• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2011/2012

9. dubna 2012 
@koubovka1 jojo jsem tady pře hoďkou psala že jsem ani nezaregistrovala dneska že už jsme 32tt je to mazec, ale počkej pak bude rády zpomínat, jak nebudeme vědět kam dřív a kruhy pod očima, :grinning:
12. čer 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1
@misanda já si taky myslela že ukončím dříve nemocenskou, pak dovča a hned mateřská, ale bohužel mě to tak neudělají, 2.7 skončím nemoc.3.7 začne MD a oni mi ji jen proplatí, alespoň tak že mi nepropadne,
12. čer 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 jé tady má někdo novou fotečku:slight_smile:
12. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sorini2 jj je to tak, ale radši budu behat kolem detí než tohle, nejak moc mi to tehotenství nenaplnuje, nebyla jsem zvykla funet jak sentinel a ty motanice a proste furt divne, vsechno chutná stejne...no rouhám se, ale jinak jsem stastná. :slight_smile:
12. čer 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase je v té telce prd, a já bych šla na jedno a manžel nechce... ach jo, a já bych si tak dneska dala.....
12. čer 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 já to mám stejně... funím, nikam nemůžu v teple je mi hned zle, ale zase si doma sednu a nemusím se zatím o nikoho starat a lehnout si jdu taky kdy chci, pak to tak nebude, bude klid že nebudu funět, nebude mi venku zle, ale nelehnu si a nezajdu si kam chci večer já... tak jsem to myslela, víš... jinak se těším až to bude za mnou, a upřímně jsem ráda že další těhu nebude...
12. čer 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sorini2 no a nebo tak , to je jedno, hlavne nejaký prachy prachy :grinning: :grinning:
12. čer 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sorini2 tak ho přemluv, já bych sla hned, já mám manžílka na noční, dnes doma makal a vyklidil mi tri fochy ve skříni pro prcky, tak jsemstastná, že mám prostoru
12. čer 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí

@koubovka1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já dostala v pátek 1000 kč z práce ještě dostanu 2000 kč na účet a těch 1000 jsem za sobotu za hoďku zvládla a co mám z toho já? nic, zase jen děti děti, a i ta 2000 na ně padne,, já se v tom cvokhausu trápím 10let a dostanu 3000 a mám z toho prd...
@koubovka1 nepřemluvím....
@sorini2 nebude to formulí 1? není moto nadšenec?
12. čer 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sorini2 za co jsi dostala ty peníze?
12. čer 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sorini2 to víš, tu starou mi někdo zablokoval :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad mi tahle nějakou dobu vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
@koubovka1 to je hezký, hlavně ty prachy :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale je to tak!

holky, nemáte někdo doma kvalitní nůž? Sháním nějaké doporučení :slight_smile: Ale fakt kvalitní, ne keramický! potřebujem koupit nějaký pořádný železný nůž a nějak nevím, jestli je Tescoma dobrá volba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jeden jsme od Tescomy měli a nic moc :frowning2: A já jsem věčně vzteklá, že máme tupý nože :grinning: :grinning: :grinning: Keramický máme, je super, ale tak na zeleninu a maso bez kostí :slight_smile:
12. čer 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 jo tak to já ti neporadím, my máme jeden tescoma a jsem spokojena, jinak vsechno tupy jak blázen. :grinning:
12. čer 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes nastupuju na mateřskou. Po mateřské si vyberu dovču a pak chci nastoupit na rodičovskou, doufám, že to tak půjde. :wink:
12. čer 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 my uvažovali o Solingenu, je drahej, ale pokud by byl dobrej, tak se nebráníme. Uvidíme, ještě někde okoukneme Tescomu, že má třeba několik druhů nožů :slight_smile:
@werty no to je krásný, že už nastupuješ mateřskou :wink: Určitě to takhle vybrat půjde. A jak se jinak daří, všechno dobrý? I nová spolubydlící?
12. čer 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jste tu řešili to vytékání vody po ránu, tak já to mám občas taky, hned jak si vezmu kalhotky, tak lívanec jak pra... pak to uschne a je to bílý a to tvrdnutí břicha mám taky, v pátek jsem byla celé odpoledne venku a na nohou a posledních pár metrů od auta jsem šla skoro v předklonu, jak mi bolel podbřišek, taková bolest, jako, když beháte a píchá vás v boku, bylo to docela nepříjemný, asi mu to ted ve stř. řeknu.
12. čer 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 to tvrdnutí je tedá nářez, tak hlavně opatrně a odpočívej, určitě to na kontrole řekni. Koukám, že ty to těhu máš jak kdyby za trest :frowning2: Samé trápení, to mě mrzí :frowning2: Ale co by člověk pro ty naše drobečky nevydržel,viď? Je jasný, že jsi šťastná, jak jsi psala :slight_smile: , ale škoda, že si to nemůžeš víc užívat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. čer 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 já práve nevím, jestli to bylo tvrdnutí, me přišlo, že tvrdý břicho jsem nemela i kamarádka mi ho osahávala a říkala, že ne, tak to spíš bylo, jak už jsou prckové težší a jak jsem byla dlouho na nohou, tak mi na ten spodek víc tlačili.
12. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 no, je to mazec co si člověk zažívá, hlavně jsme jako ppoprvé těhotné vykulené co se všechno v těle děje. Je fakt, že dvě miminka v pupíku je prostě záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hold si musíme zvyknout fakt víc odpočívat :wink:
12. čer 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se devčátka mejte, já si jdu hodit nohy nahoru. Zítra snad papa
12. čer 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 ne on na sport moc není, jo sem tam se podívá, ale že by to doslova žral.... to fakt né...
12. čer 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 za to že jsem v té opavě byla deset let.... dost málo za ty nervy a buzeraci co jsme tam denně zažívali a chodili jsme do práce se stáhnutýma žaludkama co zase bude..
12. čer 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 tak to jsem taky měla že jak jsem dlouho chodila tak mě píchalo v boku, a musela jsem si odpočinout poslední dobou mě bolí nohy a o zádech ani nemluvím... děs běs, a jak myji nádobí tak jsem v předklonu jak důchodkýně... manžel se mi směje...
12. čer 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mizím, mějte se tu krásně a hezké sny :slight_smile: papa
12. čer 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aknel1976 tak já mám teda dva keramický od TEscomy, a jsou super, ale jenom na ovoce a zeleninu, pač to uchovává ty vitamínky, ale hlavně ovoce po tom nehnědne....ale jinak bomba jsou tyhle : http://www.top-noze.cz/microban/ ty mám tři a jsem z nich nadšená. Jeden mám vrobkatej na chleba a to se jenom toho chleba dotkneš a už je nakrájenej :grinning:
12. čer 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koubovka1 bobe, já taky mám tvrdnutí, ale přitom bříško mám stejně tvrdý...ona ta kůže tvrdnout nemusí...jinak prý to tvrdnutí může bolet tak, jak to právě popisuješ a to by nemělo...takže to určitě nahlaš u mudra...ale myslim, že to máš z toho běhání, takže si dej den oddych, ty akční ženo :slight_smile:
12. čer 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda ten keramickej máme a právě je fajn na ovoce zeleninu, potřebujeme něco na maso, juknu na to! Díky za tip! :slight_smile:
12. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. čer 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jupííí, vyhrála jsem boj v Lidlu, mám krásný dvě deky a dvě osušky :slight_smile: A asi půjdu na dvě hoďky spát, v noci jsem se furt mlela :frowning2:
13. čer 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek