• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V šestinedělí po revizi jsem asi otěhotněla. Potratím?

29. července 2009 
Ahoj jsem v šestinedělí po revizi dělohy/samovolný potrat/a obávám se že bych mohla být těhotná.mimčo bychom si moc přáli ale prý se většinou potratí když je to tak brzy.je tu někdo komu se to taky stalo a má z toho zdravé mimi?
28. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gej..co blaznis ...je to pravda ma se alespon tri mesice pockat nez se pustis do dalsiho kamaradka si to zazila...sestinedeli se ma dodrzet i kdyz ja taky nejsem z tech... :sunglasses: ale tehotenstvi v sestinedeli bych se fakt bala..jestli se tehu nepotvrdi tak neblbmi a radsi si naky ten mesic pockej at se vyhnes problemum ktery by te mohli cekat a pak budes mit bezstarostne tehu..drzim pesti jednou to urcite vyjde :wink:
28. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mě doporučily lékaři po zamlklém těhu po revizi dělohy počkat alespoň 4 měsíce s otěhotněním!!!
Je to ale u každé ženy individuální a někdo říká že je tělo aspoň správně nastartované.
Osobní zkušenost nemám,jsem teprve 6 dní po revizi,ale pokud to vydržíš raději chvíli počkej a pokud ti to vyjde tak přeju ať ej vše v pořádku!! :wink:
28. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já vím.Taky bych ráda počkala,nebylo to plánované tak doufám že se těhu zatím nepotvrdí.
29. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
gej: já tě musím uklidnit, sice jsem neměla revizi, ale v cyklu po potratu jsem vůbec neměla ovulaci! Takže to nejspíš stejně nevyšlo a těhotná nebudeš a když jo, tak se tím stresuj, až to zjistíš :wink: .
29. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gejbule: já taky o mimi přišla, měla jsem revizi a do měsíce jsem byla těhotná a máme Matýska :wink:
29. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
lu - to je první pozitivní zpráva :grinning: :grinning: :grinning: .Uklidnila jsi mě :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mám kamarádku,která sice nebyla po revizi,ale po porodu a otěhotněla v šestinedělí.Má dvě zdravé děti :wink:
29. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nestresuj se, Gejbule... podle mě když je tělo nachystaný tak k otěhotnění dojde a všecko je v pořádku...
nemyslím, že pravděpodobnost problémů by byla větší než bez té revize měsíc před..
mně na IVF řekli, že naopak někdy lepší po revizi, bo je jistota, že je děloha čistá a je tam čerstvej pelíšek :wink:
29. črc 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mně po samovolném potratu v nemocnici řekli - počkat 3 menstruace. Můj gynekolog radil raději půl roku - dalo to hodně práce vydržet půl roku - ale stálo to za to.
29. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co doktor to názor :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obvykle doporučují po revizi alespoň 3 měsíce počkat...

Pokud jsi ale těhotná, tak mysli pozitivně a stejně už nemá cenu řešit, že jste měli počkat :slight_smile:

Podle čeho vůbec usuzuješ, že bys mohla být těhotná?

Bude to ok :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nejen že jsem si dělala test ale ten může být pozit.i měsíc po revizi než hormony úplně klesnou.Mám zkrátka takový pocit.Spíš jsem chtěla zjistit vaše názory a zkušenosti :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek