34. den cyklu, mám ještě čekat na MS nebo testovat?

cherry_cola5
27. čer 2015

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o pomoc .... Je to zhruba půl roku co jsem vysadila HA předtím jsem jí brala 6 let.... všechny cykli jsem měla přesně 32 dní ... minulý měsíc to bylo už 28 dní a tenhle měsíc je to už 34 dní a pořád nic .. dneska jsem testovala a test byl negativní.. mám ještě čekat na MS nebo testovat?? případně za jak dlouho si dojít na vyvolávačku ? děkuji za rady.. nemám s tímto žádné zkušenosti 🙂

ladyhacek
27. čer 2015

Ahoj já vysadila asi po 8 letech - MS celkem pravidelná pak to 1x dostala a další měsíc v den kdy měla přijít testovala a test byl pozitivní > záleží hlavně kdy mohlo dojít k oplodnění, ale tuším, že dnešní testy to zjistí 7-10 dní po. Někdy trvá než se organizmus nějak upraví, ale zvláštní je že zatím jsi to měla ok > Když se budeš stále testovat a testy budou negativní tak si myslím, že je to blbé na psychiku. Zkusila bych max ještě jeden test a příští týden zašla k DR a uvidíš. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru