Co jste chtěly stihnout před dítětem?

19. zář 2022

Krásný večer,

zajímalo by mě, co jste chtěly velkého ještě stihnout před dítětem a zda se to podařilo. Například navštívit Kanadu, vidět polární zář, zvládnou kurz malování😁

Těším se na Vaše odpovědi!

jjasmina
20. zář 2022

Spoustu krásných dovolenych, užít si bezstarostný období, poznat jiné země, jooo povedlo se ❤️

krisstina93
20. zář 2022

Já nic extra, hlavně dodělat školu, něco odpracovat, udělat si řidičák, ale takové to poznávání světa mě baví víc až s dětma :D

konidana
20. zář 2022

Ja to mela opacne, ja chtela uz stihnout hlavne ty deti. A svatbu tedy predtim. Taky prodloužení sml.v praci, coz ocividne nebylo zasadni, pze to stejne nevyslo.

sigyn
20. zář 2022

Mít práci, hodného manžela, dům a procestovat svět. Až na to poslední se povedlo všechno.

tasimia
20. zář 2022

Vysokou :D. Ale nevadí, zvládneme to později.

ondul
20. zář 2022

Udelat skolu, ziskat nejake to know how v praci, uzit si volneho casu a pratel a akci, neco nacestovat...

20190418
20. zář 2022

U mě to nebylo stíhat neco před dětmi. Prostě jsem si žila život více méně podle mých představ a na děti az tak do 28 neměla vůbec pomyšlení. Ani chlapa 😁 Ale je fajn, že jsem stihla vystudovat, udělat si pěknou praxi (což by bez práce už od tretaku asi nešlo) a dat si půl roční sabatical s cestováním. Taky jsem si stihla pěkně zakalit 🙈.
Nicméně když pominu první rok dva, tak všechno zvládám i se synen. Cestujeme, mám dobrou práci a hlídání, takže i ty mejdany ještě občas dám.

emillyhk
20. zář 2022

Být aspoň rok vdaná 😊

vikinkav
20. zář 2022

Skolu, studium v zahranici a prvni zamestnani. Vse ostatni si schovavam na objevovani s detmi ❤️

ellyem
20. zář 2022

Syn se nám narodil po roce a půl vztahu, v posledním ročníku na výšce. Plánů a snů tudíž byla fůra, ale všechny se je snažíme plnit i s dítětem 🙂. Je to jen o nastavení v hlavě, jak moc vás dítě omezuje. My si řekli, že vůbec, a tak děláme spoustu věcí tak, jako před narozením syna. Např. v březnu si třeba splníme jeden ze snů a poletíme celá rodinka do Thajska, já mám v plánu jít na navazující studium, bavíme se o svatbě, o hypotéce, přítel si našel dobrou práci, až byl syn na světě - vše se dá zvládnout i s mrnětem a ani jeden z nás by neměnil 🙂.

ekou
21. zář 2022

Ziskat v praci smlouvu na neurcito, ale to je detail :D

marketa11112
21. zář 2022

My chtěli postavit dum a mit pořádne zazemi..povedlo se. Ale dodelavame dodnes. Chtela jsem dodelat skolu,to jsem nestihla a dodelala ji pozdeji.

glimmer
21. zář 2022

úplně jsem neměla nic co bych chtěla stihnout před dětmi ... žila jsem v podstatě spokojený život, téměř bezstarostný s dobře rozjetou kariérou ... jediné co bylo pro mě důležité, abych před dětmi měla "finanční" polštář ... mým snem je se podívat do Kanady, ale to se dá splnit i s dětmi ... teď je jim 10 a 12, takže si myslím, že by to bylo na pohodu.

drep
21. zář 2022

Atestaci, což jsem stihla těhotná.

felis
21. zář 2022

Mámou jsem stala velmi mladá a zjistila, že dítě není překážka ke splnění snů. Co mi asi s malou slzičkou oku chybí a nikdy to nezažiju, tak je ten studentský život na koleji (párty, zkoušky, fakulta, brigošky, peníze jen pro mě). To jsem si částečně vyzkoušela loni, kdy jsem si udělala na UK pedagogické minimum a moc se mi líbilo, být studentkou 🙂 - takže v dalším živote 😂 jinak opravdu nemám pocit, že bych něco nestihla. Ať zážitky bez dcery anebo s dcerou byly skvělé. S dítětem se dá cestovat, studovat, poznávat, být s přáteli... Záleží, jak si to nastavíte sama v sobě 🙂

maxulekapcule
21. zář 2022

Stálou práci, povýšení, vlastní bydlení, něco nasetreno. Vše se podařilo, nic méně o práci jsem letos přišla

martiniquest
21. zář 2022

Koupit si byt a mit financni rezervu. Jak prizemni, ale pro me dulezite. Povedlo se. Dale jsem chtela dokoncit PhD, to jsem zvladla az s druhym ditetem.

lvl16
21. zář 2022

Chtěla jsem se vdát, zhubnout a nechat si vytrhnout osmičky. Zvládla jsem jen to první. Tlustá jsem furt, ale osmičky už jsou venku :D.
Cestovali jsme hodně před dítětem a teď cestujeme hodně s dítětem a je to ještě lepší 🙂. Příští rok nám snad klapne i ta zmiňovaná polární záře 👏🏻.

skarma007
21. zář 2022

já jsem teda dítě hodně dlouho nechtěla, ale než jsem záměrně otehotněla :D, tak jsem dostudovala vysokou, vyzkoušela si 6 různých pracovních pozic, podnikání, splnit si co jsem chtěla a potřebovala, našetřit si na mateřskou a v 29 letech jsem spokojeně porodila :D

nicollbc
21. zář 2022

Já chtěla cestovat, chvíli pracovat někde v cizině. V době, kdy jsem poznala svého muže, jsem to i hodně řešila, ale nějak jsem nenašla odvahu to uskutečnit sama. No, a o 7 let později už máme dvě děti 🤭. Takže jsem nestihla, ani nestihnu, ale vynahrazuji si to tím, že spolu hodně cestujeme po ČR. Jezdíme na výlety, do kempů.. Až jednou děti odrostou a "vypadnou u baráku 😄". Budeme snad cestovat ještě víc, ale kdo ví, co bude za 20 let 😁.

lauriak
21. zář 2022

Udelat VS, zacit pracovat, koupit barak, byt s pritelem nejaky cas nez si dite poridime (nakonec bylo po 4 letech vztahu). Vse se mi podarilo. A cestovani, cestujeme rovnako s detma jako i kdyz sme deti nemeli ☺️☺️

majkali
21. zář 2022

Všechny sny jsem si plnila s dětmi... Dálkově jsem si udělala vysokou, do Mexika na pyramidy jsem jela taky s dětmi, teď jsem byla s dvouměsíčním miminkem (moje třetí dítě) a dvěma staršími v Itálii v Benátkách,.. v ničem mi nebrání.

ho_pe
21. zář 2022

Od mladí miluju hokej a proto bylo vždy mým snem podívat se do Ameriky na NHL,ideálně do NY.. třičtvrtě roku po svatbě se stalo skutečností… nejlepší dovolenkový trip za 17dní NY,Wahington a Miami ♥️
Až bude mladymu alespoň 6,chtěli bychom zase 😁

andelka
22. zář 2022

Být vdaná a mít hotovou VŠ. Což se povedlo, vdávala jsem se po 4 ročníku a otěhotněla 2 měsíce po promoci.
@felis úplně chápu. Mně dneska trochu mrzí, že jsem nezažila ten pravý studentský život (kolej,spolubydlící, volný čas v daném městě, odpoutání od rodičů, párty, vycestování do zahraničí..), protože jsem na VŠ denně dojížděla, bydlela doma, a měla vážný vztah. Pedag.minimum jsem si dodělala s ročním prckem. No a docela uvažuju si dodělat ještě specku, příští rok, nadělit si přihlášku k 40tinám. 🙂

keckemet
26. zář 2022

Nic. Já všechny nejlepší věci v životě zažívám teď po dětech. Dodelaná vysoká, cestování, sport.....o takovým životě se mi před detma ani nesnilo

anetka1701
26. zář 2022

Můj přízemní plán byl osamostatnit se - bydleli jsme u muzovo rodiců... Stehovala jsem se těhotná 😅 Jinak jsem chtěla hlavně ty děti...

Sny si plním teď...