SOUTĚŽ: Jak se vám líbí náš produkt Linola šampon?

simi_linola
13. led 2016

Setkali jste se již s Linola šamponem, který je určen pro suchou a svědící pokožku hlavy?

U nás doma se těší velké oblibě hlavně u dcerky Lenky, protože ji konečně nic neštípe v očkách a taktéž i u mě, protože obě děti mají konečně klid od seborei ve vláscích.

Rada si přečtu i vaše názory či postřehy a jednoho z vás odměníme Linola figurkou.

merlini
14. led 2016

Výborná zkušenost. Pomohl nám se zbavit seborey. 🙂 Dětem vyhovuje. 🙂

mimar
14. led 2016

S šamponem jsem se ještě nikdy nesetkala ale jak tu čtu příspěvky tak si říkám že ho budu muset vyzkoušet

jamborka
15. led 2016

@simi_linola Určitě vyzkouším, moc děkuji za tip 😉

tria002
15. led 2016

Nepoužívam na prcka žádnou kosmetiku. Myji jen vodou. Max.občas maznu kokosovym olejem, ale i to minimálně.
Ted mu je ale rok, tak jsem přemýšlela, ze se " pochlapim" a z toho, co jsem četla, na me Linola působí důvěryhodne.
Možná i proto, ze se nesnaží upoutat saskarnama na obalu.

janicka1424
15. led 2016

šampon jsme zkoušeli můžu jen doporučit dceri pomohl,

irenoslava
15. led 2016

kupuji výrobky typy sprcháč a šampon v jednom

simi_linola
autor
15. led 2016

Ahojte 🙂 Vzhledem k velkému zájmu o vyzkoušení Linola šamponu jsme se rozhodli o víkendu udělat na mém blogu velkou akci, ve které bude k dispozici 10 vzorků Linola šamponu pro ty, jejichž opravdu trápí suchá pokožka hlavy. Pokud máte zájem, buďte prirpavení, přesný čas nebude znám a 10 nejrychlejších vzorek dostane.
Držím palce!
@pavlikovarenata
@cb
@sofinkajulinka
@ustarana
@markysek2
@p_ch
@manma
@zuzikuzlik
@kubicek11
@fouskovi
@blanka89
@mrkew
@petra_pf
@victress
@pavlak5
@anakolut
@jamborka
@mkrelo
@verkaunka
@myka21
@kutr26
@tajemna30
@sandi777
@rezetka
@pavlavidenska
@mimar
@tria002 Dúfam, že sa mi podarilo označiť vás všetky 🙂 A ak máte aj kamošky, ktoré majú podobný problém, zavolajte ich 🙂 Veľmi sa teším a prajem krásny večer 🙂

zachrpe
15. led 2016

Ještě nemáme žádnou zkušenost, ale po přečtení "recenzí" asi brzy pořídíme 😉

annapans
16. led 2016

O tomto výrobku slyším poprvé. Syn trpěl dlouho na seboreu. Škoda, že jsem o něm nevěděla. Ale za dva měsíce budeme mít další miminko takže rádi vyzkoušíme

twoangels
16. led 2016

Musím se přiznat, že mi uniklo,že má Linola i šampon 🙂 Milujeme olej do koupele a krém a jsme moc spokojení. Malý má moc citlivou pokožku a vadí mu snad i změna směru větru 🙂 tak určitě rádi vyzkoušíme i šampon.

maribea
17. led 2016

Šamponek mi byl kamarádkou doporučen na zbavení seborey, společně s koupelovou emulzí. Jelikož je pěkně vlasatý, měli jsme s tím velký problém šupinky vyčesávat, natož to něčím 'nasucho' mazat... Používáme oba výrobky zaráz a Natánek má zase hlavičku jako makovičku, bez otravných stroupků 🙂

nefertiti20
17. led 2016

tyjo, tento šampon neznám..tudíž by bylo super ho získat, a vyzkoušet..trpím atop. ekzémem odmala, je to děs..:(

katarinka26
18. led 2016

Skvely sampon, pouzivam ho moja dcerka, lebo napriek tomu ze ma uz cez 5 rokov, tak sa jej robia supinky vo vlaskoch, a tento samponik tomu super zabranuje .

skyvik
18. led 2016

Zatím jsme nezkoušeli, ale figurka je hezká 🙂 Na šupinky zatím stačilo jen namastit hlavu a vyčesat, ale je pravda, že jak má malá už hodně vlasů, tak to asi moc nepůjde.

jannca82
18. led 2016

Šampon jsme ještě nevyzkouseli tak snad budeme mít možnost 🙂

nakad
18. led 2016

zatím jsem nevyzkoušela

amalka89
19. led 2016

Koupila sem ho pro dceru, líbí se mi jemná vůně,takže občas si ho "půjčim" i já🙂

bzanda
19. led 2016

moc, moc , moc se nám líbí 🙂

a_nnysek
19. led 2016

Používali jsme od miminka, trápila nás seborea a samotné mazání mastičkou a vyčesávání nepomohlo. Šampon dopomohl k úspěchu a s tou potvorou jsme jednou provždy zatočili 😉 😉 😉

bartoska81
19. led 2016

My zatial dceri umyvame vlasky vodou, do ktorej zamiesavame olej Linola Olbad. Vlasky sa nemastia a rovnako ako cele telicko krasne vonaju. Ale radi vyskusame sampon, dakujem za tip.

simi_linola
autor
24. led 2016

Krásnou neděli všem 🙂

Srdečně se vám chci poděkovat za všechny vaše milé příspěvky, zkušenosti a dotazy. Bylo velmi těžké vybrat jen jednu z vás, ale dovolte mi poblahopřát v této diskusi @katkakiki
- vyhráváš Linola figurku. Poprosím tě pošli mi do IP tvou adresu a telefonní číslo.

Vám všem ještě jednou velmi děkuji a snad se vidíme opět brzy 🙂

katkakiki
24. led 2016

@simi_linola DĚKUJI 🙂

mimar
24. led 2016

Šampon jsem ještě sice nezkoušela ale, v pátek jsem byla vybrakovat lékárnu a už ho mám doma a tak čeká až jej vyzkouším. A jelikož manžela hlava svědí pořád tak už ho prubnul a říkal že už prý jiný nechce 🙂

simi_linola
autor
24. led 2016

@mimar to je skvelé 🙂 veľmi sa teším a ďakujem 🙂

mimar
24. led 2016

@simi_linola děkuji hlavně Vám za super dny kdy jsem se hodně dozvěděla o Vaší kosmetice.

simi_linola
autor
24. led 2016

@mimar jééj, vy ste zlatá 🙂 ďakujem veľmi pekne a teším sa, že sa vám Dni s Linolou páčili 🙂 prajem všetko dobré a krásny večer 🙂