Bazální teplota - graf. Poradíte, prosím?

ell94
10. dub 2023

Holky, mohl by mi někdo vysvětlit můj graf BT? Měla bych být 12DPO. Děkuji moc.

Mj, cyklus mám 31 dnů, jen tenhle měsíc přišla ovu opravdu hodně pozdě, proto je teď tak dlouhý.

gbp
10. dub 2023

@ell94 co bys rada vysvetlila? ovulace pokud vidim spravne byla den 35. nyni jsi 46, to je 11 DPO. jinak normalni 🤷🏼‍♀️ pokud byl sex, jak jsou krizky, je mozne, ze se ti 9 DPO podarilo zachytit tzv. nidacni pokles teploty. nevim, jak mas obvykle dlouhou lutealni fazi, ale pokud by 9DPO bylo zahnizdeni, mohl by byt na testu uz duch, protoze uz by dochazelo k vylucovani hcg. tomu by odpovidala i ta teplota kolem 37. pokud neklesne, budes mit krasnou trojfazovou tehotenskou krivku ☺️👍 ale to se teprve vse uvidi, to je jen hypoteticky.

ell94
autor
10. dub 2023

@gbp Děkuji. Ano, sex byl tam, jak jsou krizky. Povedlo se nám trefit přesně den ovulace. 😁
Jinak LF mám 14 dnů.

gbp
10. dub 2023

@ell94 tak drzim palce ☺️👍

marketa2287
10. dub 2023

Mohla by mi některá poradit s grafem?Minulý měsíc vypadal úplně jinak a teď se v tom nevyznám…ovu atd…

gbp
10. dub 2023

@marketa2287 podle me ovulace nebyla. nevidim splneni pravidla 3 po 6 🤷🏼‍♀️ ovulace muze byt pozdeji nebo bude cyklus anovulacni.

marketa2287
22. dub 2023

@gbp děkuji,ve čtvrtek jsem byla u doktora,říkal že to ani nevypadá že by ms měla přijít,mám zvětšenou Sliznici 1,5cm ale test negativní

gbp
23. dub 2023

@marketa2287 ted mi prijde, ze byla ovulace teprve toho 29.
ovulace probehla? to doktor nerikal?
do ms muze byt klidne jeste tyden, zalezi kolik mas obvykle dni od ovulace do ms.

marketa2287
23. dub 2023

@gbp spíš od 19-21 dne….tam jsem špinila 3 dny a to mám vždy při ovulaci.Cyklusy jsem měla vždy 28/+\- dva dny.Teď už druhy měsíc je to 32/max 35.Doktor mi jen řekl že to ani nevypadá že by měla přijít MS ale také mám zvětšenou sliznici ať si zkusím udělat test za týden a píchli mi vyvolávačku

gbp
23. dub 2023

@marketa2287 podle spineni nevim, ale podle teploty ne 🤷🏼‍♀️, tak mozna anovulacni. ale od toho 19, 20 DC nejsou zvedle teploty, neni splnene pravidlo. ta apka co mas ovulaci neukazuje?

marketa2287
23. dub 2023

@gbp zase kdyby nebyla ovulace by mi doktor neřekl že mám větší sliznici že je to buď že došlo k oplodnění déle a že se tam tvoří buňky a že to na menstruaci nevypadá….těžko říct.Někdo píše že se spermie dokáží v děloze udržet až týden.Některé holky popisují jak měli negativní testy a byly těhotné.Stejně mi nezbyde nic jiného než čekat.Lidské tělo je jedna velká záhada ✌️😀

marketa2287
23. dub 2023

@gbp hlavně prý bazální teplota není stoprocentní,je to vždy o tom jak člověk zná své tělo.Když špiním tak vím že mám ovu protože k tomu mám i bolesti a vždy je to v jiným termínu než mi počítá aplikace

marketa2287
23. dub 2023

@marketa2287 při měření stačî špatný spánek nebo menší vyróza a hned jsou ty teploty rozdílné

gbp
23. dub 2023

@marketa2287 nejsem doktor, nevim, co ti rekl doktor a chtela si nazor na graf, tak jsem ti ho rekla 🤷🏼‍♀️ jasne, ze teplotu ovlivnuje rada veci, ale to ja nemuzu vedet, jakou jsi mela noc, ja vidim jen ten graf. a vysoka sliznice muze znamenat cokoli 🤷🏼‍♀️

marketa2287
23. dub 2023

@gbp já taky děkuji za pomoc,sama jsem z toho jalová.Dám vědět jak to dopadlo.Hezký večer

lkaterina
16. srp 2023

Ahoj holky, mám dotaz. Myslite že ff vyhodnotil správně ovulaci?
Ovulacni test jsem měla silné pozitivní 40DC odpoledne a 41DC ráno i odpoledne, 42DC už slábl. Plodný bilkovy hlen jsem měla až do 43DC. Přikladam graf
Děkuji moc 🙂

gbp
16. srp 2023

@lkaterina posledni den nizkych teplot. pravidlo 3 po 6, za me ano👍