Co dělat pro otěhotnění. Je něco, co Vám pomohlo?

simpar
4. dub 2020

Ahoj holky. Už asi od října se s manželem snažíme o miminko a pořád nic. Byli jsme i na testech, oba plodní, zdraví a přesto jsme se zatím nedočkali. Já zkoušela tabletky zvelebení rumělkového pole, nosifol, kapky gynex, čaj LM, kontryhelový čaj, kyselinu listovou, hormonální jógu, měření BT, ovulační testy. Samozřejmě ne vše najednou. Manžel bere vitamíny. Snažím se zabavit, každý den vařím, cvičím, uklízím, čtu si, koukám na filmy, rekonstruujeme dům a přesto mi přijde, že není minuta, kdy bych na mimčo nemyslela. Na rady typu nemysli na to a ono to určitě jednou přijde už jsem alergická, nezajímá mě, co jednou bude, ale co je teď. Je prosím ještě něco, co jsme nezkusili a co pomohlo vám? Už jsem z toho fakt na dně 😔

lennus
5. dub 2020

@nagojka Věk máš dobrý 😉

aselluska
5. dub 2020

@lennus je to fakt zázračná paní, klaním se před jejími znalostmi a dovednostmi.

nagojka
5. dub 2020

@lennus ja jo ale pritel uz nejmladsi neni...a rika se ze s prichazejicim vekem uz nejsou spermie tak kvalitni atd...ze jsou pomale a tak...ale plodej urcite je🙂

lennus
5. dub 2020

@nagojka Nemá cenu se tím trápit, to už neovlivníš, ani 40 není tak moc a já paradoxně u čtvrtého těhotenství otěhotněla hned, přitom už mi bylo 34. Poprvé po roce, pak po měsíci, potřetí po cca čtyřech.

nagojka
5. dub 2020

@lennus mas pravdu...nak extra se tim netrapim jen si clovek rika jak je to mozne ze to proste nekomu jde hned a nekomu ne..hledas duvody a tak...proto to nak moc nehrotim...snazim se hlidat ovulaci(coz mi mimochodem taky moc nejde) a to je tak vsechno🙂snad se brzy postesti..34 je jeste krasnej vek...kort na po 4🙂to smekam...

simpar
autor
6. dub 2020

@nagojka To my asme na testy šli, oba jsme chtěli mít jistotu, že po zdravotní stránce jsme v pořádku 🙂 U nás to bude asi psychikou no :(

elka88
19. dub 2020

Ahoj holky 😊 my se snažíme už rok, manžel byl na vyšetření a je úplně v pořádku, já jsem brala 10let ant. Nyní 13měs. Bez.. Men. Žádná tak mi loni v červnu byl nasazen Duphaston. Ten beru 17 den od 1vního dne men. 2× deně po dobu 10 dní.. A mimi furt nikde Tak mi doktor dal Clostilbegyt ten jsem brala 3 den men. na 5 dní 2× za den, a 11 den od 1dne men jsem si pichla Otrivelle což bylo středa 15.4. V 11h dopoledne a už večer mě hrozně bolelo břicho.. Dneska je neděle a podbřišek mě pobolivá a celkově jsem nafouknutá, za poslední 3dny mám postel plnou vlasů, jsem unavená, všechno mi smrdí i některé jídlo, je mi lehce navrácení a když udělám rychle pohyb tak se mi zamotá hlava na což jsem ne trpěla. Bylo někomu taky tak? Spíš mě děsí to pobolívání břicha a podbřišku Dělala jsem si těhu test v sobotu jestli Otrivell působí a měla jsem tam ducha takže působí. Mazleničko si myslím že bylo dost v tu středu 2× čtvrtek 2× pátek 1× sobotu 2× tak snad se nám mimi už zadaří.. před chvilkou nám letěl asi 30cm před oknem čáp 😁

agneska7
19. dub 2020

@elka88 přeji ať se zadari 😉 jen malá poznámka u tak častého sexu nemají spermie čas dozrát takže se šance spíš snižuje možná z toho prvního sexu .. nejlépe ob den 😉

jjasmina
19. dub 2020

@agneska7 Naprostej souhlas, u nás to zabralo 🙂