Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

majka07
13. čer 2011

Hezdé dopolko v novém týdnu, hlásíme se po týdenním odpočinku 😀 😀 😀
@aknel1976 hezká fotečka 😉
@werty Jani, ty ještě koukám stále 3v1 super 🙂

A jak se máte?

aknel1976
13. čer 2011

Dobré ráno 🙂
@majka07 díky, adminy mi původní smazaly, tak jsem našla jedinou možnou fotku, kde se mě nikdo nelekne 😀 A jak dopadly postýlky a komín? 🙂
@misanda ty jsi ale šikovná a bojovná holka 😉 😀 😀 😀 Jen se jdi natáhnout, já mám dneska nějak našťouchaný den, musím už fakt dokončit jedny háčkované šatičky a ještě dneska poslat, tak jdu makat 😝

koubovka1
13. čer 2011

@misanda tak brzo po krámech,to já dřív jak v osm nevstávám a to jeste nadávám a pak kdo je akční. Jo řeknu mu to, tak jsem zvedavá, co mi na to řekne

majka07
13. čer 2011

@aknel1976 😀 😀 😀 😀 Komín je zbouraný, ale ještě nový nestojí a postýlka dopadla tak, že nakonec máme, ještě nestojí, neboť chlap jí vyzvedl v pátek a pak jel za námi a dorazili jsme dom včera večer 😀 Tady je binec, jak sekal eletriku takže počítám, že do týdne bude postýlka stát 😀 😉

aknel1976
13. čer 2011

@majka07 tak hlavně, že jste pokročili, ona práce neuteče 😉 😀 😀 😀 😀

sorini2
13. čer 2011

@misanda je tak to gratuluji... tak honem s fotečkama, já tam nakonec nešla, jsem nevstala usla jsem kolem třetí ráno, a v šest se mi stávat nechtělo....

sorini2
13. čer 2011

jinak pěkný vstup do nového týden všem... my jedeme utrácet do ostrava, koupít konečně barvy do pokojíčku a do tesca na pleny, snad ještě budou... ale zase jedu sama... nad náma sousedovi dělají nové venkovní dveře a rubou futra prostě vše... jak zběsilí kravál, že jsme se s manželem neslyšeli a náš miláček seděl a třepal se jak ratlík.. božatko moje jsem ho pak měla na rukou a byla jak rozklepaný jak startka.. tak ho máme strach nechat doma, co kdyby zase rubali... jste mě měli vidět jak jsem s balkonu sundávala prádlo jednou rukou, protože jsem artíka nemohla ani na zem položit... to jsem zvědavá jak dojedu s barvama a štěcema, zase to koupím špatně... 😀 😀 😀

misanda
autor
13. čer 2011

@sorini2 tak jsem zvědavá jestli pleny seženeš...my už o víkendu nesehnali ☹

misanda
autor
13. čer 2011

@koubovka1 zas tak akční nejsem, to jenom dneska..jsem je prostě musela mít...pak to vyfotim, je to fakt kouzelný! Taky vstávám v osm, ale kvůli tomu, že dělám mužovi oběd..ale teď cooo???? Teď bude makat v jinym městě, takže Mišanda může vyspávat, pač jí nikdo s jídlem otravovat nebude 😀

sorini2
13. čer 2011

@misanda tak jsem zrovna dojela a samo pleny nebyli.... ale jak jsem šla do podzemky tak paní vyběhla s plenama tak jsem tam zase vpálila a mám 4 balíky, přímo s palety 😀 😀 😀

sorini2
13. čer 2011

@misanda ale ta akce je do 26 tak jedině zkoušet

lita
13. čer 2011

@werty - na Krc uz jsem tu napsala hodne chvaly, ted jsem nasla spokojenou maminku, ktera rodila 34+4 na Bulovce a take moc spokojena 😉 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/dujinka/albu...

sorini2
13. čer 2011

já dostala pochvalu barvu a i štětce jsem koupila dobře a dokonce chytla na bílou barvu super akci... ale mám toho všeho plné brýle, ještě jsem byla na pedikůře a manikůře a masáži... (nožky si odpočinuly) ale jsem dobytá jak pes... tet si sednu a nebudu nic dělat.. jo a mám i druhou postýlku.. sice každá je jiná, ale mě to nevadí...snad se mrňousci nepoperou kdo v které bude spát 😀 😀

aknel1976
13. čer 2011

@lita Jsem ráda, že tu slyším i o té Bulovce, díky za odkaz 😉 😵

holky, já dnes šla na poštu a asi byla hromada maminek v Tescu, protože směrem od Tesca jelo několik kočárků s plným košíkem plenek Pampers 😀 😀 😀 😀 Jsem si hned @sorini2 vzpomněla na tebe 😀 😀

aknel1976
13. čer 2011

@sorini2 to víš, že je to jedno, že je každá jiná, hlavně, že je 🙂 ...jinak jsi to teda všechno zvládla dobře! A to jsi se s tou barvou tahala??? ...koukej si odpočinout!

werty
13. čer 2011

Ahoj,

postupně vás budu dočítat. Včera v 7h. večer mi rupla voda. Napíchli mi Gynipral a nějaký antibiotika, ale kontrakce se rozjeli stejně. Pak už jsem byla otevřená na 5 prstů, tak se rozhodli, že budeme rodit. Slíbili mi epidurál na uvolnění kontrakcí, ale protože mi těsně předtím píchli injekci proti sražlivosti, tak to anesteziolog odmítnul.
Hned mě upozornili, že miminka odvezou do Krče, že tu pro ně není místo – ode dneška na 14dní uzavřeli intermedia. Chtěla jsem rodit v Krči, ale tam zase nemají místo pro mě.
Díky tomu, že byli oba hlavičkou dolů, tak mě ukecali na spontální porod. Ondra se narodil v 1:48, 2190g a Anežka v 1:53, 1875g. Bohužel já je hlavně viděla na fotkách od manžela. ☹
Doufám, že se tam uvolní místo a převezou mě. Moc se na ně těším.

majka07
13. čer 2011

@werty ještě jednou velikáááá gratulace a ať prckové hezky rostou, jsou krásní 😵 😵 😵

apole
13. čer 2011

@werty tyyyyyyyyyyyyyyyyy jo, tys to cejtila, že to přijde, viď?
gratuluju moc, hlavně ať jsi brzy s dětmi, to není fér, ale za chvíli snad budete spolu. těším se na fotky

bublina09
13. čer 2011

@werty dočítám a taková novinka!!! Gratuluji k Anežce i Ondrovi, ať jsou zdraví a šťastní. Tobě rychlou rekonvalescenci a hodně mléka 😉

koubovka1
13. čer 2011

@werty moooooc gratuluju, at jste vsichni tři zdravý. Super, žes rodila spontáně. Já mám miminka cik cak, tak me čeká asi císař, no jo nedá se nic delat. ¨Tak jeste jednou gratulace 😀 😀 😀 Snad se v Krči brzy uvolní místo i pro tebe a budete spolu.

gamma
13. čer 2011

@werty moc gratuluju! je super, že si je zvládla porodit přirozeně a nikdo tě neřezal! Držim palce, ať jsou mrňousci zdravý a pěkně přibývaj a ať tě za nima převezou co nejdřív!!
@koubovka1 mně řikala doktorka, že se mimča tak do 34 tt u dvojčat ještě můžou otočit, tak máš ještě naději 😉 já je teď mám oba hlavičkama dolů, tak jsem zvědavá jestli takhle do porodu vydržej 🙂
@misanda gratuluju k úlovku v Lidlu, já tam byla taky a sehnala jsem jen kojící podprsenku pro sebe, tak jsem si koupila radši hned dvě a seděj mi parádně 😀 bohužel na dětičky jsem nekoupila nic, chtěla jsem ty osušky, ale měli už jen růžové..a růžovou pro kluka nechci, takže ostrouhali oba 🙂

koubovka1
13. čer 2011

@gamma můj dr. mi řekl, že to spíš tak zůstane, ale uvidíme, možná bych byla radši si protrpet porod a být poté brzy v pohode, než jeste lečit jizvu po císaři a třeba i nejaké jiné další komplikace s tím spojené.

sorini2
13. čer 2011

@aknel1976 né netahala hodný budoucí strejda (bratranec) jel autem a tak já jen ukazovala co chci a on vše na vozík nakládal, 😀 no prostě doslova to vypadalo jak v discopříběhu 2 jak ta nakupovala a ten házel do košíku, tak to bylo i u nás jak v hornbachu tak i v tescu... manžel totiž musel zůstat doma s artíkem..

sorini2
13. čer 2011

@aknel1976 jo já si koupila 4balení, ale málem jsme odjeli bez nich, jak jsme nakupovali tak nebyli a jak jsme jeli do podzemky tak už byli tak jsem tam vletěla... doslova papla 4 balení a hurá ke kase...

sorini2
13. čer 2011

@werty už jsem viděla fotečky a moc gratuluji k dětem a váhy mají taky krásné,,, a co jak porod... ? já chci taky rodit přirozeně, ale na druhou stranu mám strach, čím víc se to blíží tím se více bojím... asi jsme prdlá..

gamma
13. čer 2011

@koubovka1 tak to máme stejně, taky je radši porodim normálně, než aby mě řezali, se bojim i narkózy..tak držim palce, ať se přetočí! i když mě to přetáčení celkem dost bolelo..

sorini2
13. čer 2011

@koubovka1 tak mě sestra řekla že pokud je jedno hlavičkou dolů a druhé zatím né, že záleží které je to hlavičkou dolů, pokud to první tak bychom mohli jít přirozeně, tak nevím zítra jedu na kontrolu tak se zeptám dr. na to...

sorini2
13. čer 2011

jinak všem pěkný pondělní večer...já si jdu už sednout, zase jsme byli venku... a fakt mám nohy až.......... jsem K.O. pěknou doboru noc 🙂

aknel1976
13. čer 2011

@sorini2 dvě ženský měli plný košík pod kočárem a ještě 2 balení v ruce, jsem se musela smát 😀 😀 😀
Já už se lekla, že jsi to tahala!! To se mi ulevilo 🙂 Tak odpočívej 🙂

@werty jeeee, moooooooooooooooc gratuluju!!!!! 😵 😵 😵 😵 Hlavně ať jsou zlatíčka zdravý a dělají vám jen a jen radost!!!!!! A především ti moooooc držím palce, ať jsi co nejdřív s dětičkama!!!!!!! 😉 🙂

My teď dorazili z Kauflandu a měli tam za 9,- kilo rajčat, takže mám doma plnou lednici rajčat 😀 😀 😀 😀 A hlavně měli levný melouny, tak jsem si jeden zkusila vzít a už se na něj na zítra moc těším 😵 😵

gamma
13. čer 2011

taky přeju všem pěkný večer a dobrou noc 😉