Víkendová soutěž s Viledou a nákupy u nás🙂 Co Vám u nás na Rohlíku chybí za výrobky?

klararohlikcz
30. led 2016

Milé dámy, mám pro vás poslední víkendovou soutěž 🙂

Řekněte mi, co vám chybí za výrobky na Rohlíku a 5 z vás odměníme mopem Vileda nebo nákupy na Rohlíku v hodnotě 600 Kč.
Hrajeme o 3 mopy Vileda v hodnotě 1390 Kč a 2 nákupy na Rohlíku 🙂

Vileda Easy Wring Ultramat se ždímacím kýblem a XXL power zónou má snadné ždímání díky šlapacímu pedálu. Prostě neskutečný pomocník se kterým jde úklid hravě🙂
Mycí návlek je ze 100 % mikrovlákna a co je super, tak je vyměnitelný a lze jej prát na 60 °C v pračce.

Těším se na vaše tipy, které můžete vkládat do zítřejších 12 hodin, t.j. do 31.1.

Výsledky vyhlásím také zítra

Klára

mari90
30. led 2016

Tak nabidka je urcite velmi siroka, ale urcite by tam mohly byt ty hracky jak tu jiz bylo zminovano.

petkab82
30. led 2016

Sortiment máte široký, rozhodně bych si vybrala, mojí úchylkou jsou časopisy, vždy se nějakým odměním, takže tady bych je třeba také uvítala.
Mám jen tu smůlu že bydlím na vesnici kam nejezdíte☹

ladyhacek
30. led 2016

Nejvíce mi chybí více rozvozových míst ani jsem se na web nepodívala co nabízíte (nedostala jsem se tam ☹) Ale podle sekcí toho máte opravdu hodně. A myslím, že bychom nákup rozhodě pořídili 🙂

twoangels
30. led 2016

V sortimentu je všechno, jen je teď vyprodaná modrá indulona 🙂 Té je u nás oooobr spotřeba 🙂

bobulinka
30. led 2016

Rohlík jsem zkoušela a musím konstatovat, že výběr kosmetiky mi přišel velice malý. Určitě by to chtělo rozšířit sortiment. A klidně bych uvítala i nějaké základní výrobky z dekorativky co třeba řasenka nebo bezbarvý lak. Prostě pár věciček jako pojistka 🙂

anetka1701
30. led 2016

Já bych nejvíc uvítala nějakou věrnostní akci, načítání bonuůza nákupy třeba, nebo nějaké akce, jako jsou v supermarketech běžné :o) Mám tyhle věci ráda a baví mně, kolikrát když se nemůžu rozhodnout kam jít nakupovat (prolížím v letácích slevy na věci, které potřebuji koupit a do obchodu, který nabízí slev nejvíc jedu nakoupit - ale občas jich je víc, kde jsou podobně výhodné slevy), tak se rozhodnu podle toho, kde zrovna probíhá věrnostní akce :o) Je to jeden z marketingových tahů, co zrovna na mně funguje 🙂

tomikkubik
30. led 2016

šípková marmeláda, SAVO BEZ CHLORU, MLADY KOKOS, AGAR, KYPŘÍCÍ PRÁŠEK BEZ FOSFÁTŮ, sladěnka, karob...

lucianapolis
30. led 2016

Koukala jsem na sortiment přírodní kosmetiky a jsem nadšená! I co se týká pracích prostředků a přípravků 🙂 to bylo první po čem jsem koukala, protože je to má priorita a většinou chybí. U vás ne 😉

tichackova
30. led 2016

Pro me je nabidka dostatecna, asi nenakupujeme nic speciálního, co by bezne nebylo k dostani🙂 A noviny nekupujeme, hracky si koupim v Dracikovi, Bambuli a podobne... a dekorativku si nejradsi vybiram sama. Az se jednou rozhodnh rohlik vyzkouset, nejspis stejne pujdu jen po potravinach🙂

lrg
30. led 2016

Hodně mi chybí sirup od Dobré vody, který máme rádi. Určitě bych ocenila nějakou drobnou lékárnu, co člověk tak nejčastěji potřebuje, léky na bolest, nachlazení, vitamíny atd.... 🙂

margon
30. led 2016

Větší výběr granulí pro psa a taky krajene salámy syry prostě pultový prodej 😉

majisska
30. led 2016

Nechybi mi nic, nabidka je opravdu siroka.🙂

juliemichal
30. led 2016

nabídka je hodně široká,ale taky jsem pro ty hračky,že by tam mohly být 🙂

joannah13
30. led 2016

Byl to celkem orisek prijit na to, co chybi.. ale urcite to je cerstve pecivo a uzenina.. jinak mate nabidku opravdu bohatou..

zuzaaanka
30. led 2016

Sortiment je vazne obrovsky, smekam 🙂 jen nejaka hracka pro deti vsech vekovych kategorii a papirenske zbozi na tvoreni, to chybi i me. Jinak vazne super a tesim se, az budete jezdit i k nam!

lin18
30. led 2016

Máte opravdu super výběr i ceny...o to víc mě mrzí, že nerozvážíte i jinam. Pokud by v budoucnu přibyla i další města určitě bych ocenila nějaké drobné hračky a časopisy....nejčastěji bych určitě objednávala při nemocech kdy není snadné dojet na nákup a pak by bylo fajn mít i něco co dětem ukrátí dlouhou chvíli. A možná ještě filmy na DVD.

kutr26
30. led 2016

Výběr je opravdu veliký a pro mě určitě dostačující,Já osobně jsem spokojená 🙂

enacek
30. led 2016

Dobrý večer, máte neskutečně pestrý sortiment - vážně super! Bez problémů bych u Vás nakoupila - škoda, že nerozvážíte i do Pardubického kraje 🙂
Ale ptáte se, co by mi případně na Rohlíku chybělo.. Jsou to opravdu jen detaily - nenašla jsem jednosvazkový kartáček, matcha čaj, Bepanthen mast, Hipp Bio hruškovou šťávu a čisté proso pro kanárky 🙂 Do budoucna bych určitě přidala pár hraček pro dětičky - stačilo by pár kousátek, hrkaček a pod.🙂

zachrpe
30. led 2016

Za mě teda nechybí nic 😀 Snad jen .... bublinka do vodováhy nebo sterače na ponorku 😀 😀 😀

apacheee
AMBASADORKA
30. led 2016

Nabídka vašeho sortimentu je víc než lákavá a pestrá. Tady na koníkovi funguju jako ambasadorka pro značku Riofresh, takže jsem hned prostudovala vaši nabídku Freshů. Mile mě překvapilo, že jsem je vůbec v nabídce našla, protože ve spoustě obchodech nejsou vůbec k dostání, nicméně určitě by šla jejich nabídka ještě posílit - našla jsem pouze 3 druhy litrových balení v tetrapakových obalech, v PET lahvích bohužel žádné a ty osobně kupujeme nejvíce🙂A chybí mi tam mé nejoblíbenější příchutě...

flowerbl
30. led 2016

Jediné, co mi chybí, je to, že k nám nerozvážíte ☹ jinak bych si ze sortimentu 100% vybrala

mimar
30. led 2016

Ahoj sortiment je na rohliku super když na to koukám tak bych si pokaždé urcite vybrala co bych potřebovala. Jen si budu muset počkat az k nám třeba budete také jezdit. A možná i ještě hračky by byli super aby se pak i holky meli na co těšit az bychom jim říkali že jim něco přiveze auto rohlik ☺.ale jinak za me super nabídka

misul120710
30. led 2016

Teda přiznám se, že dnes vidím Vaše stránky poprvé a o to více mě mrzí, že nebydlím ani poblíž Prahy ani Brna, ale za mě teda super, já bych si určitě nakoupila, nabídka široká, sortiment dostačující. Super, fandím Vám. 🙂

minonnka
31. led 2016

Nabidka je velka, nasla jsem vse co jsem potrebovala. Jen mi tedy neslo u vyprodaneho peciva (kde bylo poznaceno, ze by rano melo byt) obj.na rano cerstve k snidani ☹ Obj.jsem vecer s rozvozem na rano.
Hodilo by se i vice hracek ci jak uz tu bylo zmineno, neco z papirnictvi/tvoreni.
Proste neco vice na zabaveni deti, pac jejich asistence u vseho neni vzdy vitana...nastesti mam "jen"dve deti, tak to obecenstvo na WC neni az tak velke (zna asi kazda mama) 😀 😀 😀
Ted tak premyslim, na jak dlouho by je asi zabavil ten slapaci kyblik? 😀 😀 😀

hance09
31. led 2016

Mně u nás chybí rohlik 😀

kacinda
31. led 2016

Me osobne vase nabidka prijde pestes, akorat jsem si vsimla, ze prodavate cigarety a k tomu me hned napadly noviny a casopisy. Jinak jeste ve zvireci sekci mi chybi ucici podlozky pro psy. Kupujeme je ted dost casto. Co bych ale chtela pochvalit je mobilni aplikace, takze za me palec nahoru 🙂

prada11
31. led 2016

Výběr u vás je výborný a nenašla jsem momentálně nic co by mi chybělo. Možná mi ještě něco napadne ale to bych určitě ještě dopsala.

pavlikovarenata
31. led 2016

Tak tak, taky mi chybí rohlik 😀 Spíš než rozšíření sortimentu bych tedy uvítala rozšíření služeb do dalších měst a okolí. My třeba bydlíme v Sedlištích (mezi FM a Ostravou) a stálé ježdění na nákupy s dvěmi malými dětmi je někdy na palici 😉 Takže pokud budete směřovat na Severní Moravu, velmi to ocením! 😀

elucik
31. led 2016

Dobrý den,je bez chyby, ale chybí mě rozvoz ve vlastnim měste. Bohužel Praha a Brno je daleko.

makulinecka
31. led 2016

Hezký den, musím Vás opravdu moc pochválil! Vaše nabídka je opravdu široká a myslím, že si vybere opravdu každý. V nabídce máte i Krtkovy bio sušenky za což máte velké plus. Ty nesmí chybět v našem nákupu, malá je moc ráda. Máte i kaše Nomina a bezlepkové věci, takže super. Mě osobně snad chybí ještě papírové dárkové tašky a blahopřání. U Vás by se dal koupit krásný narozeninový dárkový balíček plný dobrot, ale neměla bych ty věci do čeho uložit 🙂 To snad je kdyby jste to vše chtěly přivést k dokonalosti aspoň tedy pro mě 🙂 A teď velké mínus a výtka - ta ale nepatří Vám, ale mě! Jsem z Brna a vaše služby jsem ještě nevyužila a po prostudování vašeho e-shopu jsem nadšená. Takže musím vyzkoušet. Že by byl pomalu, ale jistě konec tahání nákupních tašek v rukách?