SOUTĚŽ : Trošku vitamínů s UGO šťávami

katka_kosikcz
12. pro 2017

Zima už je v plném proudu a je potřeba se zásobit vitamíny! Na Košíku máme kromě spousty čerstvého i BIO ovoce taky vychytávku pro líná rána i momenty, kdy vás honí mlsná, nebo bojujete s bacilem 😊 Jsou to parádní čerstvé šťávy nejrůznějších druhů z ovoce i zeleniny.
Dneska jsme si pro hezčí odpoledne připravili bleskovku:
🍒🍍🍏Soutěž o 3 balení UGO šťáv (1 balení = 6 x 0,25l mix příchutí)! 🍏🍍🍒

Do soutěže se zapojíte vložením příspěvku s odpovědí na otázku:
Jaký máte postoj k hotovkám typu saláty, sushi, smoothie a šťávy, vývary i asijské dobroty jako Red Curry?

!!!Pozor, jelikož se jedná o super čerstvé šťávy, které musíme držet v teplotě do 8°C, musíme účast omezit pouze na maminky z naší závozové oblasti a Prahy. Jinam bohužel nedokážeme zajistit podmínky, pošta i další kurýři prý kvuli nám chladící auto nekoupí 🙈😔 Ale nezoufejte, do konce týdne máme soutěží ještě spousty!!!

Soutěž probíhá dnes 12.12.2017 do půlnoci, zítra vylosujeme 3 výherkyně 😊

anetka1701
12. pro 2017

Pokud jsem v centru a potřebuju se najíst, tak jdu ráda do freshů a salátů 🙂 ale na doma moc ne - vyrábíme to sami. Co se týká předpřipravených směsí,to jsem kupovala dřív, teďka co mám děti spíš všechno čerstvé... A do soutěže se hlásím taky, v Praze pracujem 🙂

blanki
12. pro 2017

Na drinky - smoothie chodím poměrně často - jsou vždy lahodné, mohu vybírat dle chuti, tudíž se neomrzí a nepřestávají mě bavit.
Saláty si dám 1x týdně také velmi ráda, ale přivítala bych širší nabídku - např. dříve bývala sezonní. Byla bych vděčna za saláty jako nabízí např. Green factory. Sushi ve výhodné cenové nabídce bych též ocenila.
Čerstvé domácí polévky mám ráda - výběr je vždy - teď v zimě zahřejí a zasytí.
Přidání vývaru do nabídky jistě mnoho lidí ocení, u mě vítězí ty zeleninové.
Red Curry moc neznám, ale ráda ochutnám)
Ještě otázka i pro vás - nepřemýšlíte nad akceptováním Sodexo karet?

kalkulantka
12. pro 2017

Saláty a sushi si připravíme doma, ty nekupuji. Mám také odšťavňovač, který používáme sem tam, ale nejraději si stejně koupím právě smoothie u Uga - když jdu okolo, tak si vždycky doplním vitamíny, mňam 🙂

alfirinv
12. pro 2017

Tyhle hotovky miluju, hlavně sushi a smoothie, mňam! Smoothies dělám doma často sobě i synovi, ale většinou se omezuji na jablka, banány a jiné "běžné" potraviny. Tak pestrou paletu jako UGO bohužel nemáme 🙂

pekosek
12. pro 2017

Osobni zkusenost mam pouze se smothie a sushi. Oboji me moc chutna. Pokud jsem mimo domov, rada si zajdu na nejakou cerstvou stavu.

Sice nebydlim v zavozove oblasti, ale moje sestra se kterou se vidime temer denne ano.v pripade vyhry bych si pochutnala nejen ja, ale i ma skvela sestra.

dc2015
12. pro 2017

Sushi nemusím. Saláty dělám domácí, ale popravdě jste mě navnadili :D Takže si možná někdy zjednoduším život a v den, kdy vařím jen pro sebe, občas se tak stane, zařadím možná salát kupovaný. V tyto dny se většinou něčím odbývám.

A Ugo jsem vůbec neznala, dokud jsem se jednou na Košíku nepřeklikla a nevložila omylem 🙂 A fakt super, od té doby občas koupíme.

drzounkova
12. pro 2017

saláty dělám jen jednou za čas ale smoothie mi moc chutná...jednu dobu jsem si ho dělala docela často,ted jsem na něj celkem zanevřela ale zkusím ho dělat synovi, nějak mi ted přestal jíst vitamíny 🙂 ale když někde potkám UGO...tak se tam vždy zastavím 🙂

ammmi
12. pro 2017

Saláty, smoothie si děláme doma, mimo domov jíme jen výjimečně a když už tak "normální" jídlo.

hani1234
12. pro 2017

Smoothie a ovocné šťávy máme moc rádi🙂)) Hlavně teď v zimě si rádi pochutnáme na šťávě z grepu , je to velká vitamínová bomba , která mě ráno nakopne 🙂))
A vývary ty vaříme skoro denně , jak masové , tak i zeleninové . To je další důležitý zdroj vitamínů . Takže čerstvá zelenina a kvalitní maso je pro nás základ !
Sushi u nás nejíme , ale tepelně upravené ryby ano . To se zase snažíme kvůli dceři , ta je má rada .

kir_a
12. pro 2017

salaty mam rada, kdyz jsem chodila do prace, tak jsem si je davala k obedu kazdou chvili, hlavne ty od uga 🙂) smoothie a stavy taky muzu, nejradsi mam kombinaci jablko-jahoda-banan-pomeranc 🙂 davam si obcas a obcas udelam doma, sushi nejim.. vyvary tedy nejradsi domaci a asisjskou kuchyni moc nemusim, ale manzel si to vari kazdou chvili 🙂

i_v_c_a
12. pro 2017

Nemám nic proti "rychlému jídlu" pro dospělé,když to není často (a navíc se dají najít i zdravé varianty), ale nemám moc ráda takovéto celodenní brouzdání po obchodních.centrech, chodím tam jen na chvíli,tak tam jíst nepotřebují. A mimochodem - v prvním trimestru jsem měla chuť a mohla jíst jen sladké a fastfood,z ostatního mi bylo špatně :D

andinka97
12. pro 2017

U nas je momentalne aktualni smoothe. Nasi malickej chutka nejvice jablicko a pomeranc, ale ja si dam rada i rajce s okurkou. Ano vypada to jako brecka, ale chutna uplne uuuzasne.
Ugo stavicky taky kupujem a hlavne kdyz nekam jedem 😉
Pikantni kuchyne u nas nefrci vubec. Ja musim jit tak aby to mohla mala protoze co mam ja ma i ona 😂

katka_kosikcz
autor
12. pro 2017

No musím říct, že skoro se všemi příspěvky se ztotožňuji a podle mě platí pravidlo, že nejideálnější je všeho s mírou 🙂 Třeba moje tělo si vždycky řekne v podobě nepředstavitelné chuti jednou je to na Fresh Šťávu🍉🍒 a jednou na pořádný náklad hranolek 😎😂🐷

bimmka
12. pro 2017

Hotové saláty mám ráda, jen výběr je dost omezený a pořád se opakující. Co se týče smoothie kupované, jednou jsme zkusila a ani nedopila i když psali bez cukru, něco tak šíleně sladkého jsem nedokázala vypít.

llllenik
12. pro 2017

Sushi u nas moc nefrci, ale domaci stava z ovoce, tak to deti miluji. Nakoupime ovoce a kazdy tyden delame nove prichute 🙂

loc
12. pro 2017

Smoothie kupuji hotové jen výjimečně, hlavně v letních dnech na osvěžení, když jsem mimo domov, jinak doma také moc často nedělám, sice mi chutnají, ale děti milují čerstvé ovoce, takže smoothie dělám i se zeleninou jako jeden ze způsobů, abych do nich nepozorovaně zeleninu dostala. 🙂 Hotové saláty nekupuji vůbec, jedině si je objednávám v restauracích. A doma také saláty moc nedělám, spíše preferuji samotnou syrovou zeleninu nebo zeleninu nějak tepleně upravenou. Sushi miluju, ale hlídám si jeho kvalitu a dopřávám si ho pouze občas. A ty ostatní asijské dobroty popravdě ani neznám. Max. takovou tu čínskou nudlovou instantní polévku, ale na té také nijak zvlásť neujíždím. 😀

miba22
12. pro 2017

Sushi s manželem milujeme a dobrým salátem nebo smoothie také nepohrdneme

pexinka81
12. pro 2017

Hotovkám moc nefandím, i když sushi je asi vyjímkou a šťávy taky, ty naše děti milují 😀

nijij
12. pro 2017

Hotove salaty jsou fajn pokud se nesypou bokem krabičky. Či nevytèká zálivka. Sushi u nas moc nejede chlap řekl že chutná jak rozmočený chleba, a mě se trochu zhnusilo v těhu. Bokud by byl v dobře uzaviratelne krabičce ( ne jen na ty dva cvoky co bývá) proč ne ani v restauraci nemate jistotu čerstvosti.
Smoothie miluju hlavně s přídavkem zeleniny, jen škoda že malo kde se da sehnat čerstvý fresh pokud nepočítám kiosky v obchoďácích.
Polotovary jidel moc nekupujeme když už jsou to třeba čerstvé těstoviny nebo podobně. A indie a curry? Podle mě nikdo si nepřipraví dobre curry jako pravý ind takže nato chodíme do restaurace.
Pravdou je že vše je za nehorazny peniz. Takže kdyby bylo u vas dostupne jak finančně tak výběrem byla by to parada.🙏

lucie_nj
12. pro 2017

Postoj ke zmiňovaným výrobkům máme vesměs kladný 🙂
Ja ráda smoothie a šťávy, manžel rád saláty.. hlavně rybí a po sushi by se mohl utlouct 🙂
Poslední dobou, kdy díky miminku nestíhám vařit, máme i zkušenosti s chlazenými hotovými jidly 🙂

eva1987
12. pro 2017

Já hotové saláty zbožňuji a ráda si je koupím mám jen tu jen zkušenost. Sushi zase miluje manžel a dost často kupujeme opět se nám ještě nestalo, že by tomu něco bylo. Vše kupuji v lídlu, pokud byste měli takovou nabídku, rádi využijeme. Smoothie spíše vyrábím sama doma z čerstvého ovoce, ale pokud cestujeme za rodinou na Moravu kupuji dětem do auta i koupené, které jsou super. Každopádně UGO šťávy jsou ty NEEEJJJ kupujeme často hlavně v Dobrotách od Kačky. Red Curry neznám, musím mrknout.

journals
12. pro 2017

Smoothie a stavy od Uga miluju! Obcas si zajdu i pro rychly wrap,nebo neco jineho. Osobne mam Ugo ze vsech podobnych podniku nejradsi. U Uga jsem pravidelnym zakaznikem 😍 A Sushi rozhodne muzu taky, jinak Asii moc nemusim, to radsi to Smoothie. Vyvar v zime ideal!

cermij
12. pro 2017

Do Uga chodime obcas a vzdy vse vyborne...a moc uvitam i jejich sortiment v hypermarketech...smoothie peckove a jako nestihacka vyborne vynahradi 😉

petratr
12. pro 2017

Tyto hotovky si kupuju jednou za čas, raději si dělám saláty a smothie sama, ale proti hotovkám jako takovým nic nemám. Red Curry vůbec neznám 🙂

flowerbl
12. pro 2017

Jediné ze jmenovaného, co si ráda dám, je salát na míru, který lze sestavit u nás ve městě v nově otevřeném salátovém baru. 🙂 Sushi a asijské pokrmy moc nemusíme a smoothie si udělám doma. Sice bych si ráda dávala třeba v nákupních centrech, ale než zaplatit tu cenu, kterou si tam za smoothie účtují, raději koupím 10x tolik surovin a udělám doma 🙂

mykolaapsi
12. pro 2017

Hotovky kupuji jen v případě největší nouze, přeci jen domácí je domácí. Ale čerstvé šťávy máme rádi všichni, takže je buď odšťavňujeme, mixujeme neb občas i koupíme 🙂.

mcever4
12. pro 2017

mám rád domácí stravu, ale když je nouze, tak je i hotovka dobrá

hhranolka
12. pro 2017

tak já si ráda dám někde hotovku a občas i koupím domů.. ale je pravda, že doma vařím 90% z čerstvých surovin.

novauzivatelka007
12. pro 2017

Muj postoj k hotovkám typu saláty, sushi, smoothie a šťávy, vývary i asijské dobroty jako Red Curry je opatrnost. Celkove je mame radi, ale zalezi na kvalite pouzitych potravin, jmenu spolecnosti.
Napr. prave UGO stavy ma dobre jmeno, to jsme si davali radi. Sami obcas nejake ovoce odstavnime.
Dobre sushi si taky obcas doprejeme. Sami ho nedelame.
Salaty napr. ze supermarketu bychom nekoupili asi nikdy, sami si je vytvarime radi.

wosk
12. pro 2017

Můj vztah k hotovkám je kladný. Mám ráda téměř vše, co mi někdo připraví až pod nos a já jen jím či piju :o)) Co neznám aspoň ochutnám. Přeci jen se těm hotovkám člověk nevyhne a někdy přijdou vhod.