Víkendová SOUTĚŽ: Nejvtipnější vánoční příspěvek

klara_kik
25. lis 2016

K Vánocům patří radost, úsměvy a smích, pojďme se tedy rozesmát! 😀 Sdílet s námi můžete cokoli, co je vánoční, veselé a vtipné. Třeba legrační fotku domácích mazlíčků, nezdařený výtvor vašich ratolestí, veselé vánoční přání, sváteční vtip nebo jakýkoli vánoční obrázek, který vás pobavil.

Dvě z vás, které nás nejvíc rozesmějí, odměním poukázkami na nákup v KiKu za 500 Kč a 250 Kč a vánočními dárečky. Své vtipné příspěvky s námi můžete sdílet až do neděle 9:00. Těším se! 😀

tichackova
26. lis 2016

Ne, Eliško. Opravdu už žádné další cukroví dneska nedostaneš😀

lenkaatom
26. lis 2016

Jako první si vždy najde svůj dáreček.🙂🙂

pupa99
26. lis 2016

Posílám náhled fotky syna z vánočního focení. Co si o tom myslí nebo co tím chtěl říct si můžete domyslet 😀

bimmka
26. lis 2016

U nás se o vtipné Vánose staral náš jezevčík. Miloval dárky a jejich rozbalování, jídlo jsme do sebe házeli poklusem, potřeboval ke stromku a celý den byl jako na trní jen co se nazdobil stromek. Tak alespoň jsme měli jednoho natěšence, když mě už bylo 15. Ale nejlepší zážtek se s ním stal před Vánoci. Kapr si ploval hezky ve vaně a my se rozhodli zajet k babičce pro vánočku kterou každý rok pekla. Zapomněli jsme zavřít dveře do koupelny - zásadní chyba. Nevíme jak, ale pes po návratu byl ve vaně s vodou, kde teda skoro žádná už nebyla, kapr bledý (strachy, ale živý) na předložce před vanou a potopa v koupelně. Takže jsme pak měli celé odpoledne zábavu sušením koupelny, psa a "uklidňování" kapra ;)

kajjina
26. lis 2016

chcete vtip? máte ho mít 😀 Krásný Vánoce 🙂

joannah13
26. lis 2016

Jsou to 4 roky,co jsme měli zakrslého králíčka, byly to naše první Vánoce v novém (sice pronajatém) bytě, daleko od rodiny a oba jsme se moc těšili.. no ale nakonec jsme jen odháněli králíčka, aby nepřekousla dráty od světýlek, nesežral stromeček a nerozcupoval dárky 😀 tak mu přítel pohrozil, že jestli se nezklidní, že skončí, jak ten kapr 😀 no nezklidnil se, tak jsme ho raději zavřeli do klece 😀

1992erika
26. lis 2016

Legrační fotku domacich mazlíčku? 😊 tak v tom případě tady nesmí chybět kamaradcina kočička jenny 😃foceno asi před týdnem 😄když jsem tu fotku viděla nemohla jsem se přestat smát 😀úžasná cicinka

kropenatka
26. lis 2016

😀😀😀

markysek2
26. lis 2016

žádný extra veselý vánoční příběh nemám, kromě toho že pokud se pod stromeček dostane pes tak si odnáší na kožichu nějaké to stříbro, které potom nacházím i v červenci , tak si takto jednou odnesl i baňku ...a myslím, že veselé příběhy s dětmi nás teprve čekají, ale asi hlavní autorkou bude dcera , která loni jako čerstvě chodící skočila šipku mezi dárky (no spíš spadla), když se starším bráchou běžela ke stromečku...po rozbalení údajně všech dárků, se takto začala prohrabovat papírem aby našla pro sebe poslední zapomenutý, asi tajná domluve s Ježíškem asi ji dal seznam...no a letos bude ještě veseleji..před chvílí stála u mě a manžela v kuchyni a manžel mi pomáhal dostávat první cukroví z formiček (znáte to ještě teplé aby šlo dobře obalit v cukru) a ona se točí a zpívá si "pálí, pálí, pálí" 😀..takže než bude 24.12 určitě budemem mít zásobu vánočních příhod na další roky

ladeka
26. lis 2016

Tvař se, že tě to baví...

hhranolka
26. lis 2016

Loňské Vánoce - Štědrý večer, večeře.....Dcera věk necelé 4 roky. " Tatínku, pomůžeš mi? ..... To tě bude bavit, je to práce pro dospěláky..... VYBER MI ZE SALÁTU OKURKY 😝 ještě teď se smějeme, když si na to vzpomeneme

nicky_2
26. lis 2016

ráda bych vám povyprávěla historku, která se přihodila mé kamarádce 🙂 když jejímu synovi bylo zhruba pět let (je to cca 10 let zpátky), rozhodl se její tchán, že na štědrý den zajede autem pro pár větviček, protože to babičce slíbil a chtěl ji udělat radost, když jsou ty vánoce. Sedl do auta a jel. Malý háček už byl v tom, že vánoční dárky schovali do kufru od auta, tenkrát se tak nejezdilo a kam schovat dárky před pětiletým rošťákem, aby je nenašel. Dědeček vyjel na větvičky zhruba kolem třetí a v šest večer ještě nikde. Nervózní rodina doma čekala s večeří a nic, přiřítil se kolem osmé hodiny večer a bez auta a bez dárků. Samozřejmě se ztratil, jak se setmělo, zabloudil a nemohl najít cestu ani auto. V té době žádný mobil, nic, nemohl zavolat. Naštěstí jak vyběhl z lesa, tak jel nějaký dobrák, který ho dovezl alespoň zpátky domů. Malému museli vysvětlit, že Ježíšek má moc práce a dárečky jim donese až příští den, babička dědečka samozřejmě zpucovala, že kdyby nikam nejezdil, líp by udělal, ale nakonec celá rodina byla ráda, že se jim dědeček neztratil a byl vlastně ten hlavní dárek večera 🙂

mkrelo
26. lis 2016

Mě určitě každý rok pobavi vzpominky na Vanoce.když jsme byli mensi.Kdyz mi bylo 11 let a jeli jsme na pohotvost a chytla jsem o svatcich nestovice a nase rodinne album zaplnily moje fotky s namazanymi pupinky tekutým pudrem.Vždy se tomu zasmějeme.😉Sestra to naštěsti ode mne nechytla..

pincola
26. lis 2016

Povím vtip🙂 Přišla jsem na něj díky své matce, která je velmi komplikovaná osoba. Celé vánoční svátky až do Silvestra jsem nikam nesměla a musela s ní sledovat estrády v TV. takové ty pořady plné vtipů a v každém účinkuje Karel Got, ať přepnete, kam přepnete.

Vyprávěl to v té estrádě nějaký herec- myslivec:

Byla myslivecká sešlost se srnčím guláškem. Tak jako každý rok. A jeden z myslivců, ač rád loví, tak zvěřinu nerad. Každý rok se s kolegy sejde, ale místo gulášku si dává prostě klobásu. A tak se na něj ostatní domluvili a dali mu do alobalu místo klobásky s prominutím hovno😀 Zabalili ho do alobalu, aby vypadalo jak ta klobása. těšili se, těšili a on furt ne a ne si tu klobásu dát. Furt zdržuje srandu, míchá guláš, je zamyšlenej, bez nálady, k ničemu se nemá, všichni se těší, napnutí a on nic...Tak na něj jeden myslivec zavolá, aby ho popohnal: "Karle!!co tam furt mícháš, ten guláš, když to nežereš ???"¨

A on : "Ále kluci, dal jsme si do toho guláše ohřát tu klobásku a teď jí nemůžu najít"
😀 😀

hohe
27. lis 2016

U nás klasika... dítě dostane tolik dárků a nakonec si hraje s pánví s Ikea 😀

verkaunka
27. lis 2016

Mě se vybaví veselá příhoda od známých, a byli jsme u toho, takže se směju ještě ted.... byli jsme u známých na silvestra a ještě bezdětní. Oni měli v té době dva chlapečky věku 3 a 5 let a hráli si se salonkama, s těma vánočníma bonbonama..... rozbalovali je a trousili po bytě.... Kamarádka si nevšimla zřejmě, že se ten menší pokadil a neměl plínku.... Přijel manžel kamarádky a povídá.... no to není možný, bonbony po bytě, a tááámhle taky je ještě pod stolem....... Strčil vesele bonbon do pusy a ono ejhle...... on to jaksi nebyl bonbon ale bobek jejich synáčka.... zašklebil se a se vší pokorou šel do koupelny....už si pak pamatuju, jak se nalíval slivovicí a zaznělo tam něco, že první polibek na 1.1. bude stát za to....

monika51
27. lis 2016

Toto jsem si nedávno přečetla na "Matky sobě", a opravdu mě to rozesmálo (kolikrát jak moc pravdivé 🙂):
Já: Ježíšku, přála bych si jednorožce.
Ježíšek: Něco reálného prosím!
Já: Tak bych si přála mít denně 5 minut pro sebe, abych si mohla vypít kafe ještě horké, a dojít si v klidu na záchod.
Ježíšek: A jakou barvu toho jednorožce?
😀

sedmiteckas
27. lis 2016

Tak mě pobavil tento obrázek. Tak už víte, jak vzniknul Santa? (nutno brát s troškou nadhledu, samozřejmě 🙂)
Krásné Vánoce plné úsměvu všem!

pouzarovaj
27. lis 2016

Mámě dvě maličké děti rok a čtvrt od sebe a tak o veselé zážitky není nouze. I letošní advent začal s vtipnými historkami (tedy až o pár hodin později byly vtipné, v danou chvíli jsem byla spíš zralá na panáka), o které se postaraly naše holky. Máme moc rádi adventní trhy v Drážďanech. Předloni jsme na ně vyrazili jen se starší dcerkou ještě v hlubokém kočárku, vloni nám to bohužel nevyšlo. A tak jsem si říkala, že letos (včera) to zkusíme s oběma holkama – Terezce je dva a půl roku, Báře rok a čtvrt, mohlo by se jim to líbit. A nám taky. Gluwein a bratwurst je tam super a atmosféra nezapomenutelná, pro děti kolotoč, světýlka... Po zkušenostech s cestováním s našimi princeznami jsme vstali opravdu brzo, vše jsem nachystala, pít budou jen vodu, abychom nemuseli řešit čůrání v nejméně vhodné okamžiky, svačinky máme, pro jistotu i jedno náhradní oblečení pro každou. Kdo ví, co se může stát. Vyrážíme směr HK, kde máme sraz se ségrou a babičkou. Neobvykle i včas. Hm, chyba lávky – po 5ti minutách se otáčíme, nechala jsem doma pasy pro děti. Pak už šla cesta celkem hladce – holky řvaly, že nebudou pít vodu, „mámo šťábu“ (šťávu), „mámo čaj“, „mámo ne vodu, mlíko“, „mámo ňami“, „piškot neee, ohlík“ a tak… Takže nic neobvyklého. Vypadá to na pěkný den. Terezka po cestě vyčůrala na benzince, nevyměkla jsem a pila jen vodu, takže vše šlo podle plánu… To bychom ale nemohly mít s sebou babičku, podle které děti strašně trápím tím, když jim do té vody nenaleju džus.
V Dráždaněch všechny vypakuju z auta, Barču do kočárku, Terka půjde po svých, pro jistotu máme s sebou i Manducu. Stánky byly ještě hodně pozavírané a tak jsme si v klidu prošli náměstí až tam, kam jsme chtěli, Terka ťapala, Barča řvala, že v kočárku nebude. „Taky ťapi“. Za chvíli už se z kočárku ozývalo „taky ťapi“ a z pod kočárku „mámo, Teri kočár“. Už jsem mírně znejistěla, že by to mohl být ideální adventní den. No uvidíme. U jednoho stánku jsme zastavili a začali vybírat hrnečky a svařák, to k tomu prostě patří. Barču jsem vynadala z kočárku, trošku si poťapkala, Terezka jí v kočáře vystřídala. Holkám se ale hrozně zalíbily naše hrnečky a bylo „pití, pití“. „Tady máte vodu“, „vodu neeee“. Tak babička na tajnačku koupila každé dětský punč ve stejných hrnečkách. No potěš koště – kde tady budeme chodit čůrat? No dobře, jsme na výletě, tak to snad zvládneme… Za chvíli byl další dětský punč od babičky. Už jsem začala předjímat, co se bude dít dál…Samozřejmě to přišlo v nejméně vhodnou chvíli. Mým cílem bylo nasát vánoční atmosféru a povozit děti na starém kolotoči na Altmarktu… Chytli jsme pro Terezku místo na kolotoči na houpacím koníkovi – to bude zážitek. Byl, pro nás. Uprostřed jízdy se ozvalo „mámo, eee“. Hm, super, co teď. Musíš to vydržet, než se kolotoč dotočí. „Mámo, eee“. Já to sakra slyším (to jsem si říkala jen v duchu). Na WC jsme doběhly na poslední chvíli, samozřejmě mě v tu chvíli nenapadlo si vzít drobná eura…Takže další adrenalin a běžíme zpět k ostatním pro drobáky. Uff, stihli jsme to… Adventní trhy se pro mne začínají stávat spíš noční můrou než zážitkem. Barča brečela – zebou jí nohy. Náhradní boty fakt nemám…Po cestě k autu už nápor dvou punčů nevydržela ani její plína. Takže náhradní oblečení přišlo vhod.. Tak ještě na nákupy, děti snad usnou a bude klid… Usnuly až za Ústím nad Labem, ale i tak to bylo krásné ticho. Než začala Terezka za Prahou na dálnici plakat, že potřebuje čůrat. Bohužel už bylo pozdě. Vletím do benzínky s dítětem v ruce, přebalovák se záchodem zamčený a 15 Kč. Já opět bez drobných, do háje. Ven k autu a zpátky.“Bohužel, přebalovák je mimo provoz“ Pomoc, to už fakt dneska nedám. Naštěstí se paním prodavačkám nás asi zželelo, když viděly pološílenou ženskou a mokrým dítětem v náručí a pustily nás do místnosti s přebalovákem. Tak jsem využila i druhé oblečení. „ Už nikdy s nima nikam nejedu, už abychom byli doma“. Bohužel náš krásný den neskočil, ještě nás čekal zlatý hřeb.
Znaveni z cesty si po vybalení všech nákupů uvaříme svařák koupený v Německém Kauflandu a nalijeme si ho stylových hrnečků ze Strietzelmarktu. Děti ve vaně. Tak už konečně bude klid… To byl další dnešní omyl. Upíjíme teplý svařák, ale do toho běháme k vaně, vypouštět a zahánět psy ze zahrady domů a naopak a na svařák na stole zapomeneme…Po vykoupání si s holkama pohrajeme, ale zazvoní soused a tak si jdeme popovídat o našich zážitcích mezi dveře. Když se po chvilince vrátím, jeden hrnek se svářákem nikde. Do háje, vždyť byl na stole, jaktože je pryč, bylo ho tam málo, ale něco přeci, doufám, že to nevypily.. „Terezko, kde je ten hrneček s tou šťávičkou?“. „Baru vypila!“ Tak to mě mohl trefit šlak definitivně. Průser, teď pojedu s jednou z nich na výplach žaludku a pak bude průšvih, pořádný průšvih. Při mateřské pracuji externě na sociálce...Jdu prohledávat byt, jestli náhodou nenajdu aspoň nějaký zbytek. Uff – uprostřed dětské kuchyňky si trůní modrý hrneček i se zbytkem svařáku.. Oddechli jsme si definitivně až ve chvíli, kdy šly děti spát, na svařák nás už přešla chuť. Ale stejně asi do Drážďan příští rok vyrazíme zas,.Takže tak začal náš letošní advent.

minonnka
27. lis 2016

Přeji pěkné ráno 🙂
Byli jsme nechat vyfotit děti ať můžeme rodině poslat Vánoční přání s jejich fotkou 🙂
Říkáme, Natálko, dej Tomáškovi pusinku....a tohle je výsledek 😀
Pusinku před foťákem jsme z ní nedostali 🙂

weronyc
27. lis 2016

❤️

denitek
27. lis 2016

U nás jsou vždycky Vánoce vtipné 😀 úplně se divím, jak někdo dělá takové ty okázalé Vánoce, že hrají koledy, děti si malují, zvířata spí v pelíšcích. Tatínek dostane svetr a je nadšen a maminka se jen spokojeně usmívá... no jako z reklamy 😀 Nejvtipnější Vánoce byly v roce 2014 🙂 kdy se můj manžel najednou kácel po večeři k zemi. Já netušíc co se děje, jsem si myslela, že ho bolí operované koleno, nebo ho louplo v zádech 😀 začala jsem hned: ,,co tě bolí?" ,,Lehni si, jdu pro koňskou mast!" ,,Hele nemám nastartovat auto? Sejdeš ty schody? pojedem do nemocnice?"

A on se mě chudák jen snažil v kleče požádat o ruku 😀 😀 a také přihazuji nějaké naše vtipné fotky 🙂 náš kocourek s námi letos už není, ale namalovala jsem si jej do kávy a pak naše perníková chaloupka 🙂

denitek
27. lis 2016

a ta nejlepší fotka se mi zatoulala 😀

klara_kik
autor
27. lis 2016

:D Děkuji vám za všechny veselé a vtipné příspěvky, fotky, příhody i vtipy a přeji, ať si užijete s úsměvem všechny předvánoční přípravy i svátky! Už brzy vám povím, kdo naši soutěž vyhrál. Výsledky najdete tu: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-kikem-2/odmenovani-vyherkyn-a-podekovani-za-dny-s-kikem/ Přeji krásnou první adventní neděli!