• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
@svija :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to máš super já pracovala v hospici né moc veselé povolání
17. srp 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija já od školy dělám jen na směny neumím si představit dělat jen ranní předtím jsme pracovala v Domově s psychiatrickou péčí tam zase srandy bylo až moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hlásím se taky k sestřičkám,jak budu chodit s dítětem na dvanáctky fakt netuším
17. srp 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky sem zdravotník, taky samé dvanáctky (denní i noční) Asi to mají ty zdravotníci spočítaný.. :unamused:
Jinak dnes sem 11DC a od zítra začínám zkoušet ovulační testy, tak sem zvědavá zda mi tělo funguje jak má.
Moje kamarádka nemohla otěhotnět, po 2 letech se zadařilo, ale potratila, její gynekoložka s tím nic nedělala, neřešila to. Změnila gynekologa, který jí hned nabral a zajímal se o ní, zjistily že má nedostatečnou funkci štítné žlázy, nasadil jí hned léčbu, měsíc na to hned otěhotněla a teď už má doma malou princeznu. :slight_smile:
Dneska najít dobrého gynekologa je umění. Tak doufam, že se mi povede otěhotnět bez jejich péče.
17. srp 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak hlásím, že dneska na testu sněhobílo. (Jsem 27DC.) Prsa pořád bolí jako čert, tak mi nezbývá než čekat, až o víkendu (ne)dorazí ms. Ach jo, jak já nemám ráda čekání :unamused:
17. srp 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule8
@d.h.86
@antana123

koukám tady je přesestřičkováno :slight_smile: já jsem administrativa v Praze na rentgenu
17. srp 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jé já jsem taky sestřička, jen je to teď trochu mimo můj obor ale pracuji u obvodní lékařky a jsem moc spokojená.
17. srp 2011 v 11:03  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no můj muž naštěstí dělá jen ranní tak on bude malého vyzvedávat já chci určo zase dělat na 12
@janule8 držím palce at otěhotníš bez pomoci
@majdasch naděje umírá poslední :wink:
@kive76 další do party :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rajule no teda další :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,hlásím se po delší době. Přidávám se také k sestřičkám :wink: Jinak u nás už zase začínáme po MS snažílkovat, objednala jsem si ovu testíky a koupila kontryhel tak doufám,že by to do třetice už konečně mohlo.. Jinak mě čeká rachota..chjo.
17. srp 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, já se tééééž hlásím po dlouhé odmlce, každopádně hlásím, že po potrtu došla MS a dnes jsem 9DC...pan doktor tvrdil, že pokud se na to cítíme, můžeme dále pokračovat se snažením, tak hurááá na to!!
17. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no,já nevím,když si představí denní noční,do toho někdy s malým do nemocnice,tak z toho mám fakt hruzu
ale manža taky dlá jen ranní-od 6 do 14hod,tchyně je taky sestra,dělá na kožním a ta jezdí až na pul 8,tak by se mohla i ona postarat o malýho a doma bývá tak brzo,ježně co je ted ,nemusí být za 2roky,že?
17. srp 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 můj chodí na 7 a končí o půl4 tak by ho mohl vypravid i vyzvednout
17. srp 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď mi mpůj taťka říkal, že v jedné vesnici kousek od nás, před pár dyn zemřela 27 letá maminka dvou dětí na embolii... :cry: :cry:
Úplně mě to rozhodilo,je to smutný, když si představím, že by se mi něco takového mohlo stát a za rok už bych tu nebyla a co pak s těma chudákama dětičkama. :cry: :cry: :cry:
17. srp 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Je to hrozné!!! U nás minulý rok zemřela těhotná žena - čekala dvojčata a taky dostala embolii. Záchranáři na místě prováděli císařský řez. Umřeli všichni tři před očima jejího manžela. Co je s tím chlapem teď, nevím. Chudák. Děsí mě to, navíc v rodině máme sklon k emboliím. Mamča ji měla v těhotenství taky..
17. srp 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
maciatko248............... .2.DC
svija................................3.DC
jinka09........................... 4.DC
blondatabruneta......... .6.DC
ameliejulliette................ 8. DC
kive76............................ 8.DC
amallie........................... 9.DC
philipa.......................... . 9.DC
Malinka_02.................. 10.DC
d.h.86............................ 10.DC
yesu.............................. 10.DC
janule8.......................... 11.DC
Baibies ......................... 13.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko.......................13.DC
puleckovi .......................14.DC
moncaka........................ 15.DC
Pajinka 85...................... 16.DC
brambora........................16.DC
kotatkoz......................... 21. DC
rajule.............................. 22.DC
martinka87................... . 25.DC
Antana123.................... .26.DC
luckamb........................??DC
17. srp 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foaji
Tý brďo, to jsou někdy staršný osudy, :cry: :cry:
Chudák chlap, během chvíle přišel o všechno...No fuj,úplně mě běhá mráz po zádech. :cry: :cry:
17. srp 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85, @foaji- teda, to jsou hrozný příběhy :frowning2: :frowning2: :frowning2:.

A koukám, že to tu je samá sestřička. A pak že jich je u nás nedostatek :slight_smile:.

Jo a holky těhule, jak jste na tom? Vůbec nepíšete? Co u doktora a co těhu příznaky? Už je vám aspoň špatně? Ať se vám můžem smát, že my zatím takový problém nemáme... :grinning: :grinning: :grinning:.
17. srp 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pajinka85 Jo, to mně taky. Je hrozný jak se ti během chvilky dokáže život obrátit vzhůru nohama. Já teda nesnáším i houkání sanitek, vždycky mám strach, že se něco stalo mým blízkým :frowning2: Nikdy nevíš kdo bude další. Teď se jedné rodině u nás zabilo jediný dítě - dvacetiletý syn. Já bych to nezvládla...
17. srp 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija Teda špatně by jim mohlo být :grinning: :grinning: Kéž by mi taky už bylo špatně :confounded:
17. srp 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85
@foaji to je hrůza
holky těm těhulím teda přejete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente super díky :sweat_smile:
@antana123 no já vím kdy jí mám stojka byla a stejně nic
ale už je kontryhel a už se snažíme i když podle minulých měsíců by ovu měla být až v pondělí nbeo v uterý :grinning:
17. srp 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těhule na nás pěkně kašlou :angry:
17. srp 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky. Nekašlééém, to je jasné, že ne... :wink: Já jdu teprv zítra volat Dr, příznaky mám běžné, jako každá jiná..jen mně bolí prsa, mám návaly a párkrát denně mně bolí v podbříšku, trošku mně to děsí, tak jdu jako správná hysterka volat Mudře, ať na mně mrkne..radši :slight_smile: Jo a taky se docela cpu, místo aby mi bylo zle, mám zvýšený apetit..Strašně se mi nafouklo břicho, pod žaludkem, jsem jak ve čtvrtém měsíci a to minimálně, už i přítel si toho všiml, tak jsem musela s pravdou ven, je nadšený a pořád chce dělat nové a nové testíky:grinning: A jak vy, jak válčíte? Vyhráváte nad mrchou? :wink:
17. srp 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky, poctivě jsem dočetla...teda, samá sestřička.....to je teda masakr, ale já se k nim nehlásím, se zdravotníky nemám nic společného :slight_smile: Jinak pracuji výhradně jen ranní směnu, ale hodně s přesčasama, takže né že bych to ve čtyři zapíchla a tradá domů...

Řešily jste věky, tak já mám manžela o 10 let staršího a nemůžu si to vynachválit.......přitom je to ta spodní hranice, klidně by mi nevadil ani o 15, 20 a i více let starší :slight_smile:

@antana123 jsem hrozně ráda, že zítra vyrážíme, už se nemůžu dočkat a doufám, že si to užijeme :slight_smile:

Jdu se pomaličku balit a udělat co mám :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 tak to držím palce já začnu ted po MS má dorazit v sobotu zjištovat ovu testama tak uvidíme
@kimm88 já zatím nad mrchou prohrávám :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ckei jé užijte si to a snažte se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak proč chybí sestřičky... všechny jsou na mateřské :slight_smile:
17. srp 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky... Nemam silu vas docist,nemate nejake shrnuti??? :grinning:

U nas nic noveho,jen manzel je nem
17. srp 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... Nemam silu vas docist,nemate nejake shrnuti??? :grinning:

U nas nic noveho,jen manzel je nemocny...
17. srp 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek