Ano nebo ne, jsem v tom ?

leonadominik32
19. črc 2021

Dobrý den maminky .. Chtěla bych se Zeptat už sem tu mela jeden dotaz tenhle je stejný byla jsem u doktora dneska protoze my neprisla MS a chvíli sem krvacela jen..v den kdy sem mela mit MS ... Doktor mi dělal ultrazvuk a říkal ze mam vysokou sliznici ze neví jestli sem tehotna nebo ne tak mi vzali krev aby to zjistili a zítra budu vedet výsledky a taky mi pichli injekci abych dostala do10dni MS pokud nejsem tehotna pochopitelné ... Tak co mislite jsem ? Maminky mela to taky některá z vas tak

alilali
19. črc 2021

@leonadominik32 Zítra budeš mít výsledky. Proč zakládáš proboha diskuze o ničem? To snad už není ani normální. Dělala sis test?

sylvka
19. črc 2021

@leonadominik32 vysoká sliznice je známkou i těhotenství i prichazejici Ms.ty musíš vědět,jestli se chranite....

leonadominik32
autor
19. črc 2021

@alilali prostě sem netrpěliva ... Dělala sem si test asi třikrát visel negativne

leonadominik32
autor
19. črc 2021

@sylvka chránili sme se kondomem ale ten praskl

alilali
19. črc 2021

@leonadominik32 Negativní = 0 HCG. Nejsi těhotná.

leonadominik32
autor
19. črc 2021

@alilali doufám ze ne ... Protože když sme měli s partnerem pohlavní styk použili sme kondom ale ten praskl

alilali
19. črc 2021

@leonadominik32 No, co naplat. Tak dej zítra vědět jak si dopadla, držím ti palce.

leonadominik32
autor
19. črc 2021

@alilali jo děkuji .. Dam vědět 😉

sudylichozrout
19. črc 2021

Já sy mislým že ťehotná nejsi protože máš negatyvní testy ale vidrž do zejtra na vísledky s krve.

leonadominik32
autor
20. črc 2021

@sudylichozrout Doufám ze ne 😊

izzylka
20. črc 2021

@sudylichozrout 😂😂😂😂😂

littlebee124
20. črc 2021

@sudylichozrout Někdo není hold nejostrejsi tužka v penále 😀

sebestka
20. črc 2021

@sudylichozrout 😂😂😂😂😂 mě z tebe asi odvezou 😀

sebestka
20. črc 2021

@sudylichozrout ve slově nejsi, negatyvní a vísledky máš hrubky 😀. Měla jsi napsat: nejsy, negatyvný a vísletky 😀 ještě musíš chvilku pilovat 🙂

sylvka
20. črc 2021

@sebestka 😁😁😁😁😁

leonadominik32
autor
20. črc 2021

@sebestka dneska jde všem o gramatiku no jezis maria. Co jako ze sem to špatně napsala starejte se o sebe

leonadominik32
autor
20. črc 2021

@alilali výsledky jsou negativní takže nejsem těhotná 🥰

gracinka7
20. črc 2021

@leonadominik32 možná to měla být narážka na to, že jsi se měla nejdřív věnovat studiu a pak myslet na sex 😉

sebestka
20. črc 2021

@leonadominik32 Já jsem ti o gramatice nenapsala ani slovo. Ale když už ses teda ozvala... tak by o gramatiku mělo jít každému, o to víc, když někam píše. Protože to je především tvoje vizitka. A když člověk tu češtinu úplně neovládá, tak dnes je tolik možností, jak si to i/y ověřit. A je vidět, že jsi ani nepochopila odpověď od lichožrouta.😉 A pokud ani nechápeš a teď tebe cituji, "Co jako že jsem to špatně napsala...", co je na tom opravdu špatně, tak potěš koště teda. Netřeba to více rozebírat.

natysnovec
20. črc 2021

@sudylichozrout ty si to davas s tim pravopisem🤣🤣🤣

littlebee124
20. črc 2021

@leonadominik32 Tak naučit se základny mateřského jazyka není nic tak těžkého. Co pak chces těm dětem předat, když to sama neovladas.

klchudik
20. črc 2021

@sudylichozrout tazatelka nás má za vjedmy a ty jako vjedma bys měla vjedět, jak napsat pravopisně zprávně vjetu 😂😂😂

natysnovec
20. črc 2021

@klchudik 🤣🤣🤣Taky si mela z Cj za 1🤣🤣🤣

leonadominik32
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonadominik32
autor
20. črc 2021

@natysnovec se staréj o sebe

klchudik
20. črc 2021

@leonadominik32 holka neurážej 😏 nevím jaké odpovědi jsi čekala, když ani doktor sám neví a ty musíš počkat do zítřka. Čekala jsi, že některá z nás vyndá věšteckou kouli, vykládací karty a kyvadlo a řekneme ti jestli jsi nebo nejsi v tom?

cuuza
20. črc 2021

@klchudik Nebuděš dobrá vjedma,těhotenství se věští z logru nebo čajovejch lístků 🙏

nagojka
20. črc 2021

@sudylichozrout tebe ja proste zeru😂😂😂😂tvoje hlasky stejne jako gracinky mi vzdycky tak neskutecne zvednou naladu👍👍👍🍀🍀🍀omlouvam se ze neodpovidam na dotaz zakladatelky ale...k tomu ani neni co rict..🤔🤔🤔nebo spis ja nevim co bych k tomu rekla ..

sudylichozrout
20. črc 2021

@nagojka 😘😉😆

natysnovec
20. črc 2021

@leonadominik32 ale ja se staram🤣ale na tohle se neda neodpovedet🙂hloupe dotazy, hloupe odpovedi.. Co cekas🤣🤣