Čím chtějí být vaše dětí, až vyrostou?

bara_lego
6. říj 2016

Už malé děti mají jasné představy o tom, kým chtějí být a jaké povolání by je bavilo. Některým se jejich sen z dětství splní 🙂 Mám třeba kamarádku, co chtěla být od malička módní návrhářkou, a jeden můj kamarád si přál být ošetřovatelem v zoo, a oba jsou dnes moc spokojení. Se svatebnicemi LEGO DUPLO si můžete spoustu povolání a povídat si o tom, co kdo dělá a jak vypadá jeho den. Čím by se vaše děti staly nejraději? 🙂

makynaeliska
6. říj 2016

Eliska prej osetrovatelka tucnaku 😂

tulikiss
6. říj 2016

Eliska porad rika ze bude pani doktorka a Jirik ze bude hasic. Kdyz chce nazlobit tatinka tak rika ze bude policajt 😀 vi ze tim tatinka vzdycky velice "potesi" 😀 😀 😀

vrrdesign
6. říj 2016

Viktorce jsou dva a na cokoli ji řekneme, že je princezna atd odpovídá "Ne pincezna! Vikinka!" ....tak snad bude vždycky sama sebou 😵

tahejhula
6. říj 2016

Zrovna nedavno dcerka usoudila, ze bude pokladat chodniky. 😀 😀

majluna
6. říj 2016

Podle nálady to měníme - kosmonaut s červenou raketou, potápěč a pan řezník (Bertik, 3 roky)

petra_pf
6. říj 2016

Ještě Amálka není rozhodnutí, buď princezna, doktorka nebo kadeřnice a kdyby to nevyšlo tak prý bude máma.

vashti
6. říj 2016

Moje dcera (3 roky) chce být hasič, aby mohla jezdit dolu po tyči a nosit helmu 😀

luciska82
6. říj 2016

Když se zeptáte Samíka(3 roky), tak odpoví, že bude Samík. Přišlo nám to srandovní, ale když se nad tím člověk zamyslí, tak by bylo úžasný, aby byl vždy sám sebou. Ať bude čímkoliv, hlavně ať je šťastný a spokojený🙂 A mladší Honzík (1 rok) stává tak brzy, že bude asi pracovat v pekárně😀

mykolaapsi
6. říj 2016

Štěpánek je strašně originální a chtěl by být popelářem, hasičem, policistou 😀

smillingangell
6. říj 2016

Syn 5 let chce být hajný jako tatínek,dcerka 4 roky chce být princezna

gamma
6. říj 2016

@tulikiss moje děti tvrdí totéž 😀 dcerka chce být doktorka a syn hasič

markysek2
6. říj 2016

strojvůdce nebo aspoň řidič trolejbusu ..dcera ještě moc nemluví tak nevím, vlastně jediné co křičí je Máša (Máša a medvěd) tak to bude mít slibnout budoucnost

kristyna8
6. říj 2016

Syn by chtěl být automechanikem, dcera ošetřovatelkou v zoo 🙂

lenka27
6. říj 2016

Syn chtel byt doktorem zachranarem, ale ze pry je to nebezpecny, tak tedchce byt strojvudce

kamculkap
6. říj 2016

raději se neptejte 😀 nás starší syn 4,5 chce být maminkou a mladší 2,5 rabuje koše - takže asi popelář

laisobel
6. říj 2016

Janicce jsou dva a zatim o tom myslim nepremysli... Ale z toho co ma rada usuzuju ze se bude chtit hrabat po lokty v traktorech a motorech a nebo se starat o zvirata 🙂

marssyy
6. říj 2016

U mé dcery se to každou chvíli mění, poslední dobou si nejčastěji hraje na paní zubařku 😉

brendamonique
6. říj 2016

Náš malý dvouleťáček zatím moc mluvit neumí, ale hádám, že správnou odpovědí by jistě byl "pope pope" = popelář či jako dědeček "brm brm" traktorista, tak uvidíme jak to v budoucnu klapne či neklapne 🙂 ... starší začal 8. třídu a rádi bychom, což je naše společné velké přání, měli vyznamenání na konci roku stejně jako předešlý rok, jelikož se nám tento rok již započítávají známky k přijímacím zkouškám, a má sen dostat se na gymnázium, tak hlavně, aby to mu vyšlo a nebyl zklamaný. Musíme doufat a nevzdávat to.

bimmka
6. říj 2016

Syn chce být už od miminka ošetřovatelem zvířat, zvířátka u nás letí pořád a dokonce už umí i druhové názvy a co, které zvíře jí.

pouzarovaj
6. říj 2016

Terezka bude asi veterinářkou a z Barunky si dělám legraci, že bude zubařka, protože mi pořád prohlíží zuby :D

verunkah
6. říj 2016

starší syn chce být pilotem 🙂, mladší nám to ještě neprozradil 😀

mysakm
6. říj 2016

Zrovna předevčírem jsem to po návratu od zubaře se synem probírala. Ráda bych měla doma zubaře, ale syn se na to moc netvářil, rád by byl dřevorubcem anebo policajtem. Hmmm, tak třeba dcera splní mamince přání, ta je zatím tak malá, že ještě nemá tucha.

mandre
6. říj 2016

Starsi syn hasicem anebo polarnim vyzkumnikem, mladsi se zatim nevyjadril😉....

kspp1
6. říj 2016

Dcera (2,5) bude učit studenty jako tatínek. Ale od rána do večera léčí a dnes se její spodní regál skříně proměnil v Nemocnici u sv. Anny... 🙂 Tak to možná bude jinak.

marilyn5
6. říj 2016

Jeden chce být policista,druhý automechanik,malá ošetřovatelka plyšáků 🙂

adys92
7. říj 2016

Co bude ten můj brouček ještě nevím ale ségra by chtěla být policajtka, doktorka, učitelka, a kdo ví co ještě jak to mění 🙂

wosk
7. říj 2016

Syn (skoro 5) bude sběračem vanilkových lusků, řidičem a doktorem (nějaký sdílený úvazek, ještě nemá vybráno, kolik času bude věnovat které profesi) :o) Teď naposled teda upustil od tohoto trojboje a bude chodec po laně v cirkuse. Tak nevím, co z něj nakonec bude ;o) Dcery se zatím neptám, mám trochu strach, co bych se skoro ve 2 letech dověděla :o))

sylvinka
7. říj 2016

Programátor nebo kosmonaut (syn), paní učitelka (prostřední dcera), pravděpodobně někdo, kdo je hodně umíněný, všechny komanduje a často řve (nejmladší dcera).

bonulinka
7. říj 2016

Starší dcera chtěla být nejdříve baletka, zpěvačka, pak veterinářka, květinářka, učitelka. Teď je ve věku, kdy se už rozhoduje o budoucím povolání opravdu. Chce jít na gympl, aby měla ještě čas se rozhodnout 🙂. Ale je zajímavé, že úplně stejná povolání jsem jako dítě měla vybraná také.

miskav11
7. říj 2016

Starší čtyřletá dcera chce být rohlík,protože ho má prý každý rád a je tedy užitečný,pekařkou ovšem ne,když jsem vysvětlila,že rohlík opravdu není profese,jak jistě ví,tak že tedy bude krasobruslařka🙂 Mladší chce řídit vláček,v tom má poměrně jasno už ve 2 letech 🙂