Pondělní SOUTĚŽ: Nejkrásnější vánoční zážitek

klara_kik
21. lis 2016

Vánoce jsou bezpochyby nejkrásnější a nejkouzelnější období nejen pro děti. Čekání na Ježíška, otevření vysněného dárečku, úsměv na tváři vašich nejbližších a vůně cukroví v celém bytě. Co pro vás znamenají Vánoce? Jaký vánoční zážitek je pro vás ten nejkrásnější a na jakou chvíli se ze všeho nejvíc těšíte?

Tu nejzajímavější nebo nejkrásnější odpověď na konci týdne odměním poukazem na nákup v KiKu v hodnotě 250 Kč a pěkným vánočním dárečkem. Psát můžete až do úterý 9:00, a pokud už přemýšlíte, co byste si za poukázku koupily, můžete vybírat tady: www.oblekamesechytre.cz

aisha001
21. lis 2016

Vánoce s dětmi a mužem pohromadě obložený cukrovím - ovocem - a salátem - hraní her a čekání na potěšené oči našich dětiček při trhání papíru 🙂 to vše hlavně ve ZDRAVÍ a bez zbytečných stresu-plných myšlenek na kdejakou pidimaličkost . TAk asi to je můj nejhezčí zážitek. 😀

jannca82
21. lis 2016

Těším se na vánoční trhy, atmosféru která kolem je. Tyto vánoce jsou první, kdy mi bude při pečení cukroví pomáhat malá, samozrejme úsměv dítěte jak rozbaluje dárečky pod stromečkem ☺taky na tatínka,nekdy má z těch hraček větší radost než dítě 🙂

kiki83
21. lis 2016

Vanoce pro me vzdy byly nejkrasnejsi dny v roce. V detstvi nam rodice kazdy rok neco vymysleli, aby jsme meli prekvapeni - napriklad sifrovane zpravy od Jeziska, ktery schoval darky do sklepa nebo vylety na Stedry den, kdy nak kazdemu nesli sebou jeden darek atd...a od doby co mam syna pro me Vanoce zas ziskavaji uplne jiny rozmer. Letos to pro neho budou druhe Vanoce, tak uz od leta vymyslim cim ho prekvapit a hlavne kam darky schovat (mame maly bytecek a syn najde co muze). Letos bude mit pod stromeckem desku s aktivitami (zipy, kolecka,dvirka atd), kterou vyrabim na tajno, kdyz spi a stejne si myslim ze nejvetsi radosr bude mit ze svetylek, rozbalovani atd. Uz ted chce porad sahat na okna, kde uz jsem nalepila vystrihovanky a ozdoby. A stejne nejhezci je,ze clovek dospel k tomu,ze pro sebe zadne darky nechce,ze mu staci mit zdrave a stastne dite, kteremu zari ocicka 😉

ta_kacka
21. lis 2016

Já se snažím prožít Vánoce jako svátky klidu a pohody a nesedřít se z kůže 🙂 Ale zároven si je udelat hezké, mít uklizeno, upečeno, výzdobu... Miluji tu vuni upečeného cukorví v bytě, už od dětství....
A co mám syna, tak si užívám, že jsme spolu (sice jen ve dvou, ale to vůbec nevadí), baví mě jeho dětská radost- ze světýlek v okně, nazdobeného stromku, dárků pod stromkem...

mirkamili
21. lis 2016

pro mne je nejkrásnější to, že moje děti jsou hrozně nervozní a nedočkavý a těší se a pak ty jejich očka ...ach .. a taky to , že na Vánoce vždy uděláme nějakou tu charitu ... protože nesmíme myslet jen na sebe... Vánoce jsou pro mne tím, že jsme spolu

lucipech
21. lis 2016

Já si pamatuji Vánoce z dětství, a to sice jedny, kdy jsme s bratrem čekaly jako každý rok hodně dárečku a když jsme uslyšely zvonek a mohly konečně jít ke stromečku, Ježíšek nám tam každému nechal jen jeden dárek, jen 2 dárky pod velkým vánočním stromem. Tatinek s maminkou to oduvodnili tím, že jsme zlobili a tak Ježíšek prinesl každému jen jeden dárek. Byli jsme zklamaní, ale rádi, že máme jen jeden, potom se tatinek zeptat jestli už budeme hodní, že by zkusil znovu zavolat na Ježíška, jestli by se nevrátil a neco pro nás ještě nemel a my samozřejmně slíbili, že hodní uz budeme a tak se Ježíšek vrátil a když podruhé zazvonil zvoneček, pod stromečkem už bylo spoustu dárku, oběma mě i bratrovi toto utkvělo v paměti. Teď už mám doma holčičku druhou čekáme a moc se těšíme na letošní Vánoce, ze kterých už dcera bude mít rozum a moc se těším na její očka až uvidí dárečky a stromeček. Vánoce s dětmi jsou ty nejkrásnější.

juliemichal
21. lis 2016

pro mě nejkrásnější je to když se celý den moje děti těší jak dojde ježíšek a potom si krásně u stromečku rozbalují dárečky a očíčka jim krásně svítí 🙂 🙂

a já bych jsem si přála nejkrásnější dáreček takový,že by se nám narodil náš chlapeček co mám pod srdíčkem.sice TP mám až v lednu,ale byli by jsme rádi,kdyby se nám narodil na Vánoce,manžel říkal,že jiný dáreček si nepřeje jen to aby dostal pod stromeček malého Matyáška 🙂 🙂 a bráškové se taky na něj nemůžou dočkat,tak by taky byli rádi,že by jim ježíšek na víc k dárečkům donesl malého brášku 🙂

kh
21. lis 2016

Jako dite jsem milovala okamzik, kdy se jsme rano 24. 12. probudila, s nadeji vbehla do obyvaku a on tam byl! Vanocni stromeček!
Když uz jsem davno vedela, ze stromeček zdobi v noci mamka ( a mamka chtěla od nas se zdobenim pomáhat ), stejne jsem ji nutila, aby tradici dodržovala, ja jako o nicem nevedela (a proto jsme odmitala pomáhat se zdobeni ma nutila zdobit, az pujdu spat) a ja se rano probudila se stromečkem v obyvaku.
V dospelosti pro mne nezapomenutym zážitkem byly první Vanoce našeho syna. Sice jsme se ani nezvladli prevleci a věci nebyly podle planu, ale byly nadherne. Nebyl mu ještě rok a uzival si vanocni zvonecek vice nez darek 🙂 Ta uprimna radost v jeho ocich byla za všechny darky.

lvicek2000
21. lis 2016

Sama si z dětství pamatuju nejvíc jeden okamžik: ráno na Štědrý den jsem vstala a ještě bosá a v pyžamu jsem utíkala k zamčeným dveřím v obýváku. Skrz matné sklo jsem se snažila rozpoznat, jestli Ježíšek i letos ten stromeček donesl. Výjimečně jsem byly se ségrou spojenci. To napětí, to těšení. Občas mi někdo řekne, že je hloupost dětem říkat, že stromek nosí Ježíšek, ale já si tuhle tradici přinesla z dětství a ty dětské oči ráno, když ještě rozespalé zahlédnou rozsvícený stromek, jsou mi odpovědí na otázku, jestli to celé tajné noční zdobení má smysl. Doufám, že i letos si to užiju jako loni, kdy jsem si při svitu svíček otevřela dobré víno a zdobila ty lesklé kouličky, všude takové ticho a až posvátný klid. Tak tohle jsou mé okamžiky...

bimmka
21. lis 2016

Pro mě byl nejkrásnější zážitek, když jsem poprvé ve dvou letech syna viděla to překvapení, radost a všechny pocity při příchodu ke stromku jak září a prská a pod ním dárečky. Do té doby to nějak nechápal, ale v té době už byl na to dost velký, aby věděl. Letos se na ten první moment těším ještě víc, protože dcerka v roce a půl už to bude taky vnímat, asi to zase ořvu jak malá. Po porodu jsem děsně dojímavá.

tomikkubik
21. lis 2016

Vánoce jsou pro mě nejkrásnějším dnem v roce. Rodiče se vždy snažili nám udělat nádherné Vánoce i kdyz jsme nikdy nepatřili k nejbohatším vždy dokázali splnit naše dětské sny. Dnes mám děti a snažím se o to stejné já. Ty jiskricky a radost v dětských očích jsou to nejúžasnější. O Vánocích si vždy připadám jako to malé dítě, ty pocity štěstí a zvláštní vibrace v těle.

kajjina
21. lis 2016

když jsem byla malá, tak jsem se nejvíc těšila na to, až se za prosklenými dveřmi obýváku po večeři rozsvítí stromeček....až skoro jako dospělá jsem přišla na to, kdo ho rozsvěcel, protože všichni seděli u stolu a ani se nehli a najednou se stromeček rozsvítil 🙂 neřeknu Vám to, protože je to takové moje vánoční tajemství...byl to prostě Ježíšek...pak jsem měla moc ráda procházky do lesa, kde jsme s rodiči nosili zvířátkům nasbírané kaštany a na strom věšeli jablíčka....a teď se těším na to, jak budeme moct udělat s manželem kránsý Vánoce pro našeho Jiříčka hlavně na ty jiskřičky v očích našeho malýho až uvidí stromeček a tu kupu dárku...🙂 všem krásný Vánoce 🙂

germaine
21. lis 2016

Jako dítě jsem si léta přála psa, bydleli jsme v bytě, takže o něm nemohla být ani řeč a přesto jsem jedny Vánoce byla asi nejšťastnější dítě...a to když jsem pejska pod stromkem našla ;) myslím, že tenhle zážitek nejspíš nic nepřebije...

PS: Už pár měsíců se mě snaží starší syn přesvědčit o chlupatém kamarádovi...kdoví 🙂

kariii
21. lis 2016

Vzdy jsem mela krasne vanoce, uz jako dite, miluju atmosferu vanocni, pohadky, tuny jidla 🙂 jako dite byly vanoce uzasny. S pritelem take, i kdyz to byly vanoce hlavne pro psa 😀 pak prisel ten nejkrasnejsi vanocni darek a to, ze jsem si udelala tehotensky test a tam 2 carky, i kdyz mi bylo cely den spatne, tak jsem hezci vanoce mit nemohla 🙂 a ted uz se synem budou kazde vanoce ty nejkrasnejsi, protoze az uvidim tu radost ze stromecku, darku, tak nebudu moct byt stastnejsi 🙂

kuliseks
21. lis 2016

Já miluju Vánoce odmalička a nejvíc ze všeho chvíli, kdy se pustí koledy a jde se ke stromečku, který krásně a pohádkově svítí. Nejhezčí to vždycky bylo, když byl v té chvíli v místnosti někdo, kdo věřil na Ježíška. Dlouho to byly mé sestry ( mám tři 😉). Letos to bude už podruhé můj syn, který to ale poprvé bude víc vnímat, loni byl miminečko. Moc se těším na jeho rozzářená kukadla a jak se bude vehementně sápat po papírech. Každé Vánoce teď budou hezčí a hezčí, když jsme už doma 3. Vánoce jsou nejkouzelnější období roku...

anadie
21. lis 2016

Loňské Vánoce byli pro mne jedny z nejkrásnějších. Když malá v té době 15 měsíců se ráno probudila a uviděla nazdobený a rozsvícený Vánoční stromeček. Její rozzářená očička mluvila úplně o všem. A v podvečer když s našim pejskem byli kolem stromku v dárkách a rozbalovali je. Bylo to něco nádherného. Nikdy na ty Vánoce nezapomenu.

monunkaaa
21. lis 2016

Kdyz jsem byla mala,tak jsem si kazdy rok prala stejny darek - ziveho kone 😉
Kazdy rok mi rodice vysvetlovali,ze jelikoz bydlime v byte,tak ho Jezisek prinest nemuze. Moje detska predstava byla jasna,bude bydlet na balkone 😀 a tak jsem kazdy rok dal a dal malovala kone na balkone a prosila o nej Jeziska 😉
Kazdy rok kone prinesl,ale pokazde do me sbirky,nikdy ne ziveho 😀
takze konici byli tou dobou nejkrasnejsi darky..
Pak jsem vyrostla a nejkrasnejsi Vanoce jsem prozila v roce 2014,kdy uz me vesele kopala do zeber nase princezna,vic jsem v tu chvili nepotrebovala 🙂
a letos by se pod stromecek hodil jako nekrasnejsi darek treba pozitivni test s bratrickem nebo sestrickou. Ale to uz se nechame prekvapit 😉

anetka1701
21. lis 2016

Jako dítě jsem si nemyslela, že může být něco krásnějšío, než vánoce :o) Ten pohled na rozsvícený stromeček! Dárky! Zběsilý úprk ke stromečku a naštvaní rodiče že tak blázníme :oD :oD

Už čtyřikrát jsem ale zažila Vánoce ještě krásnější a kouzelnější, než kdy dřív. Viděla jsem rozzářené očička svých dětí, smích, výkřiky radosti a volání "děkuju ti Ježíšku!!!", to tancování, ta čirá radost a štěstí v očích mých dětí. To jsou ty pravé Vánoce, ten nejkrásnější dárek, který jen můžu dostat.

terchal
21. lis 2016

Náš Vašík loni objevil v Kiku mačkací policejní autičko. Bohužel to bylo před výplatou a taky se nám ho nechtělo kupovat jen tak. Neustále o něm mluví. Kdykoliv se ho zeptám, co by si přál, je jeho odpověď stejná....mačkací policejní autičko. Škoda, že už ho nemáte v nabídce. K Vánocům bych mu ho ráda koupila.

nikola_w
21. lis 2016

Vánoce jsou pro mě hlavně o setkání s rodinou.. miluju kdyz se vsichni sejdeme a popijime vajecnak, jíme, povidame si.. miluju ty přípravy , výzdoba bytu, pečení cukroví, balení dárku.. jako mala mam na Vanoce a čas kolem nádherné vzpominky.. kdyz jsem s babičkou pekla cukroví, věšela ozdoby a počítala dny do Vánoc.. ten pocit kdz jsme večeřeli a najednou zazvonil zvoneček😊 To nikdy nezapomenu ❤️ Ted mam 18mesicniho syna a na Vanoce se tesim jako nikdy.. tesim se na ten cas strávený s rodinou, pohádky,na pečení ikdyž uz mi babička nebude pomáhat v srdíčku budou i s dědečkem s námi 🙏❤️ A nejvíc se tesim na ty jiskřičky v jeho očích a tu upřímnou detskou radost 🎄❤️

lucka299
21. lis 2016

Nejvíce se těším na tu krásnou atmosféru při a po večeři, kdy se ty každodenní stejné rituály mění na něco magického. Na ten klid, nastrojení, vůňi, to očekávání, co v těch dárečkách bude, jak se budou líbit ostatním. Z celých Vánoc jsou pro mě tyto cca 2hodiny nejvíc nejkrásnější

julidi
21. lis 2016

Vánoce

Vánoce jsou pro mě především o jiskřičkách v očích mých dětí, o snění a naději, o radosti a očekávání....a jelikož máme děti tři a s velkým časovým rozestupem, tu radost, naději a víru v zázraky prožíváme již jedenáct let a dalších jedenáct nás čeká.... Šťastné ,veselé a hlavně kouzelné Vánoce přeje Julidi

evulineek
21. lis 2016

Moje nejkrásnější vzpomínky jsou na to, když k nám na Štědrý den chodila babička a vždy jsme celá rodina chodili na procházku a hledali muzikanty, kteří hrají každoročně a chodí dům od domu, nikdy se neví kudy půjdou tak to bylo zábavné ruznebzatacetba chodit po zvuku. Z loňských Vánoc si stále vzpomínám na to, když jsme měli kapra ve vaně což já nechtěla a dcera z něho byla úplně paf pořád se na něj chodila dívat a hlásila že se mrsk 🎄

terdo
21. lis 2016

Dobrý den, já se letos těším na Vánoce moc, budou to naše první ve čtyřech. Nejkrásnější zážitek byly první Vánoce se starším synem, to jsem ten úžas v jeho očích když uviděl poprvé stromeček obrečela. Třeba mě letos čeká to stejné i s druhým, moc se na to těším!

mykolaapsi
21. lis 2016

S mým manželem jsme měli první rande 23.12. Seznámili jsme se na internetu a nic moc jsem od první schůzky nečekala. Ovšem schůzka dopadla nad očekávání, padli jsme si do noty 🙂 Po společné procházce jsem mu dala mé telefonní číslo a nechala na něm, zda se ozve nebo ne.....Ozval se, přesně na Štědrý den. Bylo to pro mě opravdu to nejkrásnější vánoční překvapení! Letos už to bude 9 let, co spolu randíme a Vánoce nám to vždy krásně připomenou 🙂.

8slunicko6
21. lis 2016

Na Vanocích miluju všechno-když začíná advent a o prvním víkendu se rozsvítí poprvé stromeček na na vánočním trhu (tam si nezapomenu dát trdelník a horký punč-letos nealkoholický). Pak se s přítelem procházíme nasvíceným náměstím a ve vzduchu jsou cítit pečené kaštany a pražené mandle... Doma si uděláme pěknou výzdobu, začínám péct cukroví a přítel mi tajně chodí ujídat a myslí, že to nevím 🙂 ... A těším se až se sejdeme s rodinou a v klidu a pohodě si popovídáme-vychutnávám si ty chvíle svázečního klidu a vzpomínám na to jaké to bylo když jsem byla malá... Mám ráda dárky -hlavně když je můžu rozdávat-to mi dělá největší radost, když vidím že se dárek líbí... Vánoce jsou prostě fajn, a nechápu lidi kteří říkají že je nemají rádi.

petulka_zdenda
21. lis 2016

Vánoce celkově miluju 😉 Ta atmosféra , všude všechno načinčané,čisté a voňavé. Vůně cukroví a stromečku v bytě je prostě úžasná . Od té doby co jsme zrekonstruovali domeček mají Vánoce to pravé kouzlo .První Vánoce v zrekonstruovaném jsem měla v bříšku naší Vikinku, druhé už je jako půlroční slavila s námi 😉 Loňský rok jí byl rok a půl a letos jí bude na Vánoce 2 a půl 😉 Letos ty Vánoce budou úžasný , vidím to jak se těší na dárečky a stromeček. Pořád jí musím o Vánocích vyprávět . Už se těším až pod stromečkem bude rozbalovat dárečky ,to bude pro mě vrchol blaha 😉 Určitě bude víc vnímat i pohádky a vše okolo. Jinak těším se na celý ADVENT , má úžasné kouzlo a ikdyž to je pro nás mamky velký shon a spousta práce ,tak výsledek pak bude stát za to 😀

pouzarovaj
21. lis 2016

Krásným Vánočních zážitků by byla jistě hromada. Jako malá jsem si Vánoce vždy užívala a moc se těšila na dárky. Tou dobou jsem si strašně přála koně a čekala jsem, které Vánoce bude stát na zahradě - bohužel nestál - uprostřed velkoměsta by to ani nešlo🙂. Ale s úsměvem na to vzpomínám. V pubertě jsem se sice na Vánoce těšila, ale žádné velké zážitky si nepamatuji.Můj postoj k Vánocům se začal měnit až po VŠ s vlastním bydlením. Více těšit jsem se pak začala s narozením první dcerky - tu ale první Vánoce nijak nebrali, ale my měli o zábavu postaráno - na Štědrý den jsem zjistila, že jsem podruhé těhotná. Vánoce jsou teď rok od roku krásnější. Vloni nám krom 1,5 leté a 4 měsíční dcery dělalo společnost 8 štěňátek berňáčků, díky nimž jsme museli vyměnit ozdoby za nerozbitné a stromek posunout do vyšších poloh. Také byly Vánoce krásné. Ale na ty letošní se těším nejvíc - ty budou nejkrásnější a určitě plné nejhezčích zážitků - dcerky už baví rozbalování dárků, svítí jim očka, když vidí blikátka a výzdobu. Nejlepší Vánoce nás tedy teprve čekají.

vanule
21. lis 2016

Můj nejkrásnější vánoční zážitek je s mým tatínkem. Na jaře měl mít kulaté narozeniny a tak jsme se rozhodli, že ho překvapíme už na Štědrý den a dáme mu televizi (po které tak moc toužil) pod stromeček....dáreček jsme schovali pěkně až hodně hluboko pod stromek, aby měl překvapení jak se patří. Po rozdání dárku jsme mu řekli, že ještě jeden pod stromkem čeká a je tam jeho jméno, vůbec netušil co to může být.....nevím proč, nikdy jsem to nedělala, vzala jsem telefon a točila si video jak rozbaluje svůj dárek! To nadšení, ten smích, ty jiskry v očích, byl jak malé dítě co opravdu dostalo dárek, o který si napsalo Ježíškovi 🙂 a ten přání splnil. Bohužel narozenin se nedožil 😔 a mi zůstalo "jen" to video z nej vánoc, jsou chvilky kdy se na něj hrozně ráda dívám a vzpomínám na tatínka ♥
Teď jsou ty nejkrásnější vánoce s dětmi ♥

sedmiteckas
21. lis 2016

Na fotce je moje dcera o minulých Vánocích, když poprvé uviděla nazdobený stromeček. Tou dobou jí bylo nějakých 16 měsíců. Vidíte ty její rozzářené oči? Tak to je pro mě úplně nejvíc a na tohle se těším i tyto Vánoce. A ty další. A pak ty další a další 🙂
Budu se vždycky snažit udělat jí takové Vánoce, na jaké mám z domova vzpomínky já. Teplé, hřejivé, s cukrovím, pohádkami, dárečky.