Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
2. bře 2010

evuli, tak nam se zadarilo na 4 cyklus,ale taky jsem brala HA asi 9 let, takze docela mazec, no ja bych ji taky uz po porodu nebrala,ale jako kondom fakt nmusim a ted jsem se rozhodla ji vysadit bo to neni zase tak casto, tak to s tou gumou nejak preziju 😀
a taky docela silena predstava brat tak do 45let HA, docela fuuuuj...ale jak jinak, ze?Porad byt tehotna, to taky ne 😀

vendulka
2. bře 2010

mima, rada bych poradila,ale nemam zkusenost

lucie.krajcarova
2. bře 2010

Mima, moje sestra otěhotněla a měla zamlký potrat v 7tt. pak šla na IVF a povedlo se, má zdravou holčičku 😉

mima9
2. bře 2010

Jej dakujem,potesila si ma 🙂)ona mala ten zamlknuty potrat z prirodzeneho otehotnenia? ja som potratila uz v 14 tt - babo zilo a zrazu nie, potom 2x v 5 tt a teraz naposledy 9 tt - zamlknuty potrat, prve dieta bez problemov na prvy sup🙂) 🙂

evulina77
2. bře 2010

mimo9 to je docela smůla, ale doktoři tě určitě už vyšetřili, jestli není problém někde jinde. No snad ne 😀, určitě to výjde. Jestli ti to navrhli, tak určitě jdi do toho!!! 😉
Vendulko já si říkám, že ta frekvence není zas až tak častá, navíc jsem dlouho kojila a neměla menstruaci, no a teď když měřím BT, tak si říkám, že to uhlídáme a když ne, tak nás bude víc, my nepoužíváme nic. Ani kondom ani nic.
Nějak prostě nevěřím, že jsme zase tak super plodní 😀

vendulka
2. bře 2010

evuli, to jste dobri kaskaderi 😀
ja i kdyz jsem emrila BT, tak jsem se v tom stejnak nevyznala 😀 jen jsem zpetne poznala, kdy byla ovu

evulina77
2. bře 2010

no možná jsme, ale chceme druhý a možná i třetí mimčo, tak by to prostě nevadilo 😀
jestli je už budeme mít, možná se naše chování změní, ale do tý doby to fakt nahodlám řešit 😉
A manža s tím taky souhlasí 😀 😉

vendulka
2. bře 2010

evulina...vsak jo, kdybych chtela taky rychle po sobe, tak bych taky neresila 😉

lucie.krajcarova
2. bře 2010

Mima, to první těhu bylo z IUI, jestli to znáš, je to takový předstupeň IVF.. ty jo, ale jak to poslouchám, možná bys měla požádat o nějaké specialní vyšetření ne? moje gyndařka říkala, že max. dva zamlklé potraty jsou ok, ale dál už ne, možná máš nějaký vnitřní problém..

Evi, myslím, že nejste kaskadéři, když druhé mimi chcete 🙂 Evi a kolik ti je?

vendulka
2. bře 2010

ja nemyslela ze jsou kaskaderi, ze chteji druhe mimi,ale jednak ze tak brzy (i kdyz je to kazdeho vec) a pak taky, ze se nechrani nikdy 😉

lucie.krajcarova
2. bře 2010

aha tak to jo 🙂

vendulka
2. bře 2010

Luci a co se stalo, ze jsi musela na CR?

mima9
2. bře 2010

Lucie dakujem za odpoved,no zatial mi robili len testy na trombofilne stavy, tam vysiel heterozygot bez mutacii a to ma 60 % populacie a nie je to dovod potratu,teraz ideme s mužom na genetiku a spermiogram,najradsej by som to nechala na prirodu ale obavam sa,ze dalsi potrat nezvladnem(som 2 tyzdne po poslednom,takze este nie som ok celkom),zaujimave je,ze otehotniem vzdy ked si nedame pozor a potom nasa zdrava dcera mi pripada ako jasny dokaz,ze genetika ja ok 🙂 no mozno pridu na nejaky akutny problem, napr.stitna zlaza alebo co ja viem 😒 kazdopadne ma cakaju nejake dalsie vysetrenia...

lucie.krajcarova
2. bře 2010

Vendulko, malý se neotočil a zůstal hlavičkou nahoře ☹(( v naší nemocnici takto nerodí, a jsem ráda (děti mají např. problémy s očima a matky zas hodně stehů...)

Mima, třeba se něco stalo až po narození dcery...ale s tou štítnou žlázou měla ségra taky problém, už jí nemá, tak musí celoživotně brát hormony - pravidelně..

veruska007
3. bře 2010

Ahojte,
pri prvnim ditku to slo prirozene, bez pocitani... mela jsem vzdy nepravidelnou ms, pul roku jsem ji nemela, ... a pak najednou //.
Ted jsme tomu nechali volny prubeh od zari, cyklus mam pravidelne 45 dni ☹. Teplotu jsem zacala merit az tento cyklus, abych vedela, zda mam vubec ovulku. Ms cekam za tyden, tak jsem zvedava, jestli prijede. Porad me dost boli bricho... tak kdo vi...?

Dve kamosky mi v prosinci rodily KP - obe zacaly prirozene. Prvni mela dcerku 2,6 kg a porodila ji prirozene, ale za silne medikace, dcerku jim po porodu neukazali, krisili, odvezli ji do detske nemocnice v Brne kvuli podezreni na krvaceni do mozku, v nemocnici dostala infekci... kamoska byla v nemocnici 35 km daleko a mimco videla po vice nez 3 tydnech.

Druha taky zacala prirozene (u nas Te k tomu proste nuti), ale neslo to. Po dni kontrakci ji udelali CR a byla rada, chlapecek mel skoro 4 kg a 58 cm.

Jo, treti rodila KP chlapecka tez normal,e, ale zasekl se, delali ji akutni CR, chlapecek mel silne poskozenou kycel, sedrenou az do kosti, prvni rok se skoro vubec nehybal. Ta rodila pred dvema lety.

vendulka
3. bře 2010

Ahojky holky...
Veru, to je teda sileny..tak moje kamoska teda mela taky kluka KP ,ale domluvila se na CR v pohode...

lucie.krajcarova
3. bře 2010

ahojky!
Verusko, jak to slyším, tak jsem moc ráda, že jsem měla císaře, se spinálem, chlapečka jsem viděla okamžitě a manžel ho měl na hrudi. máme z toho překrásné zážitky 🙂)

veruska007
3. bře 2010

Jo, nase mimco bylo taky napred KP, ale nakonec se otocilo. Neznam v okoli jedinou divcinu, ktera by rodila dite KP bez problemu.

vendulka
3. bře 2010

veru a kdy se otocil?

lucie.krajcarova
3. bře 2010

holky, tak nevím, jestli si mám udělat test.. prozatím je to 33 dní od poslední menzes..

evulina77
3. bře 2010

Lucko, bude mi 33

vendulka
3. bře 2010

luci, tak to musi vedet ty podle toho jak mas dlouhe cykly a jestli uz meskas

lucie.krajcarova
3. bře 2010

Evu, tak to jsme vrstevnice 🙂
Vendulko, když já neměla menzes rok a půl, předtím jsem brala HA, takže jsem měla pravidelný cyklus 28 dní.. předtím se pohyboval právě kolem 32 dní - bez prášků..

vendulka
3. bře 2010

tak jeste pockej a kdyz nic, tak testni, drzim palec 😉

lucie.krajcarova
3. bře 2010

Vendu, a kdy mám testnout, co myslíš?

evulina77
3. bře 2010

Luci, já sem si říkala, že budu testovat nejdřív v 40DC, ať nejsem zbytečně zklamaná. No a zatím se mi nepodařilo testovat 😀 Ale zase sem ušetřila dost za zbytečný těhu testy, že!?

lucie.krajcarova
3. bře 2010

Evu, přesně tak si to říkám 😅 nechci moc brzy a nechci moc testů kupovat 😀 tak jo, nechám to na příští týden, to u toho aspoň bude i manža. minule byl taky a bylo to super. super překvápko 😀

evulina77
3. bře 2010

a cítíš, že by to mohlo klapnout?

lucie.krajcarova
3. bře 2010

Evu, spíš na sobě necítím žádné příznaky menzes 🙂 děsně mě baví pohrávat si s myšlenkou, že by se to povedlo 😝

evulina77
3. bře 2010

to se nedivím. Jestli si poznala ovulaci, tak jestli je to od ní už 14 dní, tak už můžeš testovat. Jsem docela zvědavá, jestli se zadařilo. Příklady táhnou 😀