SOUTĚŽ O MĚSÍČNÍ PITNÝ REŽIM PRO CELOU RODINU

jana_rajec
24. bře 2016

Vzpomenete si na nějaký výlet, který byl pro vás nebo celou vaši rodinu něčím nezapomenutelný? Pošlete nám fotku - nemusí být zrovna nejnovější, hlavně ať zachycuje vaše krásné chvíle v přírodě. 🙂 Jednu z odpovědí odměníme měsíčním pitným režimem pro celou rodinu!

Soutěž potrvá až do neděle 27. 3. 2016 do 19:00 hodin, takže máte dost času se zapojit a najít ty nejvýstižnější fotografie. 😉 Vyhodnocení pak najdete tady na fóru a také na mém blogu.

tria002
25. bře 2016

Jedna letní a jedna podzimova.
Bydlime u Jizery, u Drabskych světniček..
U nás je krásne.
Prcek si ještě hovel v bříšku.

juliemichal
25. bře 2016

tak tady jedna letní a jedna podzimní 🙂
první foto mé 2 sestry Domi 14 let a Eli 15 měsíců 🙂 a mí 2 kluci 7 a 4 roky 🙂
druhé foto letní na Radhošti 🙂

lucyhat
25. bře 2016

Ondráškův první výlet na bobech 🙂

vequi
25. bře 2016

Náš první výlet s Nikolkou v Květné zahradě v Kroměříži 🙂

tak2014
25. bře 2016

vzpomínka na naše první společné léto 🙂

kimby
25. bře 2016

Dobrý den,
procestovali jsme mnoho krásných míst ať už v ČR či v zahraničí. Máme mnoho fotek, zážitků.

Ale jeden výlet, který nechal hluboce silný zážitek, byla návštěva Osvětimi, Auschwitz-Birkenau atd. Ano, není to humorný zážitek, ale je to součást naší historie, nás všech. Mysleli jsme na naše děti doma a tekly nám slzy.

Jsme vděční za to, jak se máme, jak žijeme, za zdraví nás všech a nesmírně si toho vážíme.

karolinahd
25. bře 2016

Na prochazce po kopeckach u moji rodne vesnicky

ms599
26. bře 2016

Poprvé všichni společně na houbách, milujeme procházky v lese 🙂

lenula4
26. bře 2016

Náš nezapomenutlný výlet do přírody se uskutečnil, když měla Eliška 6 týdnu. Byla to cesta na Moravu na svatbu a vůbec jsme netušili v jakém krásném prostředí se bude odehrávat. Bylo to uprostřed ničeho, na odlehlém statku, v přírodě..Atmosféra naprosto vynikající, a i kozu tam měli! 🙂

cb
26. bře 2016

Naše svatební cesta do Tater byl nejlepší a nezapomenutelný výlet... v podstatě to byl poslední výlet nás dvou jen s manželem a zároveň první s naší malou turistkou v bříšku ( byla jsem v šestém měsíci ;)

muribana
26. bře 2016

Nezapomenutelný cyklovýlet ve Valticích a okolí 🙂

ivca99
26. bře 2016

Jedna fotka s Radečkou v bříšku a jedna z první návštěvy zoo 🙂

petra_pf
26. bře 2016

Tyto foto soutěže mě baví, protože člověka donutí zavzpomínat. V záplavě krásných a osobních fotek bude mít hodnotitelka @jana_rajec těžké rozhodování. Pro každého je jeho fotka jedinečná a hlavně nezapomenutelná. Rozhodla jsem se záplav našich vzpomínek vložit fotku z května 2013. Byl to první krásný teplý den toho roku, Amálka poprvé ve sporťáku a my poprvé na společném mini výletě v ZOO Brno. Ano, tenkrát započala naše společná vášeň ke zvířátkům. Letos už ve čtyřech 🙂

jana_rajec
autor
26. bře 2016

@petra_pf Pravdou je, že vybrat bude opravdu těžké... Ale mám moc velkou radost, že se takto zapojujete! To je největší odměna... Takže času nad vybíráním rozhodně nebudu litovat. 😉

lucillered
26. bře 2016

Naše opožděná líbánková dovolená v Adršpachu, úchvatná krajina! A v té době už byl na cestě náš milovaný Jiříček 🙂

ylonka007
26. bře 2016

na stopě K. H. Máchy

tomikkubik
26. bře 2016

Krásná a vyčerpávající dovolená v Harrachově

hhranolka
26. bře 2016

Nejlepší výlet je v létě k vodě 🙂

angggel1
26. bře 2016

My máme přírodu hned za baráčkem, kde se staráme o naše stádo oveček a syn je z toho celý unešený 🙂 Milujeme i výlety venku, ale to bych vás tady těma fotkama zaplavila a nevěděla, kterou poslat dříve 😵

eliskan
26. bře 2016

Tak ani my nebudeme vycnivat z davu 🙂, byli jsme totiz taky v zoo. Byl to krasny srpnovy den, Stellinka byla spokojena, protoze mela kolem sebe zviratka (je to nas zviratkomil) a ja jsem si uvedomila, ze mam "svou" rodinu a ze je oba miluju. Joo a taky jsem Stellinku poprve posadila na nocnik. 😀 😀. P.S. manzel na fotce neni, ptz nas fotil.

yvoush
26. bře 2016

Vysoké tatry, první a nezapomenutelný rodinný výlet

evly
26. bře 2016

Bylo to loňské léto, poprvé jsme se vydali na Sněžku a rovnou celá rodinka-já, manžel, s dcerkou a synek se ještě nechal nosit pěkně v bříšku a narodil se za dva měsíce po výstupu 🙂

mimar
27. bře 2016

náš první rodinný výlet na rozhlednu špulku

apacheee
AMBASADORKA
27. bře 2016

Výletíme moc rádi a proto taky opravdu hodně. Po Čechách i cizích zemích. Není pro nás až tak důležité, kam, ale to , že jsme SPOLU a ukazujeme našemu synovi, jak smysluplně trávit volný čas. Máme ohromné množství fotek a těžko vybrat jen jednu - zvolila jsem tedy takový výlet, který je pro nás tradicí. Každý 13. červenec vyrážíme na zámek Sychrov, kde jsme měli svatbu a vždy děláme výroční fotku, aby bylo vidět, jak s námi jde čas a co přináší nového. Přikládám zatím poslední koláž🙂

holubice.petra
27. bře 2016

Nejkrasnejsi vylety jsou ty uplne obycejne prochazky po okoli 🙂 treba sbirani sipku na podzim...krasne jsme si to uzili a byla i sranda 🙂

vendik84
27. bře 2016

Naše výlety jsou takové, že sebere bágl, děti a vyrazíme do přírody a je nám jedno kam halvně, že je tam klid a pěkně. A když nerazíme s baťohy tak razíme k vodě na ryby to je taky velmi pěkný zážitek ☺

mipahoji
27. bře 2016

Dneska byl tak krásný den, já jsem úplně nabytá energíí 🙂

mipahoji
27. bře 2016
tajemna30
27. bře 2016

My máme rádi přírodu a klid které nám nabízí nejbližší okolí, a kam se s dětmi můžeme pravidelně vracet, a dojdeme pěšky, nebo s kočárkem.
Kousek máme zámecký park, v něm oboru, krásnou přírodu, a k mému údivu jsme tu většinou sami. Nemám ráda přeplněná dětská hřiště, a tohle je to pravé "útočiště" pro nás po celý rok.

Pro příklad přídávám fotku dcerky, která si zde ráda hraje od jara do zimy, a loni už se k ní v létě přidal i syn, a zde byly jehoo první krůčky. JInak velmi rádi trávíme čas na naší zahradě.

jana_rajec
autor
27. bře 2016

Milé maminky, chtěla bych vám všem moc poděkovat za velmi inspirativní týden! Pokud Vás zajímají výsledky této a všech našich dalších soutěží, které jste mohly v rámci uplynulých dní absolvovat, mrkněte na můj blog: https://www.modrykonik.cz/blog/jana_rajec/artic.... Vítězkám gratuluji a všem přeji krásné Velikonoce!!