Inofolic nebo Gynex, co komu pomohlo k otěhotnění?

monichka
24. kvě 2016

Prosím komu co pomohlo k otěhotnění a po jaké době užívání?
Děkuji o zkušenosti 🙂

pincola
24. kvě 2016

@monichka Inofolic 2 sáčky denně. Druhý měsíc užívání a celkově půl roku snažení. Gynex si holky taky hodně chválí. Můžeš brát obojí.

monichka
autor
24. kvě 2016

@pincola 2 sáčky denně? takže pak balení vyšlo na 10 dnů? obojí se bojím ať to zase něja knepřeženu

no_title
24. kvě 2016

Já pila Nosifol 2 sáčky i Gynex a nic se nestalo. Akorát s Gynexem jsem měla zpočátku problém, že jsem z něj měla bolesti hlavy, ale když jsem snížila dávkování, tak O.K. Ale gynex mi nepomohl. Nosifol ano (tj něco podobného jako Inofolic). Snížil mi vysoké LH.

fidelka81
24. kvě 2016

já brala tři měsíce Nosifol, pak měsíc nic a pak Gynex necelé dva měsíce a zadařilo se

monichka
autor
24. kvě 2016

@no_title za jak dlouho pomohl?

monichka
autor
24. kvě 2016

@fidelka81 myslíte že díky gynexu?

fidelka81
24. kvě 2016

@monichka U mě určitě Gynex, po něm jsem měla i bolestivou ovulaci a při té se zadařilo. Asi jak na koho co působí,ale brala jsem nejvyšší dávku.

no_title
24. kvě 2016

@monichka hormonální profil se mi zlepšil hned po měsíci užívání. V únoru jsem byla na hormonálním profilu a LH bylo 14 (norma je 5). Tak jsem koupila Nosifol a od 4. DC pila, objednala se do CAR, kde mi v březnu udělali nový hormonální profil a LH bylo jen 9. Pořád nad míru, ale už ne tak extrémně.

misina01
25. kvě 2016

Pokud pravděpodobně nemám ovulaci, kapu jeřáb, piju kontryhel, 3. den mám nasazen duphaston, myslíte, že mám od dalšího cyklu zkusit inofolic? Pomohl někomu při nepravidelné ms díky vysazení HA, s tím, že ovulace není nebo je hodně pozdě v cyklu? Děkuji 🙂

no_title
25. kvě 2016

@misina01 pokud nemáš ovulaci, zkus spíše kakost smrdutý 🙂

misina01
25. kvě 2016

A to seženu kde? Napadl mě ještě inofolic 🙂 slyšim na něj kladné ohlasy

no_title
25. kvě 2016

@misina01 např. tady: http://www.lifeo.cz/lecive-bylinky/archiv/kakos...
Ohledně Kakostu pošlu komentář jednoho léčitele na toto téma:
1992 RUDOLF BREUSS : Rakovina léčitelná přírodními prostředky str. 66
Když je pár bezdětný mohu jem, tedy jen radit, aby oba denně vypili šálek kakostového čaje, studený a po doušcích. Úspěch nenechá na sebe nikdy dlouho čekat. Před několika lety přišlo ke mě 8 žen naříkajících, že nemohou přijít do jiného stavu. Po pití tohoto čaje se vytratuly dosavadní neúspěchy a během 4-6 týdnů byly všechny těhotné. Všech pak postupně porodily hezké a zdravé děti.
Příprava - špetku kakostu smrdutého ( Geranium robertianum) spaříme v šálku horké vody a necháme 10 minut odstát.

andreaandrejka
25. kvě 2016

Brala jsem Gynex na srovnání cyklu a po 3 týdnech jsem byla najednou těhotná 😀

monichka
autor
25. kvě 2016

Tak jsem objednala oboje 🙂 i Gynex i Inofolic. Myslíte že se může brát oboje zároveň?

andreaandrejka
25. kvě 2016

@monichka Můžu se zeptat, jak dlouho se snažíte?

monichka
autor
25. kvě 2016

@no_title seženu ho normálně v lékárně?

monichka
autor
25. kvě 2016

@andreaandrejka od září co jsme si řekli že se nebudeme chránit a od unora si hlídám plodné dny a ovulku

no_title
25. kvě 2016

@monichka spíš přes net... ale i ve zdravé výživě nebo v prodejně bylin. My máme u nás na vesnici zdravou výživu a tak jsem ukecala paní prodavačku ať mi ho objedná 🙂
Já jsem to objednala přes firmu Milota, tu určitě poznáš, jejich krabičky s čajema mají takový vyřezaný list na krabičce. Jestli od nich něco v obchodě se zdravou výživou mají, tak určitě budou ochotní objednat 🙂.

monichka
autor
25. kvě 2016

@no_title děkuji za tip, zkusím se poptat.

monichka
autor
26. kvě 2016

@no_title tak už ho mám koupený 😀 ani jsem nečekala že seženu tak rychle 🙂

misina01
26. kvě 2016

@no_title: já se chystám koupit kakost 🙂 mám kontryhel, duphaston, jeřáb a koupím i kakost. Za zkoušku nic nedám, inofolic je taky někde na cestě 😀 snad pak nebudu mít paterčata 😀

kristinatynus
26. kvě 2016

Ahoj. Já beru inofolic 2x denně. Při první návštěvě v CARu mi zjistili, že mám syndrom PCO, tak mi doporučili inofolic a taky i clostík. Brala jsem to poctivě. Dneska jsem 15.DC a byla jsem na kontrole ohledně folíků. V pondělí (to jsem byla 12.DC mi naměřili jeden 12,5 mm folík). Dneska měl ten folík 17,5 mm a MUDr. mi řekla, že za to, že folík roste můžu poděkovat právě inofolicu. Clostík má prý na tom taky zásluhu, ale ne tak velkou. Za mě tedy palec nahoru pro inofolic. Jinak dnes jsem dostala injekci pregnylu a večer a následujících 36 hodin se máme snažit, tak uvidím, k čemu to povede.

luciestancova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
timonek
13. čer 2016

Mně pomohl Inofolic, ale nejspíš i proto, že jsem uposlechla rad Dr. a užívala tři měsíce, což jsem u gynexu nevydržela. Takže třetí měsíc se zadařilo, jelikož naskočila ovulka, spíš jsem o ni konečně věděla. Cyklus mi zůstal rozházený.

purplekitten
14. čer 2016

Měla jsem po antikoncepci hrozně rozházený cyklus-tedy spíš žádný.Po pár dnech kapání gynexu jsem poznala díky příznakům ovulku a zadařilo se.Do té do doby buď neprobíhala a nebo jsem ji neměla jak poznat.Bohužel těhotenství nedopadlo,takže kapu znovu a inofolic jsem začala brát kvůli MS,protože jsem ji po revizi nedostala.Díky inofolicu nakonec přišla,takže uvidíme co bude dál.

mignona
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkavfr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mignona
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alischkar
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misina01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz