Chceme mít chlapečka - jde to nějak ovlivnit stravou?

ninulinek
14. kvě 2019

Maminky jak jste upravovali jídelníček nebo doplńovali vitamíny, aby jste zplodili kluka? Když jsme byla těhotná s dcerou zahlédla jsem přímo dolňky stravy, ale už je to delší dobu a nemůžu dohledat. Předem děkuji za jakýkoliv typ.

verace81
15. kvě 2019

Podle čínského kalendáře jsem měla mít chlapečka já jsem taky s chlapečkem počítala a máme hezkou dcerušku

klpoiu
15. kvě 2019

@jancabr Jo na tenhle sem zapomněla 😉 😀

klpoiu
15. kvě 2019

A jeste jsem si vzpomněla na Jonase. 🙂 http://astrologie.najdise.cz/plodne-dny/jonasov... Je tam i pohlavi budouciho miminka.

ilonne
15. kvě 2019

@ninulinek Pokud už máte 4 holky, tak zcela Laick si myslím, že manžel má jednoduše "lepší" spermie nesoucí holčičí genetickou informací. S tím nic neuděláš.

ilonne
15. kvě 2019

@ninulinek rozhodně to neovlivnís ty, nositelem genetické informace rozhodující o pohlaví je manžel.

barchen
15. kvě 2019

@ninulinek Jednou jsme na tohle téma vtipkovali s mojím lékařem, když se ptal, jestli to třetí bude další holka... Já tohle neřeším, chci pouze zdravé dítě, jediná drobnost je ta, že manželův rod skončí po přeslici a příjmení po cca 400 letech v rodokmenu zanikne pokud si ho některá nenechá. Lékař říkal, že podle pozorování se kluci rodí maminkám, které nežijí až tak zdravě, nejsou "chrastítka", jedí hodně a kaloricky, alkoholu se neštítí a celkově život a jídlo neřeší. Holky se prý rodí maminkám, které se stravují zdravě, jedí a pijí hodně zakysaných mléčných výrobků, minimum masa, vyhýbají se alkoholu, sportují... Pak jsme se zasmáli, že asi ne, sice na mne to sedí ale jelikož mám známou, která má tři holky, je při těle, ráda si přihne nejen u příležitostí, někdy bych řekla, že to hraničí až s počátkem alkoholizmu, jídlo neřeší ale vůbec, sport žádný... A pak si říkám, že v historii různé královské rody pili pouze víno (jelikož voda nebyla až tolik bezpečná pro zdraví), jídlo měly královny kalorické ve srovnání s poddanými a kolik z nich mělo jenom holky a o následníka se pak vedly války 🙂. Takže my, maminky holčiček můžeme pouze doufat, že maminky kluků nám vychovají vhodné ženichy, pro které budou ty naše dcery to nejvzácnější 🙂

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
klpoiu
15. kvě 2019

@ttm Ano, napsala jsem to opacne. 😀 Hned to opravim.

klpoiu
15. kvě 2019

Oprava 🙂 prohodila jsem X za Y. 😀
Jedina moznost,zajet si do Ameriky ci Japonska nechat si umele oplodnit vajíčka a udelat PDG. U nas je to z etickeho duvodu zakazane. Ale ted vazne tady je vypocet dle krve http://www.pohlaviditete.cz/pred-pocetim/stari-.... Pohlavi může ovlivnit potrava. Vyssi prijem kalorii a C,E,B12,vapniku vede ke chlapci. Za bidy se rodi devcata aby lidstvo prezilo. Pote spravny okamzik a poloha. Tedy sex pri ovulaci(spermije Y je rychlejsi ale rychle umira,X si klido pocka ) polohu na konicka ci ze zadu aby meli Y vetsi sanci a pomoct jim gelem na poceti aby jim to vice svistelo. A s prvnim ejakulatem odchazi nejvice spermiji s X tedy s druhym je vetsi sance na kluka. Takze prvni do kondomu, druhy do.. 😃 Samozrejme je to vse babska rada. Vedecky podlozene je jen to ze se po poceti narodi dite. 🙂 Hodne stesti aby to byl ten vysneny klucik.

lucie_j
15. kvě 2019

Bych čekala, že lidi, co mají čtyři děti, už ví, co je důležité, a nebudou řešit, jestli budou mít pátou holku. Buď chcete páté dítě nebo ne, o ničem jiném to není.

urtica
15. kvě 2019

@barchen Tak s tím "chrastítkem" to u mě moc nesedí - se synem jsem (narozdíl od dcery) otěhotněla v době, kdy jsem měla podváhu...co vím, tak v době chudoby a války se rodí víc holčiček, v době blahobytu (což máme teď) víc kluků...pokud vím, je to dané tím, že chlapečci se víc potrácejí a mívají víc VVV, u holčiček je větší pravděpodobnost, že dítě bude zdravé...

Jinak - já jsem v tomto celkem pověrčivá, takže bych se asi bála cíleně se snažit o nějaké pohlaví...

zuzkaasteli
15. kvě 2019

Jedna pani touzila po holcicce,zkousela ruzne rady a ma 5kluku.priroda se oblbnout nedala. Nakonec se dockala vnucky tak aspon tahle.kompenzace.vazne.je to nejdulezitejsi zdravi 🙂

barchen
15. kvě 2019

@urtica Samozřejmě, že to nesedí, tady ještě na přírodu nemáme. Pouze k tomu blahobytu, máme ho, to je pravda ale taky je to ode zdi ke zdi, takže na jednu stranu nadváha a obezita je brána jako normál a pak máme hodně raw, vegan, slow, bio, eko příznivců, kteří jedí pouze to, co vyroste za úplňku, v sudém roce a v okruhu 5000 m2 od nejbližšího zvířete. (nadsázka samozřejmě 🙂 )

urtica
15. kvě 2019

@barchen Jasně no, blahobytem mám na mysli, že valná většina obyvatelstva má co jíst, nezažívá skutečný hlad...

mimuu
15. kvě 2019

Říká se, že kluci jsou z čerstvého spermatu neboť holčičí spermie vydrží prý déle 🤷tedy pokud chcete kluka tak by měl chlap Ob den vyprázdnit a v době ovu na to skočit, jestli je to pravda kdo ví?my jsem na to v plodných dnech vlitli Ob den a máme kluka a teď čekáme druhého v době ovu byl vzdy sex, ale pohlaví jsme neřešili🤷

bayt
15. kvě 2019

@ninulinek Haha, no čistě teoreticky.....zkus jíst co nejvíc kaloricky vydatná jídla, hodně přibrat atd. Jako už před početím :D Ale tvoje šance to zbyšuje stejně jen minimálně...

zmrzlinka
15. kvě 2019

Chtějte hlavně zdraví pro miminko,sebe a partnera ....

marketkaaa30
17. kvě 2019

Jen tak orientačně, komu to podle Jonáše vyšlo? Já koukám zpětně a všechny děti mi vyšly dle tabulky 🤗

caverina
17. kvě 2019

Znami chteli chlapecka a tak meli v posteli v uloznem prostoru motor z motorky...narodila se jim treti holka🙂))

ninulinek
autor
22. kvě 2019

@jancabr teda my tam mame skoro cely rok holky 😂😂😂