Víkendová SOUTĚŽ: Nejvtipnější vánoční příspěvek

klara_kik
25. lis 2016

K Vánocům patří radost, úsměvy a smích, pojďme se tedy rozesmát! 😀 Sdílet s námi můžete cokoli, co je vánoční, veselé a vtipné. Třeba legrační fotku domácích mazlíčků, nezdařený výtvor vašich ratolestí, veselé vánoční přání, sváteční vtip nebo jakýkoli vánoční obrázek, který vás pobavil.

Dvě z vás, které nás nejvíc rozesmějí, odměním poukázkami na nákup v KiKu za 500 Kč a 250 Kč a vánočními dárečky. Své vtipné příspěvky s námi můžete sdílet až do neděle 9:00. Těším se! 😀

lordicka
25. lis 2016

Tak tohle je naše vánoční holčička Hanička , která se narodila 21.12.2010 a vánoce jsme slavili až na Silvestra. 😉 a myslím že se povedla jako ten nejhezčí dáreček.

salot
25. lis 2016

Jéé, zrovna jsem zkoukla "dojemné", ale i vtipné vánoční reklamy. Tady je jedna z nich:

https://www.youtube.com/watch?v=sr6lr_VRsEo

A tady jsou další: http://ukocouradoma.cz/vanocni-reklamy-dojeti/ Reklama mě jinak normálně spíš vadí, ale ty vánoční bývají super.🙂

iwet91
25. lis 2016

1. Fotka - bože co tam pořád dělají, už bych mohl k tomu stromku
2. Fotky - no jo, konečně jsem s něma doma - ale zase to focení 😀

tomikkubik
25. lis 2016

1.Jak víme, že je Santa muž?

Žádná žena se špetknou důstojnosti by si na sebe nebrala tytéž šaty tolik let za sebou.

2.
Pepíček stojí u stromečku a raduje se z dárků: „A maminko, všechny tyhle dárky jsou od Ježíška?"
„Přesně tak, Pepíčku," usměje se maminka.
„Aha, takže vy jste se na mě letos zase vykašlali.”

3.
„Tati, a odkud je vlastně Ježíšek?”

Chlapče, když se tak podívám na většinu dárků, řekl bych, že je z Číny.”

4.

Naše děti psali Ježíškovi a jelikož čekáme každým dnem miminko a nevíme co to bude, tak psali kluci Ježíškovi, že si přejí holčičku a jako poděkování namaloval starší syn Ježíškovi Bobra s bobrim miminkem. No a manžel samozřejmě nepřemýšlí jako děti, když prisel domu a četl to, hrozně se smál a říkal,že jeste že si děti nepřáli holčičku s bobrem. Jaký je rozdíl mezi dětským a mužským myšlením... 🙂)

zuzikuzlik
25. lis 2016

Tak první foto: moje první cukroví 🙂 a ten stromek trošku asi hořel....🙂 vzpomínka na naše první společně Vánoce 🙂

igiana
25. lis 2016

foto c.1 Takto u nas skoncil advent 🙂
foto c.2 25-ty pokus o odfotenie nasej dcerky na vianocnu pohladnicu 🙂
nepomohol ani mobil v ruke

yelowangel
25. lis 2016
kariii
25. lis 2016

Nas vanocni hlidac 😍 ❤

petracig
25. lis 2016

Výraz alá "Cože, já se mám fotit na vánoční přání?"

kuliseks
25. lis 2016

Nějak nevím, co použít za fotku, protože koukám, že u nás je v zimě obecně pořád veselo 🙂 Ale nakonec asi vyhrála dokumentace toho, že na Vánoce je potřeba načerpat síly, a to jakkoli..spánkem všude možně, jedením čehokoli a a blbnutím všeho druhu.... 🙂 A ještě přidám dobrou historku... když jsem poprvé dělala vosí hnízda, tak první reakcí někoho bylo... Tys tam nechala i ty vosy ne?...omylem jsem tam totiž použila cukr krupicový místo moučky, takže to pěkně křupalo mezi zubama 🙂

terdo
25. lis 2016

Dobrý den, kreslili jsme dopis pro Ježíška, mohly na něm byt 3 věci

První dvě byly jasné- logo, hasicí přístroj a ptám se co je ta třetí věc? Dostalo se mi odpovědi
"Mami,to mě Ježíšek překvapí.
Aha a čím Tě překvapí...
No to právě bude překvapení...chvíli ticho..
No třeba tím že se mi ukáže.
Říkám,no to asi ne, Ježíšek se neukazuje.
No tak to bude miminko...
No myslím,že to asi taky nebude...
A proč?
Běž se zeptat tatínka, co ti na takové překvapení řekne...
Takže u nás to bude pod stromečkem s velkým překvapením pro všechny. 🙂

drex951
25. lis 2016

😀

medakote
25. lis 2016

Synek měl loni zájem o písmenka a učil se je poznávat, " přečetl " i jednoduchá slova, své jméno, táta, máma ... Tak jsme dárečky pod stromkem popsali tak, aby je mohl rozdávat. Proběhlo to asi takto - " K U B A. Kuba- to je moje!!! M Á M A M ( chvíli ticho) M jako moje! T Á T A T jako Taky moje!

uglyduckling
25. lis 2016

Vánoční výzdoba podle Kačenky ... 11.12.2014
VÁNOČNÍ VÝZDOBY PODLE KAČENKY ... Natluču nad okno do panelu 2 hřebíčky a pověsím na ně žárovičky ve tvaru hvězdiček co mám už z předloňska. Ok, hřebík do panelu nezatluču, takže mažu koupit speciální pičince co se do něj dají zatlouct. Vše důkladně rozměřím tak, aby vyšly 2 řady hvězdiček. Jó bude to vypadat fááákt dost dobře a chlap bude koukat až přijde domů, říkal totiž ať to nechám na něm. Natluču ty pičince do panelu, pověsím hvězdičky, vše našteluju ať je to krásně uprostřed. Asi po padesáté vylezu na židli (což v sedmém měsíci není zrovna hračka) a přilepím izolepou káblík k rámu okna, aby vše vypadalo úhedně. Asi půl hodiny hledám prodlužku, kterou konečně najdu, naistaluju opět tak, aby nikde nečouhala a slavnostně světýlka zapojím. ÁÁÁÁno, nesvítí!!! Jako každý rok si nadám do debilů, že jsem to nezkusila než jsem to naistalovala a vše sundám. Najdu náhradní žárovky (jasně že jsou až na dvě krabice s vánočními, velikonočními a všemi ostatními dekoracemi) a hledám, která žárovička je špatná. Ony ty hvězdičky vypadají moc hezky, ale dostat se do nich moc nejde. Ale vyhrávám, po další asi půl hodině mám vyměněno a žárovičky svítí. Znovu tedy absolvuji celý instalační proces, zapojím a NESVÍTÍ!!! Opět je sundám (tentokrát spíš teda servu) ze zdi a hledám další špatnou. Najedou se celý řetěz opět rozvítí aniž bych něco vyměnila. Asi byl špatný kontakt říkám si a žárovky věším potřetí!!!! A ano, jakmile bylo vše hotovo tak si ten řetěz klidně zase chcípnul!!!! Nebýt těhotná tak v tu chvíli se vším švihnu a jdu se opít. Ale těhotná jsem, takže volím postup číslo 2. V kraťoučkých kraťasech vyrážím při teplotě 1 st. celsia koupit nové žárovky (tlak jsem měla zvedlý tak, že by mi bylo horko i v plavkách). Ve všech obchodech v naše "velkoměstě" (tedy ani v jednom z těch dvou co tu jsou) neměli co jsem potřebovala, takže se domů vracím bez řetězu a zmrlá jak sobolí hovno (tlak mi mezitím zase asi klesl). Chlap se vrací domů a nad oknem jsou zabité akorát ty dva pičince do panelu a toť veškerá vánoční dekorace. Měl štěstí, že mi neřekl, že jsem to měla nechat na něm, protože je asi jasné, kdo by tam visel místo toho hvězdičkového řetězu 😀

luckylee
25. lis 2016

Me nejvic bavi toto video.😂

https://www.youtube.com/watch?v=eYqKEm8ubJM
fouskovi
25. lis 2016
https://www.youtube.com/watch?v=f5hEBU725ec

tak tahle mě baví že vše nejvíc už běží roky a když jí začnou dávat vím že se Vanico blíží

tadeasek2016
25. lis 2016

Když si potřebuji zvednout náladu a navnadit se na Vánoce, tak si pustím tohle:

https://www.youtube.com/watch?v=fbnmvS-lRAk


Hned se strašně moc těším na to, jak takhle bude řádit ten náš tygřík...😝❤

terezet
25. lis 2016

Naše rodinné selfie z prvních společných Vánoc 😀 Hlavně, že já tam vypadám dobře (dle mě) 😀

anngells
25. lis 2016

Vtip: Malý, pětiletý chlapeček se ptá maminky: "Mami, mami, co dostanu letos na vánoce?" "No, to máš tak, zlobil jsi a nedostaneš vůbec nic. Leda že bys napsal Ježíškovi, že budeš celý příští rok hodný." Tak chlapeček se zavře do pokoje, a začne psát: "Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý příští rok hodný..." Chvíli se na to kouká, pak to roztrhá a začne znovu: "Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý příští měsíc hodný..." Zase to roztrhá a tak pokračuje ke dni, půldni, hodině, až nakonec rezignuje. V neděli jde s maminkou do kostela a tam ukradne sošku Panny Marie. Přijde domu, položí před sebe sošku a začne psát: "Ježíši, jestli chceš ještě někdy vidět svou matku..."

Tento mě vždy dokázal pobavit. Bohužel, jak znám našeho raubíře, asi to u nás bude brzy také takto vypadat 🙂

germaine
25. lis 2016

Vkládám vánočního Scrata ;)

hojda
25. lis 2016

Tak jeden vánoční vtip. Blíží se konec roku a s ním i roční odměny....

Tři si povídají, co udělají s vánočními odměnami.
První říká: "Pracuji v Německé E-bance, z vánočních
odměn si koupím auto a za zbytek pojedu na dovolenou." Druhý
povídá: "Pracuji v Daimler Chrysler, za vánoční Odměny si nechám
vybudovat bazén a za zbytek pojedu na cestu kolem světa."
Třetí povídá: "Já pracuji v Čechách a za vánoční odměny si koupím
svetr."
Ostatní se ho ptají: "A co zbytek? "
Zbytek mi na něj přidají rodiče..." !!

hojda
25. lis 2016

A tohle taky nemá chybu😅😂 + jedna inspirace pro vánoční cukroví pro muže:

nikola_w
25. lis 2016

Bylo to asi 5let zpatky..23 prosinec a tak teda ze nazdobime stromeček.. babička vytáhla svuj umělý te skříně a začali jsme ukládat.. vyšlo z toho pekne koště,tak teda jsme nevěděli zda se smát nebo brečet 😅 Strejda teda že toto neee a zajistí nam stomek,jiny a krasny ... noo pssst šel krast🙈 Vzal kolo, 1,5metru velkou pilu ze je za chvili zpět, nutno dodat že domácí vaječnak mel grady.. asi po dvou hodinach jsme si vzpomeli ze vlastně nekdo chybi , no jooo strejda😄 Po 3 hodinach se vrátil, poškrábaný , bez kola a s jeste vetsi "metlou" než byl ten umělý stromek.. se slovy že asi dvě hodiny hledal to kolo které sakra neví kde položil..no v tu chvili jsme čurali smíchy fakt všichni 😂😂 aneb karma 😄 A mezitím co jsme krasne popíjení a dělali si srandu ze strejdy nam babičin pes sežral obalené syrové řízky ze stolu.. a co z toho vyplývá ? Že krást se nemá 😬 Nakonec jsme košťatko ozdobili a ve finále tak hrozne nebylo 😄

makynaeliska
25. lis 2016

snad nikoho neurazim 🙂
Na Boží Dar dorazí 23. prosince pohlednice a na ní je napsáno: „Milý Ježíšku, jsme moc chudí a nemám na učebnice, ani na pastelky... Pošli mi prosím 1000 Kč.”
Pošťačky zaslzí, jedna dá stovku, další dvě... vyberou 500, vloží je do obálky k pohlednici a odešlou. 25. prosince přijde na Boží Dar dopis: „Milý Ježíšku, děkuji ti za peníze, ale pošli ještě 500, ty svině na poště mi polovinu ukradly!”

martinmartina
25. lis 2016

Minulý rok můj bratr(17) dostal od nás balíček a v tom obálku s pětistovkou a parfem. Jenze jak vsechny darky rozdaval dal svuj darek blízko dědovi a ten jak špatně vidi, si myslel, ze je to pro nej a prý: "Jeee, babi budu ti vonět". A obalku prehledl a hodil balíček k papírum ke krbu. Tuto scénku sem nezaregistrovala a bratr mi ji vykládá, až když je děda pryč na ceste domů. Aby se pochlubil, jakej je borec, že nic neřekl a zachoval dekórum. To mě v tu ránu VYPINKLY OČI a říkám: c
" A to pětikilo?" No brácha hned pochopil a letěl k taťkovi který palil papiry v krbu! Neee, počkej loveee. No naštěstí to jeste nespalil a tak v průhledném balíčku s obálkou a na ní velkým písmem HONZA se tetelila bankovka. Kluk jen roztál štěstím... a přišlo mi, že ten uz darky neoceni. Jen penize, aby si mohl zvát ty svoje kočky na kaficko🙂) No měl to kluk štěstí 😀 letos mu nic asi nedám...mám prvni rok rodicak😁😁😁

sarka49
25. lis 2016

Mě zaručeně vždy vánoce připomene písnička Ladovská zima od Jaromíra Nohavici

Za vločkou vločka
z oblohy padá
chvilinku počká
a potom taje

Na staré sesli
sedí pan Lada
obrázky kreslí
zimního kraje

Ladovská zima
za okny je
a srdce jímá
bílá nostalgie
Ladovská zima
děti a sáně
a já jdu s nima
do chrámu Páně...

https://www.youtube.com/watch?v=F__P3ajvbxE
tria002
25. lis 2016

Fotku nemam, ale pribeh ano. Cela rodina se sejdeme opravdu jen jednou za rok.
Jednou jsem máme koupila takovou krasnou nocni košilku. Sama krajka, lehka jako dech.
Zabalila jsem ji a na balicek napsala otcimovo jmeno.
Jeho vyraz, kdyz balicek rozbalil, vazne k nezaplacení.

vequi
25. lis 2016

Vánoční focení miluju. Fakt pecka, když dítko nechce spolupracovat 😀

lenboda1
26. lis 2016

Tak takto to vyřešila naše malá loni 😉 . Zdobime stromeček den před vánoci, a stromeček nám hlídá Santa, kterého dostaly děti od babičky k prvním vanocům. Kdyz bylo loni vše nazdobeno a my spokojeně s manžele pokyvli a dětem zářila očka nadšením, byla jsem spokijená a děti pomalu hnala do postýlek. Mezitim co jsem koupala syna, dcerka seděla ještě u stromečku a něco Santovi spitala. Kdyz jsme se synem vyšli z koupelny, nebyla tam ani dcera ani Santa. Ona si dala tu praci a vynesla stejně velikou postavičku jako ona sama di patra, aby ho uložila do sve postylky a přečetla mu oblíbenou pohádku. To jsem musela vyfotit 😉 . Když se ráno probudila, tak jsem se jí ptala co ji to napadlo. A ona mi řekla, že ji Santa pověděl, že už dlouho žádnou pohádku neviděl ani neslyšel, a ona se bála, aby prý neutek. To bych prý nedostala žádny dárek já ani tatínek 😉 . Tak ho uložila a pěkně pohlídala.

kkaatte
26. lis 2016

Moje švagrová chtěla trošku postrašit své dva rošťáky, to bylo klukům asi 7 a 4 roky. Byli to pěkný čísla, takže zlobili ostošest. Celý rok jim říkala, že když budou zlobit, tak jim Ježíšek nic nedonese. Kluci si z toho samozřejmě nic nedělali, tak dala pod stromeček každému jen jeden dárek. V jedné tašce byly brambory a v druhé řepa. Když přišli ke stromečku, tak byli zklamaní, ale do tašek se podívali. Staršího to pak zamrzelo ještě víc, protože objevil řepu. Zato mladší byl z těch brambor tak nadšenej, jako kdyby dostal nejlepší dárek svého života. To rodiče nečekali. Ale na staršího to zabralo a sliboval že se napraví. Pak si šli vyrobit do pokojíčku nějaké dárečky a mezitím zazvonil Ježíšek a pod stomkem už ty dárečky čekali. Starší začal sekat latinu, ale mladší má stále svůj svět a už je to pár let😇