Čím zkvalitnit sperma? Máte tipy?

zdenallicka
18. srp 2008

Ahoj holky, možná i kluci.. Ráda bych věděla, čím se dá zkvalitnit sperma - tzn. jak docílit ¨zvýšení spermií v 1ml??? Díky za tipy.. 😉

strouzek
18. srp 2008

ahoj jejda tak já ti to řeknu jak to dělali my doma s manžou,jednak jsem mu dávala vit. Cem M pro muže a taky pil hodně kefíru, protože kolikrát byl sex a zásoby vyprázdněné ale stačilo vypít litr kefíru nebo mykyšky a druhý den bylo zase plně nabito. tohle jsme praktikovali v období ovulace abychom mohli sexit každý den a je fakt že jsem sama poznala že když si dal ten kefír tak se množství spermatu zvýšilo ale jakto bylo se spermiema jak kvalitní byli to nevím.

misicka455
18. srp 2008

no určítě nějaké vitamínky klidně i tu kyselinu listovou co jíš ty a nebo na zkvalitnění spermii je dobrý i ten Femigrad 😉

zdenallicka
autor
18. srp 2008

No, diky... Kefir pritel rad, takze jdu do obchodu a nakoupim..:o) Cem M pro muze rikas, jo? Diky za tipy, zkusime to...

zdenallicka
autor
18. srp 2008

misi: Diky za tip, kde se da sehnat? Kyselinu listovou uz papame..;o)

strouzek
18. srp 2008

jj cem M, jsou dobrý když jsem pro mě letěla do lékárny tak zrovna nebyli lékárnice si dělala srandu že to chodí kupovat ženský že chlap si to nekoupil ještě ani jednou, beztak všecky na spermoše 😵 je tam strašně moc vitamínů a všechny přímo pro chlapy

zdenallicka
autor
18. srp 2008

strouzek: UZ jsem si o tom pocetla na netu - fakt asi dobre slozeni.. Hlavne je tam i kotvicnik, ktery se sice da sehnat, ale je desne drahy a pry nechutny... :o( Takze to asi vyhraji Cem M.. 😉

andelka
18. srp 2008

Tak to jste mě potěšily, holky taky, CEm M můj choť baští. SIce se ještě nesnažíme, ale je dobré to vědět. 🙂

zdenallicka
autor
18. srp 2008

andelka: Budete mit rovnou trojcata.. 😀

strouzek
18. srp 2008

no ono ten cem M je taky nechutný, prášky velký a smrdí ale když musí tak musí 😀

andelka
18. srp 2008

Nestraš. Mně jde hlava kolem už z dvojčat. Manžel má nakázáno, že dvě děti ano, ale postupně. 😀

andelka
18. srp 2008

strouzek: To jsou všechny. Já mám Spectrum a taky nic moc.

misicka455
18. srp 2008

Tak ten můj baští to Cem m a vůbec mu to nevadí a ani mu nesmrdí 😀

misicka455
18. srp 2008

Ten femigrad se dá sehnat přes net 😉

luckamb
18. srp 2008

Holky to mám chlapovi dávat listovku a femigard??? To jsem netušila, že to pomáhá.

zdenallicka
autor
18. srp 2008

luckamb: Jojo, jeste vitaminy D a E a vapnik a zinek... samozrejme v kombinaci s horcikem... Muj Martin to ji bez reptani a rad - chce miminko...

misicka455
18. srp 2008

Jo je to jak pro ženský tak i pro chlapi 😉

luckamb
18. srp 2008

ty jo co já se tu všechno nedovím 😀

zdenallicka
autor
18. srp 2008

luckamb: Ze??? Taky cucim... 😀

zdenallicka
autor
18. srp 2008

Mejte se, holky, letim do lekarny a do samosky - pro kefir... 😀

strouzek
18. srp 2008

tak val 😵 a ať se zadaří 😉

sayast
18. srp 2008

hodne se doporucuje i cesnek 😉

martek
18. srp 2008

kefir ma v kabelce.... muj z cem m pro muze zvraci...... 🙄
takze mu ho musim kazdy den dvema lzickama rozdrobit a smichat s nutelou..... pak to pozre 😠 😀 😀 😀

luckamb
18. srp 2008

česnek jíme často, o víkendu jsem dělala česnečku. Manža si jí dává skoro denně.

strouzek
18. srp 2008

martek 😀 jak malýmu děcku

martek
18. srp 2008

strouzek, je to mnohem horsi...malymu decku muzes chytnout hlavu a nacpat mu to do pusy....ale ja chlapovi pomalu na hlavu ani nedosahnu a stejne bych ho nepreprala 🙄 😀

luckamb
18. srp 2008

martek chce to posilku 😀 😀 jdu s tebou 😀 😀

len
18. srp 2008

Taky něco, co se bude vašim partnerům líbit obzvlášť 😀
Pravidelný sex 😉 Rozhodně neplatí, že když se člověk před ovulací deset dní nemiluje, budou pak spermie v nejlepší kondici - naopak, sice bude možná vyšší koncentrace, ale zase budou chudinky unavený, nepohyblivý a deformovaný tím dlouhým čekáním - je třeba je pravidelně provětrávat 😉

No a taky - kvalita spermiogramu se v průběhu času mění, a to oběma směry až pětinásobně, takže pokud spermiogram jednou nevyjde zrovna zázračně, příště to zase může být jinak... Z vlastní zkušenosti - pravidelně míváme přes 60 mil./ml. a naposledy to bylo 20 mil./ml. - doktorka to vzala s ledovým klidem, že to je normální a stává se to, příště to zase může být jinak. Přitom kdybychom měli takové spermio napoprvé, asi by to bylo dost na hraně 😉

miluse
18. srp 2008

prý je pro muže dobrý i "permen" nemáte náhodou někdo vyzkoušeno?

kruguer
18. srp 2008

Nám byl doporučen hlavně zinek, je např v dýňovém semínku.Tak jsem mu kupovala stále chleba a housky s dýněma 🙂 Zinek je i doporučován i doktorem, tak snad by to mělo fungovat 😉

mariynka
18. srp 2008

co sa moj drahy najedol a ete aj naje zrniecok.. slanych tekvicovych..
tak on uz musi mat akeee kvalitneeee.. 😅
ale zistime az o rok/dva/tri 😵