Biochemické těhotenství a následné otěhotnění. Povedlo se vám? Začít až po skončení ms?

agony28
13. únor 2021

Ahoj holky prošla jste si některá Biochemickým těhotenstvím?v létě jsme přišli o miminko v 15tt a teď v pondělí jsem měla dostat ms ta nepřišla tak jsem udělala test byl pozitivní ve čtvrtek byl pozitivní i digitální ale dnes přišla mestruace :( povedlo se vám potom znovu otěhotnět?a můžeme začít až skončí ms?

mamikry
13. únor 2021

@agony28 To je mi moc lito. My jsme prisli o male ve 20tt. Otehotnela jsem po pul roce, cyklus pred tim bylo biochemicke a dalsi uz se povedlo. Drzim palce, at se zadari i vam.

kosi_cek
13. únor 2021

Něco podobného jsem zažila loni na začátku roku se ukončilo těhotenství ve 12tt, pak v létě znovu v 8tt, ještě jsem nestihla ani UTZ, ale potrat vesměs proběhl jen formou silnější a delší menstruace, nebylo to jako v tom 12tt, k dr. jsem nešla.. A pak jsem hnedka znovu otěhotněla a měsíc po potratu už jsem měla zase pozitivní test, vše je v pořádku, tělo je prý pak obzvlášť dobře připravené a nastartované, i když samozřejmě těžko bude pravidlem, že člověk otěhotní a to hned, ale šance jsou, tak držím palce, ať se také konečně doma dočkáte 😉 Člověku se samozřejmě honí hlavou, co je špatně a já pak už ani nevěřila, že to vyjde a miminko s námi zůstane, ale přesto zůstalo...

agony28
autor
13. únor 2021

@kosi_cek tak tak od léta to nešlo a kdyz už tak zase nic už mám chuť se na to vyprdnout

1772
13. únor 2021

Brzy dělaný pozitivní TT není jistotou gravidity. Vyčkejte aspoň týden po vynechání menses a teprve pak má smysl uvažovat o prosperujícím těhotenství.

agony28
autor
13. únor 2021

@1772 jj ale myslím že na to jsem se neptala...

1772
13. únor 2021

@agony28 Myslela jsem ti tak, že není důvod neotehotnet v dalším cyklu, protože v podstatě nešlo o graviditu.

agony28
autor
13. únor 2021

@1772 a o co šlo 🙂 HCG bylo takže šlo .

klokanka31
13. únor 2021

@1772 O těhotenství jde, jen se hold neudrží... 😟

kosi_cek
13. únor 2021

@agony28 , u mě to působilo naopak, tak nevím, určitě záleží na Tobě, taky jsem si neuměla představit zažít to dotřetice, ale zároveň jsem si nedovedla představit skončit a nezažít už nic vůbec..Navíc jsem si říkala, že když se pokaždé stala chyba jinde - v jiné fázi, je pořád větší naděje, než kdyby se dělo to samé pořád dokola..ve smyslu 2 jiné blbé náhody....

drakenn
14. únor 2021

Jasně, že se můžete začít snažit. Jsi normalne dostala mencky.

krasna_neznama86
14. únor 2021

To je mi líto. Já první o první dítko přišla ve 21 TT... Takže vím, jaké to je...
Ale k otazce-v lednu 2019 jsem.prodelala biochemko, kdybych netestovali, byla by to za mě klasická má a hned v únoru jsem znovu otěhotněla a teď tu mám 15 měsíční princeznu (a staršího klucika).

nihanin
17. únor 2021

Snažit se můžete začít .. Přeji ať vám to co nejdříve vyjde

malalampa
19. únor 2021

Ahoj biochemko v říjnu 2019 ,po MS hned ovulace a v listopadu // 😊 malý se narodil 41 TT

krasna_neznama86
19. únor 2021

@malalampa měla jsem to stejně, jen porod 39+0

agony28
autor
20. únor 2021

@malalampa jak dlouho po ms si ještě měla pozitivní test?