TÝDENNÍ SOUTĚŽ o vánoční dárky z KiKu

klara_kik
30. lis 2015

Milé maminky a budoucí maminky, vedle denních soutěží jsme pro vás připravili také jednu velkou soutěž, do které se můžete zapojit po celý týden. V KiKu jsme pro vás přichystali spoustu tipů na vánoční dárky pro celou rodinu. Nyní bychom rádi poprosili o inspiraci my vás. Sdílejte s námi obrázek dárku, který loni pod vaším stromečkem někomu udělal opravdu velkou radost. Dáreček nám může nakreslit vaše dítko, nebo se s ním můžete vyfotit.

Obrázky a fotky s námi můžete sdílet až do neděle 12:00. Nejkrásnější či nejinspirativnější příspěvek odměníme třemi dárky z našich tipů, které postupně zveřejňujeme na www.oblekamesechytre.cz. A dvě další soutěžící potěšíme vánočním balíčkem z KiKu plným dekorací, které vám doma vytvoří krásnou vánoční atmosféru. Těším se na vaše příspěvky!

rezetka
2. pro 2015

Radost dcerce udělala mikina čepice s šálou a rukavicemi z KIK 🙂

stella281
2. pro 2015

Zdravím, chtěla bych taky přispět svoji vzpomínkou. Koupila jsem totiž manželovi k Vánocům velké rohové akvárium, byl to oříšek, vybrat ho, vše si o tom zjistit, odvézt z obchodu a uchovat, aniž by věděl o co jde, ale s pomocí okolí se to povedlo. Byl velmi opravdu velmi překvapený a troufám si říci, že měl obrovskou radost. Stálo nás hodně úsilí jej zprovoznit a vytvořit rybičkám dobrý domov. Dělá nám všem každý den radost a doufám, že dlouho bude.

evulinka27
2. pro 2015

Můj nejlepší dárek, co jsem kdy dala, byl mému manželovi, tehdy ještě přítelovi. Bylo to před dvěmi lety, kdy jsme spolu trávili v našem pronajetém bytě první Vánoce.
Abych vysvětlila, tak Vojta odjakživa miloval housle, nikdy ale na nic neuměl hrát a když housle slyšel, doslova z nich byl a stále je učarován. Jeho nejoblíbenější vánoční film je Bylo nás pět díl Pokoj lidem dobré vůle a právě scénka, kde starší brácha Bajza hraje v kostele na půlnoční Chtíc aby spal.
Je schopný si to pouštět ve vánoční čas x-krát dokola a vždy ho to dojímalo.
Já se rozhodla, že mu udělám překvapení a na housle se naučím hrát. Podotýkám, že ten nástroj jsem vživotě neměla v rukách a největší můj hudební úspěch byla v dětství flétnička 😀 😀 😀
A tak se stalo, že jsem začala chodit ke známé na hodiny a vysvětlovala jsem to doma tím, že chodím k ní na angličtinu (bydlela v Americe nějaký čas).
Za celé dva měsíce (vzpomněla jsem si na to někdy koncem října) jsem u ní byla asi tak 6x 😀 😀 a trénovat jsem mohla jen po paměti doma prstoklad na neexistujícím nástroji 😀 😀
Nastal den Štědrý den a já ve volné chvilce k ní pro housle zajela a pečlivě uschovala. Večer jsme si rozbalili dárečky a až bylo hotovo, tak mu povídám: "Vojti, já mám pro tebe ještě jeden dáreček. Ale musím ho přinést a od tebe žádám, aby jsi zavřel oči a pečlivě čekal, dokud nepřijdu. Ať uslyšíš cokoliv, prosím, neotvírej oči".
Měla jsem hrozný strach, aby je neotevřel dřív a nepřipravil se o překvapení.
Zapla jsem kameru, kterou jsem na něj nastavila a s TŘESOUCÍMA se rukama jsem začala hrát.
Ano, pravda, nebylo to světové dílo, ale byla to celá písnička jeho nejmilovanější koledy Chtíc, aby spal.
Jeho emoce a slzy byly pro mě tím největším poděkováním.
A protože video zřejmě nejde nahrát, udělala jsem malinkou koláž a na konci, jak mě objímá 🙂
Doufám, že se vám bude také líbit, a třeba jsem dala někomu inspiraci, jak jde udělat někomu tu největší radost i bez drahého dárečku.... jen vlastním usilím.

pucinkaaaa
2. pro 2015

Hlavnim darkem pro Kubika bylo v lonskem roce odrazedlo, nicmene zajimal ho vic babiccin tablet 🙂

rawenna
2. pro 2015

Loni to byly první Vánoce naší malé slečny. Pusinku takto měla otevřenou na všechno, ale nejvíc na knížku z miminkem Mých prvních pět let od Rachael Hale 🙂

phoebe37
3. pro 2015

U nas byli loni prvni Vanoce ve trech 🙂 akorat je mala prospala, ale hned rano jsme si to vynahradili, snad je letos nezaspi 🙂
Největší radost mela pravděpodobně, ze světýlek na stromecku 🙂

marrieta1983
3. pro 2015

U nás jsme si loni na Vánoce nadělili 4. člena naší domácnosti - chlapečka Honzíka. Radost z něho měla (a doteď má 😀) i jeho sestřička Anežka. Byly to jedny z nejpěknějších Vánoc, co jsme zatím zažili.

kveta1
3. pro 2015

Nejmenšímu udělala největší radost plyšová opička se sucháčem na ručičkách.Nejstaršímu mobil.Dalším dvěma synům udělala největší radost stavebnice jako lego, od které dostali různé druhy pirátů a pirátských lodí ,přístav a podobně 🙂 Stavebnice u nás frčí,takže i letos Ježíšek rozšíří o nové stavby, autíčka a podobně.

dendulalacek
3. pro 2015

Naše nej nej Vánoce jsme prožili už ve třech. Míše bylo 6 měsíců a už pěkně seděla. Chtěla sedět s námi u stolu a tak dostala od babičky židličku. Hned ráno se na ní sápala a vlastně se vztekala, když jsme jí z ní vyndali. Pak ale objevila tátovo křesílko a zhodnotila, že to je ještě lepší dárek.

luisa123
3. pro 2015

Naše Sluníčko před jejími prvními velkými Vánocemi, takže se těšíme moc moc 😵

markytka_1
3. pro 2015

Klárka obrázek ještě malovat neumí a vyfotit jsem ji s tím nemohla, jelikož by mi stihla sníst figurky, ale třeba se to bude někomu líbit. Tohle dostal loni můj tatínek, Klárčin dědeček 🙂 Je to duchu, nezlob se (člověče, nezlob se). Dostal to spolu s DVD Ať žijí duchové, jelikož je miluje od té doby co se film začal vysílat, vždy si musel vzít i v práci volno, když to vysílali v televizi 😀 Duchy hrajeme velmi často, udělali obrovskou radost a také svítí ve tmě 🙂

kspp1
3. pro 2015

U nás odmalička vede oblečení, veliká radost a následná celodenní módní přehlídka 🙂 A to ji drží asi od půl roku. Větší radost nikdo z ničeho nikdy neměl 🙂

hohe
4. pro 2015

Já vím, že to bude znít jako klišé... ale my jsme měli pod stromečkem dárek nejkrásnější... zdravou Aničku... Letos nám přibude i Honzíček... Moc se těšíme...

Loni jsem od manžela dostala spousty dárků a přesvědčila jsem se, že mě opravdu poslouchá, když něco říkám...

thebugsbunny
4. pro 2015

Pro mě byl a vždycky bude ten nejhezčí dárek, když pod stromečkem najdu tyhle 2 osoby 🙂 ♥

berusinecka
4. pro 2015

Mladší syn dostal housličky, zatím jen atrapu. Ale vidíte sami, hotový houslista. Takhle si je chytil sám a poprvé-jen to viděl jednou u bráchy jak se drží. Talent se nezapře. Nyní budeme očekávat housličky pravé. 🙂

zanri
4. pro 2015

1. Vánoce - nejde o to, co je v balíčku, ale o toho, kdo ho rozbaluje 😵

apacheee
AMBASADORKA
4. pro 2015

Pomalu se dostáváme do fáze, kdy už máme opravdu všechno (samozřejmě v rámci možností🙂 ), tak přichází na řadu dárky, které pro nás mají především citovou hodnotu. S manželem jsme v době mého prvního těhotenství prožívali nejkrásnější období, proto jsme si k Ježíšku věnovali deku, která nám vždy toto krásné období bude připomínat, a tak zahřeje hned dvakrát🙂

ambrosia
5. pro 2015

Minulý rok jsme pod stromeček přinesli z porodnice naší první dceru Kristýnku. Udělala radost všem, babičkám, dědečků, prababičkám, pradědečkům, prostě všem příbuzným a známým... Tato fotka je focená u nás na chatě, kde se na Vánoce každoročně se všemi scházíme..

salikova
5. pro 2015

U nás se loňské Vánoce nesly v duchu uzdravení našeho milovaného pejska, kterého zle pokousali psi a opravdu těžce a dlouho se z toho dostával.... A kluci byli nadšení z transformerů a i dalších dárků, protože milují jejich rozbalování no a myslím, že největším dárkem pro ně bývá každý rok návštěva prababičky a její štědré pohoštění.....:D

michalelka
5. pro 2015

Tak jsem tak přemýšlela, jaký byl ten TOP dárek.. miminko bohužel zatím nemáme a ani letos už nejspíš nestihneme, tak to vezmu opravdu materiálně..
Miluju cokoliv co není normální a domácí robot mi úsměv na tváři nevykouzlí (i když by se hodil)..a tak jsem si minulý rok rozbalila špejle.. cukr.. a už jsem si říkala, že se manžel zbláznil a ejhle, ono ne! (Možná jen trošku..) Dostala jsem cukrovatovač! 😀 Od té doby k nám nechodí návštěvy na kafe, ale na vatu! 😀 😀 😀

mimar
5. pro 2015

V loni jsme si udělali Vánoce už v říjnu, když jsme si pořídili pejska. Měsíc nato jsme zjistili že máme ježíška v bříšku a dva dny před štědrým dnem jsme se dozvěděli že tam ti ježížci jsou dva tedy dvě no a letos to budou dva největší a nejkrásnější dárky co tam budou. 🙂

tarien
5. pro 2015

Největší radost měla loni dcera z domečku - ,,psí budky" 🙂 Dostala ho jen symbolicky, v dubnu ji prarodiče dovezli opravdový zahradní domeček. Nicméně ten malý stále máme a sem tam se stal i postýlkou, když v něm malá nečekaně pře den usla 🙂

schotja
5. pro 2015

Zdravím všechny, a ráda přispěju svou inspirací 🙂
Ten dáreček na fotce, oňufávající perníček na stromku, byl jedním z nejlepších, které jsem kdy dostala já.. Ve velmi těžkém období, kdy člověk neví, co se sebou a s životem s podivnou nemocí, je nejlepším lékem na všechno bezpodmínečná láska a oddanost toho tvorečka a hlavně zodpovědnost. To, že se o někoho druhého člověk postarat prostě musí.. Dnes je Argimu už šest let a opravdu se nebojím tvrdit, že tenhle pes mi zachránil život! 🙂 Vše ale bylo samozřejmě naplánované a domluvené 😉 tak, jak to vždy u "živých" dárečků má být 😉

tajemna30
5. pro 2015

Pro nás jsou největším dárečkem naše děti, a také Natálky pradědeček, že tu s námi je, a my ho moc milujeme. A jakou dát inspiraci na vánoční dárek - třeba jak je z fotky vidět fotokniha s fotkami a příběhy dětí - která jistě celou rodinu potěší, a hned si ji začnou prohlížet, a začtou se do prvních písmenek.

effka84
5. pro 2015

U nás byla veliká radost z odrážedla, tady nachystano na cestu k babičce🙂

pouzarovaj
5. pro 2015

Toto je náš loňský Vánoční dárek pod stromeček, ze kterého jsem měla největší radost já i manžel - druhá dcerka. Děti jsme si přáli mít velmi brzy za sebou. Po tom, co jsem si dělal 3x test, na kterém byla jen jedna čárka, jsem se na to na nějakou dobu vykašlala...Na Štědrý den, již těsně před večeří jsem si říkala, že si test zkusím udělat, že by to byl pěkný dárek pro manžela pod stromeček... Tak jsem čekala, až půjde ven a rychle si test udělala... Jaké bylo překvapení, když se druhá čárka objevila a já na honem sháněla obálku a fixku, do které dáreček schovám a čím jí nadepíšu. Radost byla na obou stranách. Toto byl můj dárek pod stromeček "zařízený" na poslední chvíli🙂)). Reálně byl na světě ale až v srpnu.

brasilka
5. pro 2015

Dárek, který udělal radost celé naší rodině, nejenom mně a manželovi, byly naše dvě dcery. Letošní Vánoce budou naše čtvrté společné. Shodou okolí okolností jsme loni na Vánoce s manželem dali život a počali naše třetí štěstí - třetí dceru. Teď je manžel jako král - má tři dcery...

minonnka
5. pro 2015

Loni na Vanoce byla z darecku, kdyz pominu deti, asi nejvice prekvapena tchynicka, i slzicka ji ukapla 🙂
Tchynicka uz dva roky rikala, jak by si jednou prala peknou spolecnou fotku svych vnuku, kterouu by si mohla dat do ramecku. A to ve svetrech, ktery starsimu vnukovi poridila a rok na to o cislo vetsi a ten mensi podedil nas syn.
Tak jsem vymyslela to, ze domluvim fotografa, sejdeme se tam my a svagrova se synem a zkusime kluky nafotit v tech stejnych svetrech.
Bydlime od sebe neco malo pres hodinu, navic svagrova zije sama se synem a nektere vikendy chodi do skoly, kterou si dalkove dodelava. Bylo to celkem narocne, skloubit dopredu den, kdy neni ve skole a fotograf ma zrovna volny termin, o pocasi ani nemluvim 🙂
Ale povedlo se 🙂
Udelala jsem fotku, dala do ramecku a zvrchu, aby to nebylo hned poznat po rozbaleni, jsem dala obrazek-cmaranici naseho synka 😀
Nechala jsem udelat i stolni kalendar, kde jsem na kazdy mesic dala fota deti a nas vsech.
Kdyz tchynicka rozbalila foto, tak videla obrazek naseho maleho a mela radost 😀 😵 Prohlizela si ho (evidentne se snazila najit podobu neceho 😀 ) a potom si ho peclive polozila vedle sebe a rozbalovala si dalsi darek 🙂
My se s manzelem smali, tak jsme ji rekli, ze ma oddelat ten obrazek, ze ten darek je pod nim 🙂 Kdyz ho oddelala, nemela slov, klepaly se ji ruce, byla dojata 🙂
Nikdy by ji nenapadlo, ze by jsme se domluvili a nechali kluky spolu nafotit a jeste to tak utajit 🙂
Na fotce si zrovna prohlizi kalendar, fota v ramecku ma za sebou. A vysledne foto, ktere jsme zvolili jako nejlepsi do ramecku 🙂
Tehdy jsem byla tehotna, letos bude u stromecku i nase dcerka, tak se tesime 🙂 Urcite budeme brzy planovat spolecne foto vsech vnoucatek 🙂

mina_
6. pro 2015

Za nás to jsou loňské Vánoce a papírový domeček 🙂
Udělal ohromnou radost synovi, hafanovi a vlastně i nám, když dosloužil a už nešel dále opravovat, tak se prostě vyhodil do tříděného odpadu 😀

Druhý dárek, který byl a je nej.... je dětská pila Stihl.... Jelikož má dědeček stejnou, tak hned po rozbalení dárků museli jít oba "chlapi" ven a obě mašiny nastartovat alespoň v kumbálku, aby bylo vidět, že fungují a jsou stejné 🙂

peetrunka
6. pro 2015

My máme každý rok radost ze všech dárečků, to je jasné. Loni to vyhrála pro dcerku asi "čůrací" panenka ale největší radost jsem měla vloni moje maminka. Z legrace ani nevím kde, nejspíše někde v levných knihách nebo tam někde koupila svým dvěma tchánům miniaturní dřevěnou skládačku. Všichni se smály, jaký je to dobrý vtip. Ale ejhle....ti naši pánové na to nemohli přijít. Strávili nad tím asi hodinu, nekecám .o) Naše holčičky jim do toho zdatně pomáhaly o tom žádná. Když po hodině dali společně dohromady jednu skládačku, švagr tu svoji už raději ani nerozbaloval! Beztak ho podezíráme, že ji ještě teď má doma zabalenou a schovanou někde v koutě .o))
A já osobně na svůj druhý nejkrásnější dáreček čekám, snad příští rok už bude mít naše Madlenka sourozence .o)