Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

4. DPO a čekání. Jak jste na tom vy?

anpineapple
23. únor 2021

Ahoj holky!😊 je tu někdo kdo taky napjatě čeká co bude dál?😁 O miminko se snažíme 5. měsíc a i když vím, že to jeste neni žádná doba, tak jsem samozřejmě strasne nedočkavá a už bych nejradši těhotná byla 😀. Jak jste na tom vy? Pojďme si to čekání trochu zkrátit a zpříjemnit 😇

misule777
16. čer 2021

@pajasala děkuju, snad bude 🙏❤😁 snad to nebude jen plany poplach 😂

anpineapple
autor
16. čer 2021

@misule777 Juuu to je krásný 🙏🏻🥰 hele ten žaludek nemusí byt z nervozity, mne bylo spatne fakt uplne hned 😂 akorát jsem si naivně myslela, ze uz budu mít to nejhorší za sebou a ona pak takováhle facka 😁
Noo holcicka a vite, ze si to trochu myslim, ze to bude holka? Uvidíme teda jak dobre moje intuice funguje 😂 akorát nezvracim, takže nevim nevim 😁 né, ze by se mi nechtělo, ale snažím se to proste vydržet, kdyz uz mi dává tak zabrat do sebe dostat nejaky jídlo 😂🤦🏼‍♀️
Budes testovat i zitra nebo pockas dva dny?😁

misule777
16. čer 2021

@anpineapple v noci jsem se vzbudila, protože jsem potřebovala na záchod a hned jsem cítila žaludek 😀 tak je možný, že to není z nervozity 😀 a jinak už pár dní se cítím, jako by na mě něco lezlo. Byli jsme o víkendu kempovat, tak jsem si myslela, že jsem se tam nachladila a čekala jsem kdy se mi rozjede rýma nebo něco, ale pořád nic.
Tak to jsem zvědavá, jestli se trefíš 😁 často to prý ženský prostě tuší co to bude. Já byla při tom prvním těhotenst í přesvědčená, že to bude kluk.
Tak aspoň že nezvracíš, když už ti je tak zle. Aspoň máš nějaké živiny.
Jinak zkusím určitě zítra 😁 jsem tak nedočkavá, že bych na testy čůrala celý dny 😂😂😂

kikika87
16. čer 2021

@misule777 A kdy to máš dostat ? Já zkusím o víkendu, ať už tam případně mám něco vidět a zase nevyvolavam duchy 😁

kikika87
16. čer 2021

@misule777 My jsme byli o víkendu taky pod stanem 😁 už sem na to stará! Vůbec sem se nevyspala. A po cestě domů sem musela vzít kynedril, prostě mi bylo špatně v tom autě. V noci sem byla 2x curat...No náznaky tu jsou😁 ale že by takhle rychle? Však sem dávej všechny fotky testu ať se můžeme pokochat 😍

misule777
16. čer 2021

@kikika87 nemám to úplně pravidleně, +/- dva dny, ale myslím si, že bych to měla dostat v neděli.
Tak to jsem zvědavá, jestli to do víkendu vydržíš 😁 no nejraději bych si běžela udělat hned další test a nejraději bych si skočila do lékárny pro dr.maxe, ale jsem dnes bez auta a dostanu se tam tedy až zítra 😒
Taky jsem si říkala, že už jsem na to asi stará 😂 vstávala jsem úplně rozlámaná a hlavně jsem taky pořád courala čůrat 😂
No co ty víš, třeba to vážně příznaky jsou 😁❤ někdo je má vážně brzy 😁

monib66
16. čer 2021

@kikika87 jsem si to špatně přečetla, tak to už jen pár dní. Držím palce, ať to tentokrát vyjde 🍀
Jj, třetí a poslední 💕

lenivekotatko
16. čer 2021

@kikika87 treba to neni z nich🍀☺️ podbrisek nic? No je to na houby v tom ze se kolikrat s manzelem ani nepotkame,ale jinak to jde,pro mne je spis strasak ranni vstavani😂

kikika87
16. čer 2021

@lenivekotatko Ten mě zatím nebolí, spíš divně od žaludku. Teď sem si objednala zásobu testu, v pátek snad přijdou a můžu testovat do aleluja😁 ale to pak většinu dne prospis ne ? A co děláš, jestli se můžu zeptat?

misule777
17. čer 2021

Tak dneska takhle. Mám teda jiné testy, ale přijde mi že snad sílí, doufám že tedy dostatečně. Už je to taková slabá růžová čárka 😁

kikika87
17. čer 2021

@misule777 Skvělý, vypadá to velmi nadějně😍 já dnes zkusila, ale není tam vůbec nic. Pozitivní ovulacni test sem měla minule úterý....snad je to moc brzo a jestli ne, tak holt třeba příště 😂

misule777
17. čer 2021

@kikika87 jestli jsi měla pozitivní test v úterý tak ovu proběhla nejspíš až ve středu nebo ve čtvrtek, takže opravu je ještě brzo si myslím 😁 třeba v sobotu už tam něco bude ❤

kikika87
17. čer 2021

@misule777 Jo tak já si dám ještě na pár dní voraz😂 testy jsou objednaný a snad zítra přivezou. Už je mi trapný pro ně chodit do lekarny😂

lenivekotatko
17. čer 2021

@kikika87 jee tak to jsi musela mit ovu skoro stejne jak ja,ja asi ve ctvrtek😁 to je jeste brzo na testovani, nějakých 7 max 8 dpo...
Delam v casinu,mam pod sebou zivou hru🤭 jak delam 12ctky tak delam vlastně jen 15 dni v mesici a ten první fen co jdu na nocni mam prakticky do vecera volno,druhy den spim a pak hned do práce,ten je zabity, pak uz mam vetsinou zase 2 dny volna a holt moc nespim abych mela volne aspon odpoledne😂 ve vysledku mam o dost vic volna nez ostatni co dělají osmicky,ale je to jiny noo😁 co delas ty☺️

lenivekotatko
17. čer 2021

@misule777 to uz je paradni cara🍀 jak se citis?☺️

kikika87
17. čer 2021

@lenivekotatko No já ji měla až nějaký 16, spíš 17den. Sem nedockavec nedockava 😂 aha, to je zajímavá práce. To bydlíš někde u hranic ? Nebo ještě asi v Praze jsou casina což. Já jsem na rodicaku, Ale předtím sem dělala obchodacku ve firmě se stavebnimi stroji. Právě sem zvykla, že se chodí do práce od po do pa a cau😉

misule777
17. čer 2021

@kikika87 to tě chápu, já se tam taky už pomalu stydím chodit 😂 tak občas jedu přes celý město do nějaké jiné lékárny a už jsem včera taky přemýšlela, že si objednám testy domu. Ale jsem nedočkavá, tak jsem je potřebovala hned 😂

misule777
17. čer 2021

@lenivekotatko No občas je mi trošku zle, jakoby se mi navaluje a mám žaludek trochu na vodě. Ale nic strašnýho (zatím 😂 ). A nemám tolik chuť na jídlo 😂 Ještě mě teda od včera pobolívá hlava a jsem víc unavená. Ale jinak zatím dobrý 🙂
Co ty, kdy se chystáš testovat? A máš nějaké příznaky? 🙂

lenivekotatko
17. čer 2021

@kikika87 ahaa ja jeste pozdeji,20.dc😂 řekl mi to doktor at na to hned skocime a ja zrovna 2 dny nocni😂😂 tak jsme museli rano rychlovku a odpo,pak na to nemáš myslet,kdyz proste ,,musis,,😂😂 nene casina jsou skoro vsude, bydlim v zapadnich Čechách ☺️ a jak dlouho jeste budes doma? Uzivas si to?☺️

lenivekotatko
17. čer 2021

@misule777 takze docela slusny priznaky uz takhle brzo ty joo...😁zpozdeni mas kolik? Ja az tak za tyden,kdyz nedorazi ms, šetřím testy😂😂

kikika87
17. čer 2021

@lenivekotatko Rodicak mi končí na konci ledna. Už by to chtělo to druhý, aby mi to navazovalo. Jako nevadí mi jít do práce případně, ale je to trapný, přijít a zase otehotnet . Když já sem takovej smolař, že je to klidně možný. Ale teď to léto si fakt užíváme 😊 chvíli trvalo než sem si zvykla, ale jak už sem doma dlouho tak mi to přijde normální. No tak jasný, vždycky se ta rychlovka musí zařadit do běžného denního plánu 😂

kikika87
17. čer 2021

@misule777 A jako je možný, že je mi fakt divně od žaludku několik dní když na testu není vůbec nic ? Ať už je neděle aspoň.

anpineapple
autor
17. čer 2021

@kikika87 tak jeste pockej 😊 mne taky bylo divne jeste před testem. Pak jsem si ho kvůli tomu dělala a ministin, tak říkám, ze asi nic. A další den uz to trochu vylezlo 😁 a jeste se mi porad strasne motala hlava

kikika87
17. čer 2021

@anpineapple A kolikátý den ti něco vylezlo ?😉

anpineapple
autor
17. čer 2021

@kikika87 No podle me to bylo 10dpo, protoze jsem se přepočítala a myslela jsem si, ze uz ten předchozí den to bylo 10 a to ne. A to mi to vyšlo jako na te první fotce, trochu jsem tam viděla, ale myslela jsem si, ze mi proste jen uz hrabe a mam mzitky před očima 😂 no a další den uz duch

kikika87
17. čer 2021

@anpineapple Tak já sem max 9DPO, což sedí na ten tvůj první ns kterem taky nic nevidím 😁 tak prostě o víkendu se uvidí 😉 dneska si byla u doktorky?

anpineapple
autor
17. čer 2021

@kikika87 přesně tak, jeste vydrž 😁🥰 aspoň si nebudeš muset namahat oči 😂 Jojo dneska jsem byla, všechny odběry i ultrazvuk v poradku, viděly jsme srdíčko ❤️ A dala mi na ty nevolnosti injekce, i kdyz dneska uz je to zatím trochu lepší. Tak si ten recept vyzvednu a uvidím, jestli si to budu pichat nebo ne. Příští tyden jdu znovu na kontrolu a to uz bych měla dostat prukazku, takže budu ofiko tehule 😁

kikika87
17. čer 2021

@anpineapple Máš pravdu, na oči jsou ti duchové hodně namáhavý😂 tak to je skvělý!!!! Ty jo, o těch injekcích sem fakt neslyšela nikdy. Já dostala prukazku později. A kdy to plánujete říct? Já sem tenkrát vydržela do 1.screeningu, ale myslím, že mě máma podezrivala mnohem dříve. Teď by to bylo hodně blbý na utajení hned, protože příští sobotu jedeme na dovolenou i s rodinou A to já jako normálně piju pivo, víno, že 😂

anpineapple
autor
17. čer 2021

@kikika87 ze jo! Mne pak blikalo před očima, ze uz jsem fakt nevěděla, čemu věřit 😂😂
No co jsem četla, tak někomu to pomáhá a někomu ne, takže těžko rict… říkala ať to zkusím a uvidíme jak to zabere 😊
Hele my uz to víc neutajime 😂 dneska přijede pritelova mamka a babička, tak jim to řekneme, máme pro ne takové stiraci losy a budeme delat, ze se to tyka naši svatby, takže nebudou do poslední chvíle tušit 😁 a našim to taky řekneme dřív, proroze přesně… bude oslava a to by bylo podezřele, ze nepiju, protoze miluji prosecco a uz ho mají pro me nakoupene 😂 jako říkali jsme si, ze proste jsme rodina a kdyby se nedej bože neco stalo, tak ať to prozivame spolecne všichni 😊

kikika87
17. čer 2021

@anpineapple Já taky miluju proseco😂 jo ono to asi nemá cenu to velký utajování, taky už se na to priste vyprdnu. Losy jo ? Tak to je moc pěkný překvapení. Já bych si to stejně nedokázala píchnout. Odkud vlastně jsi ty ?