Jaká značka hraček patří mezi Vaše nejoblíbenější?

Každý máme něco rádi a preferujeme jednu značku více než druhou, ať jsou to hračky, oblečení, auta, atd.
Máte nějakou oblíbenou značku hraček, kterou pro Vaše děti nakupujete? A co Vaše děti? Rozpoznávají značky hraček, nebo jim na tom nesejde? Jaké značky hraček máte Vy a Vaše děti nejraději? 🙂

kalkulantka
8. lis 2016

Ráda nakupuji hračky Fisher Price 🙂 Zdají se mi kvalitní a hezky provedené.

bibinka2208
8. lis 2016

Já mám ráda hračky Lamaze. Jsou krásné barevné a naše malá holčička si díky nim krásné cvičí motoriku 🙂

jaja01k
8. lis 2016

Já rada kupuju hračky Haba, Lego a Bruder 🙂 Děti to zatím nerozlišují, ale loni před Vánoci manžel staršího tak zblbnul do Brudera, že se pod stromečkem mohl zbláznit radostí, sotva viděl logo na krabici a ani nevěděl, co v tom je 😀

petra_pf
8. lis 2016

Lego, Fisher Price, Zapf

nnniky
8. lis 2016

U nás určitě vede LEGO. Pak máme radi Brio, Disney Cars, Bruder. Když byli kluci malí, určitě Lamaze, Chicco, Fisher Price 🙂

sasarka
8. lis 2016

lego 🙂

jjustyna
8. lis 2016

My teď jedem na vlně Bruder. Syn má rád traktory a zemědělské stroje a u této značky máme jistotu reálného vzhledu, což je hlavním cílem. Dcera zatím vyhraněnou značku nemá, ale Play Doah plastelínu máme teď všude, krade ji bráchovi a musím dávat pozor, aby i hojně nedegustovala 🙂

rou
8. lis 2016

U nás hodně Bruder, Mega Bloks a Viking toys - bytelná autíčka s gumovými kolečky, ty mám ráda i já, krásně a potichu jezdí :D

tapato
8. lis 2016

U nás teď rozhodně vede Haba! Nemám ráda hračky plastové a baterkové, ale preferuji hračky dřevěné, rozvíjející a Haba má hračky v krásném provedení, promyšlené, propracované do posledního detailu. Hlavně stolní hry a stavebnice jsou od Haby snad všechny úplně super a hlavně se dají sehnat i pro ty úplně nejmenší hráče 🙂 A pinkorblue je jedna z mála stránek, kde se právě Haba sehnat dá v tak širokém výběru a za relativně nejnižší cenu u nás. Z levnějších značek u nás také vede Bino a Woody.

frndafrrr
8. lis 2016

Pro miminko - Fisher price, Lamaze, pro staršího vede Vista

zachrpe
8. lis 2016

Naší Elišce na značce hračky vůbec nesejde, hlavně že se jí líbí a vyhraje si s čímkoli. Od plyšáků po mamince, přes pastelky s papírem až po nádobí v kuchyni 🙂 Při všem se něčemu novému přiučí.

kubicek11
8. lis 2016

Nám je jedno jakou má hračka značku. Pro nás je důležité zda se malému líbí, zda si s ní vyhraje, je-li hračka bezpečná. Pak už záleží na malého fantazii. Ony jsou mnohdy nejlepší "hračky nehračky" zrovna poslední tři dny mu stačí žluté vajíčko z kinder, do kterého neustále dává drobné, vyndavá je a rachtá s nimi. 😀

verusak87
8. lis 2016

Kupuji téměř výhradně dřevěné hračky. Takže oblíbené jsou Plan toys, Woody, Goki, Bino, Legler. Lamaze a FP hračky u malého nikdy neprošly. Poslední dobou si hraje nejvíce s leporely se zvířátky a dopravními prostředky. Vydrží polovinu dne ukazovat na obrázky a čekat, až mu řeknu, co na nich je.

verdos
8. lis 2016

Já mám z takových těch moderních hraček ráda Alex toys, Alexander, Mindok, Albi... z dřevěných třeba Pišlik a Grimms. Taky třeba Haba, Djeco... Není to o tom, že bych vyloženě kupovala tyto značky, ale když zrovna nevím, co koupit, nebo hledám inspiraci, takse dívám po těchto značkách, co je nového, jestli není něco zajímavého, atp. Někdy ale obyčejná hračka za padesát vyvolá více radosti než nějaká značková vychytávka. Chce to znát konkrétní dítě, co má rádo, a vybírat podle toho, ne podle značky.
Moje děti zatím značky rozhodně neřeší a doufám, že to tak bude i nadále 🙂. Vždycky je zajímá především, co se s danou věcí dělá, případně co ještě dalšího se s ní dá dělat a kolik toho vydrží :D

monika51
9. lis 2016

My rádi nakupujem klasiky. Pro mimčo Lamaze - pro spoustu barev a objevování, a teď pomalu přecházíme na dřevěné hračky, hlavně od Detoy. Na Vánoce už je schované od Ježíška Duplo. Jinak to doplňujeme spoustou leporel a sem tam něco od Fisher price. Ale přiznávám, že ty ceny mě u toho většinou odradí. Takže sháníme spíš od jiných maminek.

monunkaaa
9. lis 2016

Nemame uplne vyhranenou znacku,ale pro nejmensi mi vyhovuji hracky od Lamaze a Fisher Price.

radyym
9. lis 2016

Naše Elí je nenáročné mimi, vyhraje si i s hrncem a vařečkou, velice ji bavilo jezdit v pekáčku😀. Nejčastěji jsme kupovali Fisher Price, Lamaze, Lego Duplo.
Momentálně má nejraději tatínkovo garáž 🙂 chodí spolu montovat, různé věci.

monika_pinkorblue
autor
9. lis 2016

Je hezké, jak si dokáží děti pohrát jak s domácími hračkami, případně s věcmi od maminek 🙂
Ze značkových věcí koukám vede u většiny z Vás Lego 🙂

Je hezké, že i dřevěné hračky jsou stále oblíbené u dětí i přes spoustu novinek, které jsou v nabídkách obchodů.

😉

baraz
9. lis 2016

Duplo,djeco,villac,goki,grimms,granna

hannicka32
9. lis 2016

Máme tři děti. U starších kluků vede celé roky rozhodně Lego a milovali všechny auta a dřevěné koleje s vláčky. Dcerka 4 měsíce zatím Lamaze, Fisher Price, Bright Starts, Nattou 😊

neliste
9. lis 2016

Mojí malé bude pět měsíců, takže zatím vede Lamaze. Jsou krásné, barevné, nápadité, s použitím mnoha materiálů, zrcátek, šustítek, pískátek, kousátek, vibrátek. Jiné hračky se s nimi nedají srovnat.

verunkaw
9. lis 2016

Náš malej má rád dřevěné hračky ted nejvíce mašinky a dcera ta má ráda barbie, puzzle a hodně tvoří 🙂
Jinak u nás vyhrává ještě trochu Fisher price hračky 🙂

iulia
9. lis 2016

Malý je stavitel a miluje vše z čeho dá něco postavit a nutně to nemusí být hračka🙂 Z hraček máme rádi značku lego a i z dupla dokážeme postavit cokoliv. Já mám slabost pro dřevěné hračky a syn pro auta Bruder. Prvního Brudera dostal k prvním narozeninám a tehdy jsem mu dávala životnost 3 měsíce a ejhle už je s námi 1,5roku a pořád je jako nový🙂

kamino
9. lis 2016

LEGO, Bruder

dadakin
9. lis 2016

u nás v průběhu 20 let jak děti rostou a rodí se vede Lego,Mattel,Fisher price,Piatnik,Hot Wheels,Hasbro

dinushka00
9. lis 2016

Sebinek si hraje hlavně s věcmi, které vidí u nás dospělých. To jsou ovladače, telefony, notebooky. Ze všeho nejraději s čím lítá furt je odměrka na Sunar, taky se mu líbí knížečky na učení pro nejmenší. No a konkrétně ze svých hraček má nejraději kuželovou pyramidu od Fisher Price, tu skládá, rozkládá, učíme se barvičky a čísla. Další je aktivní chodítko Fisher Price a hrací stoleček Fisher Price. Myslím, že o značkách svých hraček neví, ale protože jsme mu tuto značku koupili tak mu nezbývá nic jiného, než si s nimi hrát 🙂

raduska21
9. lis 2016

U nas vede Lego Duplo, jeden stavi-druhy boura....😁

andys3k
9. lis 2016

Nepoznáme značku.. Nejvíc preferuje panenku babyborn a hrnce s vařečkou :D

monika_pinkorblue
autor
9. lis 2016

Rozhodla jsem se, že když se tady tak všichni krásně bavíme o hračkách, tak Vám prozradím, že zítra budeme soutěžit o dárek značky ZAPF 😉

sylvinka
9. lis 2016

Lego, Quercetti, Boffin ..... ale i PlayDoh, Bino a Woody