Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

SOUTĚŽ o HiPP novinku pro miminka

lidka_hipp
15. říj 2015

Mám tu další balíčky a to hned s naší HiPP novinkou pro všechny maminky miminek 🙂 Je to náš nový rozpustný Baby Fenyklový čaj, který je vhodný pro miminka už od ukončeného prvního týdne. Obsahuje pouze 100 % extraktu z fenyklu. Je bez lepku a samozřejmě bez přidaného cukru. Byl navíc oceněn nezávislou asociací Aktion zahnfreundlich e.V. „ŠŤASTNÝM ZOUBKEM“. Protože myslíme na maminky, které mají plné ruce práce, je čaj balený po malých sáčcích, které jen stačí zalít vodou.

Pokud vyzkoušet náš nový Baby Fenyklový čaj a vyhrát balíček, ve kterém najdete i naše BIO sáčkové čaje, napište mi, co s dětmi děláte teď na podzim. Chodíte na procházky a užíváte si spadaného listí? Vyrábíte zvířátka z kaštanů? Milují vaše děti kaluže? Jsem zvědavá na vaše zážitky 🙂 Na deset z vás tu čeká náš balíček plný voňavých čajů.

ladyhacek
15. říj 2015

Synovy bude 7. měsíců takže nějaké dovádí v enku zatím ne, ale pokud neprší tak min1x za den jdeme na procházku a nebo spinká na zahrádce, přes den nám totiž jinak než v kočáře neusne 🙂

zuzanamil
15. říj 2015

My zbierame šipky a robime z nich retaze, ktore vesiame na stromy pre vtaciky.

irenoslava
15. říj 2015

U nás to je procházka dokud se nevykoupe v první kaluži, kterou uvidí a pak jdeme domu 🙂

katkavfr
15. říj 2015

prochazky jsou na kazdodennim rozpisu les mame za rohem takze pozorujeme zviratka sbirame pro ne zaludy a kastany co zapomeneme v kapsach vyuzivame na tvoreni a protoze prcek miluje byt spinavy tak kaluze a bahno jsou nase 🙂

baseema
15. říj 2015

Sme už 4týdny nemocní, tak zatím jen pijem čaje, a hrajem si doma. Ale už máme koupenýho draka tak jak to půjde, vyrazíme ven a posbíráme i kaštany na zvířátka. Na to se těším, už má konečně věk na to aby ho to zajímalo a bavilo 🙂

cervenejablko
15. říj 2015

My chodíme ven každý den i za deště. Když je pěkně, procházíme se déle, ale posledních pár dní vyvenčíme psa a rychle se vracíme do tepla na jablíčkový kompot a teplý čajík do bříška. 🙂

asadek
15. říj 2015

no docela jsem se těch prvních plískanic bála, Alžbětka strašně nesnáší to oblékání do více vrstev, ale jakmile je v kočárku a jedeme, je to super. V tomhle chladnějším počasí spí v kočárku jak dudek a dokonce vydrží chvilku i zaparkovaná 😀

catchulinecka
16. říj 2015

My zatím pozorujeme podzim z kocarku,ale i tak je to super,miluju procházky v jakémkoliv počasí a moc se těším,až pristi podzim budem vymetat ty kaluze 😉

mari90
16. říj 2015

S nasi malou si uzivame podzimu, jak jen to jde, protoze oba s muzem podzim milujeme. I kdyz u nas to v poslednich dnech vypada uz spise na zimu. Pokud pocasi dovoluje, chodime radi do prirody a obdivujeme krasy podzimni prirody.

kacinda
16. říj 2015

Mame zatim 1,5 roku, takze pro nas jsou nejlepsi kaluze, kopani do kaminku, behani v trave s listim... uzivame si to ted venku hodne, protoze se nam brzo narodi sestricka a pak budeme nejakou dobu doma. Kdyz venku prsi, tak vetsinou pustime doma pohadky a u toho si malujem, stavime kostky, puzzle... no porad se snazime neco vymyslet. Chteli bychom zkusit jeste pousteni draka, ale bohuzel nam ted nepreje pocasi. Syn miluje behani po venku, ale ted ho dost stve, ze musi nosit teplou bundu, teple boty a nejhorsi je pro nej cepka. Takze kdyz toto vsechno zvladnem prekonat, venku uz vzdycky neco vymyslime 🙂

smilie23
16. říj 2015

Syn má 1/2 roku. Chodíme ven do přírody v kočárku, v šátku nebo v nosítku a 2x týdně na bazén, abychom podpořili imunitu a nebyli nemocní.

gryfis
16. říj 2015

Malej ještě nechodí, ale i tak vleze všude a u všeho asistuje.. nosím hodně v šátku, kočár v podstatě nepoužívám.. takže chodím všude možně po lese, který máme kousek od domu, na houby, s koněm ven.. ano jsme oba v sedle, s pejskem.. nechávám ho lozit v trávě, v listí, které rozhazuje všude kolem a i už okoštoval.. na zahradě pomáhá dávat padaná jablíčka do bedýnky.. popřípadě opět jenom jíst 🙂 .. už ozkoušel i kaluž ve chvilce mojí nepozornosti, tak se hned pádilo domů.... no je to zlatíčko..

meduzka123
16. říj 2015

Náš malý 4 měsíční Ríša bohužel ještě nemůže moc tvořit, ale hrozně rád se nosí v nosítku jak u mamky tak u tatínka a pomáhá nám připravit zahradu na zimu. Takže hrabeme listí, sbíráme jablíčka a ořechy. Pokaždé vše se zaujetím sleduje a kdykoliv se někam ohneme začne se smát. Minulý týden spadl manželovi na hlavu ořech a Ríša se tomu dlouhou dobu smál 😀. Letos mě ta příprava na zimu vážně baví 😉

monnn
16. říj 2015

malá má teprve necelé 3 měsíce,tak aspoň vyrážíme do podzimní přírody s kočárkem,nebo navázaném šátku - ne vždy je terén přírody přizpůsoben kočárkům, 😉 😵

apacheee
AMBASADORKA
16. říj 2015

Eliáškovi je 14 měsíců a zatím venku nechodí, takže se mi zdá, že mu je skoro jedno, co je zrovna za roční období🙂 My máme podzim docela rádi a chodíme hodně na vycházky s kočárkem, někdy s nosítkem a vždycky bereme i našeho velkého pesana. Sbíráme houby, kaštany, trháme jablíčka... No ale hlavně se těšíme na příští podzim, až tohle všechno s námi bude dělat i náš Elinek.

joannah13
16. říj 2015

letošní podzim můj malý alexík vyhlíží zatím z kočárku, ovšem když ho vypustím na zem, tak loví, co mu příjde pod ruce, ale úplně nevíce má rád listí, které musí i ochutnat 😀 žaludy, ty jsou taky hodně oblíbené, občas když je příznové počasí, dám si ho do šátku a jdeme ještě někam do přírody.. doufám, že letošní podzim bude relativně teplý a slunný, ať nemusíme být zavření doma a koukat jen z okna, jak prší

bbrittany
16. říj 2015

Jolinka zatím nechodí, proto vyrážíme ven jen v kočárku. Dokud bylo hezky teplo a slunečno, usadily jsme se rády pod stromy a pozorovaly mraky a šumící listí. Kaštany jsme taky sbíraly, ale pro sestřenku a bratrance, kteří je usuší a v zimě odnesou do lesa zvířátkům.

slunecnice07
16. říj 2015

Nám bude rok, tak také ještě neťapeme. Ale nejradši venku jezdíme v kočáře po dědovi, který je pořádně prostorný a hezky houpe 🙂 Až budeme větší, tak počítám, že se vykoupeme v každé louži 😲 protože jsme pěkné rošťandy a milujeme vodu 😅

markysek2
16. říj 2015

syn chtěl furt pouštět draka loni nám to bohužel nevyšlo ..no po pravdě nedokázala jsem si představit jak někde po poli běhám v 7mém měsíci těhotenství, když už v tý době jsem měla problém si vůbec obout boty :D ato že jsme tuto akci podnikali rok předtím poněkud pozapomněl...náhoda tomu chtěla že minulý týden při návštěvě u prarodičů se na tamním letišti konala drakiáda ...vyzbrojeni draky a téměř zimním oblečení jsme vyrazili....asi 5 minut pouštěli draky v silné větru ...no ty Vám létali, prohlídli si u toho nádherné draky na poněkud šedivé obloze i čím dál vím se vzdalujícícho draka v podobě batmana ..ještě když jsme šli domů jsme ho viděli na obzoru, ale to už mu majitel byl snad v patách (drak patřil k těm vymakanějším dražším)...naivně jsme dětem slíbili opíkání buřtíků...nakonec nás z letiště vyhnal děšť a byli jsme rádi že po necelých 2 hodinách jsme zase doma v teple....doufám že se počasí ještě umoudří a drak se ještě proletí za sluníčka a větru tak akorát ....jinak kromě pouštění draků, chodíme do lesa na houby, sbíráme kaštany (to bych u syna nazvala úchylkou), a barevné listí sbíráme malujeme barvičkama a děláme otisky na papír( aspoň nějaké výtvarné cítění syn má, umělec z něj asi nebude)

skyvik
16. říj 2015

Vzhledem k tomu, že jsme zatím všichni nemocní, tak podzim trávíme tak, že Natálce zatím jen odsáváme rýmu. Je to ale dost boj, elektrická a manuální odsávačka je na nic, museli jsme proto přejít k těžšímu kalibru, a to odsávačce na vysavač. Tou to jde výborně, jen kdyby se dítko urputně nebránilo. Přijde mi, že se brání víc a víc, už jen stříknutí mořské vody do nosíku je nemožné, kdyby měl někdo fígl, jak znehybnit dítko, sem s ním 🙂
Ale už se těším na takový ten krásný a teplý podzim, kdy svítí sluníčko, všude se válí barevné listí a je nádhera trávit dny venku. A až začne Natálka ťapat, přehrabovat se v listí, sbírat kaštany, to bude krása!

kiki83
16. říj 2015

nas maly miluje vychazky po lese,tak ho kazde odpoledne zamotam k sobe do satku a vyrazime-v lese je nejhodnejsi-pozoruje okoli a je spokojeny-holt tatinek myslivec se v nem nezapre 😉

amaliee
16. říj 2015

Začátek letošního podzimu byl nádherný. Začalo to krásným babím létém, pokračovalo naší podzimní svatbou, kterou malá zvládla na jedničku (pořád ji za to chválíme). Bohužel momentálně malá marodí. Chytly ji vysoké teploty a dnes se potvrdil zánět močového měchýře. Dodržujeme její pitný režim co se dá a věříme, že bude brzy dobře. Tak malé děti si nezaslouží být nemocné...

sedmiteckas
16. říj 2015

Také teď na podzim se snažíme chodit co nejvíce ven, "nadýchat se čerstvého vzduchu". Naše kroky často míří kolem řeky u domu, kde rádi krmíme kačenky (někdy mi přijde, že je to větší relax spíše pro mě než pro Lucku, ta má často největší práci jíst kačenkám pečivo 🙂)
Dceru také moc baví být na hřišti, houpat se na houpačkách a hrabat se pískem a kamínky - na pískovišti si jinak zatím moc nepohraje.

sromulenka
16. říj 2015

Jako každý rok, tak i letos se já i mé dvě děti těšíme právě na podzimní období. Rádi hledáme kaštany pod hromadou listí z niž pak soutěžíme, kdo vytvoří více originálních kaštanových výrobků. Z listí vyrábíme podzimní skřítky no a hned máme nástěnku zaplněnou a domeček vyzdobený podzimní tématikou 😉

sarka49
16. říj 2015

Já mám miminko zatím v bříšku, ale už se Těšim jak budeme chodit na procházky a ňuchňat se vzájemně. 🙂

yvonneullmann
16. říj 2015

My letos stihli v září vydlabat nase doma vypestovane dyne a pak nam podzimbi radivanky prekazila Lucaskova necekana operace ktera nas jeste do ted tak nejk drzi doma bohužel....ale aspon fotecka ze září s nasim vytvorem.

arien_black
16. říj 2015

Naše miminko je zatím v kočárku, ale vyrážíme ven pravidelně každý den. Pokud moc prší, zůstáváme doma a to je ten den pak hodně dlouhý 🙂 Už se moc těšíme, až příští podzim budeme sbírat barevné listí a vytvářet zvířátka z kaštanů. Zatím je dělá tatínek sám na zkoušku, jestli si to ještě pamatuje ze svého dětství 🙂

absti
16. říj 2015

doma odnaučujeme plínky a venku za sebou tahá tatru a nakládá kameny, klacky a vlašské ořechy

mina_
16. říj 2015

Bahno, kaluže, listí, sbírání padaných jablíček na zahradě, ďoubání se v hlíně.... a nespočet dalších aktivit si synek dokáže najít, když jsme venku.. Naše poslední procházka loužemi prokázala, že i v holinkách lze mít rybník.... V loužích si poskakoval a liboval tolik, že doma jsme pak z botek vylili dost vody. Ale jak by šťastný 🙂 🙂 Celého jsem pak svlékla a rovnou strčila do pračky a do vany.

1maries
16. říj 2015

Zatím se prcek pouze vozí v kočárku a zvědavě pozoruje co se děje kolem něj. Ven chodíme pravidelně každý den. Jak říká babička, je to "venkovní dítě".