Používá vaše dítě dudlík?

petra_mam
15. zář 2016

Milé maminky,
společnost MAM nabízí širokou nabídku dudlíků různých motivů i tvarů. Především pro svůj originální design je velmi oblíbený mezi rodiči 😉

Mě by dnes zajímalo, zda vaše dítě používá dudlík a pokud ano, tak podle čeho jste jej vybíraly?

Těším se na vás v komentářích,
Petra 🙂

coreprincess
16. zář 2016

Synek má 2r a měsíc a dudlík zatím pořád máme ale snažíme se odbourat. Žádný moderní nechtěl :( takže máme takovou tu klasickou kytičku

astyna
16. zář 2016

@martinka_33

taky názor, neberu, jen mi to příšlo takové útočné na děti, které dudlík mají...

martinka_33
16. zář 2016

@tulena musim říct, že dcera měla 16 zubů v pohodě, ale co teď dělaj ty pitomý stoličky, už dvakrát měla horečku a stále neni ani jedna prořezaná, vždycky se jen vyvalí nějaká boule na dásni.. Takže věřim, že když pomáhá dudlík a nic jinýho, tak je to lepší než se trápit

lucka00024
16. zář 2016

My mame dudlik (klasiku jiny nechce) ale jen na spani jinak mi ho odmita 🙂.A damy nemyslim to zle kdo chce ať použiva dudlik a kdo ne ať ho nepouživa 🙂 ale moje babi mi vypravěla že když ji byly 3 roky stale dudlik měla 😀 je to už teměř 80let.... (nepatři to sem ale tak pro zasmani 🙂 ...)

lenysek1988
16. zář 2016

Nepoužíváme a to jsem koupila různé značky. Od nejlevnějších až po dražší a dokonce dostala i drahý dudlík. Ale má dva venku a hraje si s nimi. 😀

barumat
16. zář 2016

Několikrát jsem se nechala slyšet, že dudlík je nejlepší vynález, hned po automatické pračce. Dceru jsem na něj učila záměrně na radu pediatra hned v porodnici - neměla sací reflex, a potřebovali jsme ho tedy něčím nabudit a soustavně posilovat. Nakonec jsme skončily u MAM, vyhovoval jí nejlíp, protože je měkký, malý do pusinky a povrch má mírně zdrsnělý. Jiné dudlíky nechtěla a dodnes nechce. Malá přesně ví, kdy dudlík chce - když ji ukládám do postýlky, sama na něj otevírá pusinku. Přes den si ho vezme, když je neklidná, ospalá, nevrlá. Jindy letí dudlík z pusinky obloukem 🙂 Dudlík ji přitom spolehlivě zklidní, navodí pohodu. Máme dva dudlíky co fosforeskují ve tmě a jeden obyč. Potřebovala bych tedy už jen, aby vyráběli nějakou fosforeskující rtěnku pro kojence - dudlík v postýlce najdu hned, ale najít pusinku, to bývá oříšek 😀

lenka3p
16. zář 2016

Z odpurkyne dudliku jsem se stala jejich zastankyni. Nase deti potrebovaly dudlat vsechny tri. Tak jako potrebovaly nosit, tak potrebovaly (nejmladsimu je pul roku) i dudlat. A jestli jsem pohodlna, ze je pul dne nosim, kojim kdykoliv, tak si to o mne myslete dal. Vivat dudliky! (jo a z nas na cele care vzdycky vyhral silikonovy NUK).

kachnicky
17. zář 2016

@luciinka001 to vubec nevim ☺ ja videla jen ty bez

barumat
17. zář 2016

@kachnicky Ono se to jako takovým silikonovým kroužkem nacvakne na ten špunt, co je na jejich dudlíkách místo kroužku.

prcek91
17. zář 2016

Moje deti dulali/laji mladsimu je 5m..obe.. Ne cely dny ale vetainou na spani a nebo když rve tak dudlík mit musí... Lepsi nez kdyby usínal u flašky s mlékem... Ale obe jedine Avent...dcerka pak teda i MAM ale to už byl vetai..

luciinka001
17. zář 2016

@kachnicky ji přesně jak píše @barumat 🙂

netanel
17. zář 2016

Ja dudlik nechtela davat. Ted bych ráda na spaní, protože slouzim v noci misto dudliku, ale nechce.

michaela1901
18. zář 2016

Moje dětičky preferují jen MAM dudlíčky😄😆 můj 2.syn měl do 2,5 roku,dostaly jsme v kufříku s porodnice 1.dudánek MAM a neměnily bychom,je mu 5 a má krásné zoubky😉 dceruška bude mít 11m.a pořád u nás vítězí MAM dudinek při únavě,bolesti i na spinkání a díky různému provedení a obrázkům slouží i ke hrátkám a rozvoji je to takový náš malý všestranný pomocník.Pro nás MAM je jednička!!!!!!

lucka00024
19. zář 2016

Tak musim uznat odedneška že MAM je fajn 🙂 koupila jsem v DM ten ´´svitici´´ a maly ho zatim přijal 🙂 a taky jsem nadšena že se da přimo sterilizovat v te nadobce ve ktere jsem ho koupila 🙂

lucka00024
19. zář 2016