Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

epicharis
1. čer 2011

@alex_dimitropol - tak to jsou velký šikulky 🙂 A jak to zvládám? Jak se dá 😉 Ale od tebe ta otázka celkem sedí 😀 😀 😀 Už je mi lépe, tak vyrážíme i na procházky na hřiště a tak. Navíc mi hodně pomáhá tchýně, bere si Anežku většinou každý den min. na hodinku. Já jsem bohužel ten typ, co by chtěl všechno zvládnout sám, ale musím si zvykat, že to prostě nějde, a že není hanba, když mi občas někdo pomůže... Jsem četla, žes měla nějaké problémy, už je to dobré?

bublina09
1. čer 2011

@epicharis přesně tak..Alex tak to vám teda děvčata začala chodit pěkně brzo. Peťa až 3 měsíce po 1. roce...

alex_dimitropol
1. čer 2011

@epicharis no já jsem také ten typ 😀 předtím jsem to s dvojčaty v pohodě zvládala sama ale teď mi pomáhá také tchýne a nyní bydlíme iu nich dokud se přestěhujeme takže jsem si i zvykla a máme dobrý vztah i se popovídáme a tak takže je to super 🙂 zatím je to fajn dokud nemáme ještě takové velké bříška no ne😀 jo měla jsem teď je to už lepší ale i tak se necítím úplně nejlépe ze začátku jsem špinila atak byla jsem iv nemocnici no prostě nic moc 😖 v 1. tehu jsem neměla vůbec žádné problémy a teď ještě jsem jen na začátku a už mi začíná občas tvrdnout bříško i čípek se začal trošku zkracovat ☹

alex_dimitropol
1. čer 2011

@bublina09 no dost brzo i jsem se bála ať už mohou tak brzy ale ptala jsem se a všichni říkali že když chtějí chodit tak je mám nechat 🙂

sorini2
1. čer 2011

počkám do pátku, čekám důležitý dopis, a odcházím... opravdu na to nemám... celý den ani slovo ani hláska... a jak jsem mu řekla že se půjdeme projít že vememe artíka tak asi do 5 řekl, jdu do fitka bo co doma... jsem počkala až odejde a ryčela jak malá holka... a jsem s nervama tak v prdeli (promiňte ten výraz) že se myšlenky honí i tam kde bych nikdy v životě myšlenkama nezabloudila, že dám děti k adopci... aby byl klid... jsem prdlá ale v tuto chvíli si nemohu pomoct..

bublina09
1. čer 2011

@sorini2 mluvte spolu, on třeba nemá ani šajnu, co se ti honí hlavou. A fakt doporučuju tu manželskou poradnu...zbytečně se trápíš. Nebo na pár dní odjet třeba k rodičům, ke kamarádce...A nerouhej se s děckama, určitě to dopadne dobře, i když se to teď nezdá...

epicharis
1. čer 2011

@bublina09 - malý si dal taky na čas, co?
@alex_dimitropol - jasnačka, zatím to jde, ty už alespoň víč, co máš čekat, ale já fakt netuším do jakých rozměrů můžu až narůst 😉 Všechny ty problémy jsou už za tebou, za námi, teď už to bude jen a jen dobré. Jo, ještě tvrdnutí bříška a čípek, to chce asi víc odpočívat, ne? S malými dětmi je to však celkem utopie... Když jsi je do chození nenutila a chtěly samy, tak proč je omezovat?
@sorini2 - kurňa, zrovna když bys měla mít klid a pohodu se u vás děje toto, fakt nevím, co na to říct, za výrazy se neomlouvej, jen to ze sebe dostaň, neblázni, děti bys nedala ani za nic. Já fakt myslím, že je podělanej (teď omluvte vy mě) až za ušima, neví jak to zvládne vás uživit a péči o dítka... Ruku do ohně bych za to sice nedala, ale nějaku stovku bych na to klidně vsadila...

bublina09
1. čer 2011

@alex_dimitropol to tělo potvora už asi ví, co ho čeká tak se brání už dříve 😅 tak holt máte šikovné holčičky 😵 Kdy se úplně přestěhujete? Máte super, že si tak rozumíte, to je k nezaplacení, i ta pomoc samozřejmě. Taky se hlásím do klubu "všechnochcistihnoutrychleasama", zatím mi to vychází, ale budu muset začít trénovat na zimu 😀

sorini2
1. čer 2011

@bublina09 s ním se nedá mluvit... a k rodičům asi moc jet nemůžu bydlí vedle ve vchodě.. já jestli tak pojedu k babi do oldřišova, to je docela daleko. a on ani neví kde ona bydlí, takže mě nenajde a rodiče mu neřeknou kde jsem a já mu mobil brát nebudu, mě je to jedno ať si vyhlásí třeba celostátní pátraní... ale opravdu dojde ten dopis a jedu... a i kdybych tam měla být až do porodu, a odrodit to v opavě a né v ostravě jak jsem chtěla...a taky se to ani nemusí dovědět že jsou děti na světě... jak se chová on ke mě tak já se budu chovat k němu...

epicharis
1. čer 2011

@sorini2 - napadlo mě to samé jako @bublina09, zkus nejdříve na pár dní někam vypadnout a uvidíš, že se to zlepší, pročistí se vzduch a bude, a taky souhlasím, mluvit, mluvit a mluvit, snadno se to říká, já to taky neumím, vyjádřit své počity, proto za chováním manžela vidím strach, to by mi tak dávalo smysl, možná je trošku jako já 😅 Když se bojím nebo jsem nešťastná kopu kolem sebe hlava nehlava, pak mě to samozřejmě neuvěřitelně mrzí, ale zas nenajdu ta pravá slova na omluvu... Holka, drž se.

sorini2
1. čer 2011

@epicharis mu je to jedno, alespoň by se vyřešila finanční situace, kdyby se nedej bože něco stalo, a já bych se vrátila do práce.. to už tady bylo asi tak kolem 20tt že bych měla ukončit nemocenskou a vrátit se do práce...

bublina09
1. čer 2011

@epicharis jojo, on je takový "poseroutka", nejdřív si všechno prohlídne a pak koná. Takže ani těch pádů jsme moc neměli..prolítla jsem tvoje alba - moc pěkné foktky i popisky, i ty úvody, takové systematické 😉 akorát mě překvapilo, jak tě "vyšoupli" s tou prací 😕 to mi nepřipadá moc fér..

sorini2
1. čer 2011

@epicharis já vypadnu, jen musí dojít ten dopis, jinak si nemohu dovolit odjet ☹ a na víkend to by nemělo cenu...

epicharis
1. čer 2011

@bublina09 - vítej tedy v klubu 😉 já teď ty počáteční problémy taky brala jako tréning a i tak jsem měla výčitky, že se Anežce nemůžu věnovat tak jak bych chtěla ☹

bublina09
1. čer 2011

@sorini2 a ty problémy jsou čerstvé? nebo to postupně graduje?

sorini2
1. čer 2011

@bublina09 pomalu to graduje... a už to vygradovalo.... ale né dlouho že by se to táhlo...

bublina09
1. čer 2011

@epicharis někde jsem pochytila, že první dítko se může zdát šizené (ať už před narozením sourozenců nebo po), ale že jedině ono mělo rodiče úplně samo pro sebe těch pár měsíců, let...to se mi docela zalíbilo.

epicharis
1. čer 2011

@sorini2 - fakt hrůza, co tu píšeš, já tomu fakt nerozumím, snad jste se pro dítko resp. dítka rozhodli oba, ne? Peníze nejsou všechno, ale ke všemu je, bohužel, potřebuješ, to však neznamená, že se bez nich nedá vůbec existovat. Za tím fakt něco bude... Počkej na dopis a jeď, u babi bude klid a pohoda...
@bublina09 - jé, tak to jsou s Anežkou stejní, ta taky strašně dlouho vstřebává a pak to udělá hned a bez problémů. Třeba ještě pořádně nemluví... Systematičnost je mé druhé já 😉 😀 Díky za pochalu. Jó s prací, to byla panečku legrace 😠 Však ono na něj jednou dojde...

alex_dimitropol
1. čer 2011

@epicharis no je prvda že jsem si tehu s ​​dvojčaty už jednou prožila ale každé těhotenství je jiné 🙂 a neboj bříško zas až tak velké nebude dá se to zvládnout já jsem měla před porodem 113 cm což není zase až tak moc .. tak to doufám, že to bude už jen lepší a lepší as tím odpočinkem no víš jaké je to u malých dětí snažím se ale občas se to opravdu nedá .. 😒

@bublina09 ať se nebrání 😀 ale je pravda že nyní jde všechno o dost rychleji i bříško rychleji roste asi je to pravda že tělo si pamatuje předešlé tehu .. a zítra se máme přestěhovat již jsou všechny věci připraveny dům je zařízen takže zítra odjíždíme 😉

apole
1. čer 2011

ahoj ženy, tak jsem vás dočetla, zaznamenávám postřehy ohledně ubrousků a plen, v DM jsem už dlouho ale nevěděla jsem, že maj spešl akce pro těhotné. zítra jdu na 3D ultrzavuk, mám ho místo velkého UTZ, tak se na děti těším, třeba už uvidíme co je vlastně zač i béčko, to na nás zatím prdělo 🙂

aknel1976
1. čer 2011

teeeeeeda holky, vy tu ale drbete 😀 😀
@sorini2 beruško, co to tu čtu???? Pane bože, takové starosti, když potřebuješ nejvíc klidu ☹ Asi se shodnu s holkama, podle mě má strašnej strach, jak to zvládnete, ale myslím, že to se dá řešit jinak, dá se o tom mluvit! A nemyslím to špatně, ale i to fitko by si hold teď mohl odpousit, když ty peníze teda nejsou, taky jsem na nemocenské a oba jsme si prostě spoustu věcí odepřeli, protože to nejde a hotovo...ale jak je vidět pán nemá asi rozum a nechá tě takhle trápit ☹ Odjeď a odfrkni si, potřebuješ být v klidu, jela bych, jak píšou holky, zatím jen na pár dní a uvidíš co se bude dít dál. Drž se holka!!!! Doufám, že budeš nějak na netu a budeš se nám hlásit! A hlavně nemysli na hlouposti s dětičkama, vždycky to nějak zvládnete!!!! 😉 Hlavně klid!!!!
Každá ti tu třeba koupíme jedno bodýčko nebo nějaký hadřík na mimi a bude,co holky? 🙂

aknel1976
1. čer 2011

@apole držím palce na ultrazvuk, to bude nááádhera 😵 😵

aknel1976
1. čer 2011

@bublina09
@abecedka já jsem teď zrovna někde četla, že ty vlhčené ubrousky na denní používání stejně moc nedoporučují, protože je v tom spoustu sajrajtu, že to je vhodné fakt jen na cesty 😝 ...to co popisujete, ten Perlan, to zní velice dobře 🙂

werty
1. čer 2011

Dorazil nám přebalovák z Malvíka. 🙂 Stačil jeden výhružný email. 😉 Jsem ráda, že alespon reagovali....

@sorini2 Moc držím palce a myslím na tebe. Moc nevím co poradit - asi to co ostatní holky....

aknel1976
1. čer 2011

@werty no vidíš, třeba jste jen před tím měli smůlu 🙂 Hlavně, že ho máte doma 🙂

werty
1. čer 2011

Někdo mi doporučil tohle http://www.vyroubal.cz/index.php?23,pervin-perl..., asi to bude to samé. 😉

aknel1976
1. čer 2011

@werty podle mě jo 🙂 Já to tu četla od holek a docela se mi to zamlouvá než klasické vlhčené ubrousky na každý den 🙂

sarri
1. čer 2011
misanda
autor
1. čer 2011

@werty tak aspoň že tak..já měla problém s jedním obchodem, musela jsem psát i na ochranu spotřebitelů, co mám dělat. M2la jsem objednaný BabyArt rámeček...přišel totálně rozmlácený a pán mi nechtěl vrátit peníze, na emaily nereagoval, telefon nebral, odeslala jsem to zpátky a bez odpovědi...pak jsem mu pohrozila zákonem a soudem 🙂