Tvoříte adventní věnec?

klara_kik
22. lis 2016

Už tuto neděli zapálíme první adventní svíčku. Dodržujete tuto tradici? A vyrábíte si vlastní adventní věnec či svícen nebo jej kupujete? Pokud se na tvorbu chystáte nebo už jste si věnec vytvořily, budu moc ráda, když se s námi podělíte o fotku svého výtvoru. Já slibuju, že se na konci týdne podělím o ten svůj 🙂 Vše potřebné už jsem u nás nakoupila, takže o víkendu se pustím do tvoření. O to víc se budu těšit na vaše nápady a určitě nejen já uvítám inspiraci. Ty nejzajímavější příspěvky z našich diskusí na konci týdne odměním 10 srdíčky.

trdelnik234
23. lis 2016

Ahojte, pekne veci ste tu dali. Ja uz dva dni hladam inspiraciu na nete na umely veniec ( u nas meste je nedostatok ihlicia), mam v kosiku 2 varianty vyzdoby a manzel mi vcera zahlasi, ze on chce veniec z praveho ihlicia, tak teraz neviem.
Kolko vydrzi veniec z praveho ihlicia?

andie90
23. lis 2016

Ahoj, každý rok vyrábím sama 🙂
Červený náš
Přírodní pro mamku
A poslední na dveře
A.

bzubzalka
23. lis 2016

@trdelnik234 dělám každý rok z jedle a vydrží vždy celý advent, ke konci teda začíná trochu opadávat.

vkaskounova
23. lis 2016

Už druhý rok jsem vyráběla perníkové adventní věnce/svícny.... dokonce i manžel jako dobrovolný hasič tento druh schvaluje (kvůli bezpečnosti) 🙂 Jeden pro mě, jeden pro mamku a jeden pro tchýni..🙂

dadakin
23. lis 2016

Advetní věnce tvořím každý rok sobě a rodině,kamarádkám.....letos máme vypichované bez větčiček jehličí jedličky,protože nebyl čas sjet do Šebrova.

terezapetrova
23. lis 2016

@klara_kik Ne ale uz mam koupeno 😀

alli005
23. lis 2016

já také tvořím, každý rok kolem deseti věnců 😎 pro rodinu a kamarádky... letos ještě nejsem u konce, ale zatím mám toto 🙂

evaamy
23. lis 2016

Adventni věnec i všechno ostatní jsem koupila, protože na tvoření jsem naprosto levá. Se synem se to budeme učit společně 😀

biton
23. lis 2016

@andie90 Dobrý den, kde prosím kupujete korpus? Děkuji

biton
23. lis 2016

@klara_kik Nevíte, zda se dá v Kiku sehnal takový jakoby proutěný korpus na adventní věnec, svíčky a bodce? Děkuji

andie90
23. lis 2016

@biton proutěné věnce jsem kupovala u nás v květinářství a v Home & Decor

simdan
23. lis 2016

Já dělala loni takový ze všeho co dům dal na lepší nebylo,letos jsem se zatím do věnce nepouštěla 😉

babanci
23. lis 2016

@makynaeliska Mám to přesně jako Ty, některé věnce, co jsou samé třpytky a mašličky mi přijdou přeplácané. Mám takový minimalistický interiér a vlastně se mi to do něj ani nehodí. A ani barevně, obvykle se Vánoce ladí do červena a zelena a já červenou barvu nemám ráda. Tak se vždycky snažím o bílou či krémovou variantu a velmi střízlivou. A nepřeháním to s množstvím, jeden věnec a dost.

makynaeliska
23. lis 2016

@babanci taky to tak mam...Ja teda ani doma nemam nejakou "extra preplacanou"vyzdobu 😊

babanci
23. lis 2016

@makynaeliska Já miluji moře a mám obývák v "mořském stylu". Tam se opravdu červené zvonečky moc nehodí. 😀 😀 😀

babanci
23. lis 2016

@alli005 Ale Ty jsi teda moc šikovná. To obdivuji.

kateczka
23. lis 2016

Na letošní se teprve chystám, tak aspoň můj první adventní věnec z loňska 😊

klara_kik
autor
23. lis 2016

@biton
Proutěný věnec letos v nabídce máme a podívat se na něj můžete tady: www.oblekamesechytre.cz/vanocni-dekorace V prodeji je od začátku listopadu, tak je možné, že v některých prodejnách již bude vykoupený. Ale nabízíme také polystyrénový základ na věnce, který jsem kupovala já. Svíček máme pestrý výběr, jen s těmi bodci si nejsem jistá, tak na ty se vám zeptám.

klara_kik
autor
23. lis 2016

Máte je nádherné! Každý je tak krásný a navíc úplně jiný… Tato různorodost a barevnost se mi na Vánocích strašně líbí! Snad se mi ten můj povede alespoň z poloviny jako vám 🙂

kateczka
23. lis 2016

Na letosni se teprve chystam, tak aspon muj prvni adventni venec z lonska 🙂

dyslovka
23. lis 2016

Dneska delany 😊

markysek2
23. lis 2016

u nás letos takto ...původně jsem chtěla sehnat a navázat na svíčky čísilka, ideálně dřevěné, ale asi chci moc...a svíčky s čísly mi připomínají hřbitov ...jinak výzdoba je u nás v začátku takže ještě něco vymyslím

jardicka
23. lis 2016

ráda háčkuju a pletu, takže je jasné z čeho je letos náš adventní věnec 🙂

citun
23. lis 2016

@dyslovka Tak jsem si ze všech vybrala ten tvůj, mám moc ráda na vánoce červenou. 😉
Jsi šikula! 🙂

dyslovka
23. lis 2016

@citun : jeee, dekuji moc 😊 jsem moc rada, ze se vam libi 😊 ja se ho tu prvotne bala dat, ze je preplacany a tak, ale jsem moc rada, ze se nekomu libi 😊😊 dekuji 😊😊

semisovamys
23. lis 2016

Já letos tvořila adventní tácek🙂

marika.y
23. lis 2016

Letos jsem zkusila vypichovaný🙂

sonaxoxo
23. lis 2016

@alli005 máš je zatím pro mě nejkrásnější!😍

kajovaevicka
24. lis 2016

A tohle je můj letošní🙂

terdo
24. lis 2016

My se chystáme tvořit o víkendu, už se na to moc těšíme.