Čerstvě po revizi a nový začátek

saminomimino
15. čer 2018

Ráda tu pokecám s někým kdo je na tom aktuálně podobně jaká já,nečekaný odchod miminka v 10tt a následná revize.Sdílet pocity i obavy ,těšení se na nové snažení a sdílení nadějí že se to už nebude opakovat,že zlé je vybrané.Já čekala páté miminko,neplánovaně a i jsem z kraje přemýšlela o potratu,než se mi vše po šoku urovnalo a miminko jsme přiali a neskutečně se těšili,i děti,vše šlo dobře až najednou na běžné kontrole miminku netlouklo srdíčko,prý se to stává,ale nikdo už vám neřekne jak těžké to bude a stále je,nikdy jsem neměla v těhotenství problémy,vždy zdravé a zdravým dítkem zakončené těhu,tohle mě tedy úplně semlelo.Dnes jsem 4 den po revizi a psychicky se zatím moc nezlepšuji......

janadora
24. led 2019

@kacka1994 tak moc gratuluju 🙂 . zbytecne te doktorka stresovala. Pockas az bude Hcg v poradku. Kdy jdes na dalsi odbery? A pak se s cistou hlavou muzete znovu snazit o mimco.

lazuli35
24. led 2019

@kacka1994 tak super! To je moc dobře, snad i hcg brzo klesne 😉

kacka1994
24. led 2019

@janadora
@lazuli35
Jdu zacatkem pristiho tydne na odbery 🙂 vystresovali me pri propousteni v nemocnici, moje doktorka tam dela externe a myslim ze snad i pomohla tomu ze mam vysledky histologie tak rychle, ale to nevim jiste, kazdopadne ona se me snazila spis uklidnovat, ale slibit mi nic nemohla, jsem za ni moc rada 🙂

jennas
24. led 2019

@kacka1994 no vidis,ja to rikala❤❤ jen ti treba pomalu klesa to hcg..ja mam vzdycky na zacatcich tehu hrozne vysoke,tak holt i pak pomaleji klesa...ted uz jen kontroly a urcite bude klesat a za 3tydny budes negativni😉

eviicka
24. led 2019

Teda já se přiznám, že s pojmem mola jsem se teď setkala poprvé v životě (možná naštěstí, lepší nevědět). Ani HCG mi nikdo nevyšetřoval, jen při nástupu do nemocnice je v papírech (které mi ale nezůstávají), ze tři týdny po revizi si mám udělat kontrolní těhotenský test.

@kacka1994 uf ještě že to takhle dopadlo, tak snad už budeš mít všechno v pořádku.

kacka1994
25. led 2019

@eviicka ono to tak moc caste neni, nebýt toho podezreni, tak me krev nekontroluji asi ;) Ted kdyz uz zacali, tak to budou hlidat, ale i kdyz nic doktori nerikaji, tak ten test asi neni od veci si udelat ;)

jennas
30. led 2019

Ahoj devcata,vy co jste mely biochemicke,mely jste potom hodne bolestivou ovulaci??ms jsem mela potom hodne silnou a dlouhou misto 4dni sedm...a ted se mi teda zrejme i souply plodne,ale uz 3 den me fakt hodne boli podbrisek a jako vevnitř,nevim jestli deloha nebo vejcovod,ale trochu me to desi..ovulaci jsem tentoktrat v tech bolestech ani nepoznala ale asi to je.k ni...nevim zda je to takhle bourlive po tom biochemku nebo jestli nemam radeji zajet do nemocnice na ultrazvuk...🤔

lazuli35
30. led 2019

@jennas ahoj, já jsem měla taky silnou ms po biochemku, asi 6 dní, prý je to normální, ale ovu si pamatuji, že jsem podle bolesti poznala a byl to jen jeden den. Otěhotněla jsem až další cyklus, kdy jsem při ovulaci bolest vůbec neměla. Pokud máš bolesti už třetí den, ještě bych počkala třeba do zítra a kdyby se to nelepšilo, šup k doktorovi 🍀🍀🍀

radullah
30. led 2019

@jennas Já jsem měla taky tu ovulku po biochemku hodně bolestivou, chodila jsem v předklonu, trvalo to půl dne a jasně jsem cítila, kdy praskul folikul, protože bolest z ničeho nic polevila, byla to úleva. Ale cítila jsem, že se to blíží už ty dva dny předtím, jen to bylo mírné, snesitelné. Možná bych raději skočila na kontrolu pro jistotu, když nic jinýho, aspoň se mrkne, jak se to tam chystá..

jennas
30. led 2019

@radullah takhle presne jsem to mela prave cykly predtim,ze.jsem to jasne poznala jak pises a polevilo to...ted ale uz 3 dny bolesti ruzne pres den,ale takove jine...kdyz lezim a jsem v klidu tak.dobry....ale jsem uz 19dc..divny no..ale volala jsem na.gyndu,mam.si zitra zavolat jak.mi je a kdyztak na me v pa mrkne...ta moje doktorka je tam jen ut a pa😬😬😬to je mi platna...snad to prestane...

radullah
30. led 2019

@jennas chmmm to je divný tyjo, ty bolesti jsem měla stejný jako jiný měsíce, jen to tentokrát, řekla bych, bolelo silněji. Jestli cítíš, že je to jiný, v pátek bych radši naklusala, pokud to samozřejmě nepřestane nebo se to nezhořší. Aby tam nebyli nějaký zbytečky po tom biochemku nebo tak něco...budu na tebe myslet, pak napiš!

jennas
30. led 2019

@radullah jj je to divny,prave ze po.tom biochemku jsem byla na ultrazvuku a rikala ze vse krasne ciste i ta cysta zmizela,tak nevim..ale jasny,kdyz se to zhorsi,pojedu do nemocnice na ultrazvuk..mozna nejaky zanet...to by me nakrklo,ja se fakt oblikam,piju hodne,beru pul roku vitaminy a probiotika jako prevenci,ja uz proste nevim co...

sayast
30. led 2019

@jennas po biochemku jsem další MS neměla,byla jsem opět těhotná. Jinou ovulaci jsem nepozorovala. Žádné změny. Držím palce ať je vše ok

saminomimino
autor
30. led 2019

@jennas a bereš ten gynex?mě tohle udělal gynex

jennas
30. led 2019

@saminomimino nene,ten bych zacala brat az 1den ms...ted bych mohla mit opozdene plodne obdobi ale aby me to takhle bolelo uz par dni...nevim...modlim se at to prejde a nic to neni...

jennas
30. led 2019

@saminomimino ted je to zas trochu lepsi..to telo asi dostava zahul no...nejdřív zamlkej a pak hned biochemko...treba je to k ovulaci ty bolesti no...

aliishaa
30. led 2019

@jennas Držím palce, ať to nic není 🍀.

klarinka10
31. led 2019

Ahojky holky, tak jak jste na tom? Používáte někdo na podporu otěhotnění nějaké čaje, bylinky? Mě se po revizi a laparoskopii zkrátil cyklus, první ms 26DC, pak 25DC a dnes jsem to dostala 22DC a to jsme si říkali, že by se snad mohlo zadařit po inseminaci...tak chci vyzkoušet něco nového...

jennas
31. led 2019

@klarinka10 to me mrzi,myslela jsem na tebe...😢ja vaham gynex,inofolic,nosifol...neco z toho koupim...

klarinka10
31. led 2019

@jennas já ted objednávám gynex na benu.cz mají dopravu zdarma a stojí 461kč

jennas
31. led 2019

@klarinka10 super,diky za info...kdyz dostanu,objednam,ale vzhledem k tomu,ze jsem ted mela ty 3dny bolesti zrejme k ovulaci a na sex teda fakt nedoslo.jak mi bylo ouvej😂muzu objednat asi rovnou...dneska jsem.se probudila a vubec nic...mazec to telo...

klarinka10
31. led 2019

@jennas je to šílený že jak si to tělo s námi zahrává, hlavně, že už ti ty bolesti ustoupily a budeš mít klid...Já zavolám na gyndu a taky si ho objednám dnes a zkusím když na něj jsou dobrý recenze..doufám že mi pomůže na cyklus jako 22dc menzes jsem ještě neměla a to nemám bolesti nic....

eviicka
31. led 2019

@klarinka10 já měla normální cyklus 25-26 dní. Po prvním potratu se mi taky zkrátil na 22 dní (jinak vše v pořádku, normální MS, ovulace). Řešit jsem to nestihla MS přišla 2x, po třetí jsem měla 25. den pozitivní test. Těhotenství ale nedopadlo, dneska jsem 14 dní po revizi, tak uvidíme jak to bude teď. Zatím čekám na první MS a kontrolu v nemocnici, jestli bude všechno OK, tak od příštího cyklu zkusím kontryhel (čaje tu mám koupený ještě z dob, kdy jsem se snažila o teď už dvouletýho syna a akorát jim bude končit expiracka, tak to alespoň využívám).

klarinka10
31. led 2019

@eviicka držím pěsti ať brzy přijde ms..mě po revizi a laparoskopii pomohl kontryhel...teď ho budu pít znovu a k tomu kapky gynex

pejskyne
8. únor 2019

Ahoj děvčata, doufám, že se vám všem daří. Zdravím vás z nemocnice s hrozícím předčasným porodem. Právě jsem dostala první dávku kortikoidů na dozrání plic. Doufám, že jsem tu jen na chvíli na rekreaci a zase půjdu domů. Sice asi budu mít první miminko tady z porevizní diskuse, ale snad ještě ne hned. Jsem dnes 32+5. Držte prosím palce. Ahoj.

saminomimino
autor
8. únor 2019

@pejskyne jejda,držím palce ať ještě prcek vydrží kde ma,já se tohoto taky desim,vlastně nevím proč,nikdy se mi to nestalo ale v tomto tehu se bojím všeho ,tak dej echo jak valcite,chce to ještě aspoň 3 týdny!

pejskyne
8. únor 2019

@saminomimino Díky moc! Můj prvorozený se narodil 33+5 a naštěstí úplně v pořádku (jen slabší a spavější), druhého jsem donosila až na hranici termínu (37+cosi) a čípek se mi zkracoval taky. Tak uvidím, no. Tak ze tři, čtyři týdny bych ještě ráda, no.
Co ty? Už to máš klidnější?

puhelin
8. únor 2019

Uz to jsou 3 roky, co jsem byla na revizi. V 9tt, zamlkle tehotenstvi. V te dobe jsem z toho byla samozrejme hrozne smutna, pozitivni test jsem objevila pred Vanoci a moc jsem se tesila na prohlidku 6.1. Bohuzel tam nic nebylo. Den po propusteni z nemocnice jsme odletali na svatebni cestu, kde jsem se trochu odreagovala, ale bohuzel jsem tam prochladla a cast svatebni cesty prostonala. Dali jsme si 3 mesice pauzu, aby sliznice dostatecne narostla a za 3 mesice uz jsem otehotnela znovu.

lazuli35
9. únor 2019

@pejskyne ajajaj! Držím pěsti, ať vydržíte pohromadě co nejdéle to půjde 🍀 podle toho, co píšeš, tak k tomu máš asi nějaké predispozice, tak snad to tentokrát dojde co nejdále! My jdeme za týden v úterý na velký utz, teď jsem byla 10 dní na nemocenské, měla jsem fakt hnusnou chřipku. Ale už jsem zdravá a v pondělí jdu do práce. Nevolnosti mě zatím neopouští 😂

radullah
9. únor 2019

@pejskyne Jej....no pěkný teda. To už se ti jako rozjížděly kontrakce? Nebo se zkracuje čípek? Držím pěsti, ať prďolka vydrží aspoň ještě 3 týdny 🍀