Co nejčastěji kupujete v KiKu?

klara_kik
3. pro 2015

Vzpomínáte si ještě na svou první návštěvu KiKu? Co jste si od nás tehdy odnesly? A co u nás nejčastěji kupujete? Bude něco z toho součástí vašich Vánoc? Budeme moc rádi, pokud se s námi podělíte o své tipy na dárky, dekorace, oblečení i praktické pomocníky do domácnosti z KiKu. Na konci týdne ze všech diskutujících v rámci Dnů s KiKem vybereme tři z vás a ty od nás dostanou dáreček plný vánočních dekorací, které určitě velmi brzy využijete 😉

Pokud byste chtěly vědět o našich novinkách, můžete svůj e-mail zaregistrovat tady: http://www.oblekamesechytre.cz/registrace-newsl...

kh
4. pro 2015

Ja Kik objevila uplne nahodou, když bylo postaveno v manzelove rodnem meste nove "obchodni centrum" sestavajici z lekarny, potravin, reznictvi a Kik. Na malomeste to byla velka událost a ze zvedavosti jsem také zasla. Mela jsem stesti, hned první navstevu byly vyprodeje. Od te doby se Kik stal moji drogou, zejména koncem letni/zimni sezony. Vyprodejove ceny 25,- za kvalitni bavlnena tricka mne nemohou nechat chladnou 😀 V porovnani s beznou produkci FaF, CaA, jsou z mnohem kvalitnejsi bavlny a padnoucim strihem - ani uzke, ani kratke, proste akorát. V Kik také nejradeji kupuji dziny pro syna i pro sebe. Detske tam mají o něco vyssi sed nez opet jinde (kalhoty s vyssim sedem nemohu za boha sehnat). Kik ma krasne ceny a přitom pri srovnani s drazsi beznou produkci je stejne ci lepsi kvality. A občas ulitnu i na hloupostech pro poteseni pro mne i pro deti.

mimar
4. pro 2015

v KIKU nakupuji vše. Když jsem tam byla poprvé, koupila jsem si kalhoty a svetr. Od té doby tam chodím stále když potřebuji něco na sebe. Nakupuji tam i pochotky pro naše dva raťafáky Betinku a Beníka. Vždy když tam jdu tak na mě křičí můj synovec at mu koupím něco dobrého, takže mu kupuji bombony, sušenky a různé dobrůtky co máte. A hned od chvíle kdy jsem zjistila že čekáme holčičky tak chodíme nakupovat i na ně k Vám do Kiku. Krásný den 🙂

klara_kik
autor
4. pro 2015

@mysicka003 Mně se to jednou také stalo 😀 Byly to opravdu staré kalhoty. Bohužel KiK nebyl zrovna poblíž, tak jsem musela přes kalhoty dát alespoň svetr 😉 A jsme moc rádi, že se u nás líbí celé vaší rodině!

klara_kik
autor
4. pro 2015

@salikova Tak to je překrásná vzpomínka na první nakup v KiKu! 🙂

klara_kik
autor
4. pro 2015

@handous To mě mrzí ☹ Tak můžete zkusit nadchnout pro KiK i manžela a budete k nám moct jezdit spolu, některým maminkám se to prý podařilo 🙂 A ta housenka je opravdu skvělý úlovek!

klara_kik
autor
4. pro 2015

@puhelin To je škoda ☹ A jaképak barvy by se vám líbily a hodily?

drex951
4. pro 2015

Jako první jsem určitě koupila oblečení pro dceru. Z poměru kvalita/cena jsem byla a nadále jsem nadšená. Miluju posezónní výprodeje dětského oblečení. Postupně jsem začala v Kiku nakupovat v podstatě vše, od houbiček na nádobí (cena za obrovské balení je bezkonkurenční), přes praktické věci do domácnosti až po drobné dárky pro radost. Pokaždé tam najdu něco co mě či někomu v mém okolí rozzáří úsměv na rtech.
Ještě musím dodat, že kdybych měla být prodavačkou, chtěla bych prodávat právě v Kiku 😀 I když na druhou stranu by mi z výplaty asi moc nezbývalo 😉

puhelin
4. pro 2015

@klara_kik Vloni byly krásné odstíny hnědé, šedé a modré. Tři velikosti. Nakoupila jsem jich spoustu.

sisinka12
4. pro 2015

dobrý den,
jsem ráda že i u nás je kik, strašně ráda tam chodím pro oblečení pro celou rodinu, věci do kuchyně i nějakou hračku.Sle co jsem na mateřské dovolené,tak jsem začala pro radost aranžovat věci na vánoce, velikonoce,takže tam strašně ráda chodím pro věci na dekoraci či aranžování.je to tam moc pěkné a hlavně za rozumné peníze 🙂 🙂 takže si moji dekoraci může koupit i maminka na mateřský pro radost a nestojí ji to majlant 😉 😉 a to mě na kiku baví...ZA MÁLO PENĚZ HODNĚ RADOSTI...díky za něj Jitka 🙂 🙂

sisinka12
4. pro 2015

foto dekorace a naší výzdoby doma z KIku

enareta
4. pro 2015

Kupuji hlavně dekorace. Ale je pravda, že si často vyhlídnu nějakou věc a v naší brněnské prodejně už vůbec není k sehnání. Třeba dnes jsem chtěla koupit polštářek ve tvaru kolouška, ale asi se po něm hned zaprášilo :( No nic, malé neteřince budu muset vymyslet pod stromeček něco jiného

sona1212
4. pro 2015

Do Kiku chodím převážně kvůli dekoracím, které jsou naprosto dokonalé, nemůžu opomenout dobrůtky pro mou kočičku, ta už bez nich nemůže být 😀 a potom také oblečení mám od Vás dvě zimní bundy a jsem s nimi naprosto spokojená🙂 každopádně nikdy neodejdu s prázdnou a vždy výhodně nakoupím skvělé věci.

horanika
4. pro 2015

Do Kiku chodím pravidelně hlavně kvůli dekoracím. Kolikrát jdu jen na čumendu a nakonec si stejně něco odnáším. Když jsem plánovala svatbu, tak jsem se musela hodně držet na uzdě. 😀 V těhotenství jsem tam objevila super kalhoty, které následně zdědila moje máma. A teď se chystám na doplňky do nové kuchyně. Naposledy jsem si tam vyhlédla úžasné Sweet home, tak doufám, že ještě jsou 🙂

apacheee
AMBASADORKA
5. pro 2015

dekorace🙂

klara_kik
autor
5. pro 2015

@enareta To je mi líto, že jste polštářek ve tvaru kolouška nesehnala, je opravdu krásný. Pokud můžete, zkuste ještě jinou prodejnu. Někde se některé zboží vyprodá rychleji než jinde, bohužel se to těžko odhaduje. Tak snad budete mít štěstí!

78marcela
6. pro 2015

Tak ja Kik objevila asi pred deseti lety v Rakousku, u nas jeste nebyl. Byla jsem z neho nadsena a nakupovala pro celou rodinu a zname. Jsem dost silna a jsem moc vdecna za oddeleni pro nadmerne veliklosti. Velmi často kupuju spodni pradlo, plavky, maxitrika na spani, to nikde jinde nesezenu a chodim do Kiku hlavne proto. A ted, co mam miminko, tak ma obleceni prevazne Kik, krasne veci na miminka, a cenove prijatelne. Moc rada tu nakupuju.

enareta
6. pro 2015

@klara_kik Já jsem byla ráda, že jsem se se svým velkým bříškem dostala aspoň do jedné prodejny. Objíždět ostatní už nebudu. Je škoda, že nemáte e-shop, to by se mi nakupovalo líp.

simdan
6. pro 2015

Nakupuji sem tam nějaké oblečení, poprvé jsem si tam koupila dlouhý svetr, dceři spodní prádlo, nejvíce tam chodím pro dekorace do bytu, jsou skvělé dále svíčky a taky mi udělá radost i výprodejovy koš ve kterém jsem schopna hrabat i půl hodiny 😀 někdy je tam toho opravdu hodně, ted jsme měli u nás výprodej vůni testerů za hubičku 😲 jinak všichni z rodiny si přijdeme vždycky na něco co se nám líbi ♡

klara_kik
autor
6. pro 2015

@enareta To chápu, v nejbližší době e-shop spouštět neplánujeme, ale někdy možná ano, třeba v Německu už lze v KiKu nakupovat i online. Zatím ale upřednostňujeme osobní nakupování s možností věci si pořádně prohlédnout a ozkoušet. Přeju hodně štěstí a zdraví vám i vašem miminku!

jezevec
6. pro 2015

nejcasteji v Kiku kupuji jednoznacne ponozky a puncochace!!!!!

ale jinak vse mozne od dekoraci, party sortimentu, obleceni pro deti od kalhot, pres trika po bundu...

klara_kik
autor
6. pro 2015

@puhelin Letos máme trochu jiné odstíny svíček, ale pokud budete mít cestu kolem naší prodejny, zkuste se ještě zastavit. Je možné, že některé druhy již byly vyprodané. Zboží doplňujeme každý týden, tak třeba ještě vyberete 😉

hnandezz
6. pro 2015

v kiki.nejcasteji damske.obleceni vetsich velikosti. je ti naprosto uzasneee ze se da nekde sehnat tolik peknuch veci ve vetsich velikostecj,.myslim ti 44 a vyse.🙂 a samozrejme.detiiiii, to je uplne uzasnee

pivonka111
6. pro 2015

první věc byl chlupatý polštářek ve tvaru srdce 🙂 a naposledy srnčí polštářky, rukavičky pro moji malinkatou princeznu a pro mě nádherný hořčicový baret. Kik doporučuju, věci jsou tam za rozumnou cenu.

asmeena
6. pro 2015

Hlavně dekorace a oblečení pro své dvě princezny. Jsem úplně ulítlá na nakupování v KIK - máme to totiž kousek od baráku, takže během jednoho týdne zavítám i víckrát. 🙂

pavlinpaj
6. pro 2015

V kiku jsem koupila poprve vecicky na dcerku pred porodem a pod stromeckem budu mit rifle z Kik a u stromecku dekoraci andilka 🙂

klara_kik
autor
7. pro 2015

Moc děkuji, že jste se s námi podělily o své tipy, vzpomínky a historky v rámci Dnů s KiKem! Bylo to pro mě velmi inspirativní a pevně věřím, že i pro vás 😉 Pokud byste chtěly dostávat newsletter z KiKu s aktuální nabídkou, můžete zaregistrovat svůj e-mail zde: http://www.oblekamesechytre.cz/registrace-newsl...

Přeji vám všem příjemný advent, krásné Vánoce a hodně štěstí, zdraví a lásky celé vaší rodině v příštím roce! Klára & tým KiKu