Těhotenství po potratu. Jít k dr. hned nebo počkat?

misule_16
4. čer 2021

Zdravím, to že jsem těhotná (snad) vidím na testu, který jsem si udělala teď.
MS jsem měla naposled 24.4.
10.3. Jsem podstoupila revizi dělohy kvůli zamlklemu těhotenství v 10tt a teď mám obrovský strach.
Zajímalo by mě zda mám jít k doktorce hned v pondělí nebo ještě počkat.
Jinak omlouvám se za datum na fotce, zapomněla jsem ze už je červen 😂

izzylka
4. čer 2021

Myslim, že stačí zavolat a domluvit se...ona dr stejně nic nevymyslí ani neuvidí...max pro klid duše nasadí utrogestan 🤷🏻‍♀️ hodně štěstí, ať to dopadne dobře 🍀

lachtanice86
4. čer 2021

@misule_16 ted k doktorovi nelez. Je to zbytečně brzy

klokanka31
4. čer 2021

@misule_16 Taky si myslím že je zbytečné k doktorce chodit už teď. Stejně nic neuvidí. Hlavně mysli pozitivně, vše bude určitě v pořádku neboj 🍀🍀

jjasmina
4. čer 2021

@misule_16 dr klidně zavolej, objedná tě na termín ultrazvuku, mě objednavala na 6tt 🙂 Přeji ať je vše v pořádku, také jsem měla několik nezdaru

eviicka
4. čer 2021

Já jsem po potratech vždycky čekala až na ten 8.-9.tt (obě zamlklá těhotenství byla v 7.tt, revize ale až 12tt), abych měla jasno. Držím palce.

ejmate
4. čer 2021

Taky bych počkala, já jsem šla na první kontrolu až někdy 8. TT. Také jsem po revizi po zamlklém těhotenství. Následující těhotenství bylo bezproblémové 😉 Totéž přeji i tobě 🍀🍀🍀

ariel_z_moravy
5. čer 2021

@misule_16 řeším stejný "problém". Revize v lednu, nyní pozitivní test. Volat doktorovi budu během příštího týdne. Stejně mě objednají až ke konci června nejspíš. Takže pokud nemáš nějaké problémy, tak není důvod chodit takto brzo.
Nezbývá než myslet pozitivně a držet palce, ať nám to tentokrát vyjde. 🍀🍀🍀🍀🍀

miskatus
5. čer 2021

Já měla revizi v listopadu v 8tt, otěhotněla jsem v lednu a šla na první kontrolu v 9 týdnu schválně abych překonala ten týden kdy jsem o nej přišla a teď jsem začala 24tt- po zamlklem tehu je to pohnojeny, nemáš se čeho bát, teď už jen štěstí🍀

tercasv
5. čer 2021

Nevidím důvod tam chodit tak brzo. 🙂Ale určitě zavolej doktorce, řekni co a jak a ona tě objedná🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru