Co si o tom myslíte? Je brzy na testování?

8. dub 2021

Zdravím prosím nevím jak to napsat s manzelem se snazime o druhe mimi poslední MS jsem mela zpožděnou o 3 dny která byla13.3. Ovu poznam podle bolesti a vytoku a ta byla 26.3-27.3 od včera je mi trošku nevolno.a od rána od půl 8 chodim každých snad 20minut čůrat pořád mě to nuti a jakoby něco dole tlačí.predevcirem jsem zkousela test sluníčko a byl negativní nebyl z ranní moči.myslite že je brzy na testování nebo čekám od toho moc?ms má přijít za 3 až 4 dny.cykly mám od 29 dnů do 33.vetsinou MS chodí pravidelně.mam zkusit jinou značku testu nebo čekat asi zda dorazí mrcha?dekuji.

jaja01k
8. dub 2021

Zkus další test za pár dní.
Ty příznaky mi sedí spíš na zánět močových cest než těhotenství.

pampeliska1313
8. dub 2021

Jestli byla ovulace 27.3 tak si myslím, že je ještě brzo a taky bych zkusila test až za pár dní, ideálně po ms, ono to těhotenství taky může odejít s ms, když budete testovat brzo, tak abyste nebyla zklamaná... uvidíte.🙂 hodně příznaků si tělo vsugeruje, aniž byste nějak záměrně chtěla. Opravdu to může být ale i to, že máte zánět, nebo jste třeba prochladla (zrovna to nucení na močení a tlačení mívám u prochladnutí) Každopádně přeju hodně štěstí.🙂

autor
8. dub 2021

@jaja01k mocove cesty poznam ty už jsem měla x krát to vůbec nezacinalo tak.a nemám žádné pálení či bolest ani krev.jo a před pár dny jsem lehce spinila takový ruzovejsi vytok.jinak nic. Tak počkám nic jiného mi nezbude

wladimira
8. dub 2021

Moje veštecká koule říká Ze jsi cca 12dop to už by jsi mohla mít nějakého ducha .jinak jak píšeš ze jsi měla před par dny růžový výtok tak mohla to byt nidace nastává 8-10den od oplodnění

autor
8. dub 2021

@wladimira to mám brát jako narážku nebo jako že srandy?ja se ptám slušně a vím že to nikdo nemůže vědět na 100pro.sex byl22.3 23.3. A 30.3. 31.3.zkusim počkat pár dní.

jjasmina
8. dub 2021

Já měla pozit test tři dny před ms, ale měla jsem cyklus 28 dní jako švýcarský hodinky, test bych zkusila ještě později nebo jít na krev jako samoplatce.Dobrou zkušenost mám s Mamatestem

supermatka
9. dub 2021

To Vypadá nadějně 🤭. Dnes test budeš dělat?

autor
9. dub 2021

@supermatka to je na mě?

autor
10. dub 2021

@pampeliska1313 ahoj zkusila jsem z ranní moči dnes je to test rosmann 10mlu vidíte tam něco?mozna něco málo vidím ale nevím.bricho přestalo bolet sem tam jen pichne.

pampeliska1313
10. dub 2021

Nic nevidím.

supermatka
10. dub 2021

Anooooo 😄

supermatka
10. dub 2021

Nic 😒

autor
10. dub 2021

Tak asi nebudu tehu jako vždy.dekuji.

rejzekl
14. dub 2021

Jestliže máš tři dny "příznaky" tak už by test něco ukázal ☺️ počkej ještě týden a neplaš 🙂