Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

marcelkap
12. srp 2011

Taky přeju dobré ráno. Já dneska výjimečně brzo vzhůru, vstávala jsem s manželem a dělala opět testík 😀 A malá ještě spí, takže vegáč 🙂

marcelkap
12. srp 2011

Jee, tak to je vtipný, podle výpočtů datumu porodu mi to vychází přesně na můj svátek - 20.dubna 😀

svija
12. srp 2011

Tak jsem to aktualizovala. A nevydržela jsem a udělala si po ránu testík a byl úplně bílý. Tak jsem zklamaná a naštvaná na sebe, že jsem to nevydržela. Takhle stejně budu až do MS nervózní. A vůbec nechápu svoje tělo, co to na mě hraje s těma těhu příznakama 😠.

těhulky:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
amallie...........................4.DC
philipa...........................4.DC
Malinka_02...................5.DC
d.h.86.............................5.DC
yesu...............................6.DC
Baibies ..........................8.DC
sluuniicko.......................8.DC
puleckovi ........................9.DC
moncaka..........................10DC
Pajinka 85.......................11.DC
brambora........................11.DC
kotatkoz.........................16. DC
rajule..............................17.DC
martinka87....................20.DC
Antana123.....................21.DC
jinka09...........................24.DC
svija................................25.DC
kive76.............................27.DC
blondatabruneta...........31DC
ameliejulliette................32.DC
luckamb........................??DC

antana123
12. srp 2011

@svija to ještě nemusí nic znamenat ještě je brzo né????

brambora20
12. srp 2011

Pár dní jsem tu nebyla, moc gratuluju novým těhulkám!!!!!!!!!!!!!! 🙂

brambora20
12. srp 2011

@malinka_02 to jsem dělala u prvního taky, můj "tohleto hysterčení" nesnášel, jak říkal 😀

silente
12. srp 2011

@svija - dokud není Mrcha, je naděje. A 25DC je fakt možná ještě brzy. U mě mělo vždy smysl testit až tak 31DC výš. Držím moc moc palečky 😉 A koukej se občas stavit v našem témátku 😉 😀

purblanca
12. srp 2011

Dobré ráno, všem těhulkám blahopřeji ! 😀
Můžete mi poradit jaká značka ovu testů je nejlepší? Které máte vyzkoušené? Děkuji za radu 🙂

svija
12. srp 2011

@antana123, @silente - naděje umírá poslední, to je jasné 🙂 . Jen mě mrzí, že jsem se nechala vycukat, poté, co tu včera měly holky // tak brzy. Teď mi to bude akorát vrtat hlavou.

deyana
12. srp 2011

teda těhulinky vás je, na to že je srpen tak teda jak houby po dešti !!! Jen tak dál 😉

maciatko248
12. srp 2011

tak ja som dnes 31DC od normalu meska 3 dni tak uvidime vcerajsi test negativny ak do zajtra nedojde tak opet vyskusam tt

@svija ako tvrdi silente dokial nedojde MS vzdy je nadej mozno niekedy potrebuju viac casu 🙂 aj ked u niekoho menej

silente
12. srp 2011

@svija - tady máš tabulku s nárůstem hcg, fakt nemá u někoho smysl testovat příliš brzy:
http://www.ivtimuno.com/informacni-servis/21-hc...
😉
Hlavu si nelam, co se má stát, stane se 🙂

malinka_02
12. srp 2011

@brambora20 no doufám, že po měsících marného snažení to pochopí

@purblanca já mám nějaké s proužkem comfort a vyhovují mi, lepší než s kapátkem..

Teda čumím na tu tabulku a a těhulek je tam mraky..

lenkajp
12. srp 2011

@svija Ahojky, a jaký test jsi si dělala. Já co jsem zkoušela, tak je fakt nejlepší MAMAtest. Na tom jsem měla už hroznou dálnici, skoro obě čárky úplně stejné. A dnes ráno jsem zkoušela jiný a na tom je sotva ta druhá čárka vidět.
Tak po zkušenostech opravdu věřím, že je mama test nejlepší. Ukáže ti to opravdu včas. 😉 😉 😉

svija
12. srp 2011

@silente, @lenkajp, @maciatko248- jo jo, díky holky za podporu. Chce to trpělivost a věřím, že když se nedočkám teď, tak to klapne jindy 🙂 . A dělala jsem Mamatest.

pajinka85
12. srp 2011

Těhulek každým dnem přibývá a přibývá. 😉 Gratuluju 🙂 Kdypak se k vám asi přidám já 😉 ???

pajinka85
12. srp 2011

@svija
Ještě se tam // mohou objevit, zatím je u tebe ještě brzy... 😉

purblanca
12. srp 2011

Víte, jaký lék je vhodný při nachlazení, když jste těhotná ?

luckamb
12. srp 2011

Herdek,t ady to těhulí jak o život :D TO je super.
@purblanca paralen a čaj

deyana
12. srp 2011

@purblanca zajdi do lékárny a zeptej se, ani ten paralen by se nijak neměl, pokud se to dá vydržet, tak čaj (ne bylinkový), a raději zábaly, když je zle tak půl paralenu, ale radši bych to přežila bez léků, taky jsem byla hned ze začátku těhu nachlazená.. horší je kašel.. prostě v lékárně ti řeknou

purblanca
12. srp 2011

@deyana zatím těhu nejsem, ptám se dopředu, protože jsem dost často nemocná a bez léků se mi to "rozjede", naposledy až do chřipky... 😒 Stačí mi změna počasí a je to 😠

deyana
12. srp 2011

@purblanca jj to znám 🙂 ale je toho mrak pro ty těhule, neboj 😉

veras82
12. srp 2011

Nazdar holky, můžu se přidat? My se snažíme asi 3 měsíce a ono pořád nic. Na další cyklus už mám nachystaný Ovu test, tak jsem zvědavá 🙂

malinka_02
12. srp 2011

@veras82 ahoj vítej, my se snažíme od ledna a taky nic.. ovu testy sem měla už 2 měsíce a tyk nepomohli, // na nich ukázkový a stejně nic..

hanulik88
12. srp 2011

Ahoj holky, tak jsem na chvilku zabrousila na mk a opět koukám, kolik je tu příšpěvků 🙂..mám před sebou 14 dnů čekání, tak jsem zvědavá, co bude...nechci na to raději ani myslet, abych nebyla posedlá, ale víte jak to je... 🙂

moncaka
autor
12. srp 2011

@malinka_02 no,tak ja HA neberu od začátku července, tak v takovém klidu nejsem, mám teď teprve 2. cyklus bez HA.....tak snad ke mně příroda nebude až tak štědrá 😀

@svija nevěš hlavu, jak se psalo, dokud není ms, může to stále znamenat, že se zadařilo.....takže uvidíš, třeba je opravdu potřeba více času..

@veras82 ahoj, vítej mezi námi.

Jinak těhulek jak máku, to je hezké, jen tak dále 🙂

U nás se mamatest nedá sehnat, nechápu, ale prostě nedá, budu muset snad oběhat všechny lékárny v okolí, které znám.
Já budu tento měsíc taky čekat, jestli náhodou.......ms my ma vyjit přesně na první den dovolené u moře, tak buď nic a já si užiju dovolenou nebo ano a budu vědět, na čem jsem...tak si říkám, jestli si mám vzít s sebou na dovču i test, pro případ, že by ms nedorazila, tak že bych to tam testla.....🙂

jituska86
12. srp 2011

Ahojky holky ja se mame??? Konecne sem vas poctive precetla..

Blahopreju novym tehulkam at carky jen sili....ty jo jdu ve stredu na kontrolu a mam hrozny strach aby vsechno dopadlo dobre. dost me picha v podprisku...i kdyz tehu priznaky mam ale v praci delam v knihkupectvi obcas zvedam tezky knizky a dost se ohybam tak mam strach aby to mimcu nak nevadilo.....

malinka_02
12. srp 2011

@moncaka no co bych teď dala i za dvojčátka když se nedqří ani jedno skor 3/4 roku..

moncaka
autor
12. srp 2011

@malinka_02 no to věřím, ale neboj, však ono se brzy určitě zadaří i to jedno 😉

moncaka
autor
12. srp 2011

@jituska86 znám maminy, které dělají ještě těžší práci a je vše v pořádku, nic se neboj, to mimču moc neprospěje. Uvidíš, že bude všechno v pořádku 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru