Úterní SOUTĚŽ o balíček pro kreativní tvorbu

klara_kik
1. pro 2015

Vyhlašujeme malou soutěž adventních věnců vlastní výroby! 🙂 V návaznosti na naši diskusi o vánočních dekoracích jsme se rozhodli, že jednu z vás, které jste zdobily svůj adventní věnec či svícen, odměníme praktickým dárečkem z KiKu. Sdílejte s námi do středy do 9:00 fotečku svého adventního dílka. Jedna z vás od nás získá náš balíček pro kreativní tvorbu, který se vám určitě ještě před Vánoci bude hodit a potěší i vaše tvořivé děti.

yvonneullmann
1. pro 2015

Muj netradiční adventni svícen

nefertiti20
1. pro 2015

U nás letos tento..Samozřejmě kuličky a hvězdičky jsou z Kiku 🙂)

smallinka
1. pro 2015

My jsme zvolili sladkou variantu 😉

bbvcelka
1. pro 2015

tak u nás letos takhle..něco málo z dekoru taky z Kiku 😉

michaja
1. pro 2015

napoprvé celkem dobrý 😀 😀 😀 já jsem spokojená 🙂

marquet26
1. pro 2015

Letos u nás frčí fialová a hvězdičky...

maifa
1. pro 2015

Dlouhý pro nás domů, malý pro maminku 🙂

verunka2292
1. pro 2015

U nás letos bílo-zeleno-stříbrná kombinace adventního věnečku 🙂

juliemichal
1. pro 2015

tenhle krásný věneček,dělala sama s mou malou pomocí má 13 letá sestřička 🙂

janulina90
1. pro 2015

Náš letošní věnec 🙂 je to můj první věnec vůbec. Doma jsme nikdy nemívali, ale já chci pro svého syna tuto tradici zavést... A tak jsem si věnec rovnou vyrobila 🙂

d.h.86
1. pro 2015

Věnce na pověšení do okna,na dveře(ideál pro rodiny s malýma dětma) pro rodinu a přátele

mariekulis
1. pro 2015

naše letošní 🙂

zebruska
1. pro 2015

Letos prvně perníkový. Příští rok se ale navrátím k jehličnaté klasice, líbí se mi víc....

vercas01
1. pro 2015

Poprvé jsem dělala sama adventní věneček- vždy byl jinak koupený, mám z něj obrovskou radost 🙂
Bílý je na dveře a se svíčkami na stůl

vendik84
1. pro 2015

Náš letošní ☺

nikolasa
1. pro 2015

Těšíme se na Vánoce....

misuulee
1. pro 2015

Už minulyy rok jsem koukala po tácu..letos je doma a je paradnííí🙂

marketa11112
1. pro 2015

ten je muj.. první a co dům dal, ze zbytecku latky... nejkrasnejsi sice asi nebude, ale je do kompletku se stromečkem a s kalendářem pro mého manžela ...

mari90
1. pro 2015

ja si letos vyrobila tento

zuzka3112
1. pro 2015

Také přidávám 🙂 Letos bude adventní čas opravdu krásný... náš osmiměsíční (dnes slaví) je hotový ze svíček a světýlek 🙂

tereza1977
1. pro 2015

Náš...

luckakucka
1. pro 2015

Já dělala jen věnce na dveře. Věnec se svíčkami by s malou a kocourem mohl způsobit nějakou neplech. Fialový na naše dveře, červený pro mamku a zlatý pro sestru.

panibrouckova
1. pro 2015

U nás "děláme" Vánoce pro děti 🙂

pucinkaaaa
1. pro 2015

Prvni nam zdobi stul v kuchyni a druhy vchodove dvere.

m_d
1. pro 2015

Taky se připojuji do soutěže, letos jedem klasicky v bílo-modro-šedé kombinaci 🙂 a věneček, který nám zdobí dveře

reenik
1. pro 2015

Taky se připojuji do soutěže. Naše první Vánoce ve třech budou fialkové a tady jsou naše věnce 🙂

kh
1. pro 2015

Jelikož jsem měla stále dost času, nakonec jsem samozřejmě začátek adventu propásla nepřipravená.
Takže prozatím místo adventního věnce je prozatimní chudáček miska ze zbytků z loňska.
Věnec na dveře dopadl o něco lépe a pak mi radost dělá kompozice s koloušky a svícnem. Nicméně o víkendu se vrhnu na pořádnou výzdobu, ať tady mezi vámi nedělám ostudu 🙂

kspp1
1. pro 2015

Náš loňský perníčkový a letošní zlatý věnec.

hanach93
1. pro 2015
manma
1. pro 2015

Vánoce a červená barvička to je dokonalé spojení.