Clostilbegyt, prosím o Vaše zkušenosti

ivettina
7. dub 2015

Prosím o Vaše zkušenosti s Clostilbegytem, ať pozitivní či negativní, kdo z něj má dvojčátka a při jakém dávkování, kdo bral Clostík i přes sníženou funkci štítné žlázy , veškeré vedlejší účinky, kterými jste si prošly, doba, po které jste otěhotněly atd...Děkuji

maikkynna
7. dub 2015

Já mám bohužel negativní zkušenosti Po třech dech užívání jsem měla problémy se zrakem. Začala jsem všechno kolem sebe vidět několikrát a večer u televize to bylo šílené. Reakce na vaječníky žádná

soda365
7. dub 2015

Ahoj, taky mám problémy se štítnou žlázou a po Clostilbegytu se mi docela motala hlava, čekáme zrovna miminko - 1ks 🙂 otěhotněla jsem po prvním měsíci užívání, ale ovulaci jsem měla jindy než doktorka s clostilbegytem předpokládala, ale hlavně, že to vyšlo 🙂

ivettina
autor
7. dub 2015

@soda365 Tak to je celkem pozitivní,pokud šlo jen o motání hlavy...Byla jsi nějak pod dohledem endokrinologa? A jak se k tvému problému se štítnou stavěl gynekolog?V letáku je výslovně napsáno,že v tomto případě nebrat...

bajushh
7. dub 2015

Ahoj taky mám hypofunkci štítné žlázy a clostík jsem užívala 3 cykly..totálně mi rozházel cyklus, takže jsem absolutně nevěděla kdy a popřípadě jestli vůbec mám ovulaci...při třetím cyklu jsem ani nevěřila...ale nakonec se povedlo..🙂

soda365
7. dub 2015

@ivettina no, když o tom tak přemýšlím tak kromě bolesti hlavy jsem občas měla i takové mírné návaly horka, ale přiznám se, že u mě Clostil nezpůsobil nic drastického.. Pod speciálním dohledem endokrinologa nejsem - chodím na klasické prohlídky cca jednou za čtvrt roku.. Moje gynekoložka se k mé štítné žláze staví jako by to nebyl zas takový problém jako z toho jiní dělají - popravdě řečeno to na mě působí uklidňujícím dojmem.. Proto jsem doporučení v letáku prostě ignorovala - musím věřit, že moje gynekoložka ví co dělá..

ivettina
autor
7. dub 2015

Je opravdu uklidnujici cist tato slova...Lekarka by si preci nedovolila ignorovat neco podstatneho ne?Cekas rijnatko,moc drzim pesti,nejhorsi obdobi je za tebou! 🙂

kachnanek
7. dub 2015

Nám se taky zadařilo hned na první pokus, žádné vedlejší účinky jsem neměla.

soda365
7. dub 2015

@ivettina Své Dr. věřím a myslím, že by nic nezanedbala.. zatím mám termín na 2.10.2015 a teď jsem v 15.týdnu, už teď se těším až budu mít miminko v náručí 🙂

gracinka7
7. dub 2015

Já jsem ho brala kvůli anovulaci půl roku, ovulace teda byla každý měsíc, ale výsledek žádný :(

sandi777
7. dub 2015

Dostala jsem v dávce 2 denně , ráno a večer od 2 dne cyklu co jsem celý den krvacela, že ty dny co jsou třeba od odpoledne nebo jen spineni se nepočítají. A 14 den byla ovu a otěhotněla jsem tedy na první pokus. Vedlejší účinky žádné. Ted jsem ve 30 tt s prvním 😀

kamino
7. dub 2015

Clostik jsem brala u prcka jeden cyklus pred IUI,mela jsem rozhasenou stitnou zlazu,brala jsem 100 euthyroxu denne. Zadne vedlejsi ucinky jsem nepozorovala a podarilo se. Ted po 3 letech jsem ho mela 6 cyklu po sobe,problemy se stitkou se predchozim porodem samy vyresily a i pres IUI se nam stale nedarii,ale to je i otazka veku.. Kazdopadne nam napoprve pomohl.

ivettina
autor
8. dub 2015

@soda365 mas se na co tesit...drzet sve dite v naruci je to nejkrasnejsi na svete 😉

ivettina
autor
8. dub 2015

@sandi777 tak to uz mas za par 🙂 .Preji hodne stesti.Dve tabletky hned napoprve?Nezacina se jednou?Z uzivani dvou tablet pry hrozi prave ta dvojcatka 🙂 .

ivettina
autor
8. dub 2015

@kamino vubec zadne vedlejsi ucinky?No to je skvele!Asi opravdu kazde telo reaguje jinak...Hlavne ze se to nebilo s tim Euthyroxem.Preji,at se podari znovu. 😉

thebe
8. dub 2015

Ja mam za sebou teprve prvni cyklus s Clostilbegytem a zadne vedlejsi ucinky jsem na sobe nepozorovala. Jen se zatim nezadarilo.

ivettina
autor
8. dub 2015

To jsem rada,take doufam,ze se nebudu svijet s migrenou a nevolnosti...Jake mas davkovani?

sandi777
8. dub 2015

@ivettina JoJo hned dvě, jsem trochu silnější postavy 😅 tak asi proto, jo a dr hned kontroloval jestli je jen jedno 🙂 ale naštěstí to vyšlo , ono napoprvé 2 to si nedokážu představit 😀 děkuji stejně mi to furt přijde jako sci-fi 😉

blauen
8. dub 2015

Já ho brala tři měsíce dávkování myslím od začátku MS 3-5 den 1x tabletku, nezabral.

thebe
8. dub 2015

@ivettina Ja mam 5. - 9. DC po jedne tablete.

ivettina
autor
8. dub 2015

@thebe Tak jsem zvědavá,jak se zadaří napodruhé 😉 .Já pojedu nejspíš příští týden premiéru,tak snad budu taky bezvedlejšopříznaková 🙂 A jak jinak v Brně ? Dva a půl roku jsem tam žila,mám tam rodinu...

ivettina
autor
8. dub 2015

@sandi777 Myslím,že pan doktor si chtěl tvé těhu posichrovat.Předpokládám,že pokud se nazadaří ve dvou cyklech s jednou tabletou,také přitvrdíme 🙂 30 týden,to už je super...za 7 týdnů jste dopečení 😉

sandi777
8. dub 2015

@ivettina JoJo 6-7 týdnů, modlim se at vydržíme, tašku mám už téměř radši sbalenou. Nějak něco delší dobou tuším a mám za 4 týdny cs z 0 na 3 , tak to nechci podcenit 😀 tak budu moc držet palce ať zabere 😉 , ono je u clostilbegytu i výhoda že pokud nezabere těch 6 měsíců tak v těle účinkuje ještě par dalších a to už by bylo. Moc Vám to přeji a každému kdo do toho vkládá tolik sil 🙂

lumixii
8. dub 2015

Já moc dobré zkušenosti nemám. Brala jsem Clostil několikrát, nikdy se nezadařilo, ale cysty se mi udělali pokaždé 😀

ivettina
autor
9. dub 2015

@lumixii To je mi líto...To musel být problém někde jinde ne ? A cysty se stáhly ?