Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
12. čer 2011

@aknel1976 tak já taky radši nakupuju sama...a když někam jedeme, tak většinou můj FAnošu jde do elektra a já si běhám po hadříkách a knížkách 😉

aknel1976
12. čer 2011

@misanda Nejsou try CA špatný, ale fakt těhu věci žádný výběr, to je lepší na Václaváku, jenže mě se teď ještě nechce tak moc cestovat ☹ Mothercare je v Letňanech taky, ale nikdy jsem tam nevlezla, působí to na mě, že tam musí být draho 😕 😅 ..a v Orsay jsem nějak na sebe nikdy nesehnala velikost 😀
Když Milana nějak ani to elektro nebere, takže tvrdí, že mu to nevadí 😀

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 tak jsem našla ty bodýčka, je to jako nový zboží a maj to teda pěkně předražený 🤐 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40682755&tab=8

misanda
autor
12. čer 2011

@aknel1976 Mothercare je drahý, já tam chodim očumovat, ale když chytneš akci, tak se to vyplatí..jinak fakt draho, nemá to smysl. Třeba nejlepší bodýčka koupíš v Tescu a taky pyžámka...až pojedeme do práglu, tak se chystáme do TEsca na Zličíně, tam maj toho mraky 🙂

apole
12. čer 2011

je tak ty dvě bodyčka i love mum a červený proužky zrovna je to jediný co mám, jsem dostala od kamarádky hned jak jsem otěhotněla, tak jsme si je pyšně v pátek dala do nové komody🙂

misanda
autor
12. čer 2011

@apole tak to bys ještě potřebovala I love dad 😀 ani netušíš, jak dlouho jsem je naháněla!!!!

sorini2
12. čer 2011

@misanda no to má teda cenu jak prase... se raději obejdu...

misanda
autor
12. čer 2011

já koupila ještě toto, pro holčičku růžovou a pro chlapečka modrou 🙂 opět HM 😀 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43916806&tab=1

apole
12. čer 2011

pravda je,že když jsme je tam v pátek dávali, tak manžel trochu prudil a co jako on...tak mu udělám překvápko. on se na ty děti těší stejně a možná trochu víc jak já, děsně si je přál.

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 no, my dali za jedno taky 299,- ale zase jsou tam dvě bodýčka pro každýho...já jsem říkala, že chci, aby z porodnice jeli v novym a voňavym 🙂

misanda
autor
12. čer 2011

@apole vy jste taky po IVF? My si je přáli tááááááááááááááááááááááááááákhle dlouho...možná ještě dýl 😉

sorini2
12. čer 2011

@misanda určitě... aby je ale neměli tak na podzim.... kdo ví jak budou velcí... 😀 😀 jak tak to oblečení máme na výnos....

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 no já počítám, že v 56 budeme plavat, lehce 😀 takže mám doma i nějaký 50...ale z toho určitě rychle zase vyrostou...se bude pak prodávat na mmb, no 😀

apole
12. čer 2011

jasně, lépe řečeno po 3.IVF a prvním KETu, máme je z Pronatalu z Teplic. když se někdo ptá jestli je mám přirozeně, tak řeknu že ne, nestydím se zato, bez doktorů bychom byli v pr.....a je to zázrak. však se tam pak za paní doktorkou a sestřičkama chystám s květinami a bonboškami, ale jsem pověrčivá, tak až po porodu..

misanda
autor
12. čer 2011

@apole kecáááááááááááááááššš, nám je taky udělali v Teplicích!!! My jsme byli na třech pokusech v Pronatalu v Pze, ale tam to byl hroznej přístup a z TEplic jsem byla úplně vyvalená a nadšená 🙂 Jsou tam šikulové'!!! Tak já už jsem domluvená s manžolu, že porodíme a on nese mojí mudře kytku a sestřičkám něco dobrýho 😉 Já mám doktorku tady, ona s těma Pronatalama spolupracuje.

misanda
autor
12. čer 2011

@apole koukám, podle tt, že jsme tam musely být pro miminka nějak současně 😀

aknel1976
12. čer 2011

@misanda ten Zličín jsem taky slyšela, že je dobrej, ale já to mám po Praze hodinu a půl cesty 😝 😝 😝 To jedině cestou k tchýni, ale bůh ví, kdy mi tam vůbec pojedeme při těch mých vycházkách 😀

apole
12. čer 2011

já byla v pátek 28.1.11 u MUDr. Rešlové🙂

aknel1976
12. čer 2011

no mě klepne!!!!! Já si říkám, pro č je mi ta diskuze divná a oni mi smazali fotku!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Adminy zřejmě mají opět den blbec a hledají na kom se vyřádit 😠 😠 😠 😠

misanda
autor
12. čer 2011

@apole 😀 tak já byla v sobotu 29.1. no drsnýýýýýýý 😀

misanda
autor
12. čer 2011

@aknel1976 no já si taky řikala, kam ti ta fotka zmizla 😕

aknel1976
12. čer 2011

@misanda asi si zase někdo řeší nějaký mindrák 😀 😀 😀 😀 😀 čekám na schválení nové fotky ☹

misanda
autor
12. čer 2011

@aknel1976 bohajeho...mi to tady občas přijde jak za komančů 😀

koubovka1
12. čer 2011

@misanda Ty bláho, to je pravda, to já si zítra zavolám k naší účetní a taky bych si jí mohla vybrat, přeci jim jí tam nenecháme, když na ní máme nárok ne?

misanda
autor
12. čer 2011

@koubovka1 no já jí chci proplatit 🙂 taky jim to nenechám, oni se sami neozvou, že tam něco mám 😉

koubovka1
12. čer 2011

@misanda no to bysme mohli se sejít, když nebude nic organizované, tak si to zorganizujeme samy ne?
@sorini2 taky ti přijde, že to letí jak blázen a být v takovém týdnu byl ještě nedávno skoro nesplnitelný sen?

misanda
autor
12. čer 2011

@koubovka1 taky jsem pro sraz s miminkama příští rok. Každopádně já se chystám i za tebou 😀 akorát asi ne te%d v těhu..ale až budeme mít prckyyyy 🙂 a za pár týdnů uvidim Aknel, doufám 🙂

koubovka1
12. čer 2011

@misanda to znamená tedy ukončit nemocenskou o ty dny dřív, na které mám nárok ?

misanda
autor
12. čer 2011

@koubovka1 no, mělo by to tak být a pak rovnou nastoupíš na mateřskou z tý dovolenky...

aknel1976
12. čer 2011

@misanda jojo, jako za komančů 😀 😀 😀 ...už se těším, až se příští měsíc srazíme, snad nám to nezkomplikuje nějaký zdravotní problém 😉 🙂