Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
27. kvě 2011

@koubovka1 my dostali ten koš jako bonus k těm monitorům dechu...ale dá se tam strčit normální pytel, takže to tak uděláme...jinak jak píšeš...počítala jsem to a do toho Angela by to za měsíc vyšlo skoro na 500,- a to je dost...

koubovka1
27. kvě 2011

@misanda děkujem, dneska manža přišel, že Emu ne, že by radši Kristýnku, tak to jsem zavrhla, už jsem si na Emičku moc zvykla, nic jinýho nechci. Miminka se mají fajn, v úterý jdu do poradny, dneska byli celkem v klídku, ale odpoledne si to vynahradili a delají mi v brise vlny.

aknel1976
27. kvě 2011

@misanda mně tohle tak nějak vyhovuje, protože jsem něco jako ty, já stejně nikde necourám, stejně mám zatím do konce trimestru dodržovat klidový režim, ale štve mě to,kdybych chtěla fakt na týden když bude krásně jet pryč ☹ ...abych byla na čerstvém vzduchu a můžu se válet pod slunečníkem na zahradě než v nedychatelném bytě 😅

koubovka1
27. kvě 2011

@misanda no naštěstí nebyl drahej, tak to nevadí, proste ho kamrádce venuju a koupíme normální koš.
Já taky koupila monitory starší na aukru, myslím, že to vůbec nevadí. U dvojčat se nedá nic delat, nez kupovat veci starší. Chuvičky nemame, v našem malém byte je nepotřebujeme a když budou potřeba, tak se dají kdykoliv koupit ne?

aknel1976
27. kvě 2011

@misanda my asi chůvičky ani nevyužijeme, jsme v bytě a hned za zdí ze sádrokartonu budou postýlky, tak to je asi zbytečný ☹ ...ale odkaz vypadá pěkně 🙂

misanda
autor
27. kvě 2011

@koubovka1 a už se ti i hejbe pupík? jééé, na to se těšim, doufám, že to zvládneme natočit 😝

misanda
autor
27. kvě 2011

@aknel1976 ty jo, já ti nevím jak je to s tím, když chceš na týden odjet, myslím, že známá to musela někde nahlašovat...

koubovka1
27. kvě 2011

@aknel1976 úplně te chápu, já mám taky neschopenku už od OPU, ale nejak to uteklo, me bylo ze začátku dost zle, tak jsem nebyla ani nic schopná a ted už si říkám, že to vydržím a ani mi sluníčko a vedro nedelá moc dobře a upřímně, už na to tak trochu házím bobana, jako na ty vycházky 🙂

misanda
autor
27. kvě 2011

jinak já taky chůvičku nechtěla, ale holky, maminy z dvojčátek mě nahlodali, že aspoň uslyšim že se jedno probouzí a můžu ho hned vzít aby neprobudilo druhý dítko...no a na dovolený je pak využijeme taky, to je jasná...

koubovka1
27. kvě 2011

@misanda jj hejbe, je to sranda, není to tak masivní, ale videt to je, na video to bude asi až ke konci.

misanda
autor
27. kvě 2011

@koubovka1 no a to jsem ti chtěla napsat, že mě přestal bolet ten bok a to mě všichni strašili jak to budu mít až do konce 😉. No teď mě teda zase bolej ruce 😀 To je furt něcooo...

aknel1976
27. kvě 2011

@koubovka1 my máme hodně známých za Prahou u tchýně a brala bych aspoň ty víkendy jako zpestření 😅 . S tchýní skvěle vycházíme a schází mi, že jsme tam už skoro 2 měsíce nebyli, oni tu teda byli na otočku, ale tady se sotva v bytě vlezeme, tak to není ono 😀 ....já mám furt strach aby nepřišla kontola 😕 Jak bych to o víkendu okecela??? 😕 😕 😔
@misanda jojo, kdybych vyloženě věděla, že ten a ten den odjedu, tak je formulář na sociálku. Ale ono těžko dopředu říct, kdy mi bude zrovna nejlíp 😉 😀 😀

aknel1976
27. kvě 2011

@misanda je fakt, že asi jinde než doma by se využili, ale naštěstí se dají kdykoliv koupit a i na bazaru 🙂

misanda
autor
27. kvě 2011

@aknel1976 a chodí i o víkendech? 😕

koubovka1
27. kvě 2011

@aknel1976 úplně te chápu, to je jasný, já kontrolu mela, naštěstí to dobře dopadlo, ale myslím, že ted už nepřijdou, hlavne to mám necomálo přes mesíc do mateřský. a jak ti je? není ti moc zle, tohle bylo nejhorší období

sorini2
27. kvě 2011

@aknel1976 děkuji.. já mám vycházky od 10 do 12 a pak od 13 do 18.. a sestra mi na začátku těhu řekla, že podle zákona mohu mít v týdnu 3dny v kuse neomezené a teť asi dva něsíce zpátky říkala že mohu mít i týden v kuse. tak se na to zkus zeptat, ale je to na dr. ten týden jestli ti dá, záleží podle zdrav.stavu a sestra musí vypsat papír a odeslat na socku, takže pokud není líná tak by v rom neměl být problém.. děvčata nenechte se...bojujte za to na co máte právo.. já si taky někdy dám 3dny ale jak je teplo tak stejně sedím doma, protože to venku nedávám ještě s tím tlakem...

aknel1976
27. kvě 2011

@misanda nevím??? 😕 😕 😕 ....ale asi jsou to na kontroly nejlepší dny, kdy můžou někoho načapat,ne? ...teda nevím,jak to funguje.Jestli sociálka chodí sama od sebe, nebo na požádání zaměstnavatele. Pokud by to bylo na zaměstnavateli, tak jsem naprosto v klidu!!!!

aknel1976
27. kvě 2011

@koubovka1 tak to už máš za pár 🙂 Takže zatím to vypadá, že budou miminka v termínu? 🙂 Cítím se fajn, mně bylo strašně zle snad va 4tt a 5tt a pak jak když mávneš proutkem, bylo to pryč 😀 ...prsa zatím nebolí, někdy mě v noci vzbudí, jako by bolela a ráno nic 😀 ...ale asi to teprve přijde. Před tím jsem u každého těhu měla bolavá prsa od samého začátku a to děsně!!! Tak jsem trochu ráda, že mě "zatím" nebolí 😅. Akorát dnes je mi teda nějak divně od žaludku a motám se, nevím, jestli těhu nevolosti, nebo změna počasí 😀 a začínám být během dne unavenější, ale v mezích normálu.

aknel1976
27. kvě 2011

@sorini2 je fakt, že chci dělat pro miminka to nejlpepší a mám výčitky někde lítat, ale na víkendy bych to brala 😀 ...zkusím se zeptat. Ve středu jdu ještě do Gennetu, kde mi vypíší papír na předání k mému doktorovi a s tím se pak zkusím dohodnout a nějak to dopadne, hlavně ať jsme zdraví 🙂

misanda
autor
27. kvě 2011

á, manža mi donesl večeři a už zase zdrhnul...ach jo ☹

misanda
autor
27. kvě 2011

@aknel1976 no mě třeba bolely prsa na začátku, pak to právě přestalo a slabší test, jela jsem na pohotovost 😀 a pak mě začaly bolet znovu na dva týdny..a teď pohoda...hlavně se mi vůůůbec nezvětšily, tak by mě zajímalo, jestli budu mít nějaký mlíčko 😕

koubovka1
27. kvě 2011

@aknel1976 no práve, človek musí myslet hlavne na ty dva prdolíky v bříšku. Opravdu se to dá vydržet, jsem živým důkazem, ale já nejsem zas takový živel, pokud je ženská, která opravdu nevydrží na míste, tak to je asi peklo

misanda
autor
27. kvě 2011

@koubovka1 a to jsem přesně já 😀 ale zase teď se ráda natáhnu..jindy furt lítám, furt něco dělám..do práce jsem chodila na osmou, ale vstávala jsem v pět, abych si ještě stihla číst atd atd 😀

koubovka1
27. kvě 2011

@aknel1976 me prsa nejak extra nebolelí, jen bradavky, ty mám pořád citlivý.

koubovka1
27. kvě 2011

@misanda aktivní blázen co? 😀

koubovka1
27. kvě 2011

@aknel1976 jj utíká to, ani se nenadejem a budou na svete. No ono je to relativní, může být pořád všechno v pohodě pak najednou bum, ale to se nám všem vyhne ne?

misanda
autor
27. kvě 2011

@koubovka1 no, možná bych to nazvala ještě jinym slovem než blázen...ale joooo 🙂 a třeba v neděli jsme taky vstávala na budíka 😀 protože kdybych chrápala do devíti, tak bych neusla večer...no bohajeho 😀

werty
27. kvě 2011

Ahoj,

my máme monitory Nanny a i ty do plenky Respi.... Oboje jsme kupovali starší se zárukou. Nerada bych si jednou něco vyčítala, že jsem neudělala maximum.... Známé se dusila donošená vnučka ve 3. měsících - zachránili ji. 🙂
Koš na pleny chtěl manžel pořídit a já mu to vymluvila kvůli nákladům na náplně. Koupíme obyčejný a sáčky - radila lita. 😉
Já měla neschopenku od začátku - nejprve mi bylo zle, pak jsem si asi měsíc užívala, pak klidový režim, .... 🙂

aknel1976
27. kvě 2011

@misanda o slabším testu mi nemluv!!!! Stačí kouknout do alba, jsem byla úplně v pr... ☹ A myslela, že je opět vše v háji... ☹ hned byl nájezd k Dr. a šup na utz byli dva dárečky i se srdíčkama 😀 😀 😀 😀 Neboooj, určitě nabydou a mlíčka bude dost 🙂
@koubovka1 já jsem taky spíš pecivál 😀 😀 😀 😀 😀 jen mi chybí, že jsem byla zvyklá na běhání kvůli váze, ale jinak jsem nikde nikdy nějak necourala, nepotřebuju to k životu 😀 ...a pro miminka udělám VŠECHNO 🙂 🙂

werty
27. kvě 2011

@misanda Já se sama o víkendech budila před 7h. a těch aktivit. Ted jsou důležitější věci. 😉