VELKÁ SOUTĚŽ: Hrajeme o 50 příkrmů HiPP

lidka_hipp
15. pro 2014

Mám tu další soutěž pro všechny maminky, co sledují naše Dni s HiPP 🙂 Jak by se vám líbilo vyhrát balík hned 50 příkrmů HiPP? A právě takový balík tu mám připravený pro jednu z vás!!!

Stačí poslat fotku svého miláčka s jídlem a napsat, co papá nejraději 🙂 Odpovídat můžete do neděle 21. prosince do 12 hodin. My pak vybereme jednu maminku, která od nás obdrží velký balík plný dobrot 🙂 V neděli večer pak oznámíme její jméno.

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám vašeho miminka. Vyvíjíme je s odborníky na dětskou výživu. Dbáme na to, aby naše potraviny byly opravdu kvalitní. Nepoužíváme žádná umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva. Každá surovina, kterou zpracováváme, musí projít systémem přísných kontrol a testování. Proto také v našich příkrmech nenajdete rezidua pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a jiných škodlivých chemikálií.

Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat.

brendamonique
15. pro 2014

- Damiánek 5 měsíců - začal před měsícem papat své první přesnídávky a příkrmy (popravdě mu také více "jedou" ty kupované než ty doma dělané ?) 😀 - nejvíce mu chutná pastiňák, mrkvička a rybička s brambory a zeleninou - přesto, ale nadevše ještě stále vyhrává UM Hipp Bio Combiotic 1 ... a jak po něm krásně roste a sílí ...
... ☹ kdyby se nám povedlo vyhrát příkrmy, byli bychom pod vánočním stromečkem nejšťastnější - babičky už něco málo nakupují, aby měl Damiánek co papat, ochutnávat a zkoumat, ale on má tak velikááánskou spotřebu, že by nám to vytrhlo trn z paty.

brendamonique
15. pro 2014

... fotka je větší, po rozkliknutí se zobrazí plná velikost ☹

panihk
15. pro 2014

Na první lžičky se sice moc netvářila, ale teď už baští nádherně. Jen vidí, že držím bryndák, a začne hýkat nadšením a nadskakovat. A co papá nejradši? Červenou řepu, cuketu a maso.

marssyy
15. pro 2014

Nejoblíbenější kašičky tahle je s čerstvými jahůdkami 🙂

gabra27
15. pro 2014

Naše Elenka má největší radost když jí dám jídlo do ruky a ona může papat sama 🙂 to jí pak chutná snad všechno 😀

lostakova
15. pro 2014

@lidka_hipp U nás vede mlicko od maminky, ale da se nahradit i paleckem 😉

zulitvi
15. pro 2014

Venda má nejraději to, co chutná po čokoládě. Je jasné, že to ma po mně 😀

gellerka
15. pro 2014

Anetka je naštěstí jedlík a papá s velkou chutí vše, co dostane. Ale moc ráda má pastiňák, batát a řepu. A ze skleniček u ní rozhodně vede bramborové pyré s kukuřicí a krůtou od Hippu, to by snědla hned několik skleniček naráz.
A když papá, tak si vždy hlídá kelímek s jídlem, aby jí ho někdo náhodou nevzal předčasně a ona třeba o jedno sousto přišla 🙂

pellullinka
15. pro 2014

Nas nejmensi kdyz vidi jakekoliv jidlo se zacne natesene trast a kroutit ruckama,sni cokoliv mu dam a jeste by si dal i moje ,jak je videt na fotce,kde mi kouka do talire :D

dvorakovajir
15. pro 2014

Matyasek ma ze vseho nejradsi moje mlicko,ale z příkrmů ma rad mrkev,brokolici a dyni 🙂

mari90
16. pro 2014

Naše malá princezna nejraděi baští červenou řepu, ale z bezpečnostních důvodů, papa raději svlečená :D

kalkulantka
16. pro 2014

Všechno bez výjimky! 😅

duliinka
16. pro 2014

Naše Adélka má nejradši mrkvičku s bramborem a krůtím masíčkem. Málem dostala i perníček, ale na ten si musí počkat.

vercula7
16. pro 2014

Naše Natálka má nejradši bryndáček a potom mrkvičku,květák,dýni,banánek,krutí s bramborem a špenátem.

loninkan
16. pro 2014

Dobrý den, tak posílám taky fotečku mé dcerky🙂 malá má nejraději špenátek, nebo mangold🙂 co se ovšem hlavního jídla týče, jinak v jídle není vybíravá, snědla by vše co najde:D

makulinecka
16. pro 2014

U nás k jídlu vyhrává papání od Hippu a to díky mé babičce, která svou pravnučku touto značkou (ačkoliv má babička vaši značku přejmenovala na Hipphop) velmi ráda zásobuje. Ale vzhledem k tomu, že objevujeme svět v jeho celé parádě tak rádi prohlížíme dobroty ve špajzu a milujeme na hraní kostky cukru ☺ (do toho se s oblibou ráda zakousne)

kacennnka
16. pro 2014

Uplne najradsej bastime vianocne gule, mackov a ine potvory🙂 ale ked je rec o skutocnom jedle tak mliecko hipp, kasicky na dobru noc a z prikrmov najma ovocie, takze by nas balicek prikrmov urcite veeeelmi potesil.

hojda
16. pro 2014

Moji rošťáci už jsou na příkrmy velcí 🙂. U nás teď nejvíc fičí kynuté knedlíky s povidly (možná nápad na novou příchuť příkrmu ve skleničce🙂). Jako miminko malá měla ráda dýni od vás. Každopádně výhře se nebráníme, jen nám jí prosím případně neposílejte domů, ale rovnou na tuto adresu http://www.ddstrancice.cz/kontakt/ a jestli se to stihne do Ježíška, tak by to byl moc pěkný dárek.
😉

flafla
16. pro 2014

Náš Kubík má rád všechnu zeleninku a ovoce, co zatím okusil. A vyhrála by to asi dýně 🙂

hance09
16. pro 2014

Bertík baští rád, ať už kupované "skleničky" nebo doma vařené příkrmy. Jednoznačně nejlepší jsou ale křupky! 🙂

karotte
16. pro 2014

Nejraději prozatím papám maminky mlíčko v lahvičce, ale za týden mi ježíšek nadělí první příkrmi 🙂

immolation
16. pro 2014

Náš Adámek,
právě začal papat příkrmy.
Začali jsme na oběd dávat zeleninové dobrůtky od HIPP a je spokojený i maminka jak mu chutná.
Po 5 měsících jsem se vyspala 😅 😅 😅 poté, co jsem poprvé malému dala na noc kašičku, jednoznačně BIO od 4. měsíce HIPP, které jsem už udělala zásoby. 😅 😎
Dávám ji už pravidelně a malý se nebudí a spokojeně spinká.

Tímto děkuji a těším se na další dobrůtky, které budeme i nadále zkoušet 🙂

ivetapo
16. pro 2014

U nás je jedno co to je, hlavně že to je jídlo 🙂 Sápe se po všem co dáváme my do pusy. Nejvíc mu chutnala řepa a dýně.

partyzanka91
16. pro 2014

Michalka po jídle - měla krůtu s rajčátky a ačkoli to má defacto všude, moc jí chutnalo. 🙂. Zatím jí pěkně, z masozeleninových příkrmů jí chutná nejvíc kuřecí se zeleninou a bramborem. Celkově nejradši má ovocné přesnídávky a kašičky. Nepohrdne ani sušenkou a to ještě nemá žádný zub. Je také milovnicí ovocných šťáviček - švestkové i jablečné. Stále zkoušíme nové chutě, ale přiměřeně k věku, před Vánoci ukončí 7. měsíc.

yvonneullmann
17. pro 2014

Tak tady jsme v lete byli na houbach a toto jsme behem 1hod a30 minut našli.... Hrde jsme se u toho vyfotili a pak nam to lezlo krkem...🙂malinkej nas papa jen hipp predsnidavecky protoze jsou nejlepší... Babicky mu zkouseli davat jine znacky a nechtel to. Vi co je pro nej dobré.... A urcite mi se nam hodilo jich tech 50 vyhrát... Tak snad budeme mit stesti

catherineb
17. pro 2014

První příkrm dostal jsem loni na jaře,
vařenou mrkev, kterou nechtěl ani pes na dvoře.
Rodiče mi řekli, co s Tebou malý človíčku
a ukázali mi od Hippu skleničku.
Ikdyž to doma vypadalo jak po velkém třesku,
snědl jsem to do dna rychlostí blesku.
Mrkev, dýně, špenát, ovoce,
vše od Hippu chutná mi velice.
Teď už je mi aspoň o rok víc,
ale kromě Hippu nejím skoro nic.
Cítím se stále líp a líp,
zvlášť když se v košíku hromadí Hipp 🙂

lenkalenulka
17. pro 2014

Nase Eliška nejradeji papa mlicko od maminky a pak u ni vedou masozeleninove prikrmy ,kasicky a ovoce🙂

terlis
17. pro 2014

Nejvíc mi chutná mateřské mlíčko, ale Hippem od tatínka taky nepohrdnu 🙂

pouzarovaj
17. pro 2014

Tak, maminko...Králíčka jsem snědla a teď mi rozdělej tohle. To mám stejně radši (druhé nejoblíbenější po čisté dýni a že už jsme toho vyzkoušely hodně🙂 ).