ukázala "jen" tři, chtěla všechny 😕. Takže jdeme na naši přehlídku. Pořádná zábava bez "zasněženého" FP párty klobouku by nebyla to pravé. Dále tam máme elegantní slušivý FP klobouk. A na denní nošení BeatBo čepici, která je svou velikostí ideální pro celou rodinku nebo do deště 😍. Tak snad se vám naše nová kolekce Fisher-Price líbila 👍

misa_fisherprice
autorModerátor
8. lis 2017

@igiana tedaaaaaaaaaáááááá, vy jste tým snů, tvoříte, píšete básně a usmíváte se🙂. Co je víc???? Krásný den, Míša❤

misa_fisherprice
autorModerátor
8. lis 2017

@kkaatte nominace na módní přehlídku je jasná! Vy jste normálně designerský salóóón👏. Nádhera a díky moc!!! Míša

misa_fisherprice
autorModerátor
8. lis 2017

@evusk máte dobrý vkus, čepice FP jsou tedy parádní. Pozdrav Vám i malé, je rozkošná.🐱

lucka2092
8. lis 2017

Při vyrábění jsme zažili spoustu zábavy,já jsem jen psala, zbytek si Natálka vyrobila sama namalovala hračky FP, opičku, pejskův vláček, vkládačku šnečka a mikrofon ten ale mikrofonu podobný nebyl tak jsme ho raději přelepili obrázkem z katalogu, vše si i krásně vybarvila,a to ona u ničeho moc dlouho nevydrží.I Šimonek si udělal svoji čepičku. I když jsou děti nemocný, tak jsme si krásně zpříjemnili den

pekosek
8. lis 2017

I my se dnes opet zapojime.

cermij
8. lis 2017

Tak zkousme znovu