Těhotenství po revizi - vyjde to?

saminomimino
13. zář 2018

Zdravím všechny, je tu někdo kdo je na tom podobně? Přišli jsme o miminko přes 3 měsíci v 10tt, zamlklé těhu následná revizi, bylo nechtěné, zní to zpětně hrozně v době kdy jsem o něj přišla už jsem ho velmi milovala, ted čekám na MS a vypadá to že by snad už nemusela dojít, test pozitivní, ale radost byla velmi krátká, strach je obrovský...

mufinka26
13. zář 2018

@saminomimino ahoj, jsme na tom zase podobně 🙂 test mám pozitivní, dneska je den, kdy jsem minule začala krvácet, potracet. Takže strach je ve mě veliký. Ale tentokrát je to jiný, vůbec jsem se neradovala, přijde mi, že můj mozek to ještě nepobral, nebo se spíš strašně bojím radovat, že o to vytoužené miminko za e přijdu.

saminomimino
autor
13. zář 2018

@mufinka26 gratuluji!Já měla bohužel zamlklé těhu,,dítko se mělo k světu bilo srdce a za 14 dní nic,revize byla peklo,ted 11.9 to bylo přesně 3 měsíce od toho pekla,nadělila jsem si dnes 10dpo dvě čárky,je brzo se radovat,testovala jsem brzo díky grafu BT kde mi teploty vyletěli k nebesům,tak doufám že budou sílit,ale i na 25 testu byla druhá do minity krásně vyrísovaná,máš už nějaké děti?

saminomimino
autor
13. zář 2018

@mufinka26 já se bojím hrozně,je to jak plíživá smrt,vždy jsme měla potvrzení srdíčka za definitivum,mám za sebou 4 těhu a 4 zdravé děti,takže šok že najednou 5té umřelo bez zjevné příčiny byl hrozný,ale nutno řít že jsme tenkrát otěhotněla neplánovaně a dítě jsem nechtěla,už jsem cítila že to mám vše zasebou odpiplané,tak to přisuzuji i tomu,jakmile jsem ho přijala milovala ho,odešlo

mufinka26
13. zář 2018

@saminomimino úplně tě chápu. Byly sme spolu ve skupině na fb lednovky 2019. Po dceři jsem nemohla přijít do jinýho stavu, když jsem po sedmy letech uviděla // byla jsem štěstím bez sebe. Bohužel v 10tt přestalo bít srdíčko... pak se po ivf a čtyřech transferech povedl malej, rozhodli sme se mu pořídit partaka. 2.ivf skončilo hrozně, nedostali se k vajickum. Nakonec teď po dvou letech jsme to zkusili zas. 3.ivf už bylo úspěšný a druhý transfer //. Bohužel jsem v 5tt začala silně krvácet a byl konec. Teď jsme po třech měsících, kdy jsme měli pauzu šly na další transfer. Dnes jsem 4+3... a je mi teda dost zle 🙂

saminomimino
autor
13. zář 2018

@mufinka26 vidíš,já si tě vůbec nepamatuji,nějak jsem tou skupinou prošla,tak to je docela vtipné že se zase potkáváme,ted to výjde,určitě!Ty sis teda prošla docela hrůzou,obdivuji že si měla odvahu do toho ještě jít!Samozřejmě v dobrém

saminomimino
autor
13. zář 2018

já ti nevím,ale je možné že tělo ví otěhotenství snad hned po ovulaci?Byli jsme u tchýně na obědě a kus odemně u stolu si její muž nalíval panáka slivovice,jsem z jihu,ten pach znám velmi dobře a navíc ji mám ráda,já jak to ucítila,mále jsme zvracela a musela jsme z místnosti pryč,byla jsme jak pes,smrdělo to 1000x tolik 😀 a asi v 5 dpo jsem v obchodě ráno hledala cokoliv kyselo slaného nejlíp olivu nacpanou matjesi,no zpětně to dává asi smysl,ale tak brzo takový úlety mi příjdou divné,ale asi ne nemožné 😀

mufinka26
13. zář 2018

@saminomimino tělo si řekne 😀 manžel si nalil sklenku vína večer, pak si ke mě lehl. No málem spal na gauci 😀 ta touha po miminku je u nás strašně silná, prostě cítím, že ještě jednu dušičku k nám potřebujeme 😀

saminomimino
autor
13. zář 2018

@mufinka26 u nás to tak nebylo,až ted,po té ztrátě,zbylo velké prázdné místo
jo tak asi fakt máme 6 smysl,jinak to není možný 😀

saminomimino
autor
13. zář 2018

@mufinka26 jinak zatím krom mírného píchnutí u dělohy,ale fakt takové nic,mám návaly horka jak v přechodu,to neznám 😀 a včera jsem snědla oběd a málem šel ven,nakonec dobrý,mi teda zatím nic není

mufinka26
13. zář 2018

@saminomimino já to mám na střídačku, jeden den je mi celý den zle, druhý den jsem na smrt unavená. A co teda neznám z žádného mého těhotenství, tak chodím i 3x denně na velkou. Jinak k večeru vypadam jak v devátým měsíci 😀 nebo si tak přijdu 😀 občas cítím pichnuti

saminomimino
autor
13. zář 2018

@mufinka26 jojo jsem taky jak balon a zácpa a prdíky 😀 radosti,já teda zvracení neznám,max mě to natahovalo,unava byla vždy někdy až smrtelná,ale v tom těhu co to nevyšlo vůbec únava nebyla.Každopádně cokoliv ještě může přijít,jen aby se malé drželo,to je pro mě nejdůležitější

lachtanice86
13. zář 2018

@saminomimino já o mimco přišla po testech na 1.screening. vše bylo ok a na screeningu nic, jen ticho. Před manželem to bylo zdrcující. To bylo před 2lety a půl. Teď jsem 30tt

saminomimino
autor
13. zář 2018

@lachtanice86 hrozné,slýchám že i takto pozdě se to stává,hlavně že vám to pak vyšlo a už máš kousíček a budeš ho mít v náruči 🙂

lachtanice86
13. zář 2018

@saminomimino znám ženy kterým se to stalo í mnohem později.

saminomimino
autor
14. zář 2018

@lachtanice86 i to se bohužel děje,ale už to není tak obvyklé

saminomimino
autor
14. zář 2018

to nás tu moc není holkýý 😀 no každopádně já dnes totál KO ráno se budím pravidelně 5,před budíkem,takže hodinu lelkuju ,od rána jsme unavená,no prostě jak těhule,taková ta unáva z ničeho ale pekelná 😀 do toho je mi jakoby na nemoc,u mě klasika projev těhu,tak snad je to na dobré cestě a vy?

mufinka26
14. zář 2018

Já sem unavená taky, dneska jsem byla hodinu venku a přijdu si jak po 12h. Šichtě 😀 teď večer mám pupek pomalu jak v devátým měsíci 😀

eviicka
14. zář 2018

Ahoj holky, já jsem po revizi dva dny, tak sem jen nesměle nakukuju. Dneska odpoledne mě začalo hodně bolet břicho, silnější menstruační bolesti, tak jen doufám, že to nic nebude ☹ achjo.

legelata
14. zář 2018

Ahoj, já jsem po revizi rok (ve 13 tt samovolný potrat) a teď jsem v 8. týdnu a zatim jsem to zvládala celkem dobře, dnes jsem ale trochu zakrvácela a teda sevřelo se to ve mě strašně. Kontrolu mám až za týden, tak se zase musím hodit do klidu. Snažím se moc se neupínat na to, že to vyjde.

mufinka26
15. zář 2018

Tak holky od půl druhé ráno silně krvacim. Takže stejný scénář jako v květnu. Za chvíli vyrazím na pohotovost. Ale prcek už to nejspíš vzdal :'(

saminomimino
autor
15. zář 2018

@eviicka Vítej,jen nevím zda se spíš ted v této skupině nebudeš trápit,mě tedy 2 dny po revizi bylo psychicky velmi zle.Každopádně dva dny po revizi je bolest břicha normální,pokud to není extreémní že ani prášek nepomůže a hlídat si teplotu,kdyby byla,tak ryche do nemocnic

saminomimino
autor
15. zář 2018

@legelata Vítej,13tt samovolný potrat,to už je hodně pozdě,jak to probíhalo?Držím palce ať pokračujete dál.Co doktorka?hlídá se ti nějak víc?

saminomimino
autor
15. zář 2018

@mufinka26 to není možný!!Jak si dopadla na pohotovosti??

saminomimino
autor
15. zář 2018

@legelata a nějaké děti už máš?jiak s tím krvácením bych asi týden nečekala,šla bych k Dr dřív,já jen zašpinala a skončilo to zamlklým potratem ☹

mufinka26
15. zář 2018

@saminomimino ležím u apolinare a v pondělí se uvidí co semnou. Vydela sem gestacni vacek, krasne odpovídá jak má, jen je nizko a nejspíš se uchytil v jízve po cisari. Takze jestli se potvrdi, ze je v jizve, musim stejne pod kudlu na potrat. Krvaceni uz pomalu ustalo :'(

eviicka
15. zář 2018

@saminomimino no už jsem třetí den, Ibalgin zabere tak na 12 hodin, takže nic extrémního. Jeden jsem měla včera odpoledne, jeden v noci. Dneska nic a teď už zase bolesti začínají. Počkám do zítra a minimálně si tam zavolám.
Jinak proč bych se trápila, každé úspěšné těhotenství je povzbuzení, že to jednou půjde 😉

saminomimino
autor
15. zář 2018

@mufinka26 moc na tebe myslím,já jsme taky posekci tak to taky nademnou jak Damoklův meč,drž se ,ještě není prohráno

saminomimino
autor
15. zář 2018

@eviicka no každá to asi bereme jinak,když vidím jak se to malé má k životu,hýbe se tluče mu srdce a pak najednou vidím jen mrtvo,tak asi jsme možná citlivka,ale semlelo mě to

eviicka
15. zář 2018

@saminomimino já myslela, že se nebudu trápit ve skupince kde jsou i holky, co jsou znovu těhotné. Vůbec jsem přitom nemluvila o vlastní situaci...

legelata
15. zář 2018

@saminomimino Mám čtyřletou dceru, coz je obrovske plus. Pro bezdetne to je urcite mnohem horsi ten potrat.
Ad lékař: Ono se s tím v tom prvním trimestru stejnak nic moc dělat nedá, max ti dají utrogestan. A potrat tim, ze jsem ho zazila, bych myslim hned poznala. Mě to chození po doktorech děsně stresuje a fakt si myslím, že moc v tomhle stadiu nezmuzou. Naštěstí se to zdá dnes už dobré, tak snad to vydrží.

Moc ti přeju, at ti to vyjde a vse je tentokrat ok. Já byla po revizi dost spatna snad pul roku, pořád jsem měla prázdno v srdci. Pak se to zacelilo a byla jsem najednou v pohode, ale vyslo to ted po roce, tak snad se rana zase neotevre 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru