Chceme mít chlapečka - jde to nějak ovlivnit stravou?

ninulinek
14. kvě 2019

Maminky jak jste upravovali jídelníček nebo doplńovali vitamíny, aby jste zplodili kluka? Když jsme byla těhotná s dcerou zahlédla jsem přímo dolňky stravy, ale už je to delší dobu a nemůžu dohledat. Předem děkuji za jakýkoliv typ.

treasurka
14. kvě 2019

To jsou jen pověry, pohlaví neovlivníš =)

sudylichozrout
14. kvě 2019

@ninulinek vetsi loterie, nez je pohlavi ditete, uz na svete neexistuje. Neovlivnis to. Diky bohu za to.

annanoskova
14. kvě 2019

@ninulinek Osud se oblbnout nedá;)

verace81
14. kvě 2019

moje teta si to nechala vypočítat z krve ale jestli to tenkrát byla pravda nebo náhoda to nevím ale klučík se jí narodil

vaseli16
14. kvě 2019

Ja na tohle neverim...je teda fakt ze kdysi jedna znama rikala ze kdyz kluka tak se milovat v den ovulace a kdyz holku tak dva dny pred,ze "holcici" spermie vydrzi cekat zatim co chlapi ne a radeji to vzdaji nez cekat na ovulaci 😂 my cekame kluka a milovali jsme se v den pozitivniho ovu testu a den po....ovsem zda to melo vliv na chlapečka nam nikdy nikdo nerekne 🙂

martiniquest
14. kvě 2019

Další reklamní tah, jak tahat z lidí další peníze. Je to vždy 50:50.

cizinkaa
14. kvě 2019

Pardon, ale tohle me pobavilo... 🤦🏻‍♀️😂

brookmichaela
14. kvě 2019

Chtejte hlavne zdrave dite 🙏🏼

alubif
14. kvě 2019

@ninulinek ještěže je příroda chytřejší než člověk...

zizala7
14. kvě 2019

Žádný doktor mi tohle nepotvrdil, nicméně jsem ležela v porodnici na pokoji s holkou, která měla dvojčata, kluka a holku, a ta holčička byla o tři dny starší. Porod proběhl v jeden den císařem,nicméně jeden styk byl o tři dny dříve, než druhý, tam vznikla holčička, druhý styk o tři dny později, tam vznikl chlapec. Když je hodně vajíček, jde to i takhle. Pokud tedy chcete chlapečka, vysleduj si plodné dny, ke konci plodných dnů bude ze styku chlapeček, ze začátku plodných dnů bude ze styku holčička. Tohle se potvrdilo i u mých kamarádek, existují různé testery plodných dnů, dají se koupit v lékárně.

kuliseks
14. kvě 2019

@zizala7 mne se tedy narodil dvakrat kluk, i kdyz bych mela mit dve holky 🙂

kaczorka
14. kvě 2019

Ono stačí si přát holčičku a narodí se stopro kluk ..😀 alespoň u mě to funguje už podruhé.. 😀 ale teď vážně.. je to 50 na 50,tohle se myslím ovlivnit nedá.. 😉

olenula87
14. kvě 2019

Nevím jestli je to náhoda, ale u obou kluků jsme před otěhotnětněním brali kapky: Já Maliník, On Kotvičník a oba vitamín E. (u obou do měsíce jsem otěhotněla) Holka byla náhoda a nebrali jsme nic 🙂 a kamarádka s přítelem užívali to samé a mají kluka...

zavodnice
14. kvě 2019

To s tou ovulaci bohužel nefunguje. Styk den po ovulaci a je z toho holka.

ninive211
14. kvě 2019

Říká se, že "holčičí" spermie jsou odolnější a vydrží déle, "klučičí" jsou náchylné s nižší životností. V dobách válek a hladomorů se "prý" rodily častěji holky - lidé trpěli podvýživou, nedostatkem kvalitní stravy a všeho s tím spojeného. Také maminky, které těsně před početím zhubly, následně častěji počaly holčičku. Na kluka prý strava s větším podílem bílkovin (maso, mléčné výrobky, luštěniny), vit. B, železa...i těhotenství jsem třeba se synem měla úplně jiné chutě jak s dcerou - u dcery jsem maso vůbec nevyhledávala, mléčné výrobky taky ne, u syna to byl min. 1 jogurt denně, šunka, sýry i třeba nezdravější, kaloričtější věci, které jsem dříve vůbec nejedla. takže třeba na tom něco málo bude. A nebo taky ne. Každopádně je to pořád jen teoretické ovlivnění PRAVDĚPODOBNOSTI na početí chlapečka - že třeba při kaloričtější a na bílkoviny bohatší stravě bude pravděpodobnost na početí kluka 60:40 místo 50:50. Ale jinak je to loterie, pohlaví ti nezaručí nikdo a nic. Co se týče styku a ovulace, u nás to třeba nefungovalo, u dcery jsme se první dva měsíce právě snažili o sex tak ty 2 dny před ovulací (holčičku jsme chtěli)...a nic. Pak jsme se na to vyprdli a měli jsme styk v den ovulace...a holka to byla. U syna byl styk 100% víc jak 1 den před ovulací...a je to stejně kluk.

hawah
14. kvě 2019

@zavodnice u nás taky ne, dva dny před a bude kluk 😁

zavodnice
14. kvě 2019

@hawah Podle všech pověr v tehotenstvi to vycházelo na kluka, ty chutě, prstýnek atd. Jedine podle čínského kalendáře na početí to měla byt holka. Takže priste sex před ovulaci a podle čínského kalendáře 😀.

gruyerre
14. kvě 2019

Vždycky se divím, jak někdo může řešit takový hovadiny... ovlivňovat pohlaví dítěte. Jako by na tom záleželo.
Existují různé pověry a rady, jako např. Jonasova metoda, čínské kalendáře, sex v den ovulace, jíst hodně masa. Tak to můžeš zkusit. Podle mě jsou to vše blbosti.

krasna_neznama86
14. kvě 2019

Uprimne je mi jedno, co cekam, chci hlavne zdrave ditko, jestli kluk, nebo holka, to uz neni podstatny... Vlastne ani sama nevim, co bych chtela... Doma mam klucika a co cekame ted, se v cervnu dozvim od lekare... Nerikam, ze nejsem zvedava, to jsem...

makronka222
14. kvě 2019

Tvoje starosti bych chtela mit. :D

kajalka
14. kvě 2019

@zizala7 To by mě zajímalo, jak zjistili takhle přesně stáří holčičky 🤣 Fakt blbost.

izz76
14. kvě 2019

Jak už bylo řečeno, v dřívějších dobách, chudí hladový lidé měli víc dcer, takže můžeš zkusit jist hodně masa a mléčných vyrobku,ale úspěch je tak 50 na 50 :D

calvac
14. kvě 2019

@ninulinek Ja bych chtela tedy radsi zdrave dite, pohlavi je jedno.

azby
14. kvě 2019

A já bych tak přála "jen" otěhotnět.

ninulinek
autor
14. kvě 2019

Děkuji za rady přínosné doporučení. Když máte doma 4 holky tak už vážně pohlaví dítete resite😂ale děkuji za soudy

zrzeckas
15. kvě 2019

@verace81 neco na tom bude... Segra to sobe vypocitala 3x a me 2x a trefila se... Dava tomu tak 90% sance, ze to vyjde

jaja01k
15. kvě 2019

@zizala7 No to je pěkná blbost. Jak by asi poznali, že je jedno dítě ze styku o tři dny dřív? Neříkám, že to tak nemohlo být, ale taky to klidně mohlo být opačně a “starší” mohl být chlapeček. To že je jedno z dvojčat o tři dny “větší” než druhé vůbec nic neznamná.

netopejr
15. kvě 2019

@ninulinek To ale muze byt zamestnanim Tvyho muze, například. Znam jedny, co maji 3 syny po dcerach. Ale tech dcer maji prvne 7. A někdo ma 6 nebo 8 dcer, žádného syna. A? Tam nahoře kdy kam koho poslat. Jidlo to rozhodne neovlivni.

klpoiu
Autor odpověď smazal
Zobraz
jancabr
15. kvě 2019

zkuste se trefit třeba do tohoto čínského kalendáře 😀 http://matkyvnesnazich.cz/2016/02/25/tento-kale...
Jinak můj názor je - ovlivnit to nelze a přejte si hlavně zdravé miminko.