SOUTĚŽ: Před spinkáním papám nejraději...

lidka_hipp
8. pro 2014

Moc se mi líbily vaše příspěvky, o co byste chtěly soutěžit. Hodně z vás si psalo o naše kaše, a tak tuto soutěž věnujeme právě jim 🙂
Stačí, když mi odpovíte na tuto otázku: Co vaši miláčci mají nejraději před spinkáním? Chutnají jim kaše, vyžaduji lahvičku mléka nebo se "pořádně nacpou" masíčkem? 🙂 Podělte se s námi o své večerní rituály... Pět nejzajímavějších odpovědí odměníme balíčkem kaší HiPP.

Moc dobře víme, že i ty nejmenší děti mají opravdu mlsný jazýček, a tak nabízíme mnoho různých kaší a to jak obilných, tak mléčné. BIO mléčné kaše HiPP jsou vyráběny z přísně kontrolovaných BIO ingrediencí. Kromě toho obsahují také pokračovací mléčnou kojeneckou výživu vhodnou pro daný věk, důležité omega-3 mastné kyseliny a hodnotné vitaminy a minerály, vše s velmi přirozenou chutí. BIO obilné kaše HiPP obsahují hodnotné a chutné BIO obilné vločky bez přidaného cukru. Jsou mimořádně vhodné, pokud chcete svému miminku připravovat kaši sama. Více o našich kaších najdete: http://goo.gl/ctpfck

mitote
8. pro 2014

Lau ma k veceri ve 20:00 ovoce, nekdy zahustene kasi nebo piskotama. Sporadane si prinese zilicku pred mamincin notebook a ceka na zapnuti pohadky. Ve 21:00 ma jeste mlicko, kdy si vezme plysaka, lehne do lehatka a pije. Samozrejme i kdyz ji jsou 2 roky, musim ji drzet flasku 😅

mmirunda
9. pro 2014

Moje beruška má kasičku před spinkáním každý den. Už od čtvrtého měsíce den co den. Dlouho měla pak po kašičce přídavek, kdy mi vycucla ještě prsa, ale teď už jen kaši. Má je moc ráda a obavám se, že budeme papat kaši ještě v patnácti😅

zlati24
9. pro 2014

Viktorka papká před spaním mléčné kašičky banán a meruňka, je to malej jedlík takže se mi stejně v noci párkrát vzbudí na jídlo 😀

wera8
9. pro 2014

@yvonneullmann
Taky spi se mnou, resp. na mě 😀

lenkaatom
9. pro 2014

Můj syn má před spaním nejraději kašičky a nejvíce mu chutná kašička krupicová s banánem, nebo příchuť lesních plodů.

Takhle krásně spinká až do rána pokud je dobře napapaný. 🙂 🙂

chris_n
9. pro 2014

Dáváme tak různě domácí kaše, ovoce, atd... Ale zatím nejvíc jí šmakovali noční kaše od Hipp. To snědla vždy celou skleničku a pak se teda ještě dopucla při kojení. A to nedá ani celou sklenku zeleniny na oběd 🙂

svatkak
9. pro 2014

Moje malá princezna miluje na noc kašičky různých značek a chutí, zrovna teď ochutnáváme kaši Hipp se sušenkami..🙂

barinkas
9. pro 2014

U nás se večer pije mlíčko, tedy večer..malá ho vypije jedině když už spí. Chodí spát kolem půl 10, takže v 11 se otočí v postýlce na záda a dá flaška... Vypije vše, ve dne jen pokrčí noc, že nenene. Asi by se divila, co v noci vypije 😀

vercula7
9. pro 2014

Naše malá je velký jedlíček,takže večer u nás probíhá vyloženě krmení dravé zvěře aneb nejradši má malá kašičku meruňkovou a banánovou a pak vždy se dojí ještě mlíčkem od hippu které ji jediné sedlo a miluje ho od narození a to vypije ještě těsně před spinkáním až 240ml.Pak krásně usne v osm hodin večer a spinká až do sedmi do rána a ráno se probouzí se smíchem a jen jak slyší větu dáme mlíčko úplně se celá rozzáří a jde vidět že už se mléka nemůže dočkat.

jerryrose
9. pro 2014

Před spaním si dá Petík v 17:00 Hipp kaši a tak mezi 19:00-20:00 ještě 230ml mlíčka Hipp Bio Combiotic č.2 😀

chechia
9. pro 2014

Moje holčička ráda papá po koupání kašičku a pak to zabumbá čajíčkem a samozřejmě vše od Hipp 😉

pouzarovaj
9. pro 2014

Naše Terezka má k večeři kašičku, nejoblíbenější jsou mléčné a namačkaným banánem, to zvládne zdlábnout obrovské množství. Pak si chvilku ještě hraje, pak je koupání, čajíček a hupky dupky do postýlky, kde jí tatínek nebo maminka popovídá pohádku na dobrou noc.

zimkova
9. pro 2014

Jmenuji se Davídek a přes rok už mám.
Všechno jídlo rád si já, velmi dobře vychutnám.
Nejraději k večeři papám já jen kaši,
za hodinku ji mlíčkem zapiju a čekám co bude další.
Pak mě máma u prsíčka ještě pěkně uspí,
nechám si zdát o papání a o Hippo kaši 🙂)

twoangels
9. pro 2014

Přesto že je mému synkovi už 26 měsíců, před spinkáním se neobejdeme bez lahvičky mlíčka. Značce Hipp důvěřujeme už několik let (dcera 9 let) a jsme rádi, že je na českém trhu 🙂

kejny
9. pro 2014

U nás jednoznačně banánková kaše na dobrou noc. po ní naše malá princezna spinká krásně 10 hodin a maminka se také pořádně vyspinká 🙂 moc vám za ní děkuji. vyzkoušeli jsme spoustu kašiček ale jak něco voní po banánu tak je to to pravé 🙂

margot_ka
9. pro 2014

jednoznacne chleba se syrem a tesne pred spanim mlicko od maminky 😉

haankaa
9. pro 2014

Můj malý miláček Matyášek miluje před spatím kašičku, ale taky mámino mlíčko ...tak jsme to spojili a kždý večer papá BIO Obilnou celozrnou kaši od Hippu s mojím mlíčkem kterou miluje 😉 . Když po koupání uvidí krabicí s kaší a skleničku odstříkaného mléka je na celý dům slyšet pískot, smích a volání ham ham dokud nevidí talířek před sebou 🙂 No a pak kašička zmizí rychlostí blesku 😀 😀 😀 S tak krásně napapaným bříškem už jen stačí andílka uložit do postýlky a popřát sladké sníky 🙂

makulinecka
9. pro 2014

U nás se náš večerní rituál neobejde bez kašičky. Naše malá má nejraději kaše Hipphop 🙂 Nejedná se o překlep v názvu, ale jinak se už u nás Hippu neřekne. Je to díky mé babičce (82 let), která s velkým nadšením již od narození její pravnučky velmi ráda nakupuje skleničky s baštou a kaše. Pro nás z neznámého důvodu výhradně značku Hipphop, jak ji moje babička přejmenovala 🙂
Takže večer BIO Mléčná kaše na dobrou noc s dětskými keksy nebo Obilná kaše pohanková, kukuřičná s čerstvým ovocem nebo ovocnou skleničkou nejlépe švestky nebo meruňky, jak jinak než Hipp.
Po kaši ještě trochu lumpáren a divočení, potom mlíčko a jde se do hajan.

ladik1
9. pro 2014

Tak naše Dorka si k večeri (trochu paradoxně), pochutnává na kašičce Guten Morgen s müsli a jablíčkem a v postýlce to s bráchou zapijí ještě 200ml mlíčka. Když ji chceme obzvlášť potěšit, přidáme ji do kaše na drobno nasekané hušky z domácího kompotu, a to je pak od kaše úplně všude 😀 Honzík už je velkej kluk, takže ten si dává většinou chleba se sýrem, nebo müsli s ovocem a jogurtem... bez mlíka ale usne jen u babičky, jinak ho vyžaduje ještě ve 3,5 letech každý večer 🙂

xcere100
9. pro 2014

Tak otázka zněla před spinkáním a to naše Anička chodí ještě třikrát přes den🙂 Ale tak před dopoledním i navečerním usínáním vypije mlíčko, před odpoledním usínáním má masozeleninový příkrm a poté lahev mlíčka a před večerním spaním samozřejmě kaše, bez té to nejde, protože pak by se v noci budila víc než jednou🙂 Po misce kaše (snědla by i více), dostane lahev mlíčka a s posledním lokem mlíčka už je tak krásně unavená, že usne hned, jak ji uložíme, pohladíme a dáme pusinku (na tu se jen lehce zavrní) a pak už spokojeně hajá🙂
Naše Anička je opravdu veliký jedlík (v 9 měsících váží 11 kg), takže se jí snažíme jídlo trošku korigovat🙂 Nicméně kaše, maso, zelenina ani ovoce v jídelníčku nesmí chybět. Aničku potěšíme kdykoliv jakýmkoliv jídlem🙂

brendamonique
9. pro 2014

...nás 5.ti měsíční Damiánek usíná pravidelně u své "večerní" flašky Hippu 1čky, kterou vyžaduje ihned po koupání, někdy již během oblékání, takže musíme asistovat oba s tatínkem či bráškou, aby jeden přidržoval tak důležitou proprietu 😀 vytahne si svých 200ml a je spokojený.
Přes den či ráno míváme přesnídávky, ovoce či příkrmy ...střídáme, aby strava byla pestrá ...ale večer, by se bez mlíčka prostě neobešel 😀

jarkach
9. pro 2014

No naše princezna má před spaní Hipp mlíčko (Y) chutná jí nejvíc 🙂

akrabka
9. pro 2014

Dobrý den,

máme dvě dcery. Starší dcera Agátka měla přibližně do roku a čtvrt večer kaši již od 4 měsíců. Již v jiné diskuzi jsem zmiňovala, že preferuji nepřichucované kaše, takže jedla obyčejnou kaši Hipp bez příchutě a chutnala jí. V současnosti je jí skoro 2, 5 roku, a protože mi na jejím jídelníčku dost záleží, snažím se připravovat i zdravé a chutné večeře. Buď různé polévky, zapečenou zeleninu, pomazánky, někdy i salát, když je na něj zrovna sezóna 🙂 Sezonní zelenina mě obecně bere nejvíc, takže s tou se snažím pracovat maximálně...

Mladší dcera Dominička je stále plně kojená, takže tam není moc o čem psát 🙂, ale neochucenou kaši HIPP už mám připravenou ve "špajzu". 🙂

Děkuji za vaše soutěže a zdravím!

elafonisi
9. pro 2014

Dobrý den. Naše dvojčátka mají po koupání kašičku od Hippu, nejoblíbenější je ovesná s jablky a banánová se suchary. Kaše jsou jejich první jídlo, které natolik chutná, že ho děti chtěly jíst lžičkou samy a v pusince úspěšně mizí lžička za lžičkou. A to je jinak dcerka velký nejedlík. U kašičky si přejí, aby maminka zpívala písničky. Nejraději "kuku" - Prší, prší jen se leje nebo "koniky" - Já mám koně, vrané koně. A za maminčina zpěvu každý zbaští plnou misku a pak jdou do postýlky spokojeně spát 🙂

dorkaa
9. pro 2014

Před koupáním teplá večeře u tatínka na klíně ( protože, co jí táta, je prostě nej), po koupání mlíčko nebo mlíčko s kašičkou a to už pěkně z lahvičky ve své postýlce.

irenoslava
9. pro 2014

Vašík má před spaním mlíčko, občas mívá i kašičku.

janlena
9. pro 2014

My papáme před koupáním kašičku,po koupání mléčko a pak spinkáme celou noc 🙂

bimmka
9. pro 2014

Naše dítě dlabe neustále, jak je prázdné bříško, je špatně. Nejvíc mě, ale dostalo tím, když jsme jej hodinu uspávala, pořád nemohl usnout. Když jsem se ho v nouzi zeptala, proč nemůže spinkat, odpovědí mi bylo: ham ňam. Takže dostal další nášup kaše a do pěti minut byl tuhý. Podotýkám, že na hodinkách odbíjelo 22:30.

babca216
9. pro 2014

Moje malá vnučka - 15 měsíců by nejraději k večeři to co ostatní . Co jí rodiček večeři je podle ní to nejlepší. Ale u babičky je to hezky kašička ..miluje všechny ..hezky z mističky a krmit lžičkou a nejlépe na ní namalovat
obrázek z kakaa to se jí moc líbí....ale nakonec stejně ještě do postýlky lahvičku s trochou mlíčka pro klidné usínání 🙂